Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: siodło  (Przeczytany 740 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

milkiwaj

  • Gość
siodło
« : 2005-09-18, 18:43 »
Mam do sprzedania siodło wszechstronne produkcji Piotra Wysockiego, stan prawie idealny, jeżdżone nieco ponad rok. Jestem dobrym jeźdźcem, więc siodło jest głęboko i wygodnie wyjeżdżone.
Wysokie wyłękowanie i klocki dają pewnośc dosiadu, rozmiar 17" kolor wiśniowo-brązowy, bardzo dobra jakoś skóry.

Zdjęcia dla zainteresowanych na maila.

cena ok. 1100zł, do negocjacji
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: siodło
« Odpowiedź #1 : 2005-09-19, 08:19 »
witaj milkiłejku :)

czyżbyś dochrapała się konia że i siodło jest? :>

jaki to model?

milkiwaj

  • Gość
Odp: siodło
« Odpowiedź #2 : 2005-09-19, 09:17 »
cześć piekna  :jupi2:
siodła mam od dawien dawna, nawet na 18 dostałam tranzelkę pod kolor :) tego obecnego, ae konia nie widać.
Może to i lepiej, bo pewnie teraz nie znalazłabym w Wawie dla niego odpowiednio dużo czasu. Jednak w stajniach, gdzie pracowawał zwykle dostawałam konia na "własność", poza tym w swoim zawsze wygodniej ;).

Dostałam sie na weterynarię :D i doskonale wiem jak będzie wyglądał mój czas. Nie wiem czy mi go na konie wogóle starczy :(, a jeśli czasu to forsy, a żeby znaleźć pracę przy koniach potrzeba czasu...

To jest chyba Hubert, ale głowy nie dam, bo jeszcze jeden model wygląda tak samo, a nie kupowałam go na zasadzie ten model... ;)

milsze
 Ania

 
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: siodło
« Odpowiedz #2 : 2005-09-19, 09:17 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: siodło
« Odpowiedź #3 : 2005-09-19, 11:43 »
mam nadzieję że na konia pasowało ;) ale jeśli to hubert dawmagowski pana. wysockiego to bardzo wszechstronny jeśli chodzi o rozmiar i na wiele koni pasuje...sama takiego mam :P



jest jeszcze podobny oskar tyle ze kwadratowy łęk ma i bardziej na skokowy profil zrobiony...(poduszki kol. bardziej do przodu, krótsza tybinka)

milkiwaj

  • Gość
Odp: siodło
« Odpowiedź #4 : 2005-09-19, 20:55 »
No widzisz :) więc wiedzialam co mam za siodło :) dla mnie było jasne, że jest wygodne i dobrze lezy na koniakach :)

buźka
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 24 zapytaniami.