Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Makijaż...  (Przeczytany 15956 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Makijaż...
« Odpowiedź #30 : 2004-08-26, 20:19 »
Cytuj

Makijaż powinien być delikatny. Cementowi na twarzy mówimy nie
Zapisane
To piekło nie raj :)

mili

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #31 : 2004-08-26, 23:01 »
ja bez malunków :P jak mam czasem natchnienie to macham kreski pod oczami ktore potem i tak sie zmazują i nic nie widac :P
Zapisane

Brifka

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #32 : 2004-09-05, 19:47 »
ja sie maluje bardzo rzadko i tez tylko rzeski i delikatny fluidzik ;) to mi wystarczy,a tapety na twarzy tez nie cierpie fuj fuj :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż...
« Odpowiedz #32 : 2004-09-05, 19:47 »

lawenda

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #33 : 2004-12-28, 20:45 »
hehe ja tylko krem na twazr daje, potem troche tuszu na rzęsy i usta pomalowane pomadką ochronną nivea :)
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Makijaż...
« Odpowiedź #34 : 2004-12-28, 21:01 »
powieki (tylko czasem) blyszczacym cieniem> prawie go nie widac.. rzesy bezbarwnym zelem (efekt mokrych rzes [; ), zadnych fluidow ;] tylko korektor (wiecie, ten wiek [; ) i blyszczyk na usta :) wlosy czasem zwiazane, ale czesciej rozpuszczone> miodzio ;)
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Makijaż...
« Odpowiedź #35 : 2004-12-28, 21:09 »
straasznie nei lubie jak ktos ma taka straszna tapete na twarzy (fluid za ciemny i go za duzo)  :roll: ... straszne to ejst...
ja  najzcescij mam tylko rzesy pomalowane no i czasami powieki  :D  :D
Zapisane

golden

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #36 : 2004-12-28, 21:14 »
a ja najbardziej lubie, gdy jakas dziewczyna o duzych jasnych oczach ma je podmalowane na ciemno :krzywy: gdy jeszcze do tego ma ciemne wlosy to sie rozplywam... pod warunkiem, ze danej osobie to pasuje ;)

co do mnie: jakis czas temu zdarzalo sie maznac powieki na czarno ;) teraz rzadziej... stety czy niestety :P
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Makijaż...
« Odpowiedź #37 : 2004-12-28, 21:18 »
hihihih ;]
Ja mam dziwaczne oczy :P niebieskie z ogromnymi zrenicami> przez co sa ciemne ;]
Ja takze tapecie mowie nieeee
Ale podoba mi sie czarny cien na powiekach [; << gotykiem zalatuje, ahh :D
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Makijaż...
« Odpowiedź #38 : 2004-12-28, 21:22 »
Zazwyczaj "laski" które nakładają tonę tuszu na rzęsy, i tapetę na gębę to zwykłe plastiki. W końcy "Plastik is fantastic"  :lol: A do nośnika na kokosy napychają sobie watę  :lol:
Ja jak już się maluję to tylko rzęski czarnym tuszem i mordkę błyszczykiem i jest ok  :wink:

Cytuj


co do mnie: jakis czas temu zdarzalo sie maznac powieki na czarno  teraz rzadziej... stety czy niestety


Oooo... Ty niedość że śpi z kolegami gdzies w autobusach to jeszcze maluje się... eh... Golden prosze Cię ja nie zmieniaj orientacji  :lol:  :P  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż...
« Odpowiedz #38 : 2004-12-28, 21:22 »

golden

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #39 : 2004-12-28, 21:40 »
Cytuj
Oooo... Ty niedość że śpi z kolegami gdzies w autobusach to jeszcze maluje się... eh... Golden prosze Cię ja nie zmieniaj orientacji

nie bój żaby, pedałem nie jestem, chociaz niektorzy swego czasu mogli to myslec :P (już prędzej mój kolega ze zdjęcia z autobusu :lol: ) a malowanki nie byly na codzien :P a co to jest, czarne kreski lub cien na powiekach :P
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Makijaż...
« Odpowiedź #40 : 2004-12-28, 21:51 »
Iiiidz Ty w cholere :P Kiedyś pamiętam jak byłam na kolonii... Super było  :wink: Ja i moje kumpelki się wymalowałyśmy, miniówki itp. Foteckę cykneła qmpelka i mam ją gdzieś w kompie ale znalezc nie mogę :] Jutro powiem kumplowi zeby ja mi przeslal bo ja ma gdzieś na dysku :P
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Makijaż...
« Odpowiedź #41 : 2004-12-28, 23:28 »
maluje się codziennie...makijaż zależy od tego gdzie ide, z kim ide, jaki mam nastrój i jaka jest pogoda...

Jeśli leje deszcz to tylko puder, cień i rzęsy. Tak maluje się także do szkoły dodając do tego jakiś błyszczyk bądź pomadkę ochoronną.

