Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do dołu

Autor Wątek: ile trwa ciaza u psa?  (Przeczytany 35029 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #120 : 2005-11-23, 18:30 »
Nie moglas byc pewna, bo nigdy nie ma pewnosci. Robilas suce USG? watpie - a jest to jedyny sposob by stwierdzic, czy w macicy nie pozostal zaden szczeniak. czesto sie zdarza , że jakis plod obumiera w macicy - organizm traktuje to jakby tego szczeniaka nie bylo, czyli po malutku gnija sobie zwloki, w idealnych warunkach do rozwoju drobnoustrojow, stopniowo zatruwajac organizm suki.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #121 : 2005-11-23, 18:33 »
Co prawda to prawda Iras


Data wysłania: 2005-11-23, 18:31
Monika - ja miałam 2 mieszańce i to były kochane pieski, ale z niewiadomą przeszłością. Tylko tym różniły się od rasowych piesków. Wiec nie mów że ja lubię tylko pieski rasowe.
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #122 : 2005-11-23, 18:36 »
no myslisz nie byloby schronisk to powiedz mi  czemu w takim razie w schroniskach takze znajduja sie rasowe psy, i dlaczego w szczegolnosci psy rasowe sa nie przewidywalne i to one zagryzaja dzieci i innych ludzi?? dlaczego tak zla reputacje maja wlasnie psy rasowe a nie kundeli ktore moze dlatego sa fajne i lubiane moze wlasnie z tego powodu ze nie wiadomo co z nich wyrosnie? i myslisz ze kundeli sa gorsze bo kazdy moze je miec i dlatego to one sa czesciej wyzucane? nie prawda moze i kazdy moze je miec ale sa one czesciej wyzucane dlatego ze ludzi nic nie kosztuje ich zdobycie i nie jest im ich szkoda wyzucic a za psa rasowego duzo zaplacili i szkoda im pieniedzy. i co jeszcze moze powiesz ze czujesz sie leprza bogatsza dlatego ze masz psa rasowego a nie kundelka??


Data wysłania: 2005-11-23, 18:34
a niby jak bym nie robila usg to jak moglabym stwierdzic czy pies nie bedzie mial cesarki, wiesz jednak nie jestes najmadrzejsza bo pies mial robione usg na poczatku i koncu ciazy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedz #122 : 2005-11-23, 18:36 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #123 : 2005-11-23, 18:37 »
Twoja ortografia i sposób pisania pozostawiają wiele do myślenia jesli chodzi o twój wiek. Nie czepiam się przecinków, bo zdarza się go niepostawić. Nie pisze się "leprza" tylko lepsza. Nieprzewidywalne pisze się razem. I jeszcze jedno. Pies nie może mieć szczeniąt tylko suczka.
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #124 : 2005-11-23, 18:40 »
a poza tym , to to co napisalas Iras o kundlach swiadzy o twoim prawdziwym stosunku do psow, szanjesz tylko te rasowe a najlepiej zeby mial rodowod i wszystkie mozliwe papiery i byl drogi to czulabys sie jakbys miala nie wiadomo jaki skarb , a nie chodziprzeciez o to zeby miec psa drogiego i utytuowanego ale o to zeby miec dobrego i wiernego przyjaciela!!!
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #125 : 2005-11-23, 18:40 »
czytaj ze zrozumieniem - pies rasowy to taki ktory posiada rodowod, psa rasowego nie kupi sobie byle dres - żaden z tych ktore kogos pogryzly czy zagryzly nie byl rasowy - byly tu mieszance w typie rasy o niewiadomym pochodzeniu i niewiadomej przeszlosci. a co do "rasowych w schroniskach" - prawdziwego rasowego psa w schronisku trudno znaleźć, a jesli sie taki trafi, to o wiele latwiej jest muy znaleźć dom - BO WIADOMO CO TO ZA PIES.

Cytuj
za psa rasowego duzo zaplacili i szkoda im pieniedzy
Własnie. Taka jest prawda - taka jest mentalnosć ludzi. Co wiecej - w chwili gdy hodowca dowieaduje sie o tym, ze jacys chca sie pozbyc psa, pomaga szukać domu, takiego, w którym pies na pewno zostanie.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #126 : 2005-11-23, 18:41 »
Ale jesli chcesz mieć hodowlę psów MUSISZ mieć psa rasowego, z papierami i prawami hodowalanymi.
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #127 : 2005-11-23, 18:45 »
jak sie juz nie mialas czego przyczepic to czepiasz sie szczegulow jak sie pisze szybko to nie mysli sie nad pisownia i czy i gdzie postawic przecinek bo to w takim miejscu nie ma zadnego znaczenia i chcialabym ci uswiadomic ze istnieja takie osoby jak dyslektycy jesli wiesz co to w ogole znaczy. i to nie zlalezy od wieku


