Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: I co Wy na to?  (Przeczytany 2485 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angelka

  • *
  • Wiadomości: 948
I co Wy na to?
« : 2005-05-27, 22:15 »
Stwierdziłam ostatnio, że nie ma najlepszej karmy, a po przeczytaniu tego tylko się w tym utwierdziłam http://www.z-palacu-cesarza.j.com.pl/zywienie/praktyki_przemyslu.htm :|

W dodatku Royal canin ponoc ma się połączyc z Pedigree i będzie produkowany gdzieś w Polsce a tutaj link dla potwierdzenia tylko po niemiecku http://www.transanimal-edition.de/seiten/die_dinos.htm.  :roll:
« Ostatnia zmiana: 2005-05-27, 23:48 autor Angelka »
Zapisane
Angelika i Karat http://karat5.pupile.com/

AgaŚ

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #1 : 2005-05-27, 22:17 »
Moim zdaniem gdybysmy patrzyli tak dokladnie co jemy - nic bysmy nie jedli ;) To samo tyczy sie naszych psow :P Wiec moim zdaniem - jesli pies po karmie jaka mu daje jest zdrowy, zywy i dobrze wyglada - jest dobrze ;) To samo tyczy sie ludzi... Niestety zyjemy w czasach gdzie wszystko co jest w sklepach jest ,,podejrzane" i do wszystkieg niestety da sie przyczepic.. :|
Zapisane

Angelka

  • *
  • Wiadomości: 948
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #2 : 2005-05-27, 22:32 »
No niby tak , gdzieś kiedyś przeczytałam badania jakieś amerykańskei i wyszło im, że psy karmnione od początku samą suchą karma żyją krócej od tych karmionych tradycyjnie , poprostu żołądek i układ trawienny siada , porównywalne jest to do karmienia ludzi tylko zupkami chińskimi itp.
« Ostatnia zmiana: 2005-05-27, 22:34 autor Angelka »
Zapisane
Angelika i Karat http://karat5.pupile.com/

Forum Zwierzaki

Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedz #2 : 2005-05-27, 22:32 »

zakla

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #3 : 2005-05-28, 19:09 »
Bylam na wykladach o karmach, i podobno royal canin i eukanuba wcale nie sa z najwyzszej polki. Podobno najlepszym,i karmami sa: NUTRO CHOICE, PRO PLAN i ARION. No to tyle;)
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #4 : 2005-05-28, 20:28 »
Och, zadna karma nie jest idealna. Tak samo jak ludzkie jedzenie :)
Zapisane

retry

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #5 : 2005-05-28, 20:59 »
   Moim zdaniem Pedigree jest dobrą firmą ale niestety wszystko co dobre jest zazwyczaj cholernie drogie. Ja nie mam psa ale interesuję się tymi sprawami. Ale jeśli mamy zamiar dawać psu jedzenie tradycyjen to pamiętajmy o odpowiednim doborze składników!!
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #6 : 2005-05-28, 21:09 »
Pedigree, przecież to jest jedna z najgorszych karm... tym psa sie nie powinno karmic, sama chemia...
zakla nie ma najleprzej karmy, jedna służy danemu psu, a druga nie. Więc nie ma najeprzej karmy, taka jest prawda
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Wilczurek

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #7 : 2005-05-28, 21:23 »
Każda karma ma coś "za" i "przeciw". Po prostu niektóre są lepsze od innych, ale nie doskonałe.
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #8 : 2005-05-28, 23:26 »
nie ma najlepszej karmy ale napewno eukanuba czy royal canin sa lepsze od pedigree albo chappi :|
a po za tym to pedigree nie jest cholernie droga  :?

Cytuj
Moim zdaniem Pedigree jest dobrą firmą ale niestety wszystko co dobre jest zazwyczaj cholernie drogie. Ja nie mam psa ale interesuję się tymi sprawami. Ale jeśli mamy zamiar dawać psu jedzenie tradycyjen to pamiętajmy o odpowiednim doborze składników!!

hmm... :?
« Ostatnia zmiana: 2005-05-29, 00:30 autor Bigielka »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedz #8 : 2005-05-28, 23:26 »

Teddy-Bear

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #9 : 2005-05-28, 23:34 »
moim zdaniem najlepsza jest purina. mój piesek od trzeciego m. ż. na niej jest, do tego zielony can-vit i jest wszystko ok.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #10 : 2005-05-28, 23:36 »
Jak juz ktos powiedzial: Zadna karma nie jest idealna, tak jak jedzenie ludzkie. Np. jakies tam zdrowe produkty: sa zdrowe i w ogole ale nie dobre ;)
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #11 : 2005-05-28, 23:37 »
Pedigree :roll:

Karma ktora jest dzieki reaklamom i kasie :roll:

Ja za najlepsza uważam pro plan i tym karmie Bossa :) Od zawsze :)

Wszelkie Pedigree i tym podobne odpadaja :P
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #12 : 2005-05-29, 09:56 »
purina pro plan??? slyszalam ponoc iz za ta cene nie jst warta ta karma
ja daje mojej suce rc gs 24 swego czasu jadla jeszcze ariona i hill'sa
Zapisane