Jeśli umawiam się z chłopakiem to czasami robie sobie delikatne kreski pod oczyma tuszem do kresek. Polecam o wiele bardziej niż kredkę bo się nie rozmazuje i nie zmazuje tak łatwo...

Gdy idę na imprezę maluje się mocno...czarne spore krechy, ciemny cień, puder i usta-jak zawsze błyszczyk. Lubie taki makijaż bo on pasuje do klimatu w którym się obracam ;) zresztą w albumie jest jedno zdjęcie mogeo oka przed imprezą :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

ina

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #42 : 2004-12-29, 09:23 »
hm..a ja ma koleżanke. maluje sie. można powiedzieć, że mocno... po prostu widać, że jest wymalowana, przez podkład. no, ale wygląda tak ślicznie w  tym. bo ten makijaż jest jaki delikatny i bardzo pasuje do niej. wiec zależy jak na to popatrzeć. trzeba mieć wyczucie ;-)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #43 : 2004-12-29, 13:10 »
A ja używam brązowego cienia do powiek (ale tak nie za dużo, żeby nie było za ciemno), tusz czarny i do tego troche fluidu ( ale nie za duzo), kiedys uzywalam czarnej kredki ale to pomniejsza oczy wiec juz nie uzywam  :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Makijaż...
« Odpowiedź #44 : 2004-12-29, 13:48 »
Cytuj

 kiedys uzywalam czarnej kredki ale to pomniejsza oczy wiec juz nie uzywam

A jak się malowałaś, żę Ci pomnieszała oczy :mysli: Po wewnętrznych krawędziach chyba, bo jak namalujesz kreski na dolnej i górnej powiece to powiększa. Ja jeśli już się maluję, to zazwyczaj tylko tusz, więc ten musi być bardzo dobry, jakiś czas temu kupiłam na spróbowanie tusz Lancome Hypnose i od tamtej pory tylko on :wink:  Właściwie wtedy już nic na twarzy nie potrzeba :wink:
Czasem maluję powieki beżowymi cieniami, ale tylko jak gdzieś wychodzę. Na wielkie wyjścia, imprezy, używam fluidu, cieni, czarną kredką maluję kreskę na górnej powiece, albo robię sobie kocie oczy, odrobina różu na policzki i oczywiście błyszczyk :wink:  Taki pełny makijaż robię sobie raz na mjiesiąc albo i dwa miesiące :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż...
« Odpowiedz #44 : 2004-12-29, 13:48 »

Emilka

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #45 : 2004-12-29, 14:11 »
ja maluje sie w zaleznosci od tego gdzie wychodze ;)
zazwyczaj jest to jakis jasniutki fluid zeby zakrys przebarwienia i inne swinstwa,rzesy czarnym tuszem (sklonnosci to rzes odziedziczylam po siostrze :P nie dosc ze ona ma je zuper geste,dlugie i w ogole to ma swietna technike jak je dobrze pomalowac, to troche skomplikowane i zazwyczaj np. rano nie mam czasu zeby dokladnie rzesy oporzadzic ale efekt jest naprawde super zwlaszcza jak sie ma w lazience 6 rodzajow tuszu :P ) i usta blyszczykiem,czasami czerwona szminka jezeli mam za blade usta :P ale wyglada to tak ze nakladam czerwona szminke po chwili ja scieram i efekt jest taki ze mam naturalnie delikatnie czerwone usta  :wink:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Makijaż...
« Odpowiedź #46 : 2004-12-29, 15:52 »
Tusz do rzęs, kredka do oczka, puder,błyszczyk - tego używam codziennie
A na różne okazje to jw. + cień do powiek, podkład
Oczywiście wszystko w granicach rozsądku  :P
Przyłaczam się do akcji ,,Tapetom mówimy nie"  :wink:  

Emilka a jaka to technika ? :chytry:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Makijaż...
« Odpowiedź #47 : 2004-12-29, 16:43 »
na codzień się nie maluję. natura wyposażyła mnie w gęst ciemne rzęsy więc nawet tuszu nie potrzebuję. czasem jak mam ważne spotkanie to sięgam po kosmetyki, gdyż mimo prawie 25 lat nadal wyglądam na 15 a przy publicznych wystąpieniach niestety trzeba wyglądać dojrzale (szczególnie gdy mówię o zdrowiu przed zbiorowiskiem lekarzy) ale i tu tylko tyle ile potrzeba wy wyglądać na pełnoletnią.
a imprezy??? tu mogę zaszaleć. dusza artystyczna bierze górę a makijaż taktuję jak element - uzupełnienie stroju. różne kolory, odważne zestawienia... tak!!!! ale absolutne nie maskom, tapetom itp. no chyba, że jestem w pracy (jestem mimem, klaunem) ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Makijaż...
« Odpowiedź #48 : 2004-12-29, 17:05 »
ja sie wogole nie maluje ;) bo i po co?
Zapisane

