Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Sznaucery - kiedy najlepiej?  (Przeczytany 9070 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« : 2003-03-23, 09:03 »
Kiedy mógłbyby być najlepszy czas na to, żeby moja sunia się oszczeniła?
Obecnie ma 3 lata. jednak myślę że teraz nie, bo przeprowadzamy się, zmiana otoczenia itp. Jeszcze moż esię co nie udać... ;)

Czekam na propozycje  :wink:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #1 : 2003-03-23, 09:17 »
Sorka że zapytam... Sunia jest hodowlana? Ma papiery? Chcecie założyć hodowlę?
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #2 : 2003-03-23, 09:17 »
Mysz, dlaczego nie wpisujesz pytań dotyczących sznaucerów w temacie sznauceromaniaków?  :?:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedz #2 : 2003-03-23, 09:17 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #3 : 2003-03-23, 09:37 »
czy to znaczy myszko, że ten temat "sznaucery coram publico II"
jest do wszystkich pytań co do sznaukuf?
jesli tak to przepraszam za niewiedzenie... :oops:  


myszko xww. Ona nie ma papierów ale jest śliczna....
nie, nie chce hodowli...
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #4 : 2003-03-23, 09:44 »
Jak wskazuje temat, dotyczy wszystkiego o sznaucerach.

Jeśli nie ma papierów, to po co rozmnażać? Popatrz ile jest w schroniskach tzw. sznaucerów. Pełen przegląd - od miniatur do olbrzymów  :cry:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #5 : 2003-03-23, 10:10 »
podstawowe prawo jest takie że każda suka raz  w życiu musi mieć szczenięta. to podobno przedłuża jej życie i lepiej na nia wpływa...
nie moge patrzeć jak się roi.... :oops:
 :)
Zapisane

myszka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #6 : 2003-03-23, 10:23 »
Jezus Maria, skąd ty się urwałaś z takimi tekstami????? Kobieto, nie denerwuj mnie, bo ja mam nadciśnienie! To jest BZDURA, rozumiesz? BZDURA i to piramidalna!!!!
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #7 : 2003-03-23, 10:32 »
Ojeju..... :oops:
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #8 : 2003-03-23, 10:49 »
Mysz, nie gadaj, że niezauważyłaś że na sznauceromaniakach rozmawia sie o wszystkim dotyczącym sznaucerów. Po pierwsze nazwa topicu o tym mówi, po drugie za nim cos napiszesz na forum przecztaj kilka postów do tyłu. Gdybyś przeczytała to byś zauważyła, że o takich rzeczach tam dyskutujemy.
A tak na temat to czy ty nietraktujesz tego psa jak lalki ? Mówisz o niej jak gdyby była ze złota.  Nawet najlepszego przyjaciela trzeba traktować z "umiarem"  Takie jest moje moje zdanie  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedz #8 : 2003-03-23, 10:49 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #9 : 2003-03-23, 10:52 »
nie....no.....tego....Po prostu ją kocham...
wiem że troche głupio to moglo wyjść.......że tak na nią gadałam.....
ale nieeee.......
skądżę  :oops:
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #10 : 2003-03-23, 11:19 »
Kolejna, ktora trzeba uswiadomic tak jak mnie kiedys. (rety, walic sie w glowe chce przypominajac sobie jakie kiedys podglady na ten temat mialam  :oops:  :oops:  :oops: )

Mysz: powiedz mi, kto ci tak nagadal?  :?:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #11 : 2003-03-23, 11:47 »
Wiesz..ja mam pieknego psa,cudownego kota..i slodkiego chomiczka. Z pewnoscia bylyby udane mlode...i chetnie bym rozmnozyla gdybym miala zapewnione godne warunki dla mlodych. Jesli by Twoja suczka sie oszczenila to co bys z mlodymi zrobila...zostawila w swoim domu,uspila,utopila,oddala do schroniska czy oddala w "dobre" rece.
Napewno chcialabys rozdac szczenieta...ja wiem jak trudno jest pozbyc sie mlodych...mosialam wiele razy szukac domu dla poszczegolnych szczeniat ..i bylo trudno a co dopiero dla 5..a moze nawet 10  :shock:
Radze dobrze...jesli chcesz mlode pieski...albo poprostu chcesz kogos pieskiem uszczesliwic,to poprostu odwiedz schronisko dla zwierzat i przygranij szczeniaka. Tam wlasnie jest pelno owocow bezmyslnego rozmnazania!!  :?
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #12 : 2003-03-23, 12:34 »
Mysz. rozumiem, ze mozesz być niewtajemniczona w tajemnice psa, ale zrozum suka nie musi mieć małych!
Zobacz na schroniska!
Właśnie tak powstały, bo w nich znajdują się psy suczek które musiały mieć małe.....

