Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 21   Do dołu

Autor Wątek: Wrócą mundurki?  (Przeczytany 85542 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #300 : 2007-02-27, 07:38 »
Ponoć liceum to nie dotyczy, a u mnie jakieś zebrania są i dyskutują o.O'

moja polonistka nam powiedziała, że jak będzie musiała chodzić w uniformie to się zwolni :lol:
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #301 : 2007-02-27, 13:54 »
u mnie jakies bluzy maja byc x_X jejku na 1 rok kupowac... i tak przerobie po swojemu ;p
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #302 : 2007-02-27, 19:03 »
 Dziś sie dowiedziałam że w mojej budzie maja być mundurki w następnym roku szkolnym....  Pogrzało ich czy co?!
 Relacje z godziny wychowawczej zdawała mi koleżanka i powiedziała ze jej wychowawca mówił o mundurkach.... Że niby nasze wdzianka będą zależeć od widzimisia nauczycieli.... I juz im zapowidział ze dziewczyny będą miały proste spódniczki za kolano! W życiu nie pójde do budy w spódnicy! I tak nie chodze często, raz na ruski rok. A do tego mudnurki czarne, szare albo granatowe. Modle sie żeby było czarne! Nie chodze zawsze na czarno ale uwielbiam ten kolor! Ludzie czy zamiast mundurków moja szkoła nie mogłaby miec ochroniarza albo monitoringu?! Albo chociaż identyfikatory.... Boshe, ja tego nie wytrzymam psychicznie! W mojej szkole tez jest "gang laluni" i tez lubia poniżac te osoby które nie mają firmówek. Większość ludzi się mimi nie przejmuje i wysyła je pod latarnie xD Ja sama nie kupuje w markowych sklepach bo ciuchy takie same a kase za która miałabym to kupic wole wydac na cos innego... A jak nauczyciele z mojej budy takie mondre to ciekawe jak by sie czuli w uniformie..??
 Mam nadzieje ze pomysł "kolegi romka" nie wejdzie w życie....
Zapisane
cZŁOwiek

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #302 : 2007-02-27, 19:03 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #303 : 2007-02-28, 14:36 »
nasza szkoła ma na razie :
-co poniedziałek każdy ma mieć galowy strój(przynajmniej czystobiałą bluzkę)
-identyfikatory zawsze(jak zapomnisz to cię spisują i nie masz wzrowego z zachowania)
-ochroniarzy, w tym jeden przy wejściu co spisuje tych, którzy nie mają identyfokatorów
-monitoring w szkole(na szczęście nie ma w klasach)
no i oczywiście(to już pewne :( ) będą mundurki od następnego roku szkolnego... szkoda!!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #304 : 2007-02-28, 15:07 »
A u mnie się w zasadzie nic nie mówi o mundurkach... chyba podpytam moją wychowawczynię czy ktoś coś wspominał - oby nie, oby nie!

U mnie tez jest ochrona... pan Mareczek i pan Józek :D Faajni są. Żadnych identyfikatorów itd nie ma i nie widac potrzeby.
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #305 : 2007-03-01, 16:45 »
Podono gdy jesteśy smutni - i zmusimy się do uśmiechu - to to wywołuje też uczucie radości w naszej psychice..
mam nadzieję że kultura i dobre wychowanie może być pobudzone poprzez kulturalny skromny ubiór.. :p

Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #306 : 2007-03-03, 17:53 »
to prawda, że mundurków nie będzie bo sejm nie zatwierdził? czy nie?
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #307 : 2007-03-03, 17:59 »
Z tego co wiem, to bedzie jeszcze jedno głosowanie. ;)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #308 : 2007-03-03, 18:42 »
To będą czy nie?
Jestem za mundurkami, naprawdę podobają mi się, tylko jeszcze jest problem zakupienia mundurka. Przecież to coś chyba trochę kosztuje... Może będzie też tak, że trzeba będzie nosić "jakąś" białą bluzkę i "jakąś" czarną spódnicę do szkoły i tyle :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #308 : 2007-03-03, 18:42 »

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #309 : 2007-03-03, 19:26 »
a jeśli ja nie lubię spódnic? to nie mogą mi kazać nosić spódnicy :( albo żeby były dżinsy lub spódnica +biała bluzka :D już wolę tak chodzić ;P i niech mundurków nie będize... gdyby teraz sejm zatwierdził, to drugiego głosowania by nie było. a jak nie zatweirdził  to będą tyle razy głosować aż zatwierdzą ;P? mi 'mundurki' to się podobają takie co miały Tatu x) biała bluzka i spódnica w kratę. osobiśćie jestem za dżinsami :)
Zapisane

