Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Pies + szczur= kumple ?  (Przeczytany 14956 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Pies + szczur= kumple ?
« : 2006-04-09, 10:19 »
A więc tak :
mam 5 letniego chow chow, wbrew pozorom zwierzak jest dosyć zywotny i instynkt myśliwski posiada spory ;) Z lubością rzuciłby sie w pogoń za wszystkim co posiada siersć lub pióra i ucieka. Moje kanarki,gdy sa w klatce w zasadzie ignoruje(ewentualnie gdy czasem zestawię klatkę pogapi w ptaki jak TV[czasem walnie łapą w klatkę] i traci nimi zainteresowanie,kładzie się przytykając tyłek do klatki a one skubia jego sierść ;) ) ale niech no tylko wypuszczę latawce z klatki -zaczyna się wtedy pogoń, 'polowanie' .Ptaki fruwają na wyższym poziomie tak wiec rudy nic nie może zrobić,ale prawda jest,że gdy był szczenięciem raz udało mu sie złapać kanarka w zęby(ptakowi nic sie nie stało,poza uszczupleniem zasobu piór okrywającego kanarczy tyłeczek) . To było w ramach szczątkowego przedstawienia pasji łowieckich mojego futrzaka.

A teraz do rzeczy :
Niedługo w moim domu pojawi się tak przyjemne zwierzatko jak szczur i nie kryję,że moim marzeniem byłoby aby Czarek nie potraktował szczurka jako zwierzyny łownej, ba! wręcz marzy mi się aby zwierzaki się tolerowały(przyjaźń miedzy nimi to byłby już szczyt marzeń, ale aż taką optymistką to nie jestem ;) ) ... Tak więc jakies wskazówki, co trzeba robić aby zwierzaki do siebie przyzwyczaić ? Cos podobnego ja w przypadku wprowadzania kota -nie faworyzować szczurków,przy psie ?
Bardzo proszę o rady :)

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Nanami

  • Gość
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #1 : 2006-04-09, 11:15 »
Podstawa przy takich kontaktach jest nie izolowanie zwierzaków, ale tez zachowanie ostroznosci, by miec nad oboma kontrole. Pies najlepiej na smyczy, szczurek na rękach. Klatke mozna postawic na podłodze, by pies mógł obwachac i zaakceptowac, ale jednoczesnie pod kontrola, by pies nie zaczał walic łapa po kratkach :P No i oczywiscie pies musi miec przynajmniej minimum wychowania.

Ja wprawdzie szczurka nie mam, ale swinke morska i moje zwierzaki sie uwielbiaja, jednak nie zaryzykowałabym zostawienia ich samych ze sobą, gdyz psica chce sie z Leonka bawic i pacnie ją łapą i... a to tylko małe zwierzątko delikatne.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #2 : 2006-04-09, 11:37 »
Na początku szczurek będzie na pewno zdenerwowany po transporcie(pół Polski ;) ), wiec przynajmniej w ten pierwszy dzień wole raczej, aby gryzoń nie zobaczył wielkiej chuchającej mordy przed klatką ;) Ale transporterek w którym nowy nabytek jechał psina do wnikliego obwąchania dostanie :)
Obawiam się jednak,że mój ojciec może szczuć psa na szczura, tak dla żartu :| a to byłoby już spore utrudnienie.
Fajnie byłoby, nie musieć dostawać zawału serca za każdym razem, gdy pies wpadnie do pokoju podczas gdy szczurki będą na wolności :)
dzięki :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedz #2 : 2006-04-09, 11:37 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #3 : 2006-04-09, 11:48 »
Łoo... Fatty, mam podobny problem... ;) Jak już o wszystko wypytasz, to się dłączę z pytaniami... ;)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #4 : 2006-04-10, 15:00 »
Mój pies był od małego przyzwyczajony do gryzoni. Przez 5 lat żył w zrodzie i przyjaźni ze świnką morską. Razem się bawili, tzn. Raprus ją szturchał nosem, a ona mu wyjadała resztki z pyska (Raptus zawsze ma jakieś jedzenie na faflach :lol: ). Jak pojawił się szczurek, to stosunek psa do gryzoni całkowicie się zmienił. Raptus jako przywódca zwierzat w moim domu chciał pokazać szczurowi kto ważniejszy. Zaczął na niego szczekać. Szczur był na tyle bezczelny, ze się nie bał, nawet się nie wzdrygnął jak Raptus szczeknął mu do ucha. co gorsze, jak Raptus chciał go powąchać, przystawiając nos do klatki szczurek złapał go zębami, a jak pies się odsunął to szczur zaatakował pazurami. :D
Od tego momentu Raptusa wrogiem nr 1 był Parszywek. :P
Klatka ze szczurem musiała stać poza zasięgiem psa, bo szczurek miał w zwyczaju sie rozpychać podczas spania i często ogon nie mieścil mu się w klatce, a Raptus tylko na to czekal.
Dwa razy spotkali się przez przypadek bez żadnej kontroli. Pierwszy raz zauważyłam ich jak Raptus skoczył na szczura i tylko kłapnął zebami nad nim. Drugi raz nikogo nie było w pobliżu, tylko nagle usłyszałam przeraźliwy pisk szczura - to był dźwięk ostrzegawczy, jak dobiegłam do nich to było za poźno - Raptus miał pogryziony i rozdrapany nos :lol:
Nie wiem czy to tylko mój szczurek był tak bojowy, czy to cecha gatunku, ale przez to bardzo polubiłam szczury i marzy mi się kolejny ogoniasty.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #5 : 2006-04-14, 13:55 »
Ja mam doświadczenie pies kontra: świnki morskie.

