Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Termobuty - czy sa wysokie?  (Przeczytany 828 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Silvana

  • Gość
Termobuty - czy sa wysokie?
« : 2005-09-03, 13:49 »
Zwracam sie z prosba do osob posiadajacych termobuty, aby udzielily mi informacji czy wszytskie rozmiary maja taka sama dlugosc cholewki. Jest to dla mnie dosc istotne bo chcialabym sobie takie kupic na zime, rozmiar 41-42 ale ja mam dluga i chuda lydke i boje sie, ze beda za krotkie. Sztylpy musialam zamowic na miare bo wszytskie dobre na szerokosc byly za krotkie.W sztylpach oficerkowych mialam dlugosc 43cm, ale termobuty moglyby byc nieco krotsze. Bardzo bym chciala, zeby w zimie bylo mi cieplo w nozki, bo kolejnych mrozow chyba nie zniose. Czy ktos sie moze orientuje czy te cholewki sa dlugie, albo czy mozna zamowic dluzsze u producenta? narazie u mnie nie ma jeszcze ich w sklepach, dopiero gdzies za miesiac albo dwa wiec nie mam nawet jak obejrzec poza zdjeciami w internecie, a tam niewiele moge wywnioskowac. pozdrawiam
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Odp: Termobuty - czy sa wysokie?
« Odpowiedź #1 : 2005-09-18, 11:54 »
nie wiem czy jest sens kupować bo wszystkie znane mi osoby co miały termobuty po jednej jeździe je zaraz sprzedawały bo za grube i się konia nie czuje
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: Termobuty - czy sa wysokie?
« Odpowiedź #2 : 2005-09-18, 18:43 »
ja sobie nie wyobrazam przezycia zimy bez termobutow i grubych skarpet wiec cala zime jezdze tylko i wylacznie w termobutach i jest mi w nich bardzo wygodnie wsomie nie czuje zadnej roznicy w jezdzie w termo niz w sztylpach i sztybletach... wiec dziwi mnie bardzo co napisala kamelia.... co to wysokosci wydaje mi sie ze jest ona poprostu zalezna od rozmiaru.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Termobuty - czy sa wysokie?
« Odpowiedz #2 : 2005-09-18, 18:43 »

Kamelia

  • Gość
Odp: Termobuty - czy sa wysokie?
« Odpowiedź #3 : 2005-09-19, 17:28 »
ja sie zastanawiałam sama nad kupnem ale chyba z 10 osób mi mówiły że nie ma sensu bo coś tam coś tam ale głównym argumentem właśnie było to że grube i się nie czuje konia
Zapisane

Silvana

  • Gość
Odp: Termobuty - czy sa wysokie?
« Odpowiedź #4 : 2005-09-20, 11:57 »
Ostatnio bylam w sklepie i ogladalam termobuty, ale nie mierzylam bo nie bylo mojego rozmiaru bo to resztki z zeszlego roku, ale widzialam, ze cholewke maja dosc dluga wiec sie ciesze i na pewno sobie kupie na zimie. U mnie ludzie nosza termobuty cala zime i nigdy nie narzekaly, ze sa za grube czy, ze nie czuja konia. Tylko sie cieszyly, ze w nogi cieplo. Mysle, ze do tego typu butow trzeba sie po prostu przezwyczaic i wtedy bedzie ok. No przynajmniej w tym roku nie bede marznac ;p
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 25 zapytaniami.