Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Do dołu

Autor Wątek: Wrócą mundurki?  (Przeczytany 85550 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #180 : 2006-09-03, 14:48 »
Ja też... kurde, ma ktoś może jakąś stronę gdzie mundurki są pokazane? :D

Przecież to szkoła ustala jak będą wyglądały mundurki. Po ustaleniu z nauczycielami, rodzicami i samorządem szkolnym.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #181 : 2006-09-03, 15:12 »
To strona szkoły :P Na jedno wychodzi (mniej więcej).
Tylko poczekam, aż nie będzie można w szkole własnego sniadania zjeść, tylko na stolowce...
Zapisane
Why so serious?

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #182 : 2006-09-03, 15:44 »
Przestańcie już narzekać z tymi mundurkami,szczerze to Wam ich nawet zazdroszcze.I żaden mundurek indywidualności nie zabije.Też kiedyś chciałam pokazać poprzez naszywki,przypinki i tym podobne czego ja tam nie słucham i nie wyznaje.Jednak ktoś przemówił mi do rozumu i już wiem ze ważne to co w głowie ,a nie na głowie.Ostatnio nastała moda na indywidualność na siłe,głównie styl emo i indie czyli paseczki,kropeczki gdzie się da,obcięte rajstopy,wielkie bryle,baletki itp.Każdy stara się być orginalny i suma sumarum wszyscy wygladają tak samo.Mundurki traktujcie jako strój roboczy :P W innych krajach dzieciaki noszą i jest dobrze,ale my jestesmy przekorni i musimy się postawić.Jednak jestem za tym ,aby były fundowane,przynajmniej na kolejne dzieci w wieku szkolnym ,w rodzinie i żeby była też wersja ze spodniami. :)
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #182 : 2006-09-03, 15:44 »

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #183 : 2006-09-03, 16:18 »

Ja bym chciała... :P . I zgadzam się z Kamyczkiem. Teraz mam w szkole identyfikatory i na początku każdy achował i ochował, że to brzydkie, zdjęcie brzydkie, zasłaniali... a później wszystko było ok. Mam nadzieję, ze jednak będą mundurki :) .

PS niektórzy to mają problemy... :roll:.
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #184 : 2006-09-03, 16:43 »
no to ja się 'pochwalę' swoim mundurkiem. :|
góra
http://img457.imageshack.us/img457/6146/dsc03677tg4.jpg
naszywka
http://img53.imageshack.us/img53/2204/dsc03678ez4.jpg
dół
http://img359.imageshack.us/img359/1742/dsc03679rv7.jpg
i całość
http://img61.imageshack.us/img61/4697/dsc03676pk1.jpg

i szczerze mówiąc uważam że mundurek w szkole jest rzczą zbędną, zwłaszcza że nie jest to taki tani wydatek bo 200 zł kiedy jeszcze trzeba na ksiązki wydać około 500 zł a czasami więcej nawet. ja nie narzekam ale nie każdego stać na taki jednorazowy wydatek. a co jeśli ktoś ma więcej niż 1 dziecko w wieku szkolnym, albo bliźniaki więc wszystko razy 2 :/
ja jeszcze nie mam tak źle bo mundurek jest tylko na jakieś uroczystości szkolne i dzień mundurkowy raz w tygodniu. ale co jak trzeba nosić codziennie? i cały tydzień w tym samym ubraniu chodzić? :/ wybaczcie ale ja sobie tego nie wyobrażam. :|
po za tym uważam że każdy ma jakiś swój styl ubierania i nie każdy może lubić chodzić w spódnicy i nie powinno się nam narzucać tego w czym mamy przychodzic do szkoły bo w końcu w niej spędzamy pół dnia i powinniśmy się dobrze czuć a nie męczyć się w czymś co nam nie odpowiada.
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #185 : 2006-09-03, 16:48 »
ekhh eniqa i tak duzo za mundurek nie zaplacilas....ja mam identyczny, tylko ze zakiet jakis jak to moja babcia ujela aksamitno podobny, na 1 z 3 kieszonek naszywka z napisem "publiczne gim. im. ks. jana długosza "  spodniczka z takiego samego materialu jak mundurek + pasek, spodnie tak samo , tylko ze ja bede musiala chodzic w tym codziennie, jak ma sie to nosic raz w tygodniu+uroczystosci rozne to sadze ze to zbedny wydatek
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Arya

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #186 : 2006-09-03, 17:18 »
uaa! eniqa, ta spódnica jest straszna x_x i góra też o_o brrr, i ja mam w tych chodzić x_o a jak jest tego wersja męska? ;P tzn. cos w stylu garnituru czy co? xD
mojej mum sie podoba - jeny, jak dla mnie jest straszny xD będę się musiałą przespacerować po nowe trampki, bo moje czerwone są tak pomazane, że już za niedługo je pewnie wywale, a granatowe trudno dostać xD
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #187 : 2006-09-03, 17:39 »
nienawidze rajstop, nienawidze depilowac sobie nog- wszystko mnie czeka w tym lub nastepnym roku- niech sie w glowke puknal.....
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #188 : 2006-09-03, 17:42 »
wersja męska, no to troche jak garnitur, spodnie i marynarka też w takim kolorze czyli granat, no i ta *%&$^*% naszywka na marynarce...

