Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Psie lapy...  (Przeczytany 1426 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Psie lapy...
« : 2004-03-05, 13:30 »
slyszalam o preparacie,ktorym smaruje sie psie lapy zeby sie nie slizgaly.W calym mieszkaniu mam panele i niestety moj kochany psiak nie zawsze wyrabia na zakretach :? .Bardzo mi go zal.Jezeli znacie nazwe tego preparatu-bede bardzo wdzieczna.A moze tez mieliscie taki problem?Jak sobie poradziliscie? :wink:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

golden

  • Gość
Psie lapy...
« Odpowiedź #1 : 2004-03-05, 13:39 »
jedmemu z moich pieskow co chwile rozjezdzaja sie lapy, na kazdym podlozu :wink: male bobaski zawsze i wszedzie maja z tym problem :)
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Psie lapy...
« Odpowiedź #2 : 2004-03-05, 13:43 »
moj ma 8 msc i jest coraz gorzej,chyba przez ciezar... ;) jak byl maly to mial miekkie poduszeczki,niewychodzone i bylo mu latwiej latac po mieszkaniu :)
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

Psie lapy...
« Odpowiedz #2 : 2004-03-05, 13:43 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Psie lapy...
« Odpowiedź #3 : 2004-03-05, 13:49 »
Może kupcie jakieś dywaniki? :)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

golden

  • Gość
Psie lapy...
« Odpowiedź #4 : 2004-03-05, 13:52 »
oj musialbym caly dom w wykladzinie oblozyc :lol:
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Psie lapy...
« Odpowiedź #5 : 2004-03-05, 13:55 »
myslalam o tym,ale moze byc jeszcze gorzej,bo jedna lapa na dywanik,a druga na podloge...tymbardziej moze sie rozjechac.Teraz stara sie chodzic ostroznie,ale jakby poczul sie troche pewniej,mogloby to sie dla niego zle skonczyc.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

AgaŚ

  • Gość
Psie lapy...
« Odpowiedź #6 : 2004-03-05, 16:03 »
Eee moje tes sie slizgaja i dobrze jest  :wink:
Zapisane

pola

  • Gość
Psie lapy...
« Odpowiedź #7 : 2004-03-05, 16:51 »
moja jak lata po holu to sie ślizga i jest przecież mały dywanik pośrodku i co ?? jak ona ląduje przy końcu przedpokoju to dywan razem z nią :lol: :lol: :P
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Psie lapy...
« Odpowiedź #8 : 2004-03-05, 17:31 »
my też mamy wszędzie płytki i pies nie wyrabia na zakrętach :lol: ale jej się to chyba podoba :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Psie lapy...
« Odpowiedz #8 : 2004-03-05, 17:31 »

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Psie lapy...
« Odpowiedź #9 : 2004-03-05, 17:40 »
nie chodzi o to czy psu sie podoba czy nie(mozliwe,ze mu sie podoba ;) ale o to czy to jest bezpieczne.Mial juz 2 razy zwichnieta przednia lape,nie mocno,ale jednak.Po za tym boje sie o jego biodra(owczarki lubia miec z tym klopoty).Wiem na pewno,ze taki preparat istnieje i swietnie sie sprawdza,ale niestety osoba ktora mi o tym powiedziala nie pamieta jak to sie nazywa.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

pola

  • Gość
Psie lapy...
« Odpowiedź #10 : 2004-03-05, 18:07 »
hmm........to może przy okazji wizyty u wetaa ?? :):) może bedzie wiedział :roll:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Psie lapy...
« Odpowiedź #11 : 2004-03-05, 21:54 »
Takie rojzjeżdżanie się może być niebezpieczne, a jeśli to jest duży psiak to już w ogóle.... Hmm, czy wet bedzie wiedzial co to za preparat ??? A moze zapytaj osoby ktora Ci go poleciła gdzie go kupiła ??? :?:
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Psie lapy...
« Odpowiedź #12 : 2004-03-06, 00:19 »
ta osoba go nie kupila,slyszala tylko o tym,byl prezentowany na jakiejs wystawie
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

AgaŚ

  • Gość
Psie lapy...
« Odpowiedź #13 : 2004-03-06, 07:24 »
To udaj sie na jakas wieksza wystawe tam moze bedzie (jest tam pelno takich pierdol zawsze przeciez) :roll:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 27 zapytaniami.