Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Miriam?  (Przeczytany 693 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Miriam?
« : 2005-03-26, 23:54 »
Ostatnio rozmawiając z qmplem niechcacy dowiedziałam się o jakimś programie na podajże TVNie który leci o 23:00 w niedziele... Miriam? Jakoś tak... Zaraz potem ni stad ni z owąd wpadałam ciągle na ten sam temat... O co w tym w ogole chodzi? Jedni mówią, że Miriam jest kobietą z męskim narządem, inni, ze to transwestyta, a jeszcze inni, że mężczyzna, któremu zmienili płeć... Jak to jest naprawdę? O czym jest ten program? Zaciekawiło mnie to... cóż :P A TV nie mogę oglądać o tej porze, bo telewizor stoi w pokoju, gdzie śpią rodzice...
Zapisane

xara

  • Gość
Miriam?
« Odpowiedź #1 : 2005-03-27, 00:05 »
Ten program to brytyjskie reality show "Wszystko o Miriam". Sześciu mężczyzn stara się o względy pięknej meksykańskiej modelki i o nagrodę pieniężną. Uczestnicy dopiero na końcu usłyszą sekret modelki, ale widzowie znają go od pierwszego odcinka: Miriam nie jest kobietą, tylko transseksualistą przed operacją zmiany płci, który powiększył jedynie biust i przyjmował hormony (lekarz potwierdza, że Miriam ma męskie genitalia). Po wyjawieniu tajemnicy uczestnicy programu zbiorowo zaskarżyli producentów o szkody moralne i emocjonalne. Doszło jednak do ugody i show wznowiono.
Zapisane

myszka

  • Gość
Miriam?
« Odpowiedź #2 : 2005-03-27, 08:54 »
A skończył sie ten program u nas dobre 2 miesiące temu :roll: Dodatkowo, był już temat.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Miriam?
« Odpowiedz #2 : 2005-03-27, 08:54 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 24 zapytaniami.