Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pies w domu a linienie....  (Przeczytany 1223 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Annn

  • Gość
Pies w domu a linienie....
« : 2003-09-15, 13:51 »
Mój pies ma 6 lat od poczatku jak go mamy strasznie linieje, czy jest jakis sposob oprocz szczotkowania zeby pies az tak nie linial, pies jest trzymany w domu.
Czy wasze psy tez tak gubia wlosy?????
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Pies w domu a linienie....
« Odpowiedź #1 : 2003-09-15, 14:22 »
Mojemu jednnemu beaglowi (Jukonowi - 3 lata) tez dosc obficie wychodza wloski, ale wet przepisal mu jakies witaminki chociaz za duzego efektu nie ma!
Zapisane

Agnes

  • Gość
Pies w domu a linienie....
« Odpowiedź #2 : 2003-09-15, 14:30 »
ja mam ten sam problem, już mam dośc tych kłaków. Moja sunia ma sierść jak owczarek niemiecki i gubi ten cały puch, który "lata" po domu:( Przez jakiś czas dawałam jej witaminy jakieś w proszku - pan wsklepie zoo mi polecił - jakieś czeskie. Jednak boje się je ciągle podawać, bo konsultacji z wetem, a ciągle zapomniałam o nie zapytać:) Jak je podawałam to niby było lepiej, ale sunia tak czy siak bardzo liniała. Njagorsze, że przez cały rok tak gubi sierść, oczywiście w okresie linienia bardziej obficie:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pies w domu a linienie....
« Odpowiedz #2 : 2003-09-15, 14:30 »

Talagia

  • Gość
Pies w domu a linienie....
« Odpowiedź #3 : 2003-09-15, 19:10 »
A mój owczarek szkocki gubi "tonami" sierści, ccałe kulki z futra:? Ale niestety nic nie można zrobić taka rasa :(
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Pies w domu a linienie....
« Odpowiedź #4 : 2003-09-15, 19:46 »
Hej!

Afra tez bardzo linieje, i to przez caly rok. Na wiosne i jesien gubi tego wlosa zdecydowanie wiecej, ale praktycznie ciagle trzeba ja czesac. Oprocz tego podawanie preparatu witaminowego Vita-Wet zmniejsza ilosc wyapdajacej siersci. No i wazna jest tez podawana karma... jesli siersc ciagle baaardzo wypada, to byc moze pies jest uczulony na pokarm, ktory dostaje (tak bylo w naszym przyadku z Eukanuba)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Pies w domu a linienie....
« Odpowiedź #5 : 2003-09-15, 22:48 »
Nie wiem jak to jest z linieniem w domu, ponieważ nie mam psa.
Mam (ale na wsi) Kajtka, on też linieje, wtedy wyczesuję mu "niepotrzebne" kłaczki  :)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Pies w domu a linienie....
« Odpowiedź #6 : 2003-09-16, 08:49 »
Moj pies nie gubi sierści :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

twipsy7

  • Gość
Pies w domu a linienie....
« Odpowiedź #7 : 2003-09-16, 11:23 »
A ja na każdy spacer biorę szczotkę. Wychodzimy z psami 3 x dziennie - jeżeli nie częściej - jeżeli za kazdem razem, wychodząc z psem na spacer, choć trochę poszczotkujecie zwierzaka, to gwarantuję, że kłaków będzicie mieli  o wiele mniej.  8)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Pies w domu a linienie....
« Odpowiedź #8 : 2003-09-16, 13:09 »
Tak, lepiej wyczesac go na polu, niz w domu, zawsze trochę kłaczków mniej  :wink:  :P  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pies w domu a linienie....
« Odpowiedz #8 : 2003-09-16, 13:09 »

kapi

  • Gość
Pies w domu a linienie....
« Odpowiedź #9 : 2003-09-16, 13:20 »
No niestety lnieje :( Ale teraz  zmieniłam jej karmę na inną i mówiąc szczerze teraz jest o wiele lepiej. Czyli napewno jakieś znaczenie ma  żywność i brak jakiś witamin.
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Pies w domu a linienie....
« Odpowiedź #10 : 2003-09-16, 14:40 »
Moja bokserka kiedyś strasznie gubiła sierść. Dostała od weta odzywkę do jedzenia BIOTIDERM, bardzo dobra.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 25 zapytaniami.