Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Sznaucery - kiedy najlepiej?  (Przeczytany 9062 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gopi

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #30 : 2003-03-23, 14:44 »
Ojciec był rodowodowy? A matka?
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #31 : 2003-03-23, 14:46 »
Niech wam bedzie.
Zamykam te dyskusję.
Nie bedzie miala szczeniąt.
Nie chcecie mnie tu!  :(
Zapisane

Emilka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #32 : 2003-03-23, 14:47 »
matka powinna (jak twierdzi Mysz) ale nie jest...
wiec jest kundelkiem i szczeniaki tez beda kundelkami
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedz #32 : 2003-03-23, 14:47 »

myszka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #33 : 2003-03-23, 14:47 »
Powinna? To znaczy, dlaczego nie jest? A dlaczego jak jej ojciec był rodowodowy to nie miał uprawnień hodowlanych? Tym gorzej - dostać uprawnienia to nie jest aż TAKA filozofia. Może jakieś wady miał, może złą psychikę? Tego nie wiesz i to jest ryzyko.

A dołożyłam samą prawdę. Takie są realia życia i trzeba sobie z tego zdawać sprawę.
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #34 : 2003-03-23, 15:07 »
Ta dyskusja robi się glupia...
Nie chciałam doprowadzic do tego żebyscie pomyslieli ze jestem nieczulym ludziskiem nie dbającym o dobro zwierząt... :cry:
Tak, to prawda moja Aza jest NIERODOWODOWA.
macie czego chcecie.
No już, smiejcie sie!  :?


Jeden post a takie niekrzyści... pomyśleć że chodziło mi tylko o drobna wymianę zdań....  :(
Nie wiedziałam że ciąza u psa to cos strasznego.... :sciana:
Możecie mi mieć TO za zle......
Zapisane

myszka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #35 : 2003-03-23, 15:13 »
Nie ma się z czego śmiać, ponieważ to nie oznacza, że jest ona gorsza. Nie sądzę, żebyś znalazła tu osobę, która ma cokolwiek przeciwko psom nierasowym - ja osobiście uwielbiam kundelki... Ale prawda jest taka, że psow jest okropnie dużo. Schroniska są przepełnione, a pies lub kot jest dla ludzi rzeczą, ktorą można wziąć, wyrzucić, uśmiercić albo rozmnożyć zależnie od widzimisie. Dlatego rozmnażanie zwierząt, za które jesteśmy odpowiedzialni, powinno być przemyślane i kontrolowane. Tylko w ten sposób możemy zmniejszyć choć odrobinę rozmiary zwierzęcego nieszczęścia w naszym kraju.
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #36 : 2003-03-23, 15:20 »
Ponioslo mnie....
Ale, ale my ją kupywaliśmy nie po to, żeby walała się po wystawach ale żeby po prostu była...
Aha, Aza nie jest kundelkiem sam wet tak stwierdzil,
bo powiedzial "jaki ładny SZNAUCER OLBRZYM!"
Może macie jakies nieludzkie poglądy, ale jesli on tak powiedzial,
to chyba ma racje, nie?   :?:  :?:  :?:


Neutral -ne mam nastawienei do tej sytuacji bo 50% mnie nie zrozumiało..
Zapisane

Siva

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #37 : 2003-03-23, 15:31 »
Mysz, nik tu nie chce sie z Ciebie, ani Twojej Azy smiac ani Ci dokuczac
po prostu chcemy Ci uswiadomic, jak wielka krzywde mozesz zrobic swojej sumi (gdy bedzie miala komplikacje) lub szczeniakom (gdy nie znajdziesz dla nich domu)
Twoja sunia moze zyc szczesliwie nie majaz malych, jesli ty nie chcesz aby sie meczyla podczas cieczki, mozesz wziac pod uwage mozliwosc sterylizacji.
Dzieci Twojwj suni moga byc sliczne jak i ona, ale beda KUNDELKAMI jak i ona - jak kazdy pies nie posiadajacy rodowodu

powiem ci cos, matka mojego psa jest piekna wyzlica (moze nawet i ma rodowod) ale moj pies wyzlem nie jest (  :oops: ) jest jednym z iwlu kundelkow ktore mialy OGROMNE SZCZESCIE ze znalazly dom...
zastanow sie nad tym...
pozdrawiam 8)
Zapisane

