Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: witaminy dla 7-miesięcznego psa  (Przeczytany 3601 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

acha

  • Gość
witaminy dla 7-miesięcznego psa
« : 2003-05-18, 06:58 »
Jakie witaminy powinnam podawać 7-miesięcznemu jamnikowi? Teraz jest tyle różnych preparatów, o tak różnym składzie, że nie wiem co wybrać  :? . Piesek jest na suchym jedzeniu.  Poprzednia właścicielka nie podawała mu witamin.
Zapisane

twipsy7

  • Gość
witaminy dla 7-miesięcznego psa
« Odpowiedź #1 : 2003-05-18, 07:46 »
Jeżeli pies jadł suchą karmę Eukanubę - to nie potrzebujesz juz podawać żadnych innych witamin. Eukanuba zawiera w sobie wszystkie składniki jakie szczeniak powinien jeść.  Nie piszesz jaką karmę Ty podajesz swojemu pupilowi, dlatego najlepiej skonsultuj się z weterynarzem.
Zapisane

Abakus

  • Gość
witaminy dla 7-miesięcznego psa
« Odpowiedź #2 : 2003-05-19, 11:13 »
Witaj:)
Mysle ze Twipsy ma racje najlepiej bedzie jak sie z wetem skontaktujesz i z nim porozmawiasz. on go zwarzy i najlepiej Ci doradzi. A jak psiak ma na imie???
Zapisane

Forum Zwierzaki

witaminy dla 7-miesięcznego psa
« Odpowiedz #2 : 2003-05-19, 11:13 »

asik

  • Gość
witaminy dla 7-miesięcznego psa
« Odpowiedź #3 : 2003-05-19, 12:16 »
Hejka  :)
Zgadzam się z Abakusem, mój Dragon (owczarek niemiecki) też jest na suchej karmie i dodatkowo dostaje preparat witaminowy zgodnie z zaleceniem weterynarza....

Pozdrawiamy :wink:
Zapisane

Jimmy

  • Gość
witaminy dla 7-miesięcznego psa
« Odpowiedź #4 : 2003-05-19, 13:47 »
Napewo wet poleci ci fosforan wapnia albo coś podobnego :)
Zapisane

kazuja

  • Gość
witaminy dla 7-miesięcznego psa
« Odpowiedź #5 : 2003-05-19, 15:33 »
hej, moj pies Owczaek Niemiecki (6 mies) dostaje Can-Vit, taka miesznke witaminowa dla duzych ras. wiem ze jest cos takiego tez dla malych wiec mozesz spytac swojeo weta bo te witaminki sa raczej stosunkowo tanie ok7-10zeta. i mozna je podawac nawet jak pies jest na suchej karmie, ale zawsze lepiej to skonsultowac z wetkiem.
napisz nam jak poszlo ;))
Zapisane

Jimmy

  • Gość
witaminy dla 7-miesięcznego psa
« Odpowiedź #6 : 2003-05-19, 20:12 »
Co do can-vitu nie jestem przychylnie nastawiony. Kupiłem w zoologicznym, ale niepodaje narazie tego mojemu maluchowi. Na pudełku niedopatrzyłme się zezwolenia min. rolnictwa. Ma sporo mniej witamin niż fosforan wapnia firmy "DAX".  Ale to co podajecie waszym psom zależy już od was :)
Zapisane

acha

  • Gość
witaminy dla 7-miesięcznego psa
« Odpowiedź #7 : 2003-05-19, 21:56 »
Za waszą radą wybiorę się do weta
Cytat: Abakus


 A jak psiak ma na imie???

Viva
Zapisane

kazuja

  • Gość
witaminy dla 7-miesięcznego psa
« Odpowiedź #8 : 2003-05-20, 09:10 »
Jimmy, moj pierwszy Owczarek jak byl maly tez dostawal Can-Vit i dozyl prawie 13lat i nic mu sie nie stalo - wrecz przeciwnie, nie chorowal nigdy, nie mial dysplazji itp, najpierw dostawal Can-Vit dla szczeniakow a potem jak mial jakies 9-10 lat to dla psow starych . Obecnie moj drugi Owczarek ma 6 miesiecy i tez dostaje Can-Vit ale PRZEPISANY PRZEZ WETERYNARZA!! a nie kupowany byle gdzie (nie wiem czy wiesz ale mozna dostac np. na gieldach zoologicznych jescze tansza wersje tych witamin!! a to oznacza ze nie wiadomo juz co to za specyfik i widac sprzedawcy zalezy tylko i wylacznie na kasie a nie na zdrowiu naszych pociech  :grr:  ehhhh....). Poza tym jak ci sie cos podejrzanego w mieszance wydaje ;) i masz jakies watpliwosci to najlepiej weta o to spytac, bo przeciez jest tak duzo roznych witaminek ze nie trzeba sie ograniczaj do jednych no nie? tak czy inaczej wybor nalezy do Ciebie, ale dodam jeszcze ze Can-Vit polecil mi tez hodowca od ktorego wzielam mojego obecnego psiaka ;)) pozdrawiam i nicech twoje psiska zyja dluuugo i zdrowo ;) papa
Zapisane

Forum Zwierzaki

witaminy dla 7-miesięcznego psa
« Odpowiedz #8 : 2003-05-20, 09:10 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 23 zapytaniami.