Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21   Do dołu

Autor Wątek: Wrócą mundurki?  (Przeczytany 85597 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Retriva

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #450 : 2007-07-17, 10:22 »
wieeelka szkola, wszystko mają  na specjalny czip- kazde drzwi, szafki takie na ksiazki itp, nawet jedzenie jest na czip. bo tam sie nie nosi pieniedzy do szkoly, tylko nabija si epieniadze na specjalny czip, ktory pozniej mozna podac pani przy ladzie i ona z niego 'sciaga' kase jak np. z karty kredytowej :lol: szkola jest tak ogromna... czytam wlasnie informator, maja ponad 12 pracowni komputerowych... a co mnie zaciekawilo tez, to to, ze w bibliotece sa.. komputery wysuwane ze stolikow. znaczy jesrt z 10 normalnie ustawionych. ale sa dwa okragle stoliki i tam mozna sobie kompa z niego wysunac. ja chce do szkoly :( heh i wypelnial 6 stronicowy formularz... i tam bylo moje hobby. podalam muzyke, grafike komputerowa i zwierzeta [szczegolnie psy]. potem pytal kim chce zostac w przyszlosci, ja powiedzialam ze najprawdopodobniej wet ale jeszcze nie wiem. on powiedzial, ze pytal o hobby, bo staraja sie znalezc zajecia dodatkowe tzw. kolka, zeby Twoje hobby do nich 'pasowalo'. i mowil ze jest takie zajecie, ze po lekcjach czasem ida do weterynarza i ucza sie tam nowych rzeczy :kocham: . a o to kim chce byc pytal, bo szkola chce pomoc, wiec jak bym np okreslila ze wetem to by mi znalazl dobre szkoly gdzie moge w tym kierunku isc itp ;) ogolem- kocham ta szkoleee :D
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #451 : 2007-07-17, 12:14 »
Retriva, też chciałabym chodzić do takiej szkoły, ale... ja i tak kocham moją szkołę i nie zamieniłabym się z nikim:)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Retriva

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #452 : 2007-07-17, 12:37 »
teraz chce chodzic do szkoly. ale wiem ze za rok czy nawet wczesniej mi sie znudzi xD tylko boje sie, ze sie na poczatku zgubie :( na szczescie moj kolega mi pomoze =D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #452 : 2007-07-17, 12:37 »

Tiger.666

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 103
  • . My king. Majkel Dżekson-Michael Jackson x333
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #453 : 2007-07-23, 11:28 »
Ale mimo że elektroniki tyle i aż się wzdycha jak się czyta o tej szkole to mam dwa ale. Jak to wszystko będzie działało jak będzie powódź albo awaria prądu?   :wink:
A drugie ale to:
Ja nie wiem czy bym do tej szkoły poszła bo tam by pewnie chodzili sami bogatsi ludzie a ci w większości (nie w całości) to rozwydrzeni jedynacy. I byłabym ciekawa jacy są tam nauczyciele.
Lecz ja piszę tą drugą uwagę tak sobie bo naprawdę nie wiem jaką ta szkoła ma opinię wśród uczniów którzy  w niej byli lub są. :) :D
Zapisane
'' O co ci chodzi.?!
.'że nie ma bajek!.?
.'że w zyciu ciężko.
.'że wszystko się nie udaje!>?
'.Biorę dziewczynę idę na techno.!
.'co o tym myślisz mi jest wszystko jedno!.

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #454 : 2007-07-23, 11:32 »
tiger ale chyba nie doczytałaś, że to jest angielska szkoła, a tam nowa szkoła nie oznacza szkoły dla snobów...
a tak poza tym to nie prawda że jedynacy są rozwydrzeni.....
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #455 : 2007-07-23, 12:58 »
a tak poza tym to nie prawda że jedynacy są rozwydrzeni.....
:>
:>
hm.. nie wszyscy. xP

a u nas to kurde, nawet nikt nic nt mundurków nie podał i nie wiadomo kiedy, co i jak. ^^
Zapisane
everybody lies

Retriva

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #456 : 2007-08-12, 20:02 »
Tiger, to szkola publiczna, w sumie szkola 'przecietna' ani nie z lepszych, ani nie z gorszych ;) znam kilka osob ktore tu chodza (jedna juz skonczyla) i ponoc ok, nauczyciele tez mili- rozmawialam z kilkoma ; ) a co najlepsze? hmm szkola wielka, wiec pewnie wiele uczniow, ale... jak bylam na interview i oprowadzano nas po szkole spotkalismy nauczyciele- spytala jak mam na imie, mowie ze Natalia. a ona skad jestem, to ja grzecznie, ze z Polski. a ona "o, mamy juz Natalie z Polski" (znam ta dziewczyne, hehe ;) ) czy oni znaja tam wszystkich uczniow O.o

dobra, a teraz co innego ;) znalazlam jakie mundurki beda w mojej bylej podstawowce


tu macie link do pełnego rozmiaru zdjęcia
« Ostatnia zmiana: 2007-08-13, 00:13 autor Retriva »
Zapisane

