Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: MUSZĘ go oswoić wreszcie!  (Przeczytany 4786 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
MUSZĘ go oswoić wreszcie!
« : 2003-09-17, 20:59 »
Muszę wreszcie oswoić Pimpka! Ucieka jak tylko patrzę na niego, lub wyciagam rękę z góry, jak robię coś w klatce to skrzeczy na mnie, nie mówiąc już o wchodzeniu na rękę. Niestety, wadę ma klatka, otwierana jest tylko od góry :? No i pewnie kojarzy mu się z atakiem ptaka :? Jak mam go wreszcie oswoić, buu.. Dzisiaj byłam u Lalaith, a jej James jest taaaki milusi...
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
MUSZĘ go oswoić wreszcie!
« Odpowiedź #1 : 2003-09-18, 14:28 »
sproboj z tym: Wez na reke jakis smakolyk pimpka i poloz reke kiedy on biedzie zywa kolo niego,i rot tak codziennie az wreszcze moze sie przyzwyczaji :)
Zapisane

Buffy

  • Gość
MUSZĘ go oswoić wreszcie!
« Odpowiedź #2 : 2003-09-18, 14:41 »
Alice! No nie. MI sie forum zacięło, a jak wróciłam to patrze, twój wpis, a mój miał tak wyglądać, całkiem podobnie.. heheh ;)
No ale to ten post:

Nie wiem... Może połóż na dłoni sobie trochę smaczności, włóż do klatki rękę z nimi, poczekaj.. Może się skusi i podejdzie.. A jak nie, to mu daj palec do powąchania, a potem daj smakołyk, niechw ie, że go karmisz, że jesteś dobra... Ale już sam nie wiem, co możesz zrobić..  Trzymam kciuki, powodzenia! :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

MUSZĘ go oswoić wreszcie!
« Odpowiedz #2 : 2003-09-18, 14:41 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
MUSZĘ go oswoić wreszcie!
« Odpowiedź #3 : 2003-09-18, 14:52 »
Zrobiłam tak przed chwilą trzy razy, i trzy razy mnie pogryzł :?
Zapisane

Buffy

  • Gość
MUSZĘ go oswoić wreszcie!
« Odpowiedź #4 : 2003-09-18, 15:14 »
ysssss... Ups... do krwi? Mnie Jeny gryzła ile wlazie na początku, ale ja na nią dmuchałam zakare, odzwychaióła się ;) jUz nie gryzie, heh.. Ale twój chomiczek, to co innego, jak taki zastraszony... niewiem już jak go możesz oswoić... powodzenia! :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
MUSZĘ go oswoić wreszcie!
« Odpowiedź #5 : 2003-09-18, 15:23 »
No, do krwi :? Ech ten dupelek.. :?
Zapisane

kareena

  • Gość
MUSZĘ go oswoić wreszcie!
« Odpowiedź #6 : 2003-09-18, 18:11 »
dupelek rzeczywiście :P ale nie zrażaj sie ;) kiedyś ci sie uda :)
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
MUSZĘ go oswoić wreszcie!
« Odpowiedź #7 : 2003-09-18, 20:19 »
sproboj,kiedy zacznie cue gryzc to wez szybko smakolyk i podloz mi poid nos

ps.ten post przypomnial mi o dawnych torturach mojej czarnulki.Gryzla jak buldog kiedy sie wkladalo reke do klatki,a kiedy gogos chapnela to nie chciala puscic! Trzeba bylo jakos ciagnac za pupe zeby puscila! A puzniej na palcu zostawaly 2 czerwone bolesne kropki :) Dobrze ze juz tego nie robi  :o
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
MUSZĘ go oswoić wreszcie!
« Odpowiedź #8 : 2003-09-20, 19:06 »
Hihihi, dzisiaj Pimpek łaził mi po ręku :)
A było to tak, że podczas sprzątania był w transportówce i bardzo chciał wyjść, był na tym skupiony. Jak otworzyłam transportówę to podłożyłam mu rękę tak żeby na mnie "spadł". A on spadł i łaził sobie po moim ręku :) Hurra :) Już się mnie tak nie boi i dał się pogłaskać :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

MUSZĘ go oswoić wreszcie!
« Odpowiedz #8 : 2003-09-20, 19:06 »

Buffy

  • Gość
MUSZĘ go oswoić wreszcie!
« Odpowiedź #9 : 2003-09-21, 11:10 »
Do fajnie, że ci się wreszcie udałao ;) kochany stworek, wreszcie okazał ci widać wiecej zaufania :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.127 sekund z 30 zapytaniami.