myszka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #38 : 2003-03-23, 15:33 »
Weź mnie kobieto nie rozśmieszaj. Wet nie jest kynologiem to po pierwsze. Po drugie nawet jeśli jej eksterior przypomina sznaucera to dopiero połowa sukcesu. Na rasę składa się nie tylko wygląd, ale też psychika, a przede wszystkim udokumentowane pochodzenie od psów tej własnie rasy. Jeśli nie ma dokumentu, to nie potrafisz udowodnić, że jest rasy sznaucer. Równie dobrze mogła mieć wśród przodków psa a nawet kilka, innej rasy, tego nie wiesz.
Po trzecie, psów z rodowodem nie kupuje się do "walania" po wystawach, jak to okreslasz. To tylko jedna z dróg, wystawianie i ewentualna hodowla. Po prostu - jeśli chcesz mieć psa okreslonej rasy - kupujesz go z rodowodem, żeby mieć pewność, że to na pewno ta rasa i że pochodzi od rodziców spełniających wymogi zdrowotne i psychiczne. Jeśli jest ci obojętne, chcesz mieć psa do kochania - idziesz do schroniska i znajdujesz sobie psa o wyglądzie jaki ci odpowiada za darmo. Bzdurą jest twierdzenie, że nie kupiło się psa z rodowodem, bo chciało się go "do kochania". To co, psa z rodowodem nie można kochać, czy tak?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedz #38 : 2003-03-23, 15:33 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #39 : 2003-03-23, 15:39 »
Jesli ten facet pokazal nam rodowód ojca, to co???? to co????
to chyba wystarczający powód że jest sznaucerem.
Mam jeszcze jedno pytanie.
Jesli pies nie ma rodowodu to znaczy że jest kundlem?
Z trego to juz NIC nie rozumiem!
Zapisane

myszka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #40 : 2003-03-23, 16:07 »
A rodowód matki, gdzie? Sam ojciec o ile wiem, nie wystarczy?
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #41 : 2003-03-23, 16:10 »
I mnie sie pytasz???
To chyba ja zadałam to pytanie, jesli nie jestem doswiadczona w hodowli??
Zapisane

myszka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #42 : 2003-03-23, 16:15 »
No ciebie się pytam, bo ty twierdzisz, że pies jest sznaucerem na podstawie tylko rodowodu ojca, więc pytam co wiesz o matce?
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #43 : 2003-03-23, 16:25 »
Boże ludzie!!!!    :cry:
Pomyliłam sie!!!
Nie wytykajcie na mnie moich błędów!!!
Przeczytałam wszystkie posty i doszlam do wniosku, że MACIE RACJE
OKEY???
Wszystkim należą się przprosiny za moją głupotę i bezmyślne pisanie postów.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #44 : 2003-03-23, 16:48 »
Cytat: Mysz
podstawowe prawo jest takie że każda suka raz w życiu musi mieć szczenięta. to podobno
przedłuża jej życie i lepiej na nia wpływa...

Podstawowe prawo jest takie, że głupota i przesądy ciągle ludźmi rządzą. Jeszcze nic dobrego z tego nie wynikło. Ciąża nie przedłuża suce życia - wręcz przeciwnie. Wahania hormonów w trakcie i po ciąży znacznie skracają jej życie a wpływa na nią o tyle, że rozciągnięta macica długo się kurczy, po ciąży może wystapić tężyczka poporodowa, może nie "urodzić" wszystkich łożysk, może wreszcie nie przeżyć samego porodu. Ale co tam, byle rozmnożyć  :?  Bo sąsiadka mówiła...

Cytuj
nie moge patrzeć jak się roi....


To nie patrz. Jak dostajesz okres to pędzisz od razu do chłopa, bo patrzeć na siebie nie możesz?

Cytuj
Najbardziej martwi mnie jej cieczka.
Ona sie wyraźnie domaga miłosci  
 

Nie rozumiem, dlaczego? Przecież to sama natura. Martwić byś się mogła, gdyby niesterylizowana suka cieczki nie miała - to oznacza chorobę.
Nie suka domaga się miłości, bo sex i rozmnażanie się zwierząt nie ma nic wspólnego z miłością. Jedna suka w trakcie cieczki potrafi dopuścić do siebie kilku samców. Tu chodzi wyłącznie o przekazanie genów i "przedłużenie gatunku". Sam instynkt. Nie macierzyński - zwierzęta go nie posiadają. Uprzedzam od razu pytanie - gdyby go posiadały, suka kontaktowałaby się ze swoimi dziećmi do końca życia. Tymczasem już po około pół roku do 10 mies suka odpędza od siebie szczenięta. Zbyt nachalne potrafi ugryźć.



Cytuj
chodzi mi o to "ogólne powodznie"

Ogólne powodzenie ma każda suka z cieczką, niezależnie od urody i jej własnych chęci. Po prostu rozsiewa interesujący dla samców zapach - czy tego chce czy nie.