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #457 : 2007-08-13, 00:04 »
nie chodzi mi ten link. ja sie modle żebym nie miała granatowego bo nie nawidze tego koloru :lol: xD
Ret, może nie znają wszystkich ale uczniów z Polski za wiele na pewno nie ma więc może taka osoba być zapomniana? ;)
Zapisane
cZŁOwiek

Retriva

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #458 : 2007-08-13, 00:12 »
Hm, no wiesz, uczniowie sa nie tylko z Polski i Anglii, sa z wielu krajow :P
http://sp4bielawa.republika.pl/images/specjalne/Mundurek.jpg cos popsulam z tym linkiem :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #458 : 2007-08-13, 00:12 »

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #459 : 2007-08-14, 13:00 »
ta kamizelka jest jeansowa tak ??
Zapisane
cZŁOwiek

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #460 : 2007-08-14, 22:22 »
Retriva - Paskudne to to o.O no poważnie.

Jak ja się ciesze, że nie jestem już w gimnazjum (a jeszcze z pół roku temu chciałam do gim wracać XD)
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Retriva

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #461 : 2007-08-14, 22:25 »
Monika, nie wiem, nie widzialam tego na oczy :)
Mala Czarna, wiem ze paskudne xD wspolczuje tym, ktorzy to nosic musza :roll:
Zapisane

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #462 : 2007-08-15, 19:44 »
mwah, u nas miala Minge projektowac, bo do klasy bede chodzila z jej synem <i juz w podstawowce na polskim z nim siedzialam oO>, tylko, ze za drogie <okolo 250pln> i zrezygnowali ^^
Zapisane
everybody lies

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #463 : 2007-08-15, 20:02 »
Mam nadzieję, że znajoma z innego forum się nie obrazi, że wkleję tutaj jej wczorajszy opis mundurków jej dzieci:
"moje biedne dzieciaczki też umundurowali :(
jeszcze żeby jakieś fajne wzory były to nie... wybrała pani dyrektor :bag: chyba ona w podobnym chodziła :shock:
ciemno-granatowy,długi rękaw z gumką+gumka w pasie,biały szpiczasty kołnierz, kieszenie kwadratowe  :szok2: wzór dla chłopców i dziewczynek"
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #464 : 2007-08-16, 10:51 »
Mam nadzieję, że znajoma z innego forum się nie obrazi, że wkleję tutaj jej wczorajszy opis mundurków jej dzieci:
"moje biedne dzieciaczki też umundurowali :(
jeszcze żeby jakieś fajne wzory były to nie... wybrała pani dyrektor :bag: chyba ona w podobnym chodziła :shock:
ciemno-granatowy,długi rękaw z gumką+gumka w pasie,biały szpiczasty kołnierz, kieszenie kwadratowe  :szok2: wzór dla chłopców i dziewczynek"
omg!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #464 : 2007-08-16, 10:51 »

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #465 : 2007-08-16, 11:05 »
madziaro beznadzejne...
Ret ja sie ciesze że ja nie wiem jakie będe mieć.... ;) oby nie takie jak pokazałaś... xD
Zapisane
cZŁOwiek

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #466 : 2007-08-16, 18:49 »
Madziaro, gdyby mnie w takie coś chcieli ubrać... Dżizas, nie, przepisałabym się do innej szkoły O_o
Monika, mam nadzieję, że nie doznasz rozczarowania :D
A ja odkryłam rozwiązanie, jak zrobić, żeby nikt mnie nie zobaczył w czerwonej, walącej po oczach marynarce - nawet przy mrozie nie będę jej zakładać, po prostu będę w ręce nosić xD Bo białą bluzkę przeżyję, a dół mamy dowolny, co jest dziwne, bo przecież u mnie najbardziej o to się bulwersowali, że niby za krótkie spódniczki dziewczyny noszą O.o
Zapisane
Why so serious?

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #467 : 2007-08-18, 19:42 »
Blackie masz okazje żeby zmienić nicka :lol:
Zapisane
cZŁOwiek

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #468 : 2007-08-23, 18:10 »
U nas chyba będą koszulki z emblematami :) /// Dla chłopców zielone a dla dziewcząt granatowe :P
Ja ce zielone !!! :D
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #469 : 2007-08-23, 21:11 »
Tja, a u nas będą granatowe kamizelki ;/ Jak zdobędę zdjęcie to dam linka.
Mój kuzyn w Anglii, jest ode mnie dwa lata starszy i mają jako mundurki czarne spodnie, białą koszulę, sweter na to i pod spodem krawat. Dziewczyny tez mają krawaty, ale nie wiem jakie one mają mundurki.
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #470 : 2007-08-23, 21:12 »
U mnie bdą FIOLETOWE ti szerty i bluzy XDDDDDDDD BUAHAHAHAHHAHAHAH! Faceci bd szczęśliwi XD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #470 : 2007-08-23, 21:12 »

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #471 : 2007-08-23, 21:43 »
A my mamy jakies obciachowe zakiety + ochydna bluzka <wzdryga sie na sama mysl> ale chlopaki maja gorzej :diabelek: bo tez maja ochyne jeansowe zakiety i biala bluzke <lol2> .. ehh dobra juz rok wytrzymam w 'tym' ale serdecznie wspolczuje dzieckom ktore dopiero ida do szkoly ..
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #472 : 2007-08-23, 22:43 »
Nie czytacie gazet?
Po pierwsze: krawcowe nie wyrabiają z szyciem, pewnie niektóre szkoły będą miały mundurki w październiku.
Po drugie: mamy nowego, normalniejszego (no, mam nadzieję) ministra. Istnieje coś takiego jak odwołanie ustawy, więc jeśli Legutko się nad nami zlituje, to jest duża szansa, że na następny rok możemy nie mieć mundurków! Chociaż w niektórych szkołach dyrektorzy pewnie nie będą chcieli już odwoływać mundurków.
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #473 : 2007-08-24, 08:21 »
mi tak obojetnie, mogę mieć mundurki (ale takie jak proponują do szkoły)
Nawet na obozie były jakieś tam koszulki co na apel trzeba było włożyć.....mam w czym spać w domu. :P
Ja już wole żeby były, ludzie z biedniejszych rodzin są zmuszeni do kupna mundurków a po roku już niepotrzebne, bez sensu :(
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Retriva

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #474 : 2007-08-24, 09:04 »
Tja, a u nas będą granatowe kamizelki ;/ Jak zdobędę zdjęcie to dam linka.
Mój kuzyn w Anglii, jest ode mnie dwa lata starszy i mają jako mundurki czarne spodnie, białą koszulę, sweter na to i pod spodem krawat. Dziewczyny tez mają krawaty, ale nie wiem jakie one mają mundurki.
i jeszcze jest taka marynarka :P
dziewczyny sa ubrane tak samo jak faceci, tylko ze spodniczka zamiast spodni. no, ale spodnie tez moga nosic :)
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #475 : 2007-08-24, 10:24 »
ja jeszcze nie wiem czy się bać czy nie. werdykt o mundurkach w moim gim nie zapadł. jeszcze.
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #476 : 2007-08-24, 10:58 »
U nas nie będzie tak tragicznie - białe t-shirty i granatowe bluzy xD Spodnie/spódniczki dowolnie (spódniczki minimum do pół uda)   :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Monika.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1094
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #477 : 2007-08-24, 12:34 »
modle się żeby nie było granatowych u mnie xD nie nawidze tego koloru!! :/

Ja już wole żeby były, ludzie z biedniejszych rodzin są zmuszeni do kupna mundurków a po roku już niepotrzebne, bez sensu :(


Zgadzam się. Słyszałam że ten minister (chyba) chciał odwołać te ustawę ale tego nie zrobił że względu na to że większość szkół już zamówiła i rodzice byli (są) narażeni na koszty to by było nie fair ... ale pewnie to tylko plotki... Coś mnie trafia jak pomyśle że mielibyśmy nosić jakieś 'coś' granatowe xD
Zapisane
cZŁOwiek

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #477 : 2007-08-24, 12:34 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #478 : 2007-08-24, 16:33 »
Ja slyszalam jak wypowiadal sie, ze bez sensu odwolywac mundurki na dwa tygodnie pzed rozpoczeciem roku i zobaczy, jak to sie sprawdzi w praktyce.
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #479 : 2007-08-25, 08:55 »
modle się żeby nie było granatowych u mnie xD nie nawidze tego koloru!! :/

Ja też nie lubię granatowego, wolę zielony.

Ja slyszalam jak wypowiadal sie, ze bez sensu odwolywac mundurki na dwa tygodnie pzed rozpoczeciem roku i zobaczy, jak to sie sprawdzi w praktyce.
No i ma rację :)
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.122 sekund z 28 zapytaniami.