na szczęście jak ktoś chce to może nosić tylko góre albo dół.. inaczej bym nie wytrzymała bo nienawidze! rajstop a już tym bardziej zakładania ich po wfie..  :/ :P dlatego zawsze w dzień mundurkowy (o ile o nim nie zapomne :lol: no bo co ja poradze że mam kiepską pamięć, a jeszcze zmienia się on co 2 miesiące czy jakos tak i nie sposób pamiętać o tym że to właśnie dziś trzeba założyć to badziewie zwłaszcza gdy się spieszy na autobus i biega rano po całym domu żeby tylko zdązyc :P ) zakładam tylko góre przy czym jej nie nosze, a chodze tylko w bluzce koszulowej, no i spodniach oczywiście ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #188 : 2006-09-03, 17:42 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #189 : 2006-09-03, 18:14 »
Po tym wszystkim co tu mówicie to wizja mundurku mnie przeraża!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #190 : 2006-09-03, 18:36 »
Eniś, ta naszywka to znaczek Towarzystwa Szkół Twórczych?
Zapisane

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #191 : 2006-09-03, 19:06 »
Moja siostra jak zobaczyła zdjęcia do tej pory skacze z radości ;p
idę ją zgasić, że to od szkoł zależy jak ten ubiór wygląda xD

ja w spódnicy... ha, ha, ha.
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #192 : 2006-09-03, 19:41 »
Alya, tak.
ta naszywka to największe badziewie w tym wszystkim. ten żółty z ciemnoniebieskim są takie jakieś.. odblaskowe, że na tym ciemnym granacie wygląda to ok-rop-nie.! x_X
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #193 : 2006-09-03, 19:44 »
opolskie dzieci z tejże szkoły mają gorzej.. u nas są kamizelki, takie prawie do połowy uda.. O_x
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #194 : 2006-09-03, 20:22 »
Ja ogólnie jestem za mundurkami. Zawsze mi sie to podobało. Moja szkoła teraz wprowadziła, szkoda w sumie, że już sie nie załapię. No i żal mi maturzystów, że na te kilk amiesięcy muszą jeszcze kupowac mundurki i wydawać tyle kasy.
A myślę ,ze można znaleźć jakieś pośrednie rozwiązanie - np eleganckie bluzki/koszule z logo skzoły, a dół dowolny, byle w granicach dobrego smaku. Mundurki płne tylko na uroczystości na przykład...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #194 : 2006-09-03, 20:22 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #195 : 2006-09-03, 23:07 »
Przestańcie już narzekać z tymi mundurkami,szczerze to Wam ich nawet zazdroszcze.I żaden mundurek indywidualności nie zabije.Też kiedyś chciałam pokazać poprzez naszywki,przypinki i tym podobne czego ja tam nie słucham i nie wyznaje.Jednak ktoś przemówił mi do rozumu i już wiem ze ważne to co w głowie ,a nie na głowie.Ostatnio nastała moda na indywidualność na siłe,głównie styl emo i indie czyli paseczki,kropeczki gdzie się da,obcięte rajstopy,wielkie bryle,baletki itp.Każdy stara się być orginalny i suma sumarum wszyscy wygladają tak samo.Mundurki traktujcie jako strój roboczy :P W innych krajach dzieciaki noszą i jest dobrze,ale my jestesmy przekorni i musimy się postawić.Jednak jestem za tym ,aby były fundowane,przynajmniej na kolejne dzieci w wieku szkolnym ,w rodzinie i żeby była też wersja ze spodniami. :)
no coz, mi sie to nie podoba i podobac nie bedzie. Nie chce chodzic w takim czyms, bede sie z tym zle czula, a w koncu w szkole spedzam czasami 8 godzin. Poza tym nie chce wydawac kasy na jakis mundurek, bo ktos sobie to wymyslił. Juz wole isc i kupic normalne ubrania, ktore beda mogla wszedzie załozyc.

Juz nie moge patrzec na nasz kraj. Mundurki, szkoly dla trudnej mlodziezy i tym podobne bzdety, chyba chca aby dni w szkole byly jak najgorsze, bardzo ciekawe podejscie... :/
Nie wiem co oni chca udowodnic i nigdy sie chyba nie dowiem.
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #196 : 2006-09-04, 13:45 »
http://web.diecezja.wloclawek.pl/dlugosz/galeria/uczniowie/zdjecia/IIbgd.jpg ja w moim gim sa takie mundurki, tylko blyszczace lekko, mi sie podobaja :P
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #197 : 2006-09-04, 14:35 »
A my dzisiaj mielismy do wyboru mundurek albo identyfikator, na co cała szkoła wybrała identyfikatory xD . A to poruszenie na sali ;d (zwłaszcza te RoShOfFe były zszokowane xD).

