Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PSIA DEPRESJA?  (Przeczytany 1789 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

onka

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« : 2003-10-25, 22:46 »
nie wiem ci sie ostatnio dzieje z moim Bonkiem :(
jakis taki oswiały sie zrobił, smutasek taki z niego :(
nie jest to objaw choroby -tak mi sie wydaje bo nie ma objawów chorobowych takich na "oko" ma apetyt- nooo jak mam cos dla niego oprócz posiłków oczywiście- głodzony nie jest  :? to pies sie ożywia nagle :)

a to jego zachowanie to wyglada tak,ze smutny jest bardzo :( śpi ciagle na moich nogach i gdzie sie nie rusze on za mna, juz nawet spać ze mna może :wink: bo nie moge patrzyc w te oczka smutne nooo spryciarz z niegopewnie a ja sie martwie ;)

nie, na powaznie cos jest nie tak- no goldeny to psy towarzyskie bardzo ale mój nawet asystuje mi niemalże przy wszystkich czynnościach w łazience, bo jak zamkne drzwi to piszczy niemiłosiernie
nie wiem co mu jest, kontaktu szuka non stop, ja go nie zaniedbuje poswięcam mu tyle czasu co zawsze czyli cały swój wolny  :roll:
jakis dół? :?:
Zapisane

carragan

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #1 : 2003-10-25, 22:56 »
moze ta zmiana pogody........W koncu z cieplej milej letniej temp .kiedy mozna sie potaplac w czystej,cieplej wodzie trzeba sie "przesiasc"do zimnej,niemilej pogody gdzie nawet nie ma ladnych stawow tylko stare,blotniste pozamarzane kaluze......;)
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #2 : 2003-10-25, 22:56 »
Wiesz co Onka z moim też ostatnio coś nie tak, tyle że wiązałam to z zapaleniem krtani, które właśnie miał. Ale choroba już na szczęście przeszła a on nadal smutniaczek. Apetyt normalny, na spacerki bardzo chętnie wychodzi - a jak tylko do domu wrócimy to jakiś taki osowaiały. Mam nadzieję że to przejściowe.
Zapisane

Forum Zwierzaki

PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedz #2 : 2003-10-25, 22:56 »

onka

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #3 : 2003-10-25, 23:24 »
no to dokładnie tak jak Bonek, na spacerki chetnie i pobryka nawet a w domu....
non stop noga w noge za mna ,jak usiąde to on juz łebek na klana i sie patrzy...
nie wiem co jest
a Asinko powiedz mi jakie były objawy zapalenia krtani? u twojego psa?
bo mój cos tak chrzaka dziwnie ostatnio i mizaczyna mi sie to nie podobać :(
moze cos ma właśnie z krtanią?
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #4 : 2003-10-26, 07:00 »
Moze jakas ladna sunia go rzucila... :roll: ?? Hmm ale tak na powaznie... to moze ta pogoda! Niedawno jeszcze bylo tak cieplusko sloneczko... a teraz.... snnieg za pasem... ani jednego promyczka slonca..
Zapisane

siba

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #5 : 2003-10-26, 09:40 »
Oneczko- a daj go osluchac wetowi, szczegolnie jak chrzaka ostatnio. Te objawe do zludzenia przypominaja mi mojego jamnika i jego chore serce . Wet mowil, ze to taki przytulanie i ciagla potrzeba bycia z kims wynikaja z odczucia leku jaki pies wtedy odczuwa. Na pewno jest cos innego, ale tak dla wlasnego spokoju dobrze co jakis czas sprawdzic.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #6 : 2003-10-26, 09:57 »
Ojj, Bonek ma doła? :(
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #7 : 2003-10-27, 00:20 »
Podobno grasuje jakieś wstrętne zapalenie krtani (wirusowe) - bardzo dużo psiaków to łapie między innymi przez nasze ciepełko w domu. Mój psiak zachowywał się tak jakby mu coś w gardle stanęło i próbowal to wykrzrusiś. Początkowo tylko na spacerku, na drógi dzień w domu też się pojawiło i zaczęło nasilać. Po zastrzykach zaczoł już tylko prychać - ale nadal mnie martwi to cholerstwo. W sobotę dostał ostatnie zastrzyki i miał być zdrowy, a tu nadal katar z nosa mu leci, no i taki dziwnie smutny. Dzisiaj to nawet na spacerku szedł koło nogi - to chyba pierwszy raz w życiu mu się zdażyło.

Oprócz tego na domiar złego 5.11. wyjeżdżam i pierwszy raz w życiu będę musiała go zostawić (już mama doła a za kilka dni to chyba się załamię) - nie wiem czy ten "pieron" to czuje i z tąd ten dziwny nastrój, czy to ta choroba czy jeszcze nie wiem co .....?
Zapisane

carragan

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #8 : 2003-10-27, 11:41 »
moze czuje....Moje psy to wyczuwaly kilka dni przed pakowaniem walizek....Suczka to nawet do nich wlazila  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedz #8 : 2003-10-27, 11:41 »

Asinka 22

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #9 : 2003-10-28, 11:03 »
trochę się polepszyło - ale nadal jest jakiś dziwny, tak jak by wydoroślał w 3 dni (ma rok i do tej pory zachowywał się jak na  dzieciucha przystało), mam nadzieję że to się zmieni. Na dodatek zrobił się tak żarłoczny że wchłonął by słonia, żuca się nawet na okruchy z chleba tak jakby nigdy nie jadł - jak utemperować to jego wstrętne zachowanie. Ani prośba ani groźba nie skutkuje. Jedzenia dostaje odpowiednią ilość, a jakby mógł to by z ręki wyrwał.
Zapisane

onka

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #10 : 2003-10-28, 12:24 »
Asinka ja ci mówie,że to jakaś zaraza jest  :lol:
mój Bonek zachowuje się tak samo jak widzi cokolwiek do jedzenia :wink:
Zapisane

carragan

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #11 : 2003-10-28, 12:29 »
moze robi zapasy na zime ? :)
Zapisane

O

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #12 : 2003-10-28, 13:32 »
Ojej, ja mam ostatnio to samo :oops: Wiecznie mi się chce jeść!!!Co prawda nie wyrywam kanapek z rąk koleżankom tylko idę do sklepu w celu zakupu czegoś (najlepiej słodkiego), ale apetyt mam niesamowity!Jakieś zezwierzęcenie, czy ki czort? :P
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #13 : 2003-10-30, 19:52 »
Cytat: carragan
moze robi zapasy na zime ? :)


Qrde to chyba idzie bardzo ostra zima, bo gdybym mu nie ograniczyła tego jedzonka to byłby szerszy niż dłuższy. Bardziej by to się przydało "mamuśce" - anorektyczce.

Onka jak Twój psiur - z moim nieco lepiej (jednym), bo drugi przechwycił tego cholernego wirusa i właśnie spędzam drugi tydzień u weta, chm i wydaję drugą bańkę .... No ale cóż, pozostało mi  8) za ich zdrowie.  :)
Zapisane

carragan

  • Gość
PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedź #14 : 2003-10-30, 21:24 »
:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

PSIA DEPRESJA?
« Odpowiedz #14 : 2003-10-30, 21:24 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 28 zapytaniami.