dlatego lepiej podrap za uchem odemnie swoją sunię i pilnuj ją jak oka w głowie!! :wink:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #13 : 2003-03-23, 13:43 »
Najbardziej martwi mnie jej cieczka.
Ona sie wyraźnie domaga miłosci  :lol:
Ale jak tak myślicie.... :?
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #14 : 2003-03-23, 13:51 »
Mysz, przecież twoja sunia ma zwykłą cieczkę!
Przecież to nie jest tak, że ona chce mieć dzieci idlatego nagle ma cieczkę!
to ejst neizależne od niej!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedz #14 : 2003-03-23, 13:51 »

Emilka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #15 : 2003-03-23, 13:59 »
taka jest natura...zwierzeta chcialaby miec ciagle dzieci ale jakbysmy im na to pozwolili to wyobraz sobie ile by bylo psow na siwecie...wiecej niz szczurow
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #16 : 2003-03-23, 13:59 »
Wiem, ale nie o to mi chodzi....
chodzi mi o to "ogólne powodznie"
A gdyby miała raz dzieci to wtedy byśmy moze cos tam takiego slyszalam ze mozna zrobic zeby niemiala dzieci.... bezposrednio po urodzeniu bysmy jej dali ten zastrzyk czy tam co.....
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #17 : 2003-03-23, 14:03 »
wiesz co?
zaczynasz juz coś mącić...
przeciez suczce możecie teraz zaserwować sterylizację i po krzyku!
Po sterylizacji suka juz nie będzie miała cieczki, ani ttym abrdziej szczeniaków!

Mysz, ale powiedz mi gdyby Twoja suczka urodziła szczeniaki-co byś z nim potem zrobił/a ??
Zapisane

Emilka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #18 : 2003-03-23, 14:03 »
ale powiedz szczerze co masz zamiar zrobic ze szczenietami??
A jesli chodzi o zastrzyki to radze juz podawać...a najlepiej jesli suke wysterylizujesz



/przepraszam ze sie powtarzam ale jak wida po czasie napisalam ta wiadomosc w tym samym czasie co pinczerka  :wink: /
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #19 : 2003-03-23, 14:08 »
AAA! jestem dziewczyną!
 :)
Wiele przyjaciół mojej mamy mówi (ciocie też)
że jak Aza bedziemiala młode to żeby im dać.....
no i mówią prawdę! Już sie nie moga doczekać....
to ja w końcu nie wiem....
 :oops:

W każdym razie jesli by zostaly jakies 2 szczeniaki, to bym je probowala jeszcze sprzedac-a jak nie- to by zamieszkaly z nami.
W żadnym wypadku do shroniska!  :shock:
chodzilo mi o to żeby jednak raz miala mlode a POZNIEJ bysmy ja pozastrzykowali....
 :wink:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #20 : 2003-03-23, 14:14 »
dobra..
ale ja juz na serio nie wiem po co rozmnazasz ta suczke?
Zeby cierpiala,zebys ty miala radoche zmalych pieskow,,,,, :roll:
Sorry ale to naprawde strasznie bezmyslne. Ci Twopi znajomi niech wezma szczeniaka ze schroniska..Boże..po co mnożyć coraz wiecej..po co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To naprawde jest dla mnie niezroumiale.
Nie chce juz nic pisac..tylko ja osobiscie poprostu radze:
ZOSTAW SUKE WSPOKOJU..IDZ Z NIA LEPIEJ NA SPACER..POBAW SIE A ZNAJOMYM ZAPROPONUJ PSA ZE SCHRONISKA
the end...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedz #20 : 2003-03-23, 14:14 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #21 : 2003-03-23, 14:18 »
Emilko-widocznie mamy takie same poczucie czasu i piszemy w tym samym czasie posty :lol:

Mysz-powiem Ci szczerze: piszesz bzdury
dalej upeirasz się przy swoim zdaniu, ale zobacz...czy Ty sobie wyobrażasz większego znawcę psów niż myszki???
NIE!
Popatrz, każdy Ci mówi że suka nie musi mieć szczeniąt
a ty dalej upierasz się przy swoim zdaniu...
a jeżeli dalej się będziesz upierać to przysporzyć swojej suni wiele kłopotów!
A zdajesz sobie sawę z tego że przy porodzie twoja sunia moze nie wytrzymać i nieprzeżyć-i po co Ci to będzie??
i kim będziesz chciała pokryć sunię?
Mieszańcem?
to nie myśl że ktoś od Ciebie weźmie szczeniaka a gtym abrdziej kupi!

Mysz napisała:

Cytuj
W każdym razie jesli by zostaly jakies 2 szczeniaki, to bym je probowala jeszcze sprzedac-a jak nie- to by zamieszkaly z nami"


nie rozumiem Ciebie...jak to gdyby zostały dwa-o co Ci chodzi??
zamieszkały z Wami?
rozumiem....a co rodzice na to? :grr: [/b]
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #22 : 2003-03-23, 14:19 »
Dobra....
 

