Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Do dołu

Autor Wątek: Obóz z psem.  (Przeczytany 59854 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pola

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #90 : 2004-01-31, 12:15 »
Cytat: nakofańsza osoba na tym forum

Pola, jeśli byś przyjechała, byłoby zajebiście !!! A co do tych kolonii, to mam nadzieje, że coś wymyślimy  Jak przyjedziesz, to poznasz mojego Misia  

wiesz jak bym chciala ??????????????  :wink:  :wink:  :wink:  :wink: tylko pierwsze :rodzice ............  :? eeee mosze ich przekupie ....  :P  :oops: ............. bosz ................ kolonie .........  8)  8) musimu cegos poszukac :P:P to gdzie ????????????
pozdrawiam ciebie Agusiu i wszystkich ktorzy wbieraja sie na ten obóz z psem Pola i Tincia  :wink:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Obóz z psem.
« Odpowiedź #91 : 2004-01-31, 20:35 »
moja mam stwierdziła że... narazie tak, ALE muszę znaleźć kogoś ze znajomych kto by mnie tam przetransportował  lub z kim mogłabym sie zabrać. Wydaje mi się też , że jeśli ktoś uzyska jakieś informacje nt. obozu mógłby się nimi podzielić ze wszystkimi ( tak jak to zrobila Aagata ). być może właśnie ta jedna informacja mniej  lub więce może pomóc rodzicom podjąć decyzje ?
 pozdrawiamy , Ania i Zuza

P.S.  Aagata nie wiesz przypadkiem jaka to pani od tych seterów organizuje ?
Zapisane

Aagata

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #92 : 2004-01-31, 22:24 »
Ananas, ta pani dzwoniła do mnie osobiście i jedyne co wiem na jej temat to, to, że jest z Warszawy. Podejżewam, że jest to dośc znana warszawska hodowla, więc wystarczy, że zajżysz na stronę Związku- oddział w Warszawie(chyba, że tam jest ten ogólnopolski :oops: ).
A jakbyś jechała to w jakim terminie?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obóz z psem.
« Odpowiedz #92 : 2004-01-31, 22:24 »

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #93 : 2004-02-01, 11:32 »
Boziuuu  a ja taka chora  :cry:  Ananas - super :) bardzo się cieszymy że narazie tak . Przynajmniej ja :) no i chyba Agatka :) pozdrawiam   ;)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Obóz z psem.
« Odpowiedź #94 : 2004-02-01, 18:48 »
dziś rozmawiałam z qmpelą i powiedziała że to dość fajne i że np jej tata mógłby nas "odwieźć" ppociągiem,( to są na razie bardzo śmiałe plany a oferte wydrukowałam i jej przed chwilą podrzuciłam ) a najlepsze jest to, że jakby jechała to by wzięła Felka- kumpla Zuzki ( być może ojciec jej być może dzieci ;P ) a to już coś =)
Ania
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #95 : 2004-02-01, 18:55 »
:wink:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Obóz z psem.
« Odpowiedź #96 : 2004-02-01, 19:02 »
acha, a wczorej rozmawiałam na czacie na seterkowie z ludźmi "z branży" i że najprawdopodobniej ta pani od seterów to z hodowli Extravagance
Zapisane

Aagata

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #97 : 2004-02-02, 17:22 »
ooo widzisz wiesz więcej niż ja :)
My z Asią jak będziemy jechać to na drugi turnus w lipcu:)
Może akurta się spotkamy :wink:
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #98 : 2004-02-02, 19:49 »
było by super Ananas  :wink:  :wink:  :wink:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obóz z psem.
« Odpowiedz #98 : 2004-02-02, 19:49 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Obóz z psem.
« Odpowiedź #99 : 2004-02-02, 21:34 »
teraz jeszcze raz odwiedziłam stronę tego biura i niepewnie kliknęłam przycies REZERWUJĘ. poczytałam i zauważyłam tam dwie opcje: 1) rezerwuję i coś tam jeszcze.. 2)chcę tylko dowiedzieć się czegoś więcej,.    czemu nie? zaznaczyłam- ciekawe comi przyślą  :roll:  ?
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #100 : 2004-02-03, 15:51 »
ja k przyslą to opublikuj  tutaj to już my nie bedziemy kilkać :)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Obóz z psem.
« Odpowiedź #101 : 2004-02-03, 20:07 »
Buu jeszcze mi nie odpisali.  ale  pisało że "postarają się odpowiedzieć jak najszybciej" więc może akurat mają dużo chętnych na ich wszystkie te obozy lub to poprostu czyste lenistwo - tak też można  :roll:
pozdrawiam, Ania i Zuza
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #102 : 2004-02-03, 21:14 »
:))
Zapisane