Cytuj
A gdyby miała raz dzieci to wtedy byśmy moze cos tam takiego slyszalam ze mozna zrobic
zeby niemiala dzieci.... bezposrednio po urodzeniu bysmy jej dali ten zastrzyk czy tam
co.....
A co ma z tym wspólnego ciąza  :shock:   :?:  Wydaje mi się, że tyle:
 suka która rodziła jest bardziej narażona na ropomacicze i choroby
układu rozrodczego niż ta nigdy nie rodząca.

Poza tym podawanie hormonów (czyli zastrzyków, tabletek etc.) zwiększa ryzyko wystąpienia wyżej wymienionych chorób. Dlatego rozumny człowiek sterylizuje sukę zaraz po pierwszej cieczce. Pełna sterylizacja zapobiega ropomaciczu, bo usuwana jest macica. A łatwiej usunąć macicę "niespracowaną", czyli u suki nie rodzącej. Mniej komplikacji.


 
Cytuj
Wiele przyjaciół mojej mamy mówi (ciocie też)
że jak Aza bedziemiala młode to żeby im dać.....
no i mówią prawdę! Już sie nie moga doczekać....
to ja w końcu nie wiem....

Nooo, znajomej też mówili - "jaka piękna suka, dasz mi po niej młode?" Suka się oszczeniła, i nagle się okazało, że żaden ze znajomych szczeniaka nie wziął, bo się ożenił/żona w ciąży/przeprowadza się/ teraz go nie stać/już kupił psa (niepotrzebne skreślić). No popatrz, a żaden się doczekać nie mógł  :roll:

Cytuj
W każdym razie jesli by zostaly jakies 2 szczeniaki, to bym je probowala jeszcze
sprzedac-a jak nie- to by zamieszkaly z nami.
W żadnym wypadku do shroniska!  
chodzilo mi o to żeby jednak raz miala mlode a POZNIEJ bysmy ja pozastrzykowali....

A jakby Ci zostały wszystkie  :?:  To też sobie zostawisz?

Cytuj
DLA FORMALNOSCI- Myslalam że suka moze miec od 3-5 szczeniąt a tak duzo???
Dla formalności - suka może mieć i 12 młodych

Cytuj
dobra, jak tam sobie chcecie mi chodzilo zeby jej sie wyksztalcil instynkt macierzynski
...i wogule....

Mysz, jak na razie to Ty sobie chcesz mieć fajne malusie psiaczki. Każda suka ma instynkt macierzyński, taka jest natura każdego zwierzęcia. Ujawnia się jeszcze przed porodem. Wykształcić może co najwyżej skrzela (na drodze ewolucji).


Cytuj
dobra, moge ci powiedziec ze jej ojciec byl rodowodowy!
ona tez powinna.....

To że ojciec miał rodowód o niczym nie świadczy. Aby jego potomstwo też dostało metryki musi mieć oprócz rodowodu również uprawnienia hodowlane, które zdobywa się na wystawach. To samo dotyczy matki szczeniąt. Nie ma tak, że szczenięta dziedziczą rodowód po jednym rodzicu. Skąd masz pewność, że matka Twojej suni nie była sznauceropodobną kundelką?

Cytuj

Jesli tak sądzicie to jak najpredzej dam jej zastrzyk,
i nie bedzie pozniej problemu

 Zastrzyk to zawsze jakieś wyjście, ale pamiętaj o zagrożeniach związanych z hormonami.



Cytuj
Niech wam bedzie.
Zamykam te dyskusję.
Nie bedzie miala szczeniąt.
Nie chcecie mnie tu!  

Nam? Tu chodzi o odpowiedzialność za zwierzęta zależne od nas. I kto Ci skarbie powiedział że Cię tu nie chce?



Cytuj
Ta dyskusja robi się glupia...

A to zależy od użytych argumentów i uporu tego, który się dopiero uczy  :roll:
Cytuj
Nie chciałam doprowadzic do tego żebyscie pomyslieli ze jestem nieczulym ludziskiem
nie dbającym o dobro zwierząt...  

Niewiedza jeszcze nie świadczy o braku wrażliwości. Zależy, czy coś zrozumiesz, czy dalej będziesz się upierać przy przesądach.

Cytuj
Tak, to prawda moja Aza jest NIERODOWODOWA.
macie czego chcecie.
No już, smiejcie sie!

Wiemy, że jest nierodowodowa, a tym samym nie można potwierdzić jej pełnego pochodzenia. To nie my tego chcemy - taka jest prawda, i nikt nie zamierza się śmiać.