Trafił do mnie pies ze schroniska młoda sunia prawie 1.5 roczna i że posiadam cały zwierzyniec, kot, szczury, świnki morskie itd. to moja sunia oczywiście najbardziej zainteresowała się świnkami morskimi które były w jako jedyne w zasięgu jej łapy, a że były bardzo płochliwe przez psa nie wiedziałem co zrobić więc przez 2-3 tyg. podstawowym pomieszceniem dla świnek była łazienka gdzie pies nie miał wstępu, a wolałem ich nie zostawiać razem z tego powodu jak mó pies raz przyrżnął łbem w klatke to była mocno wygięta.

Dodam że pies jest miej więcej wielkości Twojego chow-chowa i ma jakąś żyłke myśliwską.

Nika jest już u mnie od kwietnia 2005 roku i zrobiłem taki postęp że spokojnie suka może włożyć łepek do klatki i tylko wącha świnie a one mają ją w poważaniu.
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #6 : 2006-04-14, 15:08 »
Ja mam chomika dżungara i psa ...miałam ( :( ) ...
Najpierw byl pies a puźniej gryzoń, początki byly trudne, Bafiusz lizał akwarium :roll:, przesuwał je pyskiem, łeb próbował wsadzac do srodka  :shock: albo po prostu lezał i sie przyglądał poszczekując... jednak z czasem mu przeszło i chomka buszujacego w akwa ignorował, choć jak powiedziałam mu " gdzie jest chomiczek?" to podłaził do niego i merdał ogoniekim :)
Wspomnienia ....
Fatty, zycze powodzenia choć jeśli masz psa który ma silny instynkt pogoni za zdobyczą to raczej nigdy nie dopowadzisz do przyjaźni między szczurem a psem.
Znam przez internet jedną panią która ma dwa pony i kilka szczurów które biegają swobodnie po domu, moge podac Ci jej e-mail.... Może ona da ci jakies cenne porady ;)
Edit:
Błędy :P
« Ostatnia zmiana: 2006-04-16, 11:27 autor Aujeszka »
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #7 : 2006-04-16, 10:14 »
Cytuj
Znam przez internet jedną panią która ma dwa pony i kilka szczurów które biegają swobodnie po domu, moge podac Ci jej e-mail.... Może ona da ci jakies cenne porady
byłabym Ci wdzięczna :) tylko podejrzewam,że owa pani po krótkim kontakcie ze mną natychmiast mail zmieni-taka potrafię być upierdliwa :D
Szczurasie przyjada dopiero w maju(nie ma wczeęniejszego transportu) i na razie jestem w fazie uszczuroodparniania pokoju :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #8 : 2006-04-16, 10:21 »
Ja też poproszę jeśli można... ;) Jeśli to nie nadmiar upier*** osób... :P

