Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"  (Przeczytany 809 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

falka28

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« : 2003-10-25, 20:20 »
jak sie udala impreza?czy na jutro jest tez cos planowane?dzis nie dojechalam bo hubertus w maciejowie a zaluje:(((
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedź #1 : 2003-10-25, 21:22 »
Hej!
Impreza taka srednia. Hubertus tez ;) Szybka pilka :D Gonitwa trwala moze 3 minuty :D Lisa zlapal Kinor na Igorze. Koni bylo kilkadziesiat, na prezentacji 68 bodajze, ale w samej gonitwie bralo udzial troche mniej.
Fajne byly pokazy przed gonitwa - Zaneta Skowronska na Goldamosie pokazala klase. Potem west w wykonaniu Wierzchoslawskiego srednio dla mnie interesujacy, potem nasza klubowa ekipa skoczkow. Po "konnej" czesci imprezy przeniesli sie wszyscy na duza hale. Wkurzylo mnie troche to, ze za identyfikator uprawniajacy mnie do wejscia do wlasnej hali, musialam zaplacic 15 zl, mimo ze dostalam zaproszenia i inne pierdoly na ta impreze ;) No ale dostalam za to za darmo grzanca i gazete z plyta cd:)
Ludu bylo duzo, wiekszosc, ze tak powiem "starszej daty". Wielu osob w ogole nie znalam. Imprezuja zapewne dalej, ale ja ze wzgledu na to, ze chora jestem, nie zostalam do konca.
A jak tam Hubertus w Maciejowie? Natalia uciekala, prawda? Kto wygral? :) Chcialam sie tam wybrac, ale poniewaz zbieglo sie to w czasie z 30-leciem, nie moglam.
Zapisane

falka28

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedź #2 : 2003-10-25, 21:41 »
u doroslych milo ale bez ognia :)) malo stajni choc koni troche bylo ....za to" mlodziki "pokazaly klase Natala byla nie do pobicia ,a parnas de besciak :))) zaganiala cala grupe jak owieczki ,wjezdala w srodek i nikt nie mogl jej nawet siegnac ;)) bylo na co popatrzec w tej grupie,lisa zlapal maciek z dragi  na gondoli ( michalczak chyba sie nazywa)bylo troche slisko i dwa konie polecialy  ,ale  w sumie porownujac poprzednie huberty to bylo srednio zwlaszcz u doroslych,zabraklo paru dobrych jezdzcow ,no ale pewnie byli w zbrosach....no, ale ja tez ogladalam po raz pierwszy huberta z perspektywy pieszego ,z konia sie inaczej ocenia ...niestety ,za to za rok :)))
Zapisane

Forum Zwierzaki

do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedz #2 : 2003-10-25, 21:41 »

Natchniuza

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedź #3 : 2003-10-26, 00:31 »
Natalia jest rzeczywiscie nie do pobicia.
Pamietam dwa lata temu hubertusa w Maciejowie. Znalam Natalie wczesniej, wiedzialam, jak jezdzi, ale jak zobaczylam, jak daje czadu po tej lace, to pomyslalam tylko: "Ja pierdziele! Ja mam ja gonic?!" ;)
Ale fajnie bylo:)
Z Parnasem wszystko ok? Mial chyba jakies klopoty zdrowotne?
Zapisane

falka28

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedź #4 : 2003-10-26, 10:28 »
nie wiem czy parnas cos chorowal,nie wygladal na chorego ,Krzysiek tez nic nie mowil.
acha powiedz mi czy wiesz juz cos konkretnego o zawodach western 8 11 listopada?kiedy sie zaczynaja,o ktorej itp?
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedź #5 : 2003-10-26, 12:41 »
Zawody sa 8-9 listopada, nie 11. 11 sa amatorskie. Nic wiecej nie wiem na temat westernowych.
Zapisane

Kamelia

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedź #6 : 2003-10-26, 18:30 »
ale ja wam zazdroszę też chciałabym mieć takiego fajnego hubertusa :(
Zapisane

Amazonka

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedź #7 : 2004-08-10, 13:27 »
Słyszałam, że niedawno była impreza jubileuszowa w Zbrosławicach.
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedź #8 : 2004-08-10, 21:16 »
Ano byla. Po raz ktorys juz 25-lecie osrodka:P Ale w sumie to byl tylko taki pretekst, zeby impreze zrobic.
Zapisane

Forum Zwierzaki

do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedz #8 : 2004-08-10, 21:16 »

Amazonka

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedź #9 : 2004-08-10, 23:43 »
Co tam się działo?
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedź #10 : 2004-08-11, 00:43 »
Nic. Glownie starzy bywalcy, zalozyciele i ludzie z dawnych lat pili piwsko oraz inne malo wyszukane rodzaje alkoholu. Byl jakis tam zespol, ktory gral. Byly zawody western. Takie tam. Mnie tego typu imprezy niespecjalnie interesuja, wiec zajmowalam sie w tym czasie swoimi sprawami. Choc musze przyznac, ze ludzi bylo bardzo duzo i na tych podworkowych zawodach westernowych liczba widzow byla porownywalna z iloscia ludzi na trybunach podczas konkursu GP na ZOO;) Jest to dla mnie o tyle zaskakujace, ze wstep na tamta impreze byl platny (bodajze 20zl), a wstep na jakiekolwiek inne zawody jest u nas zawsze darmowy a i tak jest mniej ludzi.
Zapisane

Amazonka

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedź #11 : 2004-08-11, 08:21 »
Ekskluzywna impreza...
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
do natchniuzy lub innych "zbroslawiakow"
« Odpowiedź #12 : 2004-08-11, 10:27 »
Raczej wielka wiocha.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 27 zapytaniami.