Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Stanik....  (Przeczytany 34811 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

irmina

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #90 : 2005-09-26, 19:31 »
A ja sobie ostatnio kupiłam takie 2ładne i jeszzce dostałam jeden, ale ma chyba miseczke B, a ja mam A więc go sobie nie ponoszę chociaż ładny to on jest :;p:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #91 : 2005-09-27, 12:59 »
Zła wiadomość,(nic już nie rozumiem :( ) tyłek mi rośnie na grandę,a  biust.... wręcz przeciwnie :cry: zbiegając z psem po schodach dosyć boleśnie odczulam "luzy" ( :lol: ) Kuuurka.. jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie sie szarpnąć i pokupować nowe, mniejsze :? kagańce
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

irmina

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #92 : 2005-09-27, 14:02 »
Ojj Fatty, nie martw się, może to tylko jakieś złudzenie, albo stanik się jakoś "wykręcił" :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #92 : 2005-09-27, 14:02 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #93 : 2005-09-27, 14:28 »
irmina to nie złudzenie :cry: wszystkie mi luzują ! Potraktowałabym to jako znak ,że schudłam tylko,że ja... jestem 4 kg do przodu( w ciągu 9 dni - rekordzistka ze mnie ) i ledwo sie dopinam w spodnie .. tragednia normalnie :?
aale ja mam problemy :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #94 : 2005-10-02, 13:26 »
Ja nie nosze jeszcze stanika(jestem w 6 klasie).Jestem prawie płaska.a dziewczyny z klasy mi docinają:Natalia załóż w koncu stanik :|
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #95 : 2005-10-02, 14:10 »
A ja to mam tak - wchodze do sklepu, najpierw patrzę na fasony, a potem po prostu przymierzam.. Więc na tej stanikowej numeracji to ja się totalnie nie znam.. :P :lol:
A staniki kupuję z reguły usztywniane, w życiu push-up'ów.. Na początku nosiłam topy, a zaczęłam jak miałam 11-12 lat.. Pierwszy stanik kupiono mi jak byłam chyba w I gimnazjum, ale ręki obciąć nie dam..  :lol:

Fatty.. :lol: Weź Ty zakompleksiony straszyku przestań wreszcie narzekać, piękna jesteś, mądra jesteś i koniec kropka, zdania nie zmienię :chytry:
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #96 : 2005-10-02, 15:25 »
Natte, jesli nei chcesz nosić to nie noś, to nie jest sprawa Twoich koleżanek. To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, nie przejmuj się docinaniem koleżanek :)
Z tego co wiem, to większość naszych rówieśniczek nie ma na co, a noszą staniki "dla szpanu".
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #97 : 2005-10-02, 18:13 »
No,tak jedna dziewczyna z naszej klasy jest zupełnie płaska,a jednak nosi...Ona wogóle się cały czas popisuje...A ja tam się nimi nie przejmuję ;P.
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #98 : 2005-10-02, 18:36 »
Natte czegoś tu nie rozumiem...
Nie ma noszenia stanika ,dla szpanu' poprostu każda kobieta zaczyta z tym, gdy zechce, zawsze musi być pierwszy raz, nie zawsze z ,już dużymi'... :| to, że jest płaska i nosi to i moim zdaniem dobrze, ukształtują się chociaż :;p: Natte mówię Ci, masz jeszcze na to dużo czasu, znam 14-15 latki płaskie. Zobaczysz, że niedługo  przeczytasz to co napisałaś z uśmiechem :)
Ja zaczęłam nosić w połowie 6 klasy.
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #98 : 2005-10-02, 18:36 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #99 : 2005-10-02, 22:00 »
Ja właśnie posiałam gdzieś mój ulubiony "kagańczyk" :P nie mogę go znaleźć - widziała któraś gdzieś taki czarny z pomarańczowo-różowym haftem to proszę o zwrot :P ... Kupię akwa,kupię spodnie i jak coś zostanie to oczywiście kasiorka pójdzie na cycniczek ;) - jakis taki fajny  .. :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

irmina

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #100 : 2005-10-03, 14:46 »
Heh, niestety nie widziałąm go Fatty, a swoją drogą mi też jeden gdzieś zginął :roll:
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #101 : 2005-10-03, 16:58 »
Ja nie nosze jeszcze stanika(jestem w 6 klasie).Jestem prawie płaska.a dziewczyny z klasy mi docinaj±:Natalia załóż w koncu stanik :|

Nie przemuj się! I nie rób nic na siłę! Ale jak już chcesz to kup sobie topik :wink: Naprawdę  polecam!


EDIT:
a co do szpanu to u nas wszystkie w podstawowce robily to samo  :? i mi gadały to samo. a ja wolalam nosic zimą podkoszulkę i tyle. dopiero wiosna zaczelam nosic top  :lol: [leniuch ze mnie ] .