Data wysłania: 2005-11-23, 18:42
no o tym to ja akurat wiem ale bez sensu po co ty mitakie rzeczy piszesz skoro ja nie napisalam ci ze chce miec hodowle :/
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #128 : 2005-11-23, 18:46 »
Czytaj ze zrozumieniem - ja się nie czepiam przecinków, bo każdemu zdarza się go nie postawić. Chodzi o rażące błędy ortograficzne. U mnie w klasie jest wielu dyslektyków, którzy nie popełniają TAKICH błędów.


Data wysłania: 2005-11-23, 18:45
Nie koniecznie jesli chcesz mieć hodowlę. Wystarczy, ze wogóle chcesz rozmnażać psy.
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Forum Zwierzaki

Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedz #128 : 2005-11-23, 18:46 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #129 : 2005-11-23, 18:46 »
nadal nie rozumiesz... napisz mi - ile razy wrzucali ci za płot psy? Ile razy przywiazywali ci psy do plotu? ile razy znajdowalas psie zwloki w lesie? ja juz przestalam liczyc - i jakimś "dziwnym zbiegiem okolicznosci" byluy to miesznce, albo pseudorasowce. I wiesz co? nie mam ochotyzeskrobywać kolejnych z jezdni - takich do ktorych przyjscia na swiat sie przyczynilas. Nie rozumiesz co to jest rodowod, nie rozumiesz, ze pies nawet jesli ma rodowod to że niekoniecznie nadaje sie do rozmnazania, nie masz pojecia, ze rasy to nie po prostu glupi ludzki wymysl. Najwyraźniej nie wiesz też, że jeśli kogoś nie stać na psa z rodowodem, to nie stać go też na jego utrzymanie....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #130 : 2005-11-23, 18:53 »
Iras cały czas ma rację Monika i ty powinnaś to zaakceptować. Nie będziemy się z tobą kłócić TYLKO dlatego, ze nie chcesz słuchać dobrych rad i zawsze masz jakieś 'ale'.


Data wysłania: 2005-11-23, 18:48
Podejrzewam, ze Monisia się wyniosła :lol: :;p:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #131 : 2005-11-23, 18:55 »
poczytaj troche o dyslekcji a potem sie wypowiadaj !!! razacy blad to lepsza to co bys powiedziala o takich bledach  : jósz albo ktury ??

wiem co to rodowod. i nie rob z siebie meczennika bo skoro sobie na to pozwalasz to ci ludzie wrzucaja skoro wiedza ze pracujesz w schronisku i nikt ci nie kaze zeskrobywac zwlok psow z ulic :/ wiec juz nie przesadzaj , a skoro pytasz to mialam nie jednego psa ktory zostal znaleziony albo sie przyblakal. np mialam kaukaza ktorego znalazlam w lesie zaczepionego do drzewa drutem kolczastym do konca zycia nie wszedl do lasu ani nie przeszedl przez most !@!


Data wysłania: 2005-11-23, 18:54
w przeciwienstwie do was mam jeszcze inne zajecia a nie tak jak wy siedzicie calymi dniami przed komputerem i obrzucacie ludzi blotem
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #132 : 2005-11-23, 18:57 »
A co, może lepiej żeby te psy nie miały chociaż godnego pochówku??!! Moze lepiej, żeby samochody nadal je rozjeżdżały?? Nie podejrzewam, zeby Iras wyrzucała je gdzieś potem do lasu, ale że zapewniła im godne miejsce spoczynku!!!!
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #133 : 2005-11-23, 19:00 »
1. Czytaj ze zrozumieniem - nigdzie nie pisalam, ze pracuje w schronisku. pisalam ze pracuje w LECZNICY.
2. jakoś nie jest to zbyt przyjemne jesli gnije ci cos pod domem. albo probuje odkleic swoj zmiażdżony zad.
3. ooo nagle sie okazuje ze mialas kaukaza....
4. istnieją takie milutkie programiki korygujace bledy, bedace standardowym wyposazeniem windowsa - ale widze ze jestes zbyt leniwa by bawic sie w kopiuj wklej.... 
5. Rozmnażasz kundle - samo to swiadczy o tym ze nie wiesz co to jest rodowod...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #134 : 2005-11-23, 19:01 »
Po tym ostatnim poście Monika widzę jak bardzo kochasz psy. No bo co z tego, że tam leżą jego szczątki??!! To nie był mój pies, więc niech ktoś inny się tym zajmie. Tak właśnie krzyczy twój post. I Iras robi to z dobrego serca, bo gdyby tak nie było to by tego nie robiła!!!
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Forum Zwierzaki

Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedz #134 : 2005-11-23, 19:01 »

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #135 : 2005-11-23, 19:06 »
:/ ona sie uzalala ze musi to robic i ze ma dosc wiec napisalam ze nie musi tego robic a nie napisalam, ze bymtego nie zrobila gdyby przed moim domem lezal jakis zdechly piesek

zozmnazanie kundli nie swiadczy o tym ze sie nie wie co to jest rodowod
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #136 : 2005-11-23, 19:10 »
Nie, nie użala się :roll: . A co tu byś zrobiła, gdybyś widziała rozjechane zwłoki psa??? ZOstawiłabys je tak jak lezą - to pewne.


Data wysłania: 2005-11-23, 19:09
A tak przy okazji to ja mam mnóstwo zajęć typu spacery z psem, karmienie jej, tresura, zabawa. A to, że siedzę długo przed kompem wynika z mojego przeziębienia. :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #137 : 2005-11-23, 19:11 »
juz ci napisalam co bym zrobila i podejzewam ze ona nie potrzebuje adwokata wiec nie wypowiadaj sie za nia jesli mozesz
Zapisane

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #138 : 2005-11-23, 19:12 »
hahaha i co ze niby jak jestes przeziebiona to nie mozesz zajac sie swoim wlochaczem
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #139 : 2005-11-23, 19:13 »
Jak masz jakieś wąty to nie kieruj ich do mnie.


Data wysłania: 2005-11-23, 19:13
Kogo niby nazywasz włochaczem?? Siebie?? :mrgreen:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #140 : 2005-11-23, 19:14 »
a no czyli jak jestes chora to twoj pies nie je nie wychodzi na spacery nie jest czesany no to swietnie tylko pies potrzebuje takiego samego zainteresowania jak jestes chora zdrowa czy masz jakies skoki nastroju jak ci jeszcze tego nikt nie uswiadomil to przykro mi bardzo
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedz #140 : 2005-11-23, 19:14 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #141 : 2005-11-23, 19:15 »
Boshe naucz się czytać ze zrozumiewniem... Napisałam co ROBIĘ jak jestem chora. Jak jestem zdrowa dołącza się do tego szkoła i odrabianie lekcji. Ale to już inny temat.
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #142 : 2005-11-23, 19:18 »
Cytuj
:/ ona sie uzalala ze musi to robic
Nie użalam się, tylko wkurzaja mnie ludzie tacy jak ty ktorzy sie do tego przyczyniaja.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #143 : 2005-11-23, 19:18 »
mowie o twoim psie
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #144 : 2005-11-23, 19:19 »
Jej, ten wątek jest nudny jak flaki z olejem!

Jaki ma sens tłumaczenie, skoro ktos nie umie czytac ze zrozumieniem? :lol: Ż-A-D-E-N. Żaden, zwłaszcza jak ktos twierdzi ze od "gówniarzy" rad brac nie bedzie.

Nie znizajmy sie do poziomu 87MoNiKa87.

Na realu nie byłaby pewnie tak mocna w gebie, ta dyskusja nie ma sensu. Mam nadzieje ze ją zamknał, bo jest załosna i nic ciekawego nie wnosi oprócz steku bzdur.
Zapisane

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #145 : 2005-11-23, 19:21 »
to morze wez idz do schroniska i w ogole przejdz sie po osiedlach i uspij wszystkie nierasowcwe to sie lepiej poczujesz


Data wysłania: 2005-11-23, 19:20
może
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #146 : 2005-11-23, 19:21 »
Brawo nanami!!!! :wink: :mrgreen: :lol:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #147 : 2005-11-23, 19:22 »
no a ja jestem pewna ze wy na realu nie bylibyscie tacy madrzy i rozgadani
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedz #147 : 2005-11-23, 19:22 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #148 : 2005-11-23, 19:23 »
Myślisz??? Nie chciałabyś się o tym przekonać. Ja na realu używałabym nieetycznych słów :lol: :mrgreen:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

87MoNiKa87

  • Gość
Odp: ile trwa ciaza u psa?
« Odpowiedź #149 : 2005-11-23, 19:25 »
jestem tego w 100 % pena


Data wysłania: 2005-11-23, 19:24
pewna
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 29 zapytaniami.