Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pytanko  (Przeczytany 1311 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Pytanko
« : 2003-07-28, 23:00 »
Moja łatka zawsze bała się wody, tym razem jednak kiedy byłam nad jeziorem łatka wymyśliła sobie zabawe, a co robi? Szuka kamieni an dnie, nikt jej tego nie uczył, ale łatka wtedy zamacza pyszczek w wodzie, czy jej to nie zaszkodzi? Czy nie jest to niezdrowe dla jej górnych dróg oddechowych? troszkę się tym martwie..
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

joankrolik

  • Gość
Pytanko
« Odpowiedź #1 : 2003-07-29, 07:55 »
Moje psiaki też tak robiły, miały przy tym dużo radości Ami wyciągał kamienie nawet z kałuży chyba nie da się tego oduczyć ale nigdy mu to nie zaszkodziło :)
Zapisane

kazuja

  • Gość
Pytanko
« Odpowiedź #2 : 2003-07-29, 11:25 »
nie jest to niebezpieczne, bo pies zanurzajac glowe tuli uszy (zwroc uwage) a tym samym ogranicza wplywanie wody do uszu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pytanko
« Odpowiedz #2 : 2003-07-29, 11:25 »

Asinka 22

  • Gość
Pytanko
« Odpowiedź #3 : 2003-07-29, 11:49 »
Mój pies uwielbia nurkować, zanurza się pod wodę i biegnie po dnie - komicznie to wygląda.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Pytanko
« Odpowiedź #4 : 2003-07-29, 20:15 »
hehe to dobrze że jej to nie zaszkodzi, bo moja łatka to strach wielki i zawsze bała się wody, teraz, dzięki zabawie wymyślonej zreszto przez nią podchodzi coraz dalej :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

AgaŚ

  • Gość
Pytanko
« Odpowiedź #5 : 2003-07-29, 20:58 »
Hehehe . A  mooj Owczarek Niem... nie wchodzil dalej niz no do psich kolan :) i Pewnego dnia bylam z 2 qumplami nad rzeka (pilica) I jeden kumpel mial buty w torbie (po treningu)
Psiak wzial wyrwal muy te buty z torby i sie nimi bawil w pewnym momencie jeden buut wpadl do Pilicy dosc daleko i cos psa pchnelo i poplynal za butem. Teraz naprawde nieiarygodnie polubil wode i zasuwa na drugi przeg rzeki , lapie kaczki wogole :) Najlepiej sie z nim plywa nad zalewem bo on naprawde szybko plyywa :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 25 zapytaniami.