Fatty nie martw się! Primo stanik się znajdzie. Secundo  napewno sobie kupisz fajowy! i jeszcze jedna najwazniejsza rzecz- nie jestes gruba
« Ostatnia zmiana: 2005-10-03, 17:01 autor Kucyk_Hermiona. »
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #102 : 2005-10-03, 17:04 »
Kucyk_Hermiona o wypraszam sobie  :P- jestem kawał baby , ostatnio coś się tym nie przejmuję - wręcz to sobie chwalę :P(noo taka..konkretna jestem :mrgreen: ) ale buścidło mi maleje  :hmmm: a zad rosnie..cholerka jak to jest?
Kucyk widzę,że nie jestes w nastroju bo samoocenka poszła w dół - głowa do góry :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #103 : 2005-10-03, 17:12 »
Oj Fatty nic przed Tobą się nie ukryje :wink: Cóż szkoła, kochani koledzy i nauczyciele ORAZ WYCHOWAWCY potrafią skutecznie odebrać człowiekowi humor. A w dodatku sterta lekcji czeka. Buuu! I sprawdzian z chemiii. Muszę sobie powtórzyć. I nie mam Krówek Mocy ... :| No trzeba sobie radzić poraz .... eee ktory to raz? :P :P :P Ale nie takie rzeczy się robi jak sie ma przed soba perspektywe internetu i FZ  :lol:

EDIT:
No to lece zeby6 później wejśc. mowie wam! wroce tu jak natretna komarzyca  :lol: :lol: :lol:  hehe
« Ostatnia zmiana: 2005-10-03, 17:15 autor Kucyk_Hermiona. »
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #104 : 2005-10-03, 18:27 »
I co Fattyś, znalazł się?? :;p:
Co do nauczycieli to oni naprawde mogą zepsuć humorek, nawet ten najlepszy :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #104 : 2005-10-03, 18:27 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #105 : 2005-10-03, 18:45 »
 niestety nie znalazł się... dalej się głowie gdzie ja tego nieszczęsnika posiałam  :hmn: przeszukałam prawie cały dom (no bo ja go posiałam w DOMU, nigdzie indziej,żeby nie było :lol: ) . Ehh w piątek robię gruntowne porządki moze go znajde ;) A co do nowego nabytku to już sobie upatrzyłam taki niebiesko-fioletowo-seledynowy. Z tym,że on jest ozdobny i ma dużo haftu( uwielbiam takie "dzieła sztuki" :lol:) a ja chciałam gładki pod bluzkę.. hmmm pogłówkuję i nad tym ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #106 : 2005-10-03, 21:13 »
Dzisiaj nauczycielka od polaka popsuła mi humorek, ale awanturki w domu nie było więc spoko... Brrr... Dzisiaj byla wywiadówka, ale jak zwykle na mnie zadnych skarg... :D A tak poza tym, już przyzwyczailam się do stanika, jak zajmę się czyms innym niż myśleniem ze go mam na sobie :D nie uwiera mnie nic. Jest spoko, ale lubię tez topy...

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #107 : 2005-10-03, 21:37 »
Ja dzisiaj kupiłam sobie pierwszy stanik!To top,czarno-biały,z grubszymi ramiączkami i pomarańczową "siatką"po bokach(chciałam z cieńszymi ramiączkami,ale gorzej na mnie leżał).Fajny jest :D !
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #108 : 2005-10-04, 13:27 »
Ja tam nie mam nic przeciwko push up'om jeżeli ktoś się dzięki nim lepiej czuje to czemu nie. Ja nie pamiętam kiedy zaczęłam nosić. Rozmiar jak manekin czyli bardzo standardowy 75B. A najbardziej lubię takie nie usztywniane koronkowe, a w lecie bez :)
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

irmina

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #109 : 2005-10-04, 14:01 »
Kiedyś podobno był jakiś sondarz robiony, że większosc dorosłych polek ma niby 75B.
A ja dalej szukam mojego czarnego stanika :(...
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #110 : 2005-10-05, 11:06 »
Fatty - mam ten sam problem co Ty. Mój najukochańszy stanik jest czarny, z czerwonym koronkowym wzorem, który wyraźnie rysuje się na bardziej obcisłych bluzkach.. I trochę dziwnie to potem wygląda :P Ale ja lubię, gdy stanik ma fajny fason. Z drugiej jednak strony piersi pod t-shirtem ładniej wyglądają jak są pod gładkim stanikiem, a nie z różnymi paskami i kółeczkami w różnych miejscach :lol:

