Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Banie się inncyh psów  (Przeczytany 2469 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jimmy

  • Gość
Banie się inncyh psów
« : 2003-03-17, 19:34 »
Mój Baxter wychodzi od soboty na dworek.  Zauwazyłem ze bardzo boji sie psow. Gdy tylko podchodza do niego inne psiaki cały sie trzęsie i pcha mi sie na ręce.
Wychodzi od niedawna i moze sie jeszcze boi bo sa z 2x lub 3x wieksze od niego, ale chciałbym jakos go za młodu do psów "przyzwyczaić"
Zapisane

Czuczi

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #1 : 2003-03-17, 19:51 »
Spokojnie daj mu trochę czasu!!! :wink:
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #2 : 2003-03-17, 20:01 »
Galunia tez sie bała psów jak zaczela wychodzic na polko. Z czasem nabierze odwagi. Narazie ucz go zaprzyjazniac sie z psami na jamnikach  :lol: Niskie (Baxer bedzie sie czul wiekszy i moze nabierze odwagi) i fajne do przeskakiwania.

Zgadzam sie z Czuci: Daj mu czasu :) Ty tez sie bales innych dzieci jak byles maly i mama Cie posadzila w piaskownicy bys sie bawil  :lol: (to taki wredny zarcik)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Banie się inncyh psów
« Odpowiedz #2 : 2003-03-17, 20:01 »

Jimmy

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #3 : 2003-03-17, 20:27 »
Ja tam sie dzieci nie bałem hehehe. One mnie sie bały  :wink:  :wink:
Zapisane

Czuczi

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #4 : 2003-03-17, 20:29 »
A do tej pory jesteś taki straszny... :lol:  :lol:
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #5 : 2003-03-17, 21:00 »
Jeżeli na Twoich rękach czuje się bezpieczniej, to pozwól mu poznawać świat i inne pieski z tej własnie pozycji.  Jeżeli to będzie możliwe to  kucnij razem z twoim pupilem na rękach do jakiegoś innego pieska i niech własnie z tej pozycji się obwąchają. Ten świat  jest taki ogromny - cierpliwości   8)
Zapisane

onka

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #6 : 2003-03-18, 10:18 »
a propo strachu przed innymi  psami - mój psiutek ostatnio czuje straaaaszny respekt przed owczarkami niemieckimi
i to nie jest dobrze bo ten "respekt",że tak powiem jest prawie,że panicznym strachem  :shock:

kiedyś na spacerze jeden owczarek poturbował moje Futro i od tej pory jak idziemy i gdzies nawet daleko na horyzoncie pokazuje się jakis owczarek to zaraz jest w tył zwrot i od nogi pies nie odejdzie - nawet nie patrzy w strone owczarka odwraca głowę i zwalnia krok  :?:  :?:  :?:

co jest?
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #7 : 2003-03-18, 16:22 »
Co to znaczy "poturbował Ci futro"  Podejrzewam, że ten pies skoczył na Ciebie, aby dosięgnąć Twojego psiaka - ale to tylko moje podejrzenia.
No chyba bym zjadła własciciela tego ON, gdyby to mnie spotkało. Teraz sie nie dziwię już niczemu. Twój mały się przestraszył na dobre.
Bedziesz musiał poświecić duużżoo czasu, aby znów nabrał zaufania do innych piesków.
Zapisane

onka

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #8 : 2003-03-19, 11:11 »
:lol:  :lol:  :lol:
dobre  ;) twipsy :wink:
 "futro" to mój pies  :D  wabi się Bono - pieszczotliwie inaczej FUTRO
Zapisane

Forum Zwierzaki

Banie się inncyh psów
« Odpowiedz #8 : 2003-03-19, 11:11 »

kawad

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #9 : 2003-03-19, 11:43 »
To normalne, że psiak boi się większych psów. Gdy dorośnie to mu przejdzie. A na razie warto go socjalizować z innymi pasami (najlepiej szczeniakami bo się łatwiej dogadają).  ;)  Acha i pamiętej, że im większy pies tym dłużej trwa jego dojrzewanie (fizyczne i psychiczne), nie należy psiaka "poganiać'. Sam do wszystkiego dorośnie.
Zapisane

monik

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #10 : 2003-03-19, 11:45 »
Mój Fid też się boi psów. Najbardziej dużych, ze szczególnym uwzględnieniem owczarków niemieckich - taki pies właśnie go pogryzł gdy mój szczeniak miał 4 miesiące. Później też zdarzały mu się niemiłe przygody z psami. Obecnie na widok podbiegającego do niego dużego psa (pies macha ogonem i wysyła wyraźne sygnały: "baw się ze mną!") mój Fido podkula ogon pod siebie i z głośnym piskiem zaczyna uciekać. Obawiam się, że juz z tego nie wyrośnie, dbam o jego socjalizację z miłymi psami, lubi psy mniejsze od siebie i setery. Niestety na widok dużego psa, najgorzej podobnego do wilczura, nie potrafi zapanować nad ogarniającą go paniką. Uff, troche się wyżaliłam to zawsze człowiekowi lepiej   ;) .
Zapisane