Aujeszka, jakto "miałaś"? O_O

Fido... :P Ja Cię zastrzelę, tyle osiągasz, a prawie nigdy nie zdradzasz jakim sposobem... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedz #8 : 2006-04-16, 10:21 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #9 : 2006-04-16, 16:25 »
Fatty, jak ta osoba odmówi wsółpracy z tobą, to ja podam namiary na inną osobę, której szczury żyją w największej przyjaźni z psami.
A zanim szczurki trafią do ciebie to nam coś o nich napisz.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #10 : 2006-04-16, 19:41 »
Dziękuję :)
A więc będą to 2 szczurki kapturowe:czarny i agouti :) Mają 2 miesiace i póki co  mieszkają sobie w Warszawie z mamuśką, z 'wujkiem' i ze swoim rodzeństwem. Po raz pierwszy na zywo moje oczyska ujrzą je w maju,kiedy to przyjadą do mnie(no niestety,wcześniejszego transportu raczej nie ma ) I już się nie moge doczekać..dosłownie odbija mi na tym punkcie,już mam w głowie jak im klatke urządzę( a notabene klatki jeszcze nie ma -jeśli nie przyjdzie oznacza to,że facet mnie oszukał  ja dałam kasę w błotko :| )
Moi rodzice się nie zgadzali,wiec trzeba było wykazać się sprytem :diabolik: pokazałam mojej mamie fotkę całej 11-tki, a ona niczego nieświadoma wybrała 2 ,które jej się najbardziej podobają... i właśnie te 2 samczyki będą mi wkrótce obsikiwać pokój... :lol:
Ha! juz wyłapuję w sobie tendencję do niemiłosiernego się o nich rozpisywania. A zatem już kończę,zanim z tego postu zrobię wypracowanie... :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #11 : 2006-04-16, 22:24 »
charon bo poprostu jestem fajny :P, a tak już bez żartów, można powiedzieć że mi sięudaje bo jeśli mialbym jakiegoś terriera np. jack russel to bym sobie już napewno nie poradził.(I dodam że jak narazie mało osiągnołem z moim pieskiem bo dopiero mam ją niecały rok a pozatym jest dużo więcej ludzi na forum które osiągnęły dużo więcej ze swoimi psami więc tak naprawe jestem pikuś :) )
Zapisane

Billy-S.

  • Gość
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #12 : 2006-04-16, 23:02 »
Ja mam 2 szczurki i Boksera-Dantego.Na poczatku balam sie bardzo ze mlody i szlony jak to bokserki Dante potraktuje szczurki jako zabawe.Muj brat (ktory tak naprawde jest wlascicielem Dantego) zachecil mnie abym pozwolila zwierzatkom sie do siebie zblizyc.Na poczatku dante byl zdziwiony faktem ze cos po nim lazi :P ale potem bylo ok :P.Moim zdaniem warto sprobowac zbilyc Czarka ze szczurkiem
Pozdrawiam wszystkich ba forum :D
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #13 : 2006-04-17, 09:39 »
A wiesz,bałabym się... gdy m.oj pies złapał w zęby mojego kanarka,gdyby nie mój pisk przerazliwy, nie wiem czy teraz ów kanarek darłby mi się dnie całe ;) Ale wtedy tak zawrzeszczałam,ze pies momentalnie pysk otworzył ;) Ale będę próbować..na początki oczywiście kontakt tylko i wyłącznie przez kraty klatki.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #14 : 2006-04-17, 19:48 »
Fatty, rozpisuj się dowoli - bardzo fajnie czyta się twoje posty.
Ja nie zdecydowałabym sie na samce, chłopaki nie tylko będa obsikiwać twój pokój, będą też obsikiwać ciebie :lol: Mój Parszywek zawsze sikał stopy albo na ręce.
A jeszcze się zapytam, dlaczego wybrałaś szczurki z Warszawy? czy to sa jakieś specjalne szczurki?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedz #14 : 2006-04-17, 19:48 »

