Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Manga, anime, j-music, nippon  (Przeczytany 1194 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Akane

  • Gość
Manga, anime, j-music, nippon
« : 2005-07-12, 19:58 »
 Po pierwsze- sorki jeżeli taki temat już jest.
 Hej, interesujecie się mangą i anime? Słuchacie j-music? Ja tak! Myślę, że znajdą się tu jacyś otaku, oprócz mnie.
Piszcie jakie mangi/anime lubicie i tak dalej.
 Ja z mang najbardziej lubię "Kenshina", "Ranmę1/2" i "Kamikaze Kaito Jeanne". Z anime: InuYashę, Full Metal Alchemist, Wolf's Rain, Fushigi Yuugi, Onegai Twins, Naruto. J-music uwielbiam, szczególnie Ayumi Hamasaki, Utadę Hikaru, Mayyę Sakamato, oraz endingi i openingi z powyższych anime(i nie tylko :)).
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Manga, anime, j-music, nippon
« Odpowiedź #1 : 2005-07-30, 12:56 »
Moja przyjaciółka siedzi bardziej w mandzie i anime niż ja i np.nie wiem, co to j-musik (dobrze napisałam?), ale z anime:
1.Kocham "Beyblade!!!"
2.Lubię "Di gi Charat"
A z mang- "Chobits" :mrgreen:

A tak marginesem: Nie zna nikt strony, z której można ściągnąć "Beyblade GRevolution"?
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Akane

  • Gość
Odp: Manga, anime, j-music, nippon
« Odpowiedź #2 : 2005-08-01, 14:38 »
 NIE MAM POJĘCIA CZEMU TEN TEMAT ZOSTAŁ PRZENIESIONY DO DZIAŁU MUZYKA. Ja go dopiero teraz znalazłam...Echh i po co ja to robiłam?! j-music to po prostu japońskie piosenki.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga, anime, j-music, nippon
« Odpowiedz #2 : 2005-08-01, 14:38 »

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Manga, anime, j-music, nippon
« Odpowiedź #3 : 2005-08-01, 17:43 »
Aha. Może słyszałam, bo moja przyjaciółka ma ich trochę na komputerze, ale z jakiego anime czy wykonawcy ni tytułu podać nie umiem:P
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

hipcio5

  • Gość
Odp: Manga, anime, j-music, nippon
« Odpowiedź #4 : 2005-08-03, 13:16 »
Lubię:
Anime - Fushigi Yuugi, Beyblade, Yu-Gi-Oh!, Great Teacher Onizuka, Gundam Wing, Medabots, Vampire Princess Miyu (więcej nie pamiętam, jak mi się co przypomni, to dopiszę);
Manga - Inu - Yasha, Gundam Wing, Kenshin

Lubię słuchać muzy z takich anime jak: GTO, .//Hack, Vampire Princess Miyu,
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Manga, anime, j-music, nippon
« Odpowiedź #5 : 2005-08-03, 13:37 »
Ja lubię piosenkę z Beyblade, ale tą angielską, bo jak puścili na FOX KIDS serię "V-Force" i zrobili piosenkę po polsku, to mi się płakać chciało, gdy ją słyszałam.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga, anime, j-music, nippon
« Odpowiedź #6 : 2005-08-03, 13:56 »
Em... lepiej się nie przyznawać... :P Z mang lubię... lepiej isę nie przyznawać... "Love Mode", "Kizune", "Kusatte" i inne mangi autorki dwóch poprzednich... innych autorów jak Kazusa Takashima, Masara Minase... Touko Kawai... yyy... no i "Gravitation" (we wszlekiej formie)... A tak z czegoś normalnego... "Naruto", "Death Note", "D'N'Angel", "EDEN", "ParaKiss", "Shounen Zanzou" (<- sentyment) no i mogą być jeszcze mangi You Higuri... Choć miejscami się załamuję... (a przy innych to nie?) end mey mor...

Z anime? "Gravitation" :P, "Ai no Kusabi", "Armitage"... eee... nei chce mi się myśleć...

Jeśli chodzi o muzykę mam niejasny pociąg do takich postaci jak Hide (łoj, biedactwo) czy Gackt... Aaaaale to nic nie oznacza... Jeslt kilka piosenek które lubię... :) I mogę częęęsto słuchać... ;)
Zapisane

Akane

  • Gość
Odp: Manga, anime, j-music, nippon
« Odpowiedź #7 : 2005-08-03, 16:05 »
 Jest taka fajna stronka z muzyką www.anime-ultime.net  jak się ją włączy to lecą piosenki z anime. Od tamtego czasu doszło mi kilka cudnych anime: "Air"(boskie ale chusteczki są niezbędne podczas oglądania, jest 12 odc.), "D.N.Angel"- ach bishoneny są tam cudne, Dark jest piękny..., "Ayashi no Ceres"- to anime Yuu Watase, bardzo fajne.
 Gravi nie lubię ale moje koleżanki to kochają i nawet założyły forum www.welovegravi.fora.pl .
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga, anime, j-music, nippon
« Odpowiedź #8 : 2005-08-03, 16:11 »
""D.N.Angel"- ach bishoneny są tam cudne" - Muszę szykować kasę... już niedługo... :)
""Ayashi no Ceres"- to anime Yuu Watase, bardzo fajne" - to straszne mam całą serię... chyba od 2 lat i nei mogę się zebrać żeby obejrzeć...

"www.welovegravi.fora.pl" - Fora sa niedostepne z powodu awarii dysku systemowego w serwerze. Od rana pracujemy nad usunieciem awarii. Wszystko wroci do normy tak szybko, jak tylko bedzie to mozliwe. Prosimy o cierpliwosc. ;)

O, topic znowu przewędrował... :P Choć najbardziej podchodzi pod kulturę... :D
Już nic nie mówię... :)
« Ostatnia zmiana: 2005-08-03, 19:01 autor charon »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga, anime, j-music, nippon
« Odpowiedz #8 : 2005-08-03, 16:11 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 28 zapytaniami.