Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: WTC  (Przeczytany 706 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
WTC
« : 2005-07-09, 23:26 »
Hm... smutny temat... słyszeliście o tym, że będą kręcić film o tragedii WTC... a dokładnie ludzi którzy tam byli... N. Cage ma tam zagrać strażaka. Jakie są wasze odczucia? Ja w pierwszej chwili pomyślałam, że to jakieś dziwne... potem, że w sumie o wypadkach lotniczych też kręcą filmy, itp. A potem, że jednak co sobie pomyślą ci ludzie którzy tam byli, których rodziny tam zgnęły... Starałam sie postawić w ich sytuacji. Co myślicie?
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: WTC
« Odpowiedź #1 : 2005-07-09, 23:41 »
Film ma byc wyrazem czci wobec poległych tam.

A o aktorach ktorzy maja tam zagrac jeszcze nic nie słyszałem ale o filmie ogólnie było duzo od dawna ale kiedy maja sie rozpaczac zdjecia niewiem :P

A ty charon wiesz cos wiecej :>??
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: WTC
« Odpowiedź #2 : 2005-07-09, 23:48 »
Usłyszałam dziś w radiu, rano, przez sen, spróbuj poszukać np. na filmweb'ie... hm... mam pomysł...
http://nicolas.cage.filmweb.pl/ - miałam nadzieję, że bedzie tytuł, ale nic mi nie pasuje... :(
« Ostatnia zmiana: 2005-07-09, 23:50 autor charon »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: WTC
« Odpowiedz #2 : 2005-07-09, 23:48 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: WTC
« Odpowiedź #3 : 2005-07-10, 17:59 »
Niezbyt podoba mi się ten pomysł. Może powinno minąć więcej czasu... Nie jestem pewna, czy taki sposób oddania czci poległym jest najlepszy. Podobało mi się, gdy w rocznicę zapalono dwa ogromne reflektory w miejscu wież. To było wzruszające. A film, wiadomo, ma przynieść kasę... Trochę to niezręczne, ale może nie mam racji?
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 24 zapytaniami.