Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Problem przy zapinaniu popregu  (Przeczytany 830 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Silvana

  • Gość
Problem przy zapinaniu popregu
« : 2005-09-26, 16:30 »
Nigdy specjalnie nie lubil zapinania popregu, ale jest coraz gorzej. Tak sie napina i nadyma, ze nie da sie nawet na 1dziurke zapiac. A potem popreg mozna zapiac na 4dziurke, wiec popreg nie jest za krotki. Probuje sie odwracac i cos majstrowac np szturchnac, kladzie uszy po sobie. Do tej pory jednak zawsze sobie jakos dawalam rade, znajac jego sztuczki. Ale wczoraj juz przeszedl sam siebie i mnie ugryzl w biodro, nie zdarzylam nawet zaregowac. Bo tak jak sie zwykle odwraca to zawsze bylam szybsza, a wczoraj to zrobil mega szybko. I nie mowie tu o leciutkim uszczypnieciu, tylko normalnym ugryzieniu. Mam mega siniako-krwiaka, ktory mnie boli caly czas i przez noc nie moglam w ogole spac na tym boku. Jak mu wlalam za to, to ze zlosci jak dalej probowalam mu ten nieszczesny popreg zapiac ugryzl w pysk konia, ktory stal obok. jakie macie pomysly na odwrocenie jego uwagi przy zapinaiu popregu? Bo przeciez nie bede caly czas jezdzic na oklep  :)
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Problem przy zapinaniu popregu
« Odpowiedź #1 : 2005-11-03, 19:57 »
w "mojej" stajni jest klaczka, ktora ma taki sam problem... bralysmy ja podstepem... tzn. zapinalysmy popreg jak najluzniej i wsiadalysmy ze schodkow lub sie podsadzalysmy... po kilku krokach nieoczekiwanie dopinalysmy popreg... ona wtedy kladla uszy i zgrzytala zebami ale jej przechodzilo... w taki sposob (systematycznie!) przyzwyczaila sie do tego i bylo juz tylko lepiej ;) sprobuj tak zrobic, a jak nie pomoze to niech jedna ja prowadzi a druga zapina popreg idac... niewiem co ci moge wiecej poradzic
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.175 sekund z 21 zapytaniami.