Monika Z

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #13 : 2005-05-29, 11:14 »
Naxik gdy rósl dostawal  Eukanube a teraz dostaje Acane. :) I Akana dla Naxa jest tak samo dobra jak Eukanuba
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #14 : 2005-05-30, 21:19 »
Ta kibieta karmila swoje psy podgrzanimi hamburgerami :shock: chora jakas...to gorsze niz Pedigree...
:roll:
Ja swojego i tak bede karmic Royalem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedz #14 : 2005-05-30, 21:19 »

Teddy-Bear

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #15 : 2005-05-31, 06:50 »
to nie tylko gorsze od jakiejkolwiek karmy, ale również od większości resztek ze stołu!!!
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #16 : 2005-05-31, 08:00 »
Ja dostałam od Pedigree kiedys wyprawkę dla szczeniaka a ostanio przysłali mi takie mięsne saszetki+ kość do czyszczenia zębów, za darmo :;p:. Skład saszetek nie wygląda wcale źle( mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego oleje i tłuszcze, roslinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne.) Jeszcze mu tego nie dawałam ale kto wie ..moze podam mu jedną na spróbowanie :mrgreen: .
A co do suchych karm to zgadzam się z większośćą, nie ma idealnej karmy i nie ma idelanego sposobu zywienia :P .
Zapisane

falki

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #17 : 2005-05-31, 08:07 »
Wszystkie psie karmy są niestety robione z padliny.Taka jest prawda :(
Zapisane

Teddy-Bear

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #18 : 2005-05-31, 15:59 »
No, ciężko, by zwierzaki kroić na żywca i sprzedawać jeszcze ciepłe :P
Zapisane

kararepka

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #19 : 2005-06-01, 13:48 »
wiecie, to straszne. przeczytalam i jest mi niedobrze. wszystko sobie dokladnie wyobrazilam i chce mi sie rzygac - a nie jestem nadwrazliwa.

poza tym widzialam ten filmik z laboratoriow IAMS zrobiony ukryta kamera. straszne. nie mam slow.

niedawno zaczelam podawac swojemu psiakowi sucha karme - do tej pory gotowalam. niestety zrezygnuje z tego. ne chce zeby moj pies zjadal inne psy i chemikalia. wole juz sie pomeczyc i sama przygotowac jedzenie a przynajmniej piesio bedzie zdrowy i szczesliwy. nie musze wspominac chyba ze pies chetniej je gotowane jedzonko niz karme.
Zapisane

Elfi

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #20 : 2005-06-03, 17:38 »
Ja byłam, jestem i będę za jedzeniem gotowanym

Piszecie, że nie ma idealnej karmy dla psa i nawet dla ludzi. To w takim razie dla nas samych co wybierzemy???...hamburgery, zupki z proszku, colę czy warzywa, owoce , zboża i inne naturalne produkty??...chyba odpowiedx jest jedna. No chyba,że ktos ma strasznego lenia....hihi...

Niektórzy pisza, że karnmia suchym, bo to jest wygodne......ale na prawde nie ma duzo roboty przy przygotowaniu jedzonka domowego. To samo wchodzi w nawyk i sie wie,że trzeba jeszce ugotowac psu.

Nikogo nie neguje, ani nie chwale, każdy sam niech zdecyduje co dla jego psa jest najlepsze. ja juz zdecydowałam..:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedz #20 : 2005-06-03, 17:38 »

Teddy-Bear

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #21 : 2005-06-06, 16:08 »
możliwe, że nie wszystkie firmy przygotowują karmę w odpowiednich warunkach.
widzieliście ostatnio filmiki z afery o kiełbasach? szokujące...
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #22 : 2005-06-07, 16:37 »
Aujeszka, ja też dostałam za darmo tą paczkę z pedigree :) Saszetki i dentax już dałam, mój pies sie po tym przez godzie oblizywał. Naprawde mu smakawały te saszetki :) Nie będę tym karmic, bo nadal uważam ze jest to zła firma, ale od czasu do czasu to czemu nie :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Elfi

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #23 : 2005-06-07, 20:57 »
A ja dzisiaj dałam jedna taka saszetke Elfiemu i.......tylko powąchał i odszedł!!...nawet nie tknał tego świństwa!!!
Dentaxy nie powiem wcina!!
Zapisane

Teddy-Bear

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #24 : 2005-06-10, 06:28 »
co powiesz wtedy na to, że Teddy kręci nosem nawet na gotowane jedzenie? :P
Zapisane

Dianulka

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #25 : 2005-06-10, 13:04 »
A ja dzisiaj dałam jedna taka saszetke Elfiemu i.......tylko pow±chał i odszedł!!...nawet nie tknał tego ¶wiństwa!!!
Dentaxy nie powiem wcina!!
To tak samo jak mój! Choć o dziwne posunęla się nawet do tego żeyby spróbować! :) Ale na tym sie skończyło. Teraz już nawet nie myśli powąchać tej karmy! ;)
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #26 : 2005-06-10, 20:00 »
Elfi, u mnie tak samo :mrgreen:, pisałam o tym nawet w temaci o próbkach :P.
Zapisane

polna_mysza

  • Gość
Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedź #27 : 2005-06-10, 21:10 »
moja Fanta jest na royalu ,kaszkach i serku białym ;)
a Astra na domowym żarełku ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: I co Wy na to?
« Odpowiedz #27 : 2005-06-10, 21:10 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 28 zapytaniami.