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #310 : 2007-03-06, 13:15 »
Wczoraj moja mum wrociła z zebrania rady rodziców (moja mama udziela się w szkole za mnie, bo ja nie robię nic xD) i oświadczyła, że będziemy musieli powiedzieć jakie chcemy mieć mundurki, bo mają być w każdej szkole :lol: a jednak.
No cóż, zobaczymy ;P
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Nataila

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #311 : 2007-03-06, 14:40 »
U mnie w szkole jest konkurs na projekt mundurka. Trzeba oprócz rysunków zaproponować materiały i cenę. o_O
Mój "projekt" był taki: ciemna koszula, spódnica i żakiet w kratkę, a dla chłopaków spodnie. I dla dziewczyn podkolanówki.   :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #312 : 2007-03-06, 15:03 »
mnie sie idea podoba. pod warunkiem, że będzie to zrobione za smakiem a nie na modłe niegdysiejszych fartuszków z tarcza. fartuszki były brzydkie i poza funkcja zabezpieczająca nie spełniały swojej roli, bowiem kto miał więcej pieniędzy <lub większe wpływy> miał po prostu ładniejszy i lepszy fartuszek. To sie rzucało w oczy niestety...

ale mundurki w klimacie szkół językowych (bo chyba tylko takie w polsce występują z umundurowaniem) to świetna idea. ładne, funkcjonalne, łatwo rozpoznać gdy osoba spoza szkoły usiłuje wejść na jej teren. niestety znająć nasz kraj jakoś nie mam nadziei na tak ładne rozwiązanie sprawy...

Cytuj
Giertych przynajmniej się stara, ale wam naturalnie nic nie pasuje.
dobrymi chęciami piekło wybrukowane... giertych nie powinien zajmować tego stanowiska. niestety nie tylko on...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #313 : 2007-03-07, 17:48 »
Na www mojej szkoły zrobili ankietę : "który wzór mundurków ci się najbardziej podoba" i dali do wyboru trzy wersje :

1.

2.

3.

Z tych wszystkich toleruję tylko trzeci bo najbardziej ludzki :P

Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #314 : 2007-03-07, 18:03 »
lila - ja mam taki podobny do 1 xP
ugh. magnes na siersc xP
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #314 : 2007-03-07, 18:03 »

alune

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #315 : 2007-03-07, 18:45 »
u mnie i tak jest wymagany mundurek, którego nie noszę /tzn. miałam dwa razy - raz jak przyjechał ambasador francji, a drugi, jak ktoś-tam-podobny z korei/. granatowe wdzianko na górę, którego szczególnie nie cierpię i spódnica w szkocką kratkę. od przyszłego roku mamy codziennie zakładać jakiśtam inny, który wymyśli samorząd szkolny + raz w tygodniu ten, który mamy teraz. ale wątpie, że to wejdzie w życie, bo ten mundurek, który jest teraz kosztował 200zł, a niewiadomo ile będzie kosztował następny.
ogólnie nie mam nic przeciwko, ale nie noszę. nieszczególnie przepadam za spódnicami, jak jest tak zimno ;]
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #316 : 2007-03-07, 19:53 »
U mnie w szkole jest konkurs na projekt mundurka.
Też będziemy mieli taki...
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #317 : 2007-03-11, 15:04 »
My tez bedziemy miec własne projekty.
A to jest kompletnie bezczelne ze strony Giertycha, bo on doskonale wie że chyba żadna szkoła się nie zgodziła, uczniowie się nie zgadzają i rodzice też się NIE zgadzają na mundurki, wiec on jest wprowadzi OBOWIOZKOWE.
On mysli, ze jak bedzie robil na przekor nam wszystkim, to go polubimy? -.-
To jest dla mnie straszne, takie tłamszenie ludzi i zbijanie ich w jedną szrą mase, zero indywidualnosci ._.
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Akane