Amarae

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #49 : 2004-12-29, 17:11 »
Jesteś jeszcze za młoda ;) Jak bedziesz starsza, to się bedziesz malować, zobaczysz ;)

Ja też sie jeszcze nie maluje, bo jestem za młoda. Po za tym, u mnie w szkole nie można sie malować :roll:
Zapisane

golden

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #50 : 2004-12-29, 17:16 »
Cytuj
Iiiidz Ty w cholere :P

wyrażaj się :lol:

Cytuj
kiedys uzywalam czarnej kredki ale to pomniejsza oczy

co by na moich oczach nie zrobic czarna kredka, zawsze mi powiekszalo oczy :lol: a ze mam już same w sobie duze i niebieskie, to efekt byl :lol: jakby mi cos oczy optycznie zmniejszylo, to bym sie na to pisal :lol:

Cytuj
Po za tym, u mnie w szkole nie można sie malować

u mnie niby tez, a na kazdym kroku widzi sie wymalowane barbie... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż...
« Odpowiedz #50 : 2004-12-29, 17:16 »

Wiedźma

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #51 : 2004-12-29, 18:04 »
Co do kresek na powiekach - zmniejszaja optycznie oko, jesli sie je "zamknie".
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #52 : 2004-12-29, 18:11 »
Cytat: Skarb

A jak się malowałaś, żę Ci pomnieszała oczy :mysli: Po wewnętrznych krawędziach chyba

Tak po wewnetrznych, tak jakby tam w srodku. Na zewnatrz nie maluje kredka bo mi się rozmazuje. Czasem uzywam na gorna powieke przy krawedzi Eyelinera (z Avonu takie srebrnego), ale to na specjalne okazje  :)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #53 : 2004-12-29, 18:34 »
Nooo, jak walisz czarna kreche po wewnetrznej krawedzi, to nie dziwota, ze oko wyglada na mniejsze  :lol:  W tym miejscu to sie robi kreski biala kredka, zeby powiekszyc oko, ale nie czarna! Poza tym trzeba uwazac, bo moze to podrazniac oko.
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #54 : 2004-12-29, 19:10 »
Ja? Leciutko albo na czarno  :lol:  :lol: na sylwa czarne pazury i reszta  :lol:
Zapisane

lawenda

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #55 : 2004-12-30, 17:02 »
hehe wałsnie sylwejk wiec trzeba troche lepszy makijaż se zrobić:) i jakos ładnie spiąc włoski? macie jakies pomysly? moze jakis stronki www?:D
Zapisane

Nicka

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #56 : 2004-12-31, 14:40 »
Ja an codzień, czesto używam tuszu... ale nie tak, że prawie skapuje z rzęs ( :lol: )... i zZAWSZE używam poadek... bez nich czuję się jak bez reki :lol:... zawsze mam przy sobie ca najmniej 2... ostatnio zamówiłam pomadkę z Cannabis Sativa... hahaha i jest świetna :wink: tylko troszkę piecze w gardło :lol: A tak mocniej, to się tylko na jakieś okazje szczególne maluję... np dzić, na sylwestra, na pewno nie ograniczę się do pomadki i tuszu :lol:
Zapisane

kasia

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #57 : 2004-12-31, 14:47 »
Cytat: Wiedźma
Co do kresek na powiekach - zmniejszaja optycznie oko, jesli sie je "zamknie".

Dokładnie. A ja w ogóle nie lubie eyelinerów, kredek itd. Wolę się pobawić kilkoma odcieniami cienia do powiek :chytry: I to też tylko tradycyjnymi, bo wszelkie w płynie/kremie/nie wiadomo czym jeszcze bardzo szybko się rozmazują i zbierają w zagięciach powiek. Mam już takie ślpeka dziwne.
Tusz obowiązkowo. Ciemnobrązowy lub czarny. I obowiązkowo mocno podkręcający z AVONu, żaden inny  :wink:
A na usta błyszczyki wszelkiego rodzaju.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Makijaż...
« Odpowiedz #57 : 2004-12-31, 14:47 »

Willie

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #58 : 2005-01-01, 16:44 »
Ja się nie maluję. Teraz na sylwka tylko wyjątkowo, ale tak to nie. Czuję się niepwenie, sztucznie. Tylko błyszczyki  :wink:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Makijaż...
« Odpowiedź #59 : 2005-01-01, 21:16 »
To ja jestem chyba jakaś inna  :lol: Nie maluję się na co dzień, jedyne co używam to pomadka ochronna i tyle :wink: Nie czuje się dobrze usmarowana czymś. Stwierdziłam, że póki mogę to chce pozostać "naturalna" a jak będę starsza to się będę malować ;) Wyjątkowe sytuacje to jakieś imprezy ale, że rzadko chodzę to też rzadko sie maluje ;)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.147 sekund z 28 zapytaniami.