DLA FORMALNOSCI- Myslalam że suka moze miec od 3-5 szczeniąt a tak duzo???
dobra, jak tam sobie chcecie mi chodzilo zeby jej sie wyksztalcil instynkt macierzynski...i wogule.... :wink:



a teraz nie klotni!!!  8)
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #23 : 2003-03-23, 14:23 »
dobra, ale pamietaj-my tutaj zawsze staramy sie TYLKO pomóc 8)

a po co twojej suni instynkt macierzyński?wtedy suczka stanie się doroslejsza, a przecież lepiej zeby brykała z Tobą i cieszyła sie życiem! :D

a psy rodzą od 5 d 12 szczeniąt :wink:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #24 : 2003-03-23, 14:24 »
kup sobie kota to sie jej ten instynkt macierzynski wyksztalci  ;)  :lol:  tak jest w moim przypadku i mojego psa i kota  :lol:
A tak na powaznie to suka moz emiec nawet 15 szczeniat co zrobisz??  :shock:  :shock:  :shock:
P.S a to jets sznaucer olbrzym,sredni czy miniaturka?
Zapisane

myszka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #25 : 2003-03-23, 14:26 »
No i jak każdy tak powie, to potem się dziwić że są przepełnione schroniska, po wsiach wiszą psy na drzewach...
Będę brutalna: twoja sunia jest kundlem o wyglądzie sznaucera. Nie wiadomo, po jakich rodzicach i co w niej siedzi. Pokryjesz ją psem o podobnych walorach - i co z tego wyjdzie? Mogą wyjść sznaucerowate szczeniaki, a mogą wyjść zwyczajne mieszańce. I szczerze wątpię czy wtedy ciocie będą je chciały. Dwa, kiedy dorosną ich wygląd może mieć już bardzo mało wspólnego ze sznaucerem w ogóle. Ale to na marginesie. Teraz psychika: psy mogą być agresywne albo bojaźliwe, lub w inny sposób niezrównoważone. Co wtedy zrobią ciocie ze swoimi pieskami? Gwarantuję ci że nie będą ich głaskać. Pieski pójdą w najlepszym wypadku do uśpienia. Jeśli nie do lasu albo na wieś, gdzie zostaną zabite łopatą przy pierwszym objawie agresji. Ale to w porządku, prawda? Przecież znalazłaś im domy.
Pomijam już fakt, że ludzie często klepią takie "dacie mi szczeniaka po niej" bez zastanowienia. Kiedy szczeniaki się urodzą, nagle może się okazać, że nie mają czasu, miejsca, mają za to alergię i boją się psów. I co wtedy? Co zaoferujesz potencjalnym nabywcom z ogłoszenia? Kundelki. Takich ogłoszeń jest mnostwo i kto próbował szukać domów wie, ile trzeba się namęczyć. Twoim rodzicom może się wcale nie spodobać mieszkanie z piątką czy trzema psami. Trzeba będzie maluchy uśpić, albo oddać do schroniska. Ale sunia się spełniła jako matka, to nic, że potem musiała patrzeć i słuchać jak jej dzieci piszczą przerażone ciągnięte do weta na ostatni w życiu zastrzyk.
W ogóle ton twoich postów mnie przeraża. Ile ty masz lat? Nie masz pojęcia o fizjologii psa, nie masz pojęcia o tym, czym jest pragnienie potomstwa, czym instynkt, co to właściwie rozmnażanie, co to cieczka. Nie masz pojęcia o zyciu, o odpowiedzialności, o pieniądzach jakie trzeba miec na utrzymanie kilku psów. I ty chcesz decydować o tym, że towja suka musi mieć małe. Bo praktycznie TY tego chcesz. Kup sobie lalkę, jej nie zaboli kiedy pójdzie do śmieci. A pies to żywe stworzenie, żyjące ponad dziesięć lat. Nad tym się zastanów, a nie nad swoimi kaprysami.
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #26 : 2003-03-23, 14:27 »
BIG  :lol:  


Oczywiście Olbrzymek..... :wink:
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #27 : 2003-03-23, 14:27 »
Emilko, zawsze jak już daję wyślij i wychodzę z tematu to patrzę OSTATNI POST Emilka :lol:  :lol:

no, Mysz ja takze doradzam kota :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedz #27 : 2003-03-23, 14:27 »

Gopi

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #28 : 2003-03-23, 14:27 »
Instynkt macierzyński ona i tak ma. Moja poprzednia suka nigdy nie miała szczeniąt i dostała mleka kiedy moje koty zaczęły ją ssać. Aha, moja suka i bez rozmnażania żyła 11 lat.
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #29 : 2003-03-23, 14:32 »
Fiufiufiu..... no, no myszko ale mi dolożylas....
dobra, moge ci powiedziec ze jej ojciec byl rodowodowy!
ona tez powinna.....
A co do  KOTA to nie mam zamiaru, przez najblizsze 10 lat wyprowadzac sie z domu..... moj ojciec jest uczulony... :grr:
Jesli tak sądzicie to jak najpredzej dam jej zastrzyk,
i nie bedzie pozniej problemu  :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 29 zapytaniami.