Ja kce mundulek :cry: . !
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #198 : 2006-09-04, 14:45 »
Ja mam indentyfikator, ale to i tak nic nie daje, bo nikt go nie nosi. Owszem czasami sprawdzaja, ale wyciaga sie z plecaka, a po lekcji chowa i tyle ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #199 : 2006-09-04, 14:51 »
Ja mam indentyfikator, ale to i tak nic nie daje, bo nikt go nie nosi. Owszem czasami sprawdzaja, ale wyciaga sie z plecaka, a po lekcji chowa i tyle ;)

U nas robią podobnie, ale czasami wpada dyrektor czy jakiś uczeń z dyżurki i odrazu zapisuje... :roll: . I nie mozna wyciągać. No i na korytarzach stoją nauczycielki i zapisują...

Ech, dziwna ta szkoła :P .
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #200 : 2006-09-04, 14:52 »
U mnie nie ma ani indentyfikatorów ani mundurków.
Jestem zadowolona z wyboru szkoły ;d
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #200 : 2006-09-04, 14:52 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #201 : 2006-09-04, 15:07 »
U mnie też nic takiego, ale się zszokowałam, bo u nas odczytywali list od Giertycha i pisał, że ma nadzieje iż w szkołach szybko będą mundurki! Ale szok, kompletna załamka!!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

kate8828

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #202 : 2006-09-04, 15:27 »
U nas naszczęście nie bedzie, Oh Pan dyrektor jest super pod tym wzgledem ......ani identyfikatorów ani mudnórków i chwalic szkołe i dyrekcje .....
Zapisane

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #203 : 2006-09-04, 16:07 »
hej ... juz jestem po ...

sorki za off...
ale.. znowu Pan Minister edukacji sobie wymyslił

Żegnaj, szkoło!Jeśli nie odpowiada ci masowa edukacja, możesz uczyć swoje dziecko w domuDziecko można dobrze wyedukować bez posyłania go do szkoły. Zwolennicy takiej koncepcji edukacji mówią, że kto jak kto, ale Roman Giertych powinien ich zrozumieć.Jeszcze ten rok szkolny będzie taki jak zwykle. Ale już w przyszłym nauka w szkole może wyglądać zupełnie inaczej. Uczniowie będą chodzić w jednolitych mundurkach z tarczami na ramionach. O bitwie pod Grunwaldem będą słuchać raz na lekcjach historii Polski, drugi - na zajęciach z historii powszechnej, bo Ministerstwo Edukacji Narodowej przymierza się do rozdzielenia historii na dwa przedmioty. Obowiązkowo, i to niezależnie od narodowości, dzieci będą musiały uczęszczać na lekcje patriotyzmu. Oprócz wychowania patriotycznego do średniej ocen wliczana też będzie religia, a osoby, które ją zbojkotują (bo na przykład szkoła nie będzie mogła znaleźć nauczyciela etyki), nie dostaną promocji do następnej klasy. Jak wieść niesie, w szkołach mogą się pojawić kaplice.

aa.. i mam do was pytanie?. czy dzis u was tez dyrektor szkoly czytał list od Pana Giertycha??
Zapisane
..... infde...

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #204 : 2006-09-04, 16:15 »
Czytał. ;) Ale czy ktokolwiek go słuchał to już inna historia... :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #205 : 2006-09-04, 16:22 »
U nas tez czytal, ale nie wiem co w nim bylo, nie sluchalam ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Nataila

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #206 : 2006-09-04, 16:34 »
Pinka, możesz podać źródło tej informacji? ;)

Hmhhh. U nas nawet nie czytali tego listu. I dobrze, bo i tak nikt by tego nie słuchał.
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #207 : 2006-09-04, 16:36 »
U nas nie czytali  :P Niech sobie te mundurki wsadzi głęboko  :/
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #207 : 2006-09-04, 16:36 »

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #208 : 2006-09-04, 16:37 »
u mnie w szkole jest kapilca xD w ktorej rodzice w przed comiesiecznym zebraniem beda sie modlic...hmmm tylko glupio z lekcja patriotyzmu , historie sobie moga byc 2 bo je lubie;p
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Nataila

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #209 : 2006-09-04, 16:43 »
Historie dwie chętnie. Ale lekcje patriotyzmu? Patriotyzmu się nie uczy. My się chyba cofamy... Co do mundurków, to z jednej strony może i fajnie, ale wydawać kasę na mundurek, a przecież i tak szkoła [książki, zeszyty, etc.] pochłania masę kasy. Nie należę do osób, które mają forsy jak lodu, więc... Do tego nie podoba mi się pomysł noszenia jednego ubrania przez pięć dni. Źle bym się czuła w takim stroju. Nie, nie, nie.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 28 zapytaniami.