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #318 : 2007-03-12, 13:46 »
 Ta, już wszystko wiem. Te mundurki to tylko jakieś okropne bluzy!! No cóż, poczekam do września i zobaczę, akurat wtedy do liceum idę. Nie wiem, nie chcę nosić jakiś bluz, nie cierpię takich! A poza tym jak będą ciemnego koloru to moja będzie biała- dzięki mojemu królasowi, któremu futro wyłazi.
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #319 : 2007-03-12, 18:22 »
Może mam jakiś dziwny gust, ale mundurki nawet mi się podobają :P
My jeszcze nie mamy i sprawa w ogóle ucichła. Ostatnio zobaczyłam szóstoklasistki... khem, wolę nie mówić...
Liluś - rzeczywiście najbardziej ludzki jest trzeci i mi też chyba najbardziej się podoba. Potem pierwszy, a potem drugi :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #320 : 2007-03-26, 11:56 »
U nas na szczęście sprawa ma razie ucichła.... I dobrze.
Na www mojej szkoły zrobili ankietę : "który wzór mundurków ci się najbardziej podoba" i
Ja też chce ankiete <podobną> Ale ten trzecie wzór to naprawde najlepszy <z tych trzech> a kto to wymyślał jeśli można wiedziec??? <chodzi mi o te wzory> ??
Pozdro!
Zapisane
cZŁOwiek

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #320 : 2007-03-26, 11:56 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #321 : 2007-03-28, 15:35 »
Dowiedziałam sie ze w mojej szkole od nowego roku mają być mundurki...
my tez bedziemy mieć do wyboru wzory i dowiedziałam sie ze nie będą tylko niebieskie mundurki, ale wybierzemy tez kolory.

i tak będzie w szkole bunt ze polowa uczniów nie przyjdzie w mundurkach. (przyłącze sie do tego na pewno...) przeciez nie mozna zmuszać uczniów do noszenia tych "worków po ziemniakach". A ja spódnicy nigdy nie włoże, o nie... -_-' naszczescie to bedzie ostatni rok w gimie no i liceum.
Zapisane

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #322 : 2007-03-29, 17:45 »
Mysha792 - chociaż masz tyle szcześcia że ostatni rok w gim <nie licząc testów> a w mojej budzie to nam pewnie nawet ankiety nie dadzą.... Nie no, mam nadzieje że dadzą... Ale kto tam wie? A propos: to na pewno jest obowiązkowe dla KAŻDEJ szkoły??
Zapisane
cZŁOwiek

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #323 : 2007-03-29, 17:49 »
Sprawdź sobie.

www.men.gov.pl
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #324 : 2007-03-31, 10:54 »
Dzienki poczytam :) No już koniec :) Troche z tego zrozumiałam ale w szkole jeszcze poptyam :) Ale i tak Grzesiek - Dzienki :)
Zapisane
cZŁOwiek

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #325 : 2007-06-07, 12:35 »
Odświeżam temat. :)
U mnie od września będą, nie mówię, żeby mi się podobały, ale przecież mogło być gorzej. :)
Najgorsze jest to, że jedna czwarta mojej klasy będzie musiała mieć rozmiar "nietypowy", a w tym ja... :/ A wiadomo, "nietypowe" są droższe... :/
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #326 : 2007-06-07, 12:38 »
w mojej nowej szkole będą bluzy z tego co się orientuje

Kitka a jakie to sa nietypowe o_O?
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #327 : 2007-06-07, 12:41 »
Nietypowe...
Hm, jest kilka rozmiarów i każde dziecko sobie wybiera rozmiar, tylko ma mieć ten mundurek aż do końca szóstej klasy. No i rozmiar "nietypowy" to jest większy od największego rozmiaru. Ja mogłabym mieć największy rozmiar, ale skoro mam mieć przez dwa lata, to muszę mieć większy.

Wiem, trochę chaotycznie wytłumaczyłam, ale inaczej nie umiałam - wena gdzieś sobie poszła i nie chce wracać. :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #327 : 2007-06-07, 12:41 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #328 : 2007-06-07, 13:33 »
u nas jakieś dziwne rozmiary... najmniejsze na mnie za duże, a najmniejszy jest określiny jako 42/158 lol... i jakie ohydne kamizelki...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #329 : 2007-06-07, 14:40 »
Tak mnie to też dopadło- od nowego roku szkolnego będziemy nosić mundurki w postaci granatowych kamizelek i emblematu naszej szkoły z tego co wiem. Zobaczymy jak to wejdzie w życie a sama myśle że i z mundurkiem i bez niego będzie dobrze a jeżeli już byłby mundurek to zawsze coś nowego ;)
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 21   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 29 zapytaniami.