Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Stanik....  (Przeczytany 34707 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Stanik....
« : 2005-09-06, 15:53 »
No więc... Jeśli byl podobny temat to sorry, ale napisze. Kiedy zaczęłyście nosic stanik? Jaki nosicie rozmiar?? Ile macie lat? Ja zaczęłam w te wakacje, mam 12 lat (jestem w 6 klasie). Mam 2 staniki i jeden top. No i ejszcze jedno! Dzisiaj na w-f'ach (ja nie cwicze, ale chodze i siedze i patrze) to jak sie przebieraly dziewczyny, jedna która pare dni temu miala calkiem plaski biust dzisiaj miala hmmm, no na moje oko 065 i stanik... zastanawiam sie czy to nie wypchane... a i jeszcze inna plaska jak decha, no ale ze inne dziewczyny nosza to ona tez musi bo to klasowa lalunia, miala stanik, nie push up tylko zwykly. Denerwuje wa stakie coś?? Spotkałyście się z takim czymś? U mnie w klasie tylko 1 dziewczyna nie nosi stanika, ale nie potrzebuje ona tego mimo ze juz by mogla, ale nie musi, bo ma malutkie, ale jednak zawsze cos ma... Ok to koniec tego, poza tym tak dokladnie jaki powinnam miec rozmiar, mam 60 cm pod biustem i 68,5 w biuscie?? A te staniki wszystkie na mnie dobre a inna numeracja  :shock:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-06, 15:58 autor Ines »
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #1 : 2005-09-06, 16:03 »
Cytuj
Kiedy zaczęłyście nosic stanik?
Kiedy zaczęłam potrzebować :;p: Kilka miesięcy temu...

Cytuj
Ile macie lat?
Jest napisane :P

Cytuj
Denerwuje wa stakie coś??

PUSH-UP     Nie, raczej mnie nie denerwuje... nic tylko litować się nad takimi delikwentkami... co one chcą niby tym udowodnić? Chłopaki i tak się nie oglądają za dziewczynami w tym wieku za bardzo więc... Ale jak chcą nosić push-up, niech noszą, nie moja sprawa.
ZWYKŁE     To też mnie absolutnie nie denerwuje, może czują się doroślej, jak mają na sobie coś, co je tylko w plecy gniecie (tak się czułam w pierwszych dniach) i wiedzą, że dorosłe kobiety takie noszą? Nie wiem i nie wnikam. Niech ludzie robią co chcą. Ja tam tolerancyjna jestem :;p:

A jaki powinnaś mieć rozmiar, to ja pojęcia zielonego nie mam
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

irmina

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #2 : 2005-09-06, 16:06 »
Eeee, miałam jakies 11lat niecałe, teraz mam 12 i 75a. Ines, nie tylko u Ciebie w szkole są takie dziewczyny -u mnie z niektórymi jest to samo, ale jak chcą niech noszą nie moja sprawa.


Data wysłania: 2005-09-06, 16:04
Co do rozmiaru jaki powinnaś mieć to z keya chyba raczej 65aa
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #2 : 2005-09-06, 16:06 »

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #3 : 2005-09-06, 16:08 »
ze dwa lata temu :P miałam 11 lat :P (teraz mam prawie 13 ;)) 75A ;) a co do tego, jakie biustonosze noszą inne dziewczyny, to mnie to w ogóle nie obchodzi :P
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #4 : 2005-09-06, 16:09 »
Tak, rozumiem to tylko dla mnie ejst to smieszne :D i tamta miala chyba normalny stanik a czyms wypchany (wata chusteczki??) nie wiem czym, ale to byl zwykly stanik!

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #5 : 2005-09-06, 16:10 »
Może nagle jej piersi odstrzeliły :;p: Skąd możemy wiedzieć :;p:
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #6 : 2005-09-06, 16:18 »
Może i był zwykły.... ale może miał takie...yyy.. torebki( :lol: - nie wiem jak to nazwać) gdzie po prostu można wsunąć te specjalne gąbki (??) czy coś... jak widać, po mojej orientacji w tym słownictwie czegoś takiego nie uzywam :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Jaśka

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #7 : 2005-09-06, 16:40 »
Kiedy zaczęły¶cie nosic stanik?
11/12 lat, jakoś tak ;)
Cytuj
Jaki nosicie rozmiar??
eee 80C :oops: :P
Cytuj
Ile macie lat?
no 17 :)

