Zwierzęta > Psy, pieski, psiaki

BOKSEROMANIACY!!!

<< < (2/473) > >>

Agga:
Hej i co nie ma więcej osób które mają bokserki :?
Na pewno są, odezwijcie się!

Agga:
Cytat: CHI>>>>Witajcie, na dzień dzisiejszy mam 1,5 boksera ;)
Reproduktor DIUK Meritum - 7 lat i jego siostrzenica JA PANTERA Meritum 8 mies.  (na spółkę z właścicielką jej ojca - stąd to 0,5 ;) ) i wcale nie miała zostać u mnie ;) .
Oboje są mojej hodowli Diuk od wspaniałej Chimery Ir Fer.  Ja Pa od jej córki (pełniej siostry Diuka) Faworytki Meritum.
To na razie tyle, bo jak zacznę o bokserach - to może wyjść książka, a piszę z pracy ;)  dlatego nie pisałam wcześniej  ;) .

Pozdrawiam
CHI<<<<

CHI wiesz każdy kto ma boksera to jak zacznie to nie moż skończyć :)

CHI:
Cytat: Agga>>>>[..]



CHI wiesz każdy kto ma boksera to jak zacznie to nie moż skończyć :)<<<<

Wiem  :) , ale ponieważ Chimera była super psem - a jej dzieci są takie same no i jeszcze są bulki - to sami wiecie :)  - w końcu zrobię tą stronę www, to wrzucę - "bajki i anegdoty o moich psach".
Próbka:
Chimera była do mnie niesamowicie przywiązana. Do tego stopnia, że będąc uśpiona po prześwietleniu na dysplazję jak wyszłam na korytarz do bulki - wyszła za mną... "Bęcnęła" na kocyk i spała twardo jeszcze 2 godziny... Doc Siembieda nie mógł się nadziwić... :)
Dokładnie ten sam numer powtórzyła jej córka Faworytka - matka Ja Pantery... :)
Oddzielny temat to moje psy i wystawy...
Chimera wygrywała dla mnie i przeżywała każdy sukces i niepowodzenie (to ostatnie bardzie, ale zdarzało się rzadko ;) ). Ostroga - bulka po prostu ma charakter modelki - uwielbia być podziwiana (kiedyś zabrałam ją na klubówkę bokserów i musieliśmy zainscenizować jej "sędziego i sędziowanie" bo widać było, że jest wściekła - jak "wyszła na ring", pokazała się, została "dokładnie obejrzana i oceniona"  dostała brawa i wtedy dopiero poszła spać  :) - mieliśmy ją z głowy do końca klubówki ;). Diuk (syn Chimery) wystawy olewał... Jako młody pies doprowadzał tym wszystkich (tzn mnie i sędziów) do szału - bo jak ocenić psa, który w ruchu jest super, a w "statyce" wywala klejnoty do góry i róbcie co chcecie :cry:  Nauczyłam się wystawiać go jak bull terriera - ja na kolanach trzymam drania jedną ręką za gardło, drugą ..... od spodu ;) . Później na szczęście zrobił się wrażliwy na "psie docinki" i jak mu "konkurencja" na ringu powie coś brzydkiego to "pręży się jak lew" i jest piękny... ;)

Agga:
Hej!
Co słychać!
U mnie w OPolu pogoda do kitu :cry: Pada deszcz, jest zimno, no czasami słonko wyjdzie.
Moja Sara nie chce na dwór wychodzić. Jak jużwyjdzie to szybciutko zrobi co ma zrobić i do domu.  MOże jak się z robi troszkę cieplej to będzie chciała chodzić na spacerki.
Parę dni temu poznałąm dziewczynę, która ma 4 miesiączną suczkę amstaffke. Sunia jest urocza. Moja Sara bardzo ją polubiła :)
Mam nadzieję, że będą sie łądnie bawić.

Agga:
Hej, BOKSEROMANIACY odezwijcie się!!!
Gdzie wy się podziewacie!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona