Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor  (Przeczytany 2225 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« : 2005-08-21, 11:35 »
Załozylam ten temat bo to pytanie mnie nęka od godziny ;)

Prawie zawsze moja mama wychodzi z psem rano na dwór, dziiaj jednak była odmiana i moja siostra z nim wyszla. Niestety cały czas od poczatku spaceru ciagnął do domu jak wściekły, nie chciał się załatwić, nic go nie inreresowalo tylko mieszkanie. Wkońcu jednak zrobił siku, moja siostra juz miala dosyć szarpania sie z nim wiec wrócila do domu, oczywscie cały czas szarpał chociaż zawsze chodzi ładnie na smyczy. O ok. 11 wyszłam z nim jeszce raz na spacer aby się załatwil bo rano zrobił tylko siku. Niestety ciągnął cały czas w trone domu, nie moglam go utzrymać, zapierał sie łapami i nie chcial nigdzie iść. Wrócilam z nimm bo juz mialam tego dosyć...
Czy ktos wie moze dlaczego nie chciał byc na dworze? dzisiaj jest srtasznie gorącą a od półtora tygodnia chodze z nim codziennie na ok. 4 godzinne spacery.
To jest dla mnie dz\iwne bo jest goldenem a jak wiadomo ta rasa lubi przesiadywać na dworze...Jak mówie spacer to jest caly happy, ale na dworze nie chce być. Normalnie sie czuje, wszystko to samo tylko nie te spacery  :|
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« Odpowiedź #1 : 2005-08-21, 11:44 »
'
« Ostatnia zmiana: 2006-11-06, 19:32 autor hes »
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« Odpowiedź #2 : 2005-08-21, 11:51 »
Nie, nic go napewno nie przestrazyło. wczoraj normalnie zachowywał sie na dworze, latał za patykiem, bawi się z psami wszystko było ok. Nie jestem pewna czy to napewno upały bo w tym roku były dni jeszcze cieplejsze a tak się nie zachowywał i przeciez o 9 nie było tak gorąco. teraz leży plackiem na podlodze ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-08-21, 11:53 autor Ola14 »
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« Odpowiedz #2 : 2005-08-21, 11:51 »

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« Odpowiedź #3 : 2005-08-21, 11:54 »
'
« Ostatnia zmiana: 2006-11-06, 19:35 autor hes »
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« Odpowiedź #4 : 2005-08-21, 12:30 »
pisałaś że prawie zawsze wychodził z mamą...może to do niej tak ciągnął do domu? Może ona jest dla niego najważniejsza i on chce jej pilować?
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« Odpowiedź #5 : 2005-08-21, 13:13 »
Może po prostu to wina tego że dziś mial taki rozregulowany tryb dnia :P. Mówiłaś że prawie codziennie wychodzi z nim rano Twoja mama a dziś wyszła siostra, puźniej wyprowadziłas go o wcześniejszej porze - o 11. Niektóre psy szybko przyzwyczajają się do codziennych schematów i czują sie źle kiedy cos je zaburza.
Ale to są tylko moje przypuszczenia, powód może byc calkiem inny ;)
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« Odpowiedź #6 : 2005-08-21, 14:13 »
czyt ja wiem czy do miojej mamy. Przeciez to nie był pierwszy raz jak ktos inny wychodził z psem rano ;)
Z tym pilnować to tez by sie nie zgadzalo, bo tak normalnie przeciez chodze z nim na spacery, a on nie ciągnie do domu.
Chociaż przyznam ze moja mama jest dla niego najważnieszją osobą chociaż to ja ptaktycznie cały czas się nim zajmuje :/
Chyba to pozostanie zagadją, ide z nim niedługo ciekawe czy bedzie się tak zachowywał.

Najbardziej pasuje mi ten upał i opcja Aujeszki :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

NaNcY

  • Gość
Odp: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« Odpowiedź #7 : 2005-08-21, 16:45 »
hmm dziwne ale przecież każdy ma swoje odskoki od normalności wiec może i Lukas postanowił sie kiedys zbuntować... zapewne mu przejdzie...
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« Odpowiedź #8 : 2005-08-21, 21:19 »
już mu prawie przeszło :) jeszcze troche ciągnąl do domu... Chyba to zachowanie pozostanie zagadką :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« Odpowiedz #8 : 2005-08-21, 21:19 »

NaNcY

  • Gość
Odp: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« Odpowiedź #9 : 2005-08-21, 21:37 »
mówiłam ze każdy ma lepsze i gorsze dni... przyjacielom wybacza sie wszystko ;) :P
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: dziwne zachowanie- nie chce isć na dwor
« Odpowiedź #10 : 2005-08-21, 23:12 »
Bardzo mozliwe ze Lukas miał po prostu zły dzień ;)
Bafi nie tak dawno tez zrobił cos czego do dzis nie mogę zrozumieć :bezsilny: . A mianowicie rzucił sie na znajomą bokserkę. Tzn skoczył na nią i zaczął warczec, szczekać  :shock: . To naprawde do niego nie podobne, on sie tak nigdy nie zachowuje, nawet w stosunku do obcych psów. Bokserka sie wkurzyła, tez zaczeła na niego fukać , zapowaiadał sie niezły "dym" ale w pore udało mi się odwołać Bafiusza. Pare dni po tym zdarzeniu ponownie spotkalismy sie z Vegą w tym samym miejscu, w tych samych okolicznościcach  i Bafiusz zachowywał sie wobec niej tak jak zwykle, podeszedl do niej,  powąchał ją, pobiegali troche razem i wrócil do mnie.
Hm ...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 26 zapytaniami.