Co do stanikow nosze tylko usztywniane ale nie push-up (bez gabek :) )
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #8 : 2005-09-06, 16:52 »
ja 11/12 lat --wtedy wszystko się zaczęło... nie mogłam sie skupić na lekcjach bo tak mnie uwierał :lol: 
 ja mam C75 ale jestem gruba... podejrzewam,że gdybym schudła te upragnione 15 kg byłabym deską ....
lat 17 ( w profilu pisze 16 ale zaniedługo cyfra się zmieni)
Co do staników... lubię sportowe i .. kolorowe, z jakimś wymyślnym haftem.. uwielbiam :kocham: ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #8 : 2005-09-06, 16:52 »

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #9 : 2005-09-06, 16:56 »
Fatty a ja jestem młodsza o prawie 5 lat i mam rozmiar stanika... uwaga uwaga: 75 C czyli tyle co ty :P no i oczywiście jestem wielorybicą więc.... ehhh ale przynajmniej kumpele mi zazdroszczą bo na mnie się starsi kolesie gapią ;)
Zapisane

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #10 : 2005-09-06, 18:18 »
Ja też zaczełam nośić gdzieś od 11 roku życia :P teraz mam 15 lat. :P
i nosze 75B :P ja uwielbiam koronkowe i z małą gąbeczką  :oops:
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #11 : 2005-09-06, 19:27 »
W 4. klasie zaczęłam nosić do białych bluzek, a na początku 5. już tak 'na poważnie' . Rozmiar 75 B zdaje się.. :P
Lat 13 ;)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #12 : 2005-09-06, 20:42 »
Eh...No więc ja mam 14 lat i nie noszę :krzywy: .Czasami tylko założy mi się w lato do jakiejś obcisłej bluzki bo bez stanika to obleśnie wygląda(wiadomo o czym mówię?)...Niach,niach...Mnie nic nie denerwuje tylko to,jak mi dziewczyny prawią kazania na temat Afrykanek które mają biust aż po kolana   :lol: i żebym w końcu zaczęła nosić stanik... :roll: A to chyba moja sprawa,prawda? Jakby co, jestem płaska. U mnie na 17 dziewczyn w klasie tylko ja nie nosze stanika(2 klasa). Wszystkie już pozaczynały w wieku 11,12 lat... :;p: U mnie są dziewczyny płaskie i mniej, ale wszystkie bez wyjątku noszą...Tylko nie ja  :;p: Kiedyś nosiłam-jak byłam młodsza i chciałam się poczuć dorosła, no nie wiem ile miałam lat...11,12...Jedyny problem jakiz  tym mam to przebieranie się na wfie, chociaż nawet nie... ;) Ale myślę,że jak będę miała jakieś 16 lat to już raczej będę nosić(jak mój biust sie wyrobi  :P ) ...
BTW-Jakby co to wysłuchałam już kazań koleżanek a nawet mamy i nosiłam stanil...Wytrzymałam 2 tygodnie nawet  :jupi2: :P
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #13 : 2005-09-06, 21:28 »
łoooj ja pamietam poczatki mojego noszenia :P
To był koszmar !!
Wszedzie mnie uciskalo, kłulo i mi niewygodnie bylo ....
Teraz nie potrafie funkcjonowac bez stanika :P  no tylko jak śpie to nie posiadam :P
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #14 : 2005-09-07, 15:04 »
Posluchajcie, mam jeden 065 i jest dobry, lecz jak po calym dniu wszkole zdjelam go to mialam czerwone w miejscy gdzie byl tzn. pod biustem trozke tak..., no wicie uciskal... myslalam ze mnie cisnie bo zaczynam dopiero nosic, ale chyba nie powinno byc czerwonego, jest za ciasny??

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #14 : 2005-09-07, 15:04 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #15 : 2005-09-07, 15:06 »
Ja noszę tylko push-upy bo mam niekształtny biust. Nie wiem co w tym złego :?
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #16 : 2005-09-07, 15:11 »
Malka nie o to mi chodzilo ze zle, ok to rozumiem, ale po co nosic push upy na brak biustu ze tak powiem?? No i tej osoby akurat nie lubie...

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #17 : 2005-09-07, 15:14 »
A skąd wiesz w jakiej sytuacji jest ta dziewczyna? Może jej się nie podoba jej biust? Może chce jakoś bardziej zaakceptować siebie? Ja od początku nosiłam push upy i jakoś nikt mi nie wpierał że mam sztuczne cycki :? Poza tym push upy są o wiele wygodniejsze.
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #18 : 2005-09-07, 15:17 »
Jestem tolerancyjna, ale akurat ta dziewczyna mnie wkurza i jej nie lubie, o w zeszlym roku smiala sie z tych co juz nosily stanik, wiec co, nie czyń drugiemu co tobie nie mile wiec ja jej czynie to, i tak nie powiem jej tego w twarz!