Aagata

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #103 : 2004-02-03, 22:10 »
nie maja naprawdę dużo chetnych, ja rozmawiałam z pewna pania z tego biura i serio trzeba się szybko decydować, bo moga miejsca przepaść :(
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Obóz z psem.
« Odpowiedź #104 : 2004-02-03, 22:18 »
oj no to się obawiam że wraz z miejscami to i  ja przepadnę  :(  bo jak twierdzimoja mam "jest jeszcze dużo czasu i wogóle i jeszcze setki innych ofert" a ja na ten obóz chciałabym pojechać kosztem zielonej szkoły ... ( pewnie i tak nie chciałoby mi sie jechać bo mało chętnych z naszej klasy:P ) a koleżanka bodajże w niedziele mi smsa wysłała że za dwa tygodnie będzie na pewno wiedziała  czy jedzie.
pozdrawiam, Ania

P.S. naprawdę tak wielu chętnych jest ? i to bądź co bądź wcześnie bo najwcześniejszy turnus za pół roku. No co to sie porobiło =)

a tak w ogóle to kto by jechał ? piszcie z jakimi piesami i na jaki turnus najchętniej. Aagata nie wiesz przypadkiem  czy domki są jednoosobowe ?
Ania

2) P.S. tak sobie teraz myślę i to jest wielka odpowiedzialność bo przecierz nie da się uniknąć takiej sytuacji jak np. 2 psy sie nie lubią i sa w stosunku do siebie agresywne to żeby się nie spotkały. jak sie pogryzą to wiesz  :lol:  w końcu jesateśmy  tylko dziećmi ( coponiektórzy przynajmniej )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obóz z psem.
« Odpowiedz #104 : 2004-02-03, 22:18 »

Aagata

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #105 : 2004-02-03, 22:55 »
My(ja i Asia ;) ) jedziemy we dwie z moim psem(dalmatynka, wtedy będzie miała już 2 lata). Mam nadzieję, że Asia tam szybko pozałatwiasz sparwy ;) i będziemy rezerwować, a kto jedzie? hmm narazie nikt nie jest do końca pewien, to wszystko pod koniec roku wyjdzie, w każdym bądź razie ja na pewno :wink:
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #106 : 2004-02-05, 19:42 »
Ja te sprawy jeszce załatwiam ... i będe tak ja zalatwiac dwa trzy tygodnie ... :?
Zapisane

Aagata

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #107 : 2004-02-06, 03:23 »
WAŻNA INFORMACJA!

najprawdopodobniej jutro, ten temat zostanie odklejony, bo już mało się osób udziela, najwyżej przykleimy go spowrotem przed wakacjami, a jakby ktoś miał, jakieś wątpliwości, pytania lub inne informacje, proszę to wszystko pisać tu, a nie tworzyć nowych tematów, jakby temat, był już gdzieś dalekooo, to niestety, ale proszę się cofnąć i go poszukać :P  

ok jak na dzisiaj starczy tej wredności :lol: dzięki za wysłuchanie i mam nadzieję stosowanie się do zaleceń :P :lol:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #108 : 2004-02-06, 18:18 »
Ja bedem na 98,5 % (ale dokladnosc :P) Ale nie fiem cy wy mnie tam kcecie....  :? Jak cos to z beaglem wtedy bedzie mial (mysli mysli) 14-15 mies  ;) Bo niestety nie moge zabrac obydwoch :(
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #109 : 2004-02-06, 19:06 »
oczywiscie że chcemy !  :lol:   :wink:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Obóz z psem.
« Odpowiedź #110 : 2004-02-06, 20:42 »
ja na razie jeszcze prowadze rozmowy ( a właściwie naciski ;P ) i kumpela powiedziała mi że ona dowie się w marcu bo oni od tego całe wakacje muszą uzależnić a ona to dla mnie chyba jedyny środek transportu i znajomy osobnik  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obóz z psem.
« Odpowiedz #110 : 2004-02-06, 20:42 »

