Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 155 156 [157]   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 357456 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4680 : 2010-12-03, 15:02 »
dukan ma taką przebrzydłą cechę, że uczy organizm pobierać energię z białek, co jest kompletną patologią. :P poza tym irytuje mnie ta moda na tę dietę, nie lubię jak wszyscy robią to samo. XD
ale tylko wyrażam własne zdanie, nie zamierzam nikogo przekonywać ani zniechęcać. Duniu, powodzenia w dążeniu do celu.:)
Zapisane

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4681 : 2010-12-03, 19:42 »
Szczerze mówiąc nie poszłam na nią ze względu na modę, której szczerze mówiąc w okół siebie nie widzę ...
Ogólnie biłam się ok. miesiąca z myślą czy przejść na to czy nie ... byłam na SB , ale nic nie dało, 1000- 1200 kcal też nie dawało rady , waga stała w miejscu, z wielką potworną myślą zdecydowałam się na Dukana ... przez 3 dni na razie -1 kg, zobaczymy jak dalej będzie i jakie będą efekty ...
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4682 : 2010-12-03, 20:37 »
Po przeglądzie tej diety stwierdziłam, że gdybym ją stosowała to w fazie białkowej chyba ani razu nie odwiedziłabym kibelka w sprawie cięższego kalibru ... ;d o ile nie nakręcę przemiany materii czymś warzywnym/pełnoziarnistym to moje jelita mają urlop :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #4682 : 2010-12-03, 20:37 »

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4683 : 2010-12-03, 20:44 »
Dieta też zależy od organizmu, mój się buntuje tak jak należy ...

u mnie zasaza ŻM żryj mniej nie działała  :wink:
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4684 : 2010-12-10, 07:57 »
DuniA u mnei działa jak najbardziej, po 2 tygodniach 1000 kcal (+/- 200) spadłam o dwa rozmiary, tylko że wytrwać to masakra. Zawsze po tygodniu/półtora mam załamanie i nadrabiam cały okres diety z nadwyżką. Kurczaka zagryzam ciastem, popijam colą i dopycham pizzą.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4685 : 2010-12-10, 09:23 »
Ja stosuję zasadę NŻŚ (nie żryj śmieci) - i trzymam się na poziomie 60 kg . Żaden wyczyn, normalnie ważę 64-65, przed okresem ok 68 kg - ale dobrze się czuję i chciałabym zlecieć do 55-57 kg :marzy:, co jest trudne bo na razie żadne sporty nie wchodzą w grę, a apetycik to ja mam ;d
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Mycha:D

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 33
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4686 : 2010-12-10, 17:14 »
najlepiej zacząć myśleć o uprawianiu jakiegoś sportu... Ja jem sporo ale chodzę na kosza i na... nieważne... a mam cały czas niedowagę - ok 10kg  :|
Zapisane
Koffam dyskutować, ale tylko mądrze na określony temat.
I love rybcie, psiaki, kociaki i gryzonie.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4687 : 2010-12-12, 16:35 »
DuniA u mnei działa jak najbardziej, po 2 tygodniach 1000 kcal (+/- 200) spadłam o dwa rozmiary, tylko że wytrwać to masakra. Zawsze po tygodniu/półtora mam załamanie i nadrabiam cały okres diety z nadwyżką. Kurczaka zagryzam ciastem, popijam colą i dopycham pizzą.

U mnie działało do pewnego momentu ... potem przestało ... ;P A tu dzisiaj miałam wpadkę z krówką ... =.= .. bleh
A miałam podobnie jak Ty, to piękne odbijanie. Ja chyba muszę mieć po prostu rygor i tyle ...
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4688 : 2010-12-12, 16:40 »
zasadniczo wszystkie diety, które opierają się na drastycznym obcięciu kalorii lub jedzeniu tylko jednego typu produktu, działają tylko do pewnego momentu, a potem zbierają tylko żniwo. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #4688 : 2010-12-12, 16:40 »

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4689 : 2010-12-12, 19:14 »
Co prawda, to prawda.
Dlatemu cieszcie się chudzielce, że nie macie tego problemu  :wink:
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4690 : 2010-12-15, 09:25 »
Chudzielce mają inny problem, one chciałyby trochę ciała :P

Dziś 59,6 kg - pewnie chwilowe, za często się ważę ale ta piąteczka z przodu na wadze... :marzy:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4691 : 2011-11-29, 08:36 »

Dziś 59,6 kg - pewnie chwilowe, za często się ważę ale ta piąteczka z przodu na wadze... :marzy:

56,5 kg :mysli:  - samo zeszło :bezsilny:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4692 : 2011-11-29, 10:27 »
moja współlokatorka tak się odchudza, ze żre samo musli i jogurty... xD + podgryza ciasto które upiekłyśmy, czipsy, bo nowy smak i inne rzeczy :lol: bo tylko jeden/tylko na jedno 'am' xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4693 : 2011-11-29, 17:25 »
Ja akurat w przypadku akcji odchudzaniowej chipsów bym nie tykała - bo jak nie jem, to nie jem, ale jak już wezmę jednego to potem już sama ręka będzie mi szła do miski :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Robert Janek

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 56
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4694 : 2016-07-18, 15:28 »
Ja się akurat nie odchudzam, ale moja żona wygrzebała ostatnio spam ! Trochę przerażające, nie wiem, czy jej tego z głowy nie wybić.
« Ostatnia zmiana: 2016-07-18, 17:08 autor IBDG »
Zapisane
Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #4694 : 2016-07-18, 15:28 »

marlenka

  • *
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #4695 : 2017-06-22, 16:29 »
pasowałoby coś ogarnąć bo już wakacje, a formy jak nie było tak nie ma :D
Zapisane
Strony: 1 ... 155 156 [157]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.2 sekund z 26 zapytaniami.