Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co sie stalo z ogonkieem?  (Przeczytany 1292 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AgaŚ

  • Gość
Co sie stalo z ogonkieem?
« : 2003-08-06, 13:36 »
Mam szczeniaczka beagle. Wszystko z nim jest wporządku z wyjątkiem , ze nie podnosi ogona. Nie jest on ani złamany ,ani nic bo nie boli go przy dotyku i innych czynnościach... na początku myślałam ze to samo przejdzie, ale trwa to już 2 tyg, a jego ogonek ciagle zwisa u dołu.... Co to może byc :(
Zapisane

onka

  • Gość
Co sie stalo z ogonkieem?
« Odpowiedź #1 : 2003-08-06, 14:05 »
rozumiem,że ogonek powinien stać do góry cały czas? (znam jednego beagla i to juz dorosłego - nie wiem jak to powinno być o szczeniaków )

może to wada jakaś? może choroba?
mam nadziej,ze nie i wszystko będzie ok
a piesio ogolnie jak sie zachowuje?
może coś mu jest?
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Co sie stalo z ogonkieem?
« Odpowiedź #2 : 2003-08-06, 14:11 »
Tak tak.... no nie cały czas bo jak sie boja to podkulaja ale to chyba jak kazdy psiak. Nie jest mu nic!!! Biega skacze.... nie wiem kompletnie jak to jest.... wada .... nie to nie mogło przejść jakos w genach ponieważ ma on papiery i rodzice są naprawde piekni.... no nie wiem :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co sie stalo z ogonkieem?
« Odpowiedz #2 : 2003-08-06, 14:11 »

myszka

  • Gość
Co sie stalo z ogonkieem?
« Odpowiedź #3 : 2003-08-06, 14:59 »
A masz kontakt z hodowcą? Może coś ci poradzi, wyjaśni?
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Co sie stalo z ogonkieem?
« Odpowiedź #4 : 2003-08-06, 18:10 »
Hodowca powiedzial ze jego spy tesh tak nieraz maja i ze to po kilku dnioach przechodzi... tutaj kilka do jush minely :( Prosze pomozciee
Zapisane

myszka

  • Gość
Co sie stalo z ogonkieem?
« Odpowiedź #5 : 2003-08-06, 18:42 »
A wet? Może jakoś sobie ten ogonek uszkodził, a może warto prześwietlić, czy to nie jakaś wada kości, np.?
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Co sie stalo z ogonkieem?
« Odpowiedź #6 : 2003-08-06, 19:25 »
Hmm... wszystko możliwe... byłam u weta , ale byłam tesh z  innymi sprawami. Wzial zobaczyl uszka odpchlij i powiedzialam ze ma cos z ogonkiem... on spojrzal i powiedzial ze pewnie i sie boi i poszedl :D Hehe znajomy wet bo starzy lekarzami sa..... tz... no prawie znajomy jest taki drugi znajmoy a ten to jesto kolega no :) eee tam poo co ja to mofie ... ale nie lubie go wlasnie bo jakis chamski jest....
Zapisane

kapi

  • Gość
Co sie stalo z ogonkieem?
« Odpowiedź #7 : 2003-08-06, 19:34 »
Jak wiesz ja mam beagla i mojej suno stoi ogonek :) Nie pamiętam jak to było jak była mała ale teraz stoi. No chyba, że się czegoś przestraszy.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Co sie stalo z ogonkieem?
« Odpowiedź #8 : 2003-08-06, 20:35 »
No widzisz a mojemu nie :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co sie stalo z ogonkieem?
« Odpowiedz #8 : 2003-08-06, 20:35 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 24 zapytaniami.