Bigielka

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #19 : 2005-09-07, 15:20 »
To, że Ciebie wkurza nieznaczy chyba, że nie może nosić Push-upa ?? :Oo:
Zapisane

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #20 : 2005-09-07, 15:32 »
Malka.. Ja też od początku nosze staniki z push up em :P
 :D i też mi sie wydaje że mam niekształtny biust  :;p:
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #20 : 2005-09-07, 15:32 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #21 : 2005-09-07, 15:51 »
Ja mam dużo staników, mama kupiła mi 2 ostatnio... różowe z pokemonem :lol: :roll:
Ale seryjnie wkurzało mnie jak moje koleżanki, 11/12 lat, chude i płaskie jak deska nosiły staniki... Ja zeczęłam nosić jakies 1,5 roku temu, kiedys nosilam jak byla potrzeba [ale top miałam].
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #22 : 2005-09-07, 15:58 »
Ines widocznie Twoj stanik jest za ciasny pod biustem. Nie kupuj 065 tylko 070.
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #23 : 2005-09-07, 16:02 »
z jakiś rok temu?? Przedtem nosiłam takie zakładane....

 U mnie tak nie ma, nie zakładają tak dla "bajeru", że maja na sobie stanik. Teraz większość już potzrebuje. A reszta nie nosi bo nie potzrebuje.
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #24 : 2005-09-07, 16:19 »
No może nosic, bo to ze mi sie nie podoba, ale osobiscie nosze teraz kiedy juz widze ze raczej powinnam... czuję taką potrzebę, jak biegam, skacze itp... No, ale dzisiaj zauważylam jeszcze cos jak się przyjrzlam, to nie wyglądało (u tej co ma albo push up albo wypchane) na push up... to byl zwykly stanik, bez usztywnianych miseczek... Czyli wypchany, albo nagle jej urosl biust...

Apiska

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #25 : 2005-09-07, 16:38 »
Ejh ja już nosze od 6 kl podstawówki i dupa, dalej małe są :(
Moze jakieś 75B, ale takie małe B :P
Zapisane

joanka

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #26 : 2005-09-08, 17:47 »
Ja noszę stanik od 5 kl. szkoły podstawowej. Muszę przyznać, że nie byłam jedną z pierwszych, które zaczęły go nosić. Obecnie mam 16 lat i rozmiar 70B. Odkąd noszę stanik zawsze miałam 70 pod biustem (no, może na początku 68...), jedynie rozmiar zmienił się przez lata.
A co do Ines: skoro masz 60 pod biustem, to czemu nosisz 065, a nie 060?? A na dodatek 065 jeszcze Cię ciśnie?? No to chyba się dziewczyno źle zmierzyłaś... (za nisko). I nie przejmuj się koleżankami, które wypychają biusty. Jak im naturalne wyrosną, to przestaną to robic i równocześnie denerwować Ciebie, więc szkoda sobie nerwy psuć.
Zapisane

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #27 : 2005-09-08, 18:25 »
a mój stanik chyba jest o wiele za mały... moja mama sądzi że jestem totalnie płaska
(chyba tak jest) bo kupiła mi 0 65 i jak noszę ten głupi stanik po całym dniu go zdejmuję to mam na piersiach czerwone odcisniety wzorek i bola mnie piersi- teraz nawet zauważyłaMM że przez ten głupi za mały stanik piersi mi się spłaszczyły że teraz wogóle są spłaszczone- kiedy nie nosiłam tego stasnika to miałam rozmiar A z rozliczeń ale moja mama twierdzi że ja musze nosić 0 :/ eh... i nie mam wyjscia bo prawie na każdej bluzce widać mi jak jestem bez stanika :/ :/ ja pusz up nie miałam ... moja siostra miała i nosi...

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #27 : 2005-09-08, 18:25 »

ssgosiass

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #28 : 2005-09-08, 18:39 »
Zaczełam nosić na poczatku 1 kl. gim. Wczesneij nei potzrebowałam.
ja sie wolno rozwijam pod tym wzhgledem :P Mam płaskie, mozze nei ajk decha, ale małe... :(
i tak jak AMlka powiedizala, mam neikształtny. Może kupić push-up ?
Na poczatku od stanika mnie wsyztko bolało i swedizło :lol: Ale teraz jest już dobrze.
Mam pare staniczków- zielony, biały, biały, czarny i neibieski. :wink:
Zapisane

kasja

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #29 : 2005-09-09, 00:29 »
Do jakiego wieku można brać udział w tej dyskusji????
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.