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #111 : 2004-02-06, 20:47 »
haha ... ale mnie udało się ... wyprowadzić rozmowy o wycieczce na Litwe:hehe: - jadą busem a ja busy to tak srednioz znoszę ...  wiec jak już nie jade na Liwtę na ta wycieczkę klasową  tto ... może napewno uda się nakłonic rodziców na obóz :D
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Obóz z psem.
« Odpowiedź #112 : 2004-02-06, 21:40 »
to ja sępie za zieloną szkołę. ale może faktycznie nie trzeba się tak rwać szybko ? dajmy spokój , będzie jeszcze wiele ofert. ale zapewne taka się już nie powtórzy. ostatnio moja koleżanka zaoferewała mi obóz koński bardzo blisko Żywca  2 razy dziennie ( chyba po 2 godz? ) tereny , elementy woltyżerki basen itp za 1000 zl 2 tygodnie.  I na co tu się zdecydować ? co tu począć ? ostatnio ostygł mój zapał i powioli zaczynam wątpić  w Gdańsk ale po ty jakmi Zuzka z ogrodu wczoraj uciekła i ją dokładnie godzinę wołałam ( ok. 19.45 a  w domu z nią byłam 20.50 ) stwierdziłam że jedyny mój cel to wysłać tego kartofla (i siebie z nią) na  szkolenie. więc patrzmy. za Chiny nie uda mi się uczęszczać na szkolenie ( bez dowożenia )  i pojechać na jakiś fajnu obóz  nad morze. myślę żę to czy będę w Górkach Zach. okaże się dopiero wtedy, dgy już tam będę. zresztą umnie ze waszystkim tak jest.

pozdrawiam, Ania i kartofel ( ale się rozpisałam =)
Zapisane

Aagata

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #113 : 2004-02-06, 22:07 »
Ananas- kurcze też bym chciała pojechac na taki 'koński obóz' :)  a zastanawiajs ię zastanawiaj, my z chęcią Cię zobaczymy na turnusie w lipcu ;)

Asia- no to super, ale wiesz jak chcesz jechać na ta wycieczkę to jedź, no trudno może znajde kogoś innego(ale nie chciałabym  :( ) :(
Ale prowadź rozmowy i jakby co to od razu dawaj mi znać i będziemy rezerwować :)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Obóz z psem.
« Odpowiedź #114 : 2004-02-06, 22:43 »
tylko możliwe że jeszcze pojedziemy do kołobrzegu i to pewnie jak od wielu lat w lipcu  ... a poza tym turnus jeszcze zależy od qmpelki jak mamy razem jechać
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #115 : 2004-02-07, 08:45 »
Agatka - ja nie chce jechać na tą wycieczkę .... a szczegolnie że jadą Busem a ja busami jeżdzić na takie odległości nie będe ... jak ja z Lublina do Warszawy busem ledwno co dojechałam - mussiałam co 5 sekund miętusy brać . Tak to żadnych problemów samochodówych czy coś nie amm. To tylko te busy - po prostu jest w nich za ciasno ...
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Obóz z psem.
« Odpowiedź #116 : 2004-02-07, 20:00 »
jakoś nie chce mi się wierzyć...jak na tylko atrakcji: Agility , Cani Cross , Zaprzęgi . Poztaym to jak to mozliwe zeby kilka psów mieszkało ze sobą pod jednym dachem bez wcześniejszego zapoznania.
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Aagata

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #117 : 2004-02-08, 00:13 »
Ilia a czy czytałas wszystko dokładnie?
A możesz mi jeszcze powiedzieć gdzie jest napisane, że kilka psów ma mieszkać pod jednym dachem???
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obóz z psem.
« Odpowiedz #117 : 2004-02-08, 00:13 »

AgaŚ

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #118 : 2004-02-08, 08:21 »
No Agata a wtedy kazdy by mial mieszkac osobno...? Hujowo troske  :?  No ale fakt - psiaki...
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #119 : 2004-02-08, 09:26 »
Tam gdzieś było napisane ... że mieszkamy chyba albo w pokojach albo w domkach ...  Ale wiesz Taraa niewykluczone że jak załużmy 2 pieski się polubią to naprzykład bedzie można w domkach tam 3 osobowych mieszkać ... :)


No ale to może tylko mój wymysł .... ale kto wie , kto wie ...
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.134 sekund z 28 zapytaniami.