Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...  (Przeczytany 2524 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tonks

  • Gość
Mój pies jest rasy Labrador Retriver (ma 6 miesięcy) . Słucha wszelkich rozkazów jakie mu się zada lecz mam z nim jeden problem on je gówna gdy wychodze z nim na dwór i wypuszczam go w lesie Naxi zawsze musi coś znaleźć i zjezdz. Czy spotkaliście się też z takim zachowaniem u psów? Czy on się tego odłuczy? prosze was o rade.
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #1 : 2003-11-01, 13:49 »
Oczywiście i muszę Cię pocieszyć (jeśli będzie to pocieszenie) że niektóre psy właśnie tak robią. Weterynarz wyjaśnił mi kiedyś, że jest to dla nich jak czekoladka dla ludzi..
Zapisane

Tonks

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #2 : 2003-11-01, 14:19 »
ale on się tego odłuczy?? w jaki sposób??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedz #2 : 2003-11-01, 14:19 »

carragan

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #3 : 2003-11-01, 14:56 »
on sie moze tego nie oduczyc......Poczytaj na [....]anii o owych smakolykach.....Poza tym prawie wszyscy wl.labkow maja taki problem.....Druga przyczyna moze byc brak mikroelementow i/lub witamin........
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #4 : 2003-11-01, 15:40 »
Jesli go skarcisz to sie moze oduczy! Pociesze sie ze zaden pies nie przejdzie obok takiej ,,atrakcji" obojetnie! Moje np musza sie w tym od razu wytarzac ,ale znam takie co wolą posmakowac!!! Mysle ze to juz jest lepsze..... niz mycie takiego smierdziucha potem
Zapisane

carragan

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #5 : 2003-11-01, 16:09 »
Taroo moje przechodza obojetnie  :roll: Wiec sie jakies co kolo tego przechodza i nie tarzaja ani nie zjadaja znalazly :)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #6 : 2003-11-01, 16:14 »
Moja Afra sie niestety tarza w kazdym swinstwie :? Fuuu potem smierdzi tak obrzydliwie ze trudno sie dziwic, ze domu wszyscy uciekaja w najdalszy kąt jak z nia wchodze do domu :lol: Ale czesto tez zjada rozne rzeczy, w sumie to zawsze jak cos znajdzie... gdzies na topicu "Beagle :)" Msa pisala, jak oduczyc psa takiego zachowania- trzeba wziac na spacer pileczke, ale taka, ktora pies sie nie bawi, i gdy zacznie cos zjadac, krzyknac np. fuj! i tak zeby pies nie zauwazyl ze to my, rzucic (delikatnie!) w niego pileczka. Podobno skutkuje ! :)
Zapisane

carragan

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #7 : 2003-11-01, 16:17 »
Tiggy a potem pierz pileczke ;)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #8 : 2003-11-01, 16:17 »
Taraa, mój pies też przechodzi obojętnie, a jednak chyba lepiej jak psy się w tym tarzają, niż jedzą, bo przecież mogą być zarazki, robale, a z tego go tak łatwo nie "umyjesz" :/.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedz #8 : 2003-11-01, 16:17 »

carragan

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #9 : 2003-11-01, 16:22 »
Norris pani wet w radiu powiedziala ze to normalne kiedy pies je kupy ale nie swoje.....
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #10 : 2003-11-01, 16:25 »
wiem, że to normalne, ale przecież to nie znaczy od razu że wszystko musi być zdrowe czy chociaż "neutralne"...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #11 : 2003-11-01, 16:51 »
Chyba mam szczęście, bo żaden z moich psów, a miałam ich już kilka, nie gustował w kupach. Toffik omija je obojętnie, a jego poprzednik Ficzek przeskakiwał nad gówienkiem wysoko podwijając łapki. Za to chętnie tarzał się np. w zdechłej rybie lub krowim placku. Kiedyś wystroiłam go w nowe, bajeranckie szelki ze skóry, a ten czort walnął się w placek niewiele mniejszy od niego i zaczął się w nim z lubością tarzać! A pies znajomej jeździł grzbietem po zdechłym kocie. Takie są zwierzaków zwyczaje...  :shock:
Zapisane
IBDG Wrocław

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #12 : 2003-11-01, 17:10 »
Ale lepiej uwazac na to co pies je, kiedys suczka mojego znajomego zjadla rajstopy na plazy i musiala miec operację :?
Zapisane

carragan

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #13 : 2003-11-01, 22:25 »
coz rajstopy moze sa bardziej estetyczne ale mniej strawne :).To juz lepsze kupy bo sie same rozkladaja :)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #14 : 2003-11-02, 00:21 »
Moja Bela na szczęście nie zjada kup :) Ale wszystko co tylko się jako tako nadaje do jedzenia... Niezależnie od tego, czy jest po posiłku, czy przed... Cóż... Dłuższy czas tak właśnie zdobywała pożywienie... Próbowałam ją tego oduczyć, ale nic nie skutkuje. Myślę, że to chyba taki uraz (najem się do oporu, bo jutro może nie dostanę :( ). Dałam sobie spokój, po prostu uważam jak jestem z nią na spacerze i w razie czego zabieram jej 'to' z pyska i wyrzucam :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedz #14 : 2003-11-02, 00:21 »

Gopi

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #15 : 2003-11-02, 09:57 »
Xanti je kupy, ale na szczęście tylko krowie, a od najbliższej krowy to mieszkamy dość daleko ;) Za to uwielbia się tarzać we wszystkich innych świństwach :/
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #16 : 2003-11-02, 11:39 »
A mój kochany pies najchętniej to by jadł wszystko bez przerwy :?
Jak tylko zostaje sama w domu, od razu idzie do kuchni i szuka czegos do schrupania, a jak jest spuszczona na spacerze i znajdzie jakąś kość, to ucieka ode mnie i zjada jak najszybciej, jak była mniejsza to bardziej sie słuchała i wypluwała, teraz ani myśli.
Zapisane

Kalusia

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #17 : 2003-11-02, 15:17 »
Super tamat! wiecie co robi talerze?- krowy
A pączki?- konie
taki dowcip ze wsi dziadka mojej koleżanki hehe!

Nie mam pojęcia czy dla niektórych psów to czekolatka? :?
Zapytajcie weta!
Zapisane

Monik@

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #18 : 2003-11-03, 10:37 »
Nie podchodźcie za lekko do tematu zjadania kup! Ani to estetyczne, ani zdrowe. Chyba że chcecie mieć zarobaczone psy.
A oducza się jak wszystkiego innego - krzycząć "feeee" i dając np. coś w zamian.
Zapisane

carragan

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #19 : 2003-11-03, 12:40 »
moim zdaniem nalezaloby sie udac do weta,bo to troche dziwne ze czesc psow zjada czesc nie.......
Zapisane

Gopi

  • Gość
Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedź #20 : 2003-11-03, 16:16 »
O tak Monika, od jakiegoś czasu tak właśnie robię, szczególnie, że mój piesu miał już jednego tasiemca...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chciałabym się zapytać o zachowanie mojego psa...
« Odpowiedz #20 : 2003-11-03, 16:16 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 28 zapytaniami.