My to mamy problemy, nie? :P :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #110 : 2005-10-05, 11:06 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #111 : 2005-10-05, 15:14 »
Karooola niop :lol:
ja swojego wzorzystego ulubieńca znalazłam już :P Odtańczyłam taniec radosci po pokoju machając triumfalnie, znalezionym stanikiem :lol: Ale i tak go dzisiaj nie założyłam,bo potrzebny był mi gładki... a ,ze ja takowego jeszcze nie posiadam(i nie jestem pewna czy posiadać bedę - niby muszę taki mieć,ale ja wolę te z haftami :P  ) zaiwaniłam "kagańca" mojej siostrze :lol: . Świetnie się nosi ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

irmina

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #112 : 2005-10-05, 18:24 »
Przydatne są te siostry, ja niestety takowej nie posiadam :P
Fatty, mogę prosić o kroki do tańca szczęścia?? Bo jak swój znajdę to może też zatańczę :lol:
A ja ostatnio byłam taka mądra, że w dzień kiedy miałam wf założyłam biały stanik z takimi rażąco rózowymi kwiatkami pod białą koszulkę od wf-u :roll:
Naszczęscie cały czas robiliśmy ćwiczenia na brzuchu :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #113 : 2005-10-05, 18:27 »
irmina ten mój taniec szczęścia był nieco spazmatyczny :lol: prawdopodobnie wyglądało to jakby mnie własnie popieścił prąd :lol: - wszystkie ruchy dozwolone, a różne niezrozumiałe dzwięki i zaspiewy takze są wskazane :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #114 : 2005-10-05, 18:36 »
Fatty super ze sie znalazl :wink: Teraz kolej na Irminkę :)

A co do [rzypadku z WFem- e tam u nas dziewczyna ćwiczy w bialoych spodenkach i przylazła raz w czarnych gaciach a innym razem w różowych !! <blee- różowy jak barbiE- pamietajcie male dziewczynki nie pisze sie barbi tylko BARBIE :P  >
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #115 : 2005-10-05, 18:43 »
ja nie wiem co wszyscy mają fobię do różowego :P pochalę się,ze mam piekny różowy cycniczek, z jakimiś tam kwiatkami na nim i go lubię :D
Ogólnie jakbym nie wyglądała w różowym jak świnka :P  to bym sobie jakąś różową koszulkę kupiła ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

irmina

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #116 : 2005-10-05, 19:48 »
A ja szukam i szukam, myślę i myśle, gdzie go znowu wsadzilam...
Dalej się nei znalazł :P
Był czas, że miałam szał na punkcie różowego, ale już mi przszło -całe szczęście. Prawie wszystkie ciuchy, które kupywałam były różowe :roll:
Co do stanika to nie był może ulubiony, ale jedyny czarny, który jest jeszcze na mnie dobry :roll:
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #117 : 2005-10-09, 15:54 »
ja ....hmm... ma 14 lat (obecnie) i nosze staniki powiększające.( nie dużo)...mozecie szydzić, smiac sie, ale ja to nosze bo z większym biustem lepiej sie czuje, a nie dla chłopaków. chłopaki mi zwisaja w tych sprawach..wiec wierzcie mi ze to nie dla nich!!
rozmiar to chyba 75B( w powiekszajacym(niestety)...ale okres mnie jeszcze nie dopadł wiec jeszcze troszke bede sie rozwijać......:D(ostatnio mi troszke biodra urosły.....heh to dla mnie radosc bo ja chudzielec jestem....:D
pozdrowionka
MadiM(decha)
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #117 : 2005-10-09, 15:54 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #118 : 2005-10-09, 15:57 »
rozmiar to chyba 75B( w powiekszajacym(niestety)...ale okres mnie jeszcze nie dopadł wiec jeszcze troszke bede sie rozwijać......:D(ostatnio mi troszke biodra urosły.....heh to dla mnie radosc bo ja chudzielec jestem....:D
Sorry, ale to nie jest tak,że po okresie Ci juz wszystko ustaje :| Ja mam 14 lat, jestem płaska jak deska (a nawet bardziej :D ) i mam okres od prawie roku...Mam pełno koleżanek, które dostaly ciote będąc "płaskimi" a teraz mają rozmiar B,C czyli normalnie :| . Poza tym przy ciąży jeszcze dużo rosną piersi :| A miesiączka wcale nie oznacza,że jesteś już taka super dorosła, to dopiero POCZĄTEK moja droga...
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #119 : 2005-10-09, 16:04 »
po pierwsze nie powiedziełam ze miesiączka to sybmol dorosłości......
po drogie to są sprawy czysto indywidualne wiec tu uogolniac tego nie nalezy....
moja mama twierdzi ze rozwijac sie bede tak jak ona.. jezeli tak bedzie to mniej wiecej wiem co mnie czeka......
twoja 'wypowiedź' mnie nie zmartwiła lecz bardziej pocieszyła......bez wzgledu na to jeski były twoje zamiary........:(
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 28 zapytaniami.