Cytuj
Jeden post a takie niekrzyści... pomyśleć że chodziło mi tylko o drobna wymianę zdań....  
No przecierz jest wymiana zdań  :?:
Jeśli myślałaś, że Ci wszyscy przyklasną, to przykro mi.

Cytuj
Nie wiedziałam że ciąza u psa to cos strasznego....  

Nie ciąża sama w sobie, ale bezmyślne rozmnażanie dla głupich przesądów i własnego widzimisię. Niewiedzy nikt nie ma Ci za złe, szkoda tylko że się tak upierasz przy czymś, co fizycznie nie jest prawdą, polegasz wyłącznie na przesądach i "ludowych bajach". Zawsze warto dowiedzieć się czegoś wiecej.



Cytuj
Ale, ale my ją kupywaliśmy nie po to, żeby walała się po wystawach ale żeby po prostu
była...


Psy nie walają się po wystawach. Przeczytaj CAŁY wątek sznauceromaniaków, tam mówią dużo o wystawach, zapytaj, czy ich pieski się "walają" i po co są te wystawy. Jeśli nie chcieliście jeździć z sunią na wystawy, to wnioskuję że nie chcieliście, by"walała się" jako inkubator maskotek dla znajomych.

Cytuj
Aha, Aza nie jest kundelkiem sam wet tak stwierdzil,
bo powiedzial "jaki ładny SZNAUCER OLBRZYM!"
Może macie jakies nieludzkie poglądy, ale jesli on tak powiedzial,
to chyba ma racje, nie?  


Jest uderzająco podobna do sznacia olbrzyma. Wet nie jest sędzią wystawowym. Na moją Hankę kiedyś wet powiedział - jaki śliczny szpic. Hanka ze szpicem ma tyle wspólnego co ja ze spawaniem. Jest KUNDLEM PODOBNYM DO SZPICA. Może łudząco podobnym, ale kundlem, ze schroniska.
Jeśli już wspominamy o nieludzkich poglądach - NIELUDZKIE jest zmuszanie suki do rozmnażania się, bo raz w życiu musi miec małe - to jest właśnie nieludzki pogląd. Nieludzkie jest to, że przez takie poglądy tyle zwierząt trafia do schroniska, jest bestialsko zabijanych, topionych, palonych - bo jakoś trzeba się potem tych piesków pozbyć. Zajrzyj w internecie na strony schronisk. Ile tam jest takich "rasowych bez rodowodu" husky. sznaucerów, jamników, bokserków, modnych ostatnio bojowców? Same się sklonowały?



Cytuj
Jesli ten facet pokazal nam rodowód ojca, to co???? to co????
to chyba wystarczający powód że jest sznaucerem.
Mam jeszcze jedno pytanie.
Jesli pies nie ma rodowodu to znaczy że jest kundlem?
Z trego to juz NIC nie rozumiem!


Więc wyjaśnie Ci jeszcze raz. Aby szczenięta były rodowodowe, tak suka jak i pies muszą mieć nie tylko rodowód, ale równierz uprawnienia hodowlane które zdobywa się na wystawach. Wystawy to nie tylko zabawa, ale również ocena psa, czy nie ma wad eksteriru (wyglądu), czy jest idealny bądź bliski ideału, czy nie ma wad wrodzonych, czy jego psychika jest prawidłowa.

Jeśli facet pokazał Wam rodowód ojca, to znaczy że go miał, a nie że pokrył nim sukę, która urodziła. Ciekawe, że nie pokazał Wam ani rodowodu matki, ani uprawnień hodowlanych obojga rodziców. Z tego wynika, że sobie gość na boczku założył pseudohodowlę.
Jeśli pies nie ma rodowdu, to jest przede wszystkim psem, bardziej lub mniej podobnym do danej rasy.

Twój pies wygląda jak sznucer olbrzym, ale czy masz dowód na to?


BTW - jesli zaczynasz dyskusję, to nie uciekaj przed nią, w ten sposób też się można bardzo dużo dowiedzieć.  ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedz #44 : 2003-03-23, 16:48 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #45 : 2003-03-23, 16:51 »
Potem się sama ukarzę za pisanie postu pod postem  :P

Cytat: Mysz
Wszystkim należą się przprosiny za moją głupotę i bezmyślne pisanie postów.


