Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: pensjonat  (Przeczytany 2286 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anaa

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #30 : 2005-03-09, 20:04 »
Vena to Ty jesteś może chętna na współdzierżawę Irka? Takiego siwego wałaszka?:) Za współdzierżawę płacę 350/mies. Jeżdżę teraz raz w tygodniu z p. Anią Piasecką, a 2 sama (albo czasem Ania Weber - od której dzierżawię konia -  na mnie spojrzy albo teraz p. Ania jak komuś innemu prowadzi jazdę) Trening z p. Ania kosztuje 40 pln:) Ujeżdżeniowo się staram jeździć;) hehhe... różnie wychodzi:)
A a propos studiów -  to jak  dużo czasu Ci zajmują? który rok?:)
Zapisane

Vena

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #31 : 2005-03-09, 21:17 »
Jestem na 3 roku.Pierwszy rok i ten semestr sa najgorsze na tych calych studiach,ale jak na razie wszystko do przodu :)
Mialam zobaczyc Irka w weekend,ale sie rozchorowalam.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #32 : 2005-03-10, 14:40 »
Cytuj

Wiedzma,jak czesto jezdzisz do swojego konia?

Bywa roznie, ale zazwyczaj 4 - 5 razy w tygodniu.

Cytuj

Wiedźma taaak - w okrzeszynie jeszcze hali nie ma;) A miała być;P hihi...

Tak, ale podobno juz nawet ten jeden slup, ktory zostal wkopany nie istnieje  :lol:

Cytuj

Wiedźma wybierasz się na computerland?

Oczywiscie, ale zadnych szczegolow jeszcze z nikim nie ustalalam. W razie czego to i tak sie jakos poznajdujemy ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

pensjonat
« Odpowiedz #32 : 2005-03-10, 14:40 »

Anaa

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #33 : 2005-03-10, 16:47 »
Wiedźma - w okresie świetności naszej hali były AŻ 2 słupy;) Ale chyba w tej chwili już żadnego nie uświadczysz;) Ale nie hala jest najgorsza tylko błocko zamarźnięte na podwórku:(
A co do computerlandu to ja się zrywam ze szkoły na ujeżdżenie w piątek o 8:30;) hihi...
Zapisane

Kamelia

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #34 : 2005-03-10, 17:38 »
vena i co na medycynie jest tak okropnie jak mówią ?? (offik :P)
Zapisane

Vena

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #35 : 2005-03-10, 17:47 »
A co dokladnie mowia? :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #36 : 2005-03-10, 17:52 »
że jest masarycznie zakuwanie po nocach i ogólnie pogrom :) a tak wogóle to jaka specjalizacja ??
Zapisane

Anaa

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #37 : 2005-03-10, 18:09 »
Vena to kiedy w takim razie będziesz go oglądać?:)
Ja mam podobno teraz najgorszy semestr... ajjj;)
Zapisane

Vena

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #38 : 2005-03-10, 21:31 »
Anaa,chcialabym zobaczyc Irka jeszcze przed Wielkanoca.W poprzedni weekend wlascicielka nie mogla,bo miala zawody.
Kamelia,jeszcze ani razu nie zarwalam nocy :) Ale co do nauki,to jest sporo,szczegolnie ten semestr jest ciezki.Ale przynajmniej czlowiek sie uczy o ciekawych rzeczach.
Zapisane

Forum Zwierzaki

pensjonat
« Odpowiedz #38 : 2005-03-10, 21:31 »

Anaa

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #39 : 2005-03-10, 21:44 »
hmmm zawody? W poprzedni? Czy w ten...? W poprzedni weekend nie było żadnych zawodów chyba;) Może w ten wpadniesz?:)
A jeśli nie zarwałaś nocy to znaczy, że spokojnie sobie z koniem poradzisz;) Ja w tym semestrze przed oddaniem projektu w ciągu 4 dób spałam chyba 8 godzin;) Zresztą w semestrze zawsze mam minimum 1 - 2 zarwane zupełnie noce;) I jakoś żyję i do konia jeżdżę:)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #40 : 2005-03-10, 21:48 »
Cytuj

co do computerlandu to ja się zrywam ze szkoły na ujeżdżenie w piątek o 8:30;)

Zazdroszcze, ja niestety zapewne bede pracowac, mam nadzieje, ze uda mi sie wywalczyc wolne popoludnie i weekend  :roll:


Acha, zdaje sie, ze mialam znalezc namiary na pensjonat w Jozefoslawiu. Wszystko jest tutaj: http://www.aldragho.pl
Zapisane

Anaa

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #41 : 2005-03-11, 22:58 »
Vena Ania prosi Cię o kontakt, a nie ma do Ciebie telefonu. Miala jechać na zawody, ale jednak nie jedzie i jutro cały dzień jest w stajni (a prawdopodobnie i część Niedzieli). Tak, że mogłabyś jutro np. wpaść obejrzeć konia:) W każdym razie skontaktuj się z nią jakoś jak będziesz mogła:)
Zapisane

Vena

  • Gość
pensjonat
« Odpowiedź #42 : 2005-03-12, 16:19 »
Anaa,napisalam do niej mail(ale chyba go jeszcze nie przeczytala).Bede mogla zobaczyc Irka w tygodniu przed Wielkanoca,bo teraz nie dam rady choc bardzo bym chciala:(
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 27 zapytaniami.