Orange

  • Gość
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #15 : 2006-04-18, 11:48 »
To u mnie pies zagląda do klatek xD
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #16 : 2006-04-18, 12:09 »
nie wiem co oznmacza pies + szczur , ale wiem że kot + szczur = kwik fuknięcie i schowanie się w najciemnieszym kącie pokoju ... oczywiście schowanie się kota :lol:
szczur chapsnął go w łapę kiedy ten niewinnie sobie leżał  :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #17 : 2006-04-18, 16:43 »
Ja nie zdecydowałabym sie na samce, chłopaki nie tylko będa obsikiwać twój pokój, będą też obsikiwać ciebie
no niestety -samiczki również znaczą : i teren i właściciela...taki już urok szczurzy,ale mnie nawet szczurze siuśki nie straszne a co! :P
A szczurki najzwyklejsze, ot szperałam sobie po forum w poszukiwaniu zwierzaka szukajacego domu(bo jak na mój rozumek wątły,zawsze lepiej zwierza przygarnąć niż kupić w zoologicznym :) ) no i spodobaly mi się 2 oferty,obie z Warszawy. Zawsze podobały mi się albinoski(takie były w warszawskiej lecznicy), ale sama nie wiem co sie stało(przeznaczenie ? :P ) zdecydowałam sie na kapturka,,, a potem dziewczyna od szczurków,szybko mnie przekonała do wziecia drugiego :P I tak teraz czekam na przybycie Plamka i Kruszynka(kurdupelek miotowy :D ) -ale cos podejrzewam,że ich imiona u mnie ulegną zmianie ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #18 : 2006-04-19, 13:55 »
Oj Fatty, to ty tak jaj ja. Tylko ja na razie szukam papużki do adopcji. Ale jak się nie znajdzie żadna chętna papuga, to zacznę rozglądać sie za szurami.
Fatty, czy twoja mama tak samo się cieszy ma nowych domowników jak ty? czy raczej woli nie mysleć za dużo o szczurkach, a jak już przybędą to będzie się trzymała od nich z daleka? 
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #19 : 2006-04-19, 14:51 »
Moja mama...yy.. wścieka się,ze ja wrobiłam :P Bo to ona przecież wybrała na zdjęciu 2 przyszłych domowników ;) ale czeka na szczuraski, tylko stara sie tego po sobie nie okazywać ;)
Problem to ja mam z siostrą :| Małpiszonica jedna,chodzi i narzeka,grozi,że je wyniesie do piwnicy albo na balkon..no ale nic to -mam przewagę fizyczną, wiec raczej sie nie odważy :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #20 : 2006-04-19, 20:01 »
Przyjada szczurki to wszystko się zmieni, wszyscy je polubią, nawet siostra i Czarek.
U mnie szczur był dzięki mojej mamie - to ona kazała mi iść po niego. :lol: Potem bardzo tego żałowała, ale w końcu polubiła. Tylko ile razy szczurek dostał książką w głowę (to były odruchy bezwarunkowe) - jak niespodziewanie za blisko podszedł.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedz #20 : 2006-04-19, 20:01 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #21 : 2006-05-01, 10:50 »
ok :) szczurki sa u mnie od soboty. moja siostra je mizia, moja mama za nimi szaleje, jedynie tata nadal nastawiony negatywnie. A pies ... pies nic nie wie o obecności szczurków! Jakieś bezwonne te szczury mam , czy co ? :mysli: ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #22 : 2006-05-01, 18:08 »
Gratuluję nowego nabytku :)
Nie pokazywałaś Czarkowi szczurków. Postaw klatke na podłodze i zobaczysz co zrobi.
Strasznie jestem ciekawa jego reakcji.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #23 : 2006-05-01, 18:13 »
A no właśnie :) Klatka stoi na podłodze, a pies przechodzi koło niej i nic! zupełnie nic :) Nawet nie wie o istnieniu ogonów, które wylegują się dnie cale w hamaczku. Nie czuje ich zapachu czy jak ? :bezsilny: (ja czuję :P -i ich futerka pachną całkiem przyjemnie :lol: )
Oczywiście mój tato chiał trochę psa na szczury poszczuć, więc wskazywał na klatke itd.. a pies popatrzył najpierw na klatkę, potem na niego( "na co każesz mi szczekać, skoro nic tam nie ma ??" ) i ..wyszedł z pokoju :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #24 : 2006-05-01, 18:20 »
Zazdroszczę, u mnie nie było by tak dobrze sądziąc po reakcji na myszki... :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #25 : 2006-05-01, 18:27 »
oo widzisz -u Ciebie była jakaś reakcja(może nie taka,jakiej bys sobie życzyła, ale jednak jakaś ;) ) a u mnie nie ma nic, zero..  to mnie zastanawia ;) szczury bezwonne,czy psiakowi węch przytępiło ? aj ni wim, ni wim :P  . Ale na pewno szczurków w obecności rudego, na pokój bym nie wypuściła, bo nagle mógłby sobie, w końcu uswiadomić ich obecność.. :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #26 : 2006-05-01, 18:33 »
Może jak zobaczy szczury poza klatką to sie nimi zainteresuje. Jak bieresz szczurki na ręce to też nie zaciekawił się nimi?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #27 : 2006-05-01, 18:49 »
Tzn. Fatty, na początku się interesował co to, stawał przy półca na tylnych łapach, teraz czasem się interesuje, czasem olewka po maksie. Zależy od nastroju. Jak jest ożywiony na wieczór i mu szajba odbija to tak. Generalnie zazdrośnik z niego... :(
Mam nadzieję, że twojemu tak zostanie... ;) tzn. obojętne lub pozytywne stosunki. Dla szczurków to tylko lepiej, bo się nie stresują na początek... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedz #27 : 2006-05-01, 18:49 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #28 : 2006-05-01, 21:58 »
Może jak zobaczy szczury poza klatką to sie nimi zainteresuje. Jak bieresz szczurki na ręce to też nie zaciekawił się nimi?
szczur siedzi mi na ramieniu, więc pies chwilę przygląda się mi z konsternacją, ale juz za chwile przestaje zwracać na to uwagę :)
To ja już nie wiem : on o szczurkach nie wie, czy moze wie...ale  niedowierza ? :)
Noo, ale faktycznie to lepiej dla ogonów, więc czymże ja się przejmuję :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pies + szczur= kumple ?
« Odpowiedź #29 : 2006-05-01, 22:02 »
Może udaje, że nei wie, żeby uśpić twoją czujność? :)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.145 sekund z 29 zapytaniami.