Każdy ma prawo popełnić błąd, myslę że wszystko zostało wyjaśnione  ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #46 : 2003-03-23, 17:02 »
No jasne !   :D
Zapisane

myszka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #47 : 2003-03-23, 17:07 »
Cytat: Myszka.xww
Potem się sama ukarzę za pisanie postu pod postem  :P


A mogę ja, mogę ja?  :lol: Takiego klapsika bym ci dała, moooogę, coo?  :roll:  :wink:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #48 : 2003-03-23, 17:09 »
Możesz, tylko celuj dobrze, Waćpanna. Uwaga, nadstawiam się...
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #49 : 2003-03-23, 17:11 »
Uwaga, klapię! :wink: *klap*  No, czujesz się ukarana? Okaż skruchę, grzesznico :P
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #50 : 2003-03-23, 17:15 »
AuuuAAAAa  :cry:  :cry:  Miało być letko  :roll:  Już nie byda  :oops:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedz #50 : 2003-03-23, 17:15 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #51 : 2003-03-23, 17:18 »
Hehe, dobrze ci!
Najpierw sama karzesz, a potem popelniasz bledy!


 :oops:  hehe "błądzić jest rzeczą ludzką...."   :oops:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #52 : 2003-03-23, 17:23 »
Za takie przygłupie posty też można zarobić karę  :roll:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #53 : 2003-03-23, 17:24 »
Cytat: Myszka.xww
[..]



Więc wyjaśnie Ci jeszcze raz. Aby szczenięta były rodowodowe, tak suka jak i pies muszą mieć nie tylko rodowód, ale równierz uprawnienia hodowlane które zdobywa się na wystawach. Wystawy to nie tylko zabawa, ale również ocena psa, czy nie ma wad eksteriru (wyglądu), czy jest idealny bądź bliski ideału, czy nie ma wad wrodzonych, czy jego psychika jest prawidłowa.

Jeśli facet pokazał Wam rodowód ojca, to znaczy że go miał, a nie że pokrył nim sukę, która urodziła. Ciekawe, że nie pokazał Wam ani rodowodu matki, ani uprawnień hodowlanych obojga rodziców. Z tego wynika, że sobie gość na boczku założył pseudohodowlę.
Jeśli pies nie ma rodowdu, to jest przede wszystkim psem, bardziej lub mniej podobnym do danej rasy.

Twój pies wygląda jak sznucer olbrzym, ale czy masz dowód na to?


BTW - jesli zaczynasz dyskusję, to nie uciekaj przed nią, w ten sposób też się można bardzo dużo dowiedzieć.  ;)








No, no. należy ci się nobel za ten post Ainsztainie.xww !   :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #54 : 2003-03-23, 17:30 »
E tam. Noblami to my w piecu palimy :P
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #55 : 2003-03-23, 17:50 »
Mysz, no i widzisz wszystko dobrze się skończyło, tylko beidna myszka.xww ucierpiała :lol:

a ja tak jeszcze do sprawy-czy przy kupnie Azy odmówiliscie rodowodu czy porpostu szczeniaki były sprrzedawane bez niego???

masz moze fotki psiaka?
Zapisane

myszka

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #56 : 2003-03-23, 17:55 »
Pinczerka: coś takiego jak "odmówienie rodowodu" nie może mieć miejsca, chyba że ktos chce jakiś przekręt zrobić. Uprawnione szczeniaki muszą dostać metryki, na podstawie których wyrabia się rodowody. Szczeniak z metryką to synonim szczeniaka rodowodowego w potocznym znaczeniu. Natomiast wyrobienie rodowodu kosztuje chyba ok. 20 - 30 zł. więc kwestie finansowo - oszczędnościowe nie wchodzą w grę.
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #57 : 2003-03-23, 18:00 »
Pinczerko,
 mówiłam o tym w dziale o sznaukach. Jutro będe miała na 100%
P.S Jakie chcecie jej zdjęcia? (np. "daj lape" , "siad", "leżeć", "zostań" itp"
Mogę sama jom ustawić jak chcecie  :diabel:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedz #57 : 2003-03-23, 18:00 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #58 : 2003-03-23, 18:05 »
Mysz, mysle ze obojetne w jakiej pozycji, ale tak aby widac bylo psiaka :)
myszko, wiem o metryce, ale mi chodzi o rodowod...
bo Mysz moze nawet niew eidziac ze jej sunia ma metryke....
ale watpie :?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Sznaucery - kiedy najlepiej?
« Odpowiedź #59 : 2003-03-23, 18:10 »
Pinczerko, jeśli matka suki nie miała rodowodu? Pomyśl dziewczyno  :roll:

BTW - sama metryka nie jest rodowodem ani nie uprawnia do hodowli.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 29 zapytaniami.