Asia_i_Black

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #11 : 2003-03-19, 11:52 »
Mój Black bał się psów. Zaczął się z nimi spotykać dopiero w wieku 4 miesięcy( koniec wszystkich kwarantann, itd.) i jak widział nawet małego yorka chował się za mną. Najdziwniejse było to że on wcale nie jest lękliwy(uwielbia ludzi) i bardzo się bałam co z nim będzie. Teraz ma 6 miesięcy i wszystko jest ok. Uwielbia bawić się z innymi psami, szczególnie swojego wzrostu, ale zaczepia też większe. Wprawdzie jak widzi jakiegoś olbrzyma to dalej ucieka, ale wiadomo takich psów to i ja się czasami boję...
Zapisane

onka

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #12 : 2003-03-19, 13:19 »
"...na widok dużego psa, najgorzej podobnego do wilczura, nie potrafi zapanować nad ogarniającą go paniką. Uff, troche się wyżaliłam to zawsze człowiekowi lepiej   ;)  ..."

dokładnie tak

no właśnie !
coś te owczarki w sobie mają...
 :?:
też mi przykro że mój psiutek tak się boi owczarków
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #13 : 2003-03-19, 22:04 »
Cytat: kawad
To normalne, że psiak boi się większych psów. Gdy dorośnie to mu przejdzie. A na razie warto go socjalizować z innymi pasami (najlepiej szczeniakami bo się łatwiej dogadają).  ;)


Jak narazie to jeden szczeniak tak go obszczekał, ze...
Starsze psy jakoś traktuja go jak dziecko i spokojnie zaczynają go wachać. Zauwazyłem, że troszke mniej zaczyna sie bać. Boi sie ale odrazu nie ucieka do mnie. Może jeszcze troszke i bedzie gitesik.
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #14 : 2003-03-21, 15:40 »
Wyrobi się chłopak zanim się obejrzysz to Baxtera będą się bał wszystkie psy, ja tak mam z Larą.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Banie się inncyh psów
« Odpowiedz #14 : 2003-03-21, 15:40 »

ZEMAT

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #15 : 2003-04-23, 23:53 »
Psów się nie boję ale czuję przed każdym respekt
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #16 : 2003-04-24, 12:53 »
Misia jakiś tydzień temu została napastowana przez jakiegoś dużego kundla(na spacerze). Na szczęście nic się jej fizycznie nie stało. Ale teraz na sam widok dużych psów zaczyna warczeć i szczekać, podkula ogon, a gdy podejdą, to zaczyna piszczeć, jakby ktoś ją zażynał. Ona ma 3 lata i wątpię, czy wróci jej wiara w siebie..........
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #17 : 2003-04-24, 13:12 »
To takie psychiczne przejścia... a mój piesek boi się małych kotków chociaż nie wiem czemu.. są takie śliczne :)
Zapisane

DorotaP

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #18 : 2003-04-24, 14:56 »
Moja 8-miesięczna sznaucerka mini nie boi się piesków. Miała szczęście bo pierwsze spotkanie z obcym psem było bardzo miłe (do dziś "kocha" się w Miśku) Z daleka ciągnie gdy go zobaczy. Misio to duży piesek podobny do wilczura i wspólne zabawy nie zawsze im wychodzą.   :)
Zapisane

Kala

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #19 : 2003-04-24, 15:47 »
musisz dac mu  odrobine czasu on nie znajeszcze swiata tak dobrze jak ty musi sie oswoić po raz pierwszy spotyka sie sma na sam z bcym psem
Zapisane

DorotaP

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #20 : 2003-04-24, 15:49 »
Oj zapomniałam napisać że sunia boi się dla odmiany obcych ludzi, choć nie miała przykrych scysji.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Banie się inncyh psów
« Odpowiedz #20 : 2003-04-24, 15:49 »

Kala

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #21 : 2003-04-24, 16:10 »
przeciesz to normalne że małe pieski czegoś się boją my przeciesz nawet teraz bojmy się różych rzeczy
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Banie się inncyh psów
« Odpowiedź #22 : 2003-04-26, 19:40 »
powiedz to mojemu 11 mies. Amstafowi :lol: :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 28 zapytaniami.