Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jedzenie  (Przeczytany 1173 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Jedzenie
« : 2004-07-01, 21:24 »
ELLO!!

Moja Kora(sznaucerka mini)Niechce ostatnio nic jeśc keidyś miała bardzo duży apetyt i wszystko wcinała dawałam jej eukanube,gotowane jedzenie, owoce, i od czasu do czasu karmę w puszce wszystko jadła a teraz ostatnio niechce nic jeśc przypominam że kora ma 4 miesiące w poniedziałek była u weta a tydzień temu u fryzjera nie je już praiwe od 5 dni :( Co może być przyczyną.Dlaczego psy niechcą jeśc wydaje mi się że to po zatrzyku co dostała w poniedziałek u weta była to 3 i ostatnia szczepionka.Czy wase psy też mają tak ze raz mają duży apetyt a póżniej nie chcą jeść.


Temat będzie o Jedzeniu.


A tak wogule to co dajecie waszym psiakom do jedzenia na codzień??



Pozdrawiam Kora i Monia

Dalmafreciak

  • Gość
Jedzenie
« Odpowiedź #1 : 2004-07-01, 21:47 »
Co dajemy spom? Taki temat już był. Wejdź sobie na "jak żywicie??" i poczytaj. :)

Po szczepieniu może mieć mniejszy apetyt, ale raczej przez jeden dzień.. hmm.. może pójdź do weta dla pewności? Ale spokojnie, może Twoja mała tylko wybrzydza.. ;) Jednak radziłabym jeśli to się nie poprawi iść do weta. Brak apetytu, jak i osowiałość, oraz inne objawy moga być oznaką choroby. Jeszcze powiedz dokłaniej czy to 'nie chce nic jeść' oznacza rzeczywiście to, że kompletnie NIC nie je? :roll: Czy pije normalnie?

p.s. Znam Cię z [....]anii...

Dalma
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Jedzenie
« Odpowiedź #2 : 2004-07-01, 21:54 »
ELLO!

Pije i nieraz zje trsozke karmu suchej a tak to wogule.

p.s.Dalmafreciak jaki masz nick na dgm??

Forum Zwierzaki

Jedzenie
« Odpowiedz #2 : 2004-07-01, 21:54 »

olimpia1400

  • Gość
Jedzenie
« Odpowiedź #3 : 2004-07-01, 22:15 »
to narazie jak pije to nie jest tak zle... ale jak wczesniej tak duuuzo jadla i niepokoisz sie to przejdz sie do weta...
Zapisane

Emilka

  • Gość
Jedzenie
« Odpowiedź #4 : 2004-07-01, 22:37 »
albo przynajmniej zadzwon....
Zapisane

Meggy

  • Gość
Jedzenie
« Odpowiedź #5 : 2004-07-01, 23:17 »
Moja sunia też czasem strajkuje,ale ja się tym nie przejmuję i po dwóch dniach wcina wszystko co popadnie.Mimo wszystko wiem co czujesz,bo kiedyś też takie problemy miałam.Jak sprawa się nie wyjaśni to do weta.Dobrze jednak,że pije.Nie odwodni się.... :D
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Jedzenie
« Odpowiedź #6 : 2004-07-01, 23:20 »
Kora, mam nick Dalmati&Maja.
Widzę, ze znalazłaś sobie inne forum ( albo podała Ci Dominika ), bo wiem, że z [....]anii odeszłaś. ;)

Zdecydowałaś się pójść do weta? Czy poczekasz jeszcze trochę..?

Dalma
Zapisane

kustosz82

  • Gość
Jedzenie
« Odpowiedź #7 : 2004-07-01, 23:41 »
Czy można w inny sposób niż poprzez karmy suche dla psa dostarczyć do organizmu taurynę i L- karnitynę ?? Chodzi o wpomaganie pracy serca.
Zapisane

myszka

  • Gość
Jedzenie
« Odpowiedź #8 : 2004-07-02, 09:14 »
Tauryna i karnityna to produkty pochodzenia zwierzęcego, nie stworzone sztucznie. Karmy są wzbogacane sztuczną tauryną tylko dlatego, że ginie ona w procesie przeróbki masy na susz. Nie ulega wątpliwości, że lepszym źrodłem naturalnej tauryny jest nieobrobione termicznie (surowe) mięso.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jedzenie
« Odpowiedz #8 : 2004-07-02, 09:14 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Jedzenie
« Odpowiedź #9 : 2004-07-02, 10:14 »
ELLO!!!

Kora zaczeła dziś jeść gotowane jedzonko i karme eukanube widać że troszke zgłodniała i nie jest już tak żle więc to weta nie ide.



pa pa

Pozdrawiam

Monia i Zara

  • Gość
Jedzenie
« Odpowiedź #10 : 2004-07-02, 11:21 »
Cytat: Kora1993
ELLO!!!

Kora zaczeła dziś jeść gotowane jedzonko i karme eukanube widać że troszke zgłodniała i nie jest już tak żle więc to weta nie ide.


No to super ....  8) głaski dla malenstwa :D niech rosnie zdrowo .. jak znowu przestanie jesć to ja bym chociaz zadzwoniła do weta :D

pozdrowionka :D Monika&Zara
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Jedzenie
« Odpowiedź #11 : 2004-07-02, 12:00 »
ELLO!!!

Mała teraz wariuje i je. :D  :D  :D

*~Dominisia~*

  • Gość
Jedzenie
« Odpowiedź #12 : 2004-07-02, 15:32 »
Kora
Widzę, ze już się zadomowiłaś na forum i jest OK :) Ciesze sie bardzo, ze mała juz je!
Korunia, przykro mi z tego powodu jak sie pozegnali na dgm :(

Ja na dgm mam nick Arika_Dominika. Chyba znasz mnie? Ja twoją stronę trzymam :) Jeszcze się nauczysz i będzie OK :)  :wink:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Jedzenie
« Odpowiedź #13 : 2004-07-02, 20:28 »
ELLO!!!

Znam nick Arika_Dominika.

Mam nadzieje że bedzie mi tu dobrze

Pa


pozdrawiam
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 25 zapytaniami.