Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Chcę być piękna"  (Przeczytany 2848 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
"Chcę być piękna"
« : 2006-03-30, 21:39 »
"Reality show „Chcę być piękna” to program z pogranicza reality show i telenoweli dokumentalnej, którego bohaterki na oczach widzów pozbywają się różnych mankamentów urody, przeistaczając się w szykowne piękności. Nie jest to jednak tylko powierzchowna zmiana stylu ubierania, fryzury czy makijażu, bowiem uczestniczki programu poddają się również bardziej radykalnym zabiegom od diety, przez korekcje stomatologiczne, aż po operacje plastyczne. "


Co wy sądzcie o tym programie? Czy zdecydowalibyście się na udział ?
Ja dzis ogladałam pierwszy odcinek i byłam pod wrażeniem efektów :shock:. I taka refleksja mi sie nausnła że każdy moze być piekny, wystarczy tylko mieć kasę. :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #1 : 2006-03-30, 21:57 »
Hmm... widziałam kawałek po wiadomościach i doszłam do winiosk, że wizieli normalne kobiety, nawet nie brzydkie, nawet ładne... Może się boją... :P że sobie nie poradzą. Babka chce być piękna, a dziecko w dom płacze... :( Na pewno nie wzięła bym udziału. Żeby wszyscy mnie oglądali? Znali moje przywatne życie?
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #2 : 2006-03-31, 07:37 »
Wczoraj oglądałam tylko fragmenty...ale jeśli chodzi o zagraniczną wersję tego programu to nie przepuściłam ani jednego odcinka. Co do udziału to mam mieszane uczucia... no bo medialna to ja nie jestem :P , nie lubię nowych sytuacji, miałabym wielkie opory aby opuścić rodzinna chałupkę :P ale swoją drogą, ja tak nie cierpię siebie... no i bardzo bym chciała,żeby tu mi odessali :lol: tam naprostowali,wybielili :P
I żeby zrobili ze mnie prawie,że zupełnie kogoś innego, mrrrr mrrrrrr ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedz #2 : 2006-03-31, 07:37 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #3 : 2006-03-31, 08:07 »
oj fatt nie ty jedna o tym mażysz (rz?). Widziałam coś w tym stylu na MTV i całkiem ładna babka chciała sobie zmienić nos i odessać tłuszcz. To było późnym wieczorem bo tam był pokazany film z tej operacji, jak obierają nos ze skóry (fuu widać było prawie całą kość w nosie!) przeykładają dłuto do kościi bum ! wbijają je w nochala (brrruuutalne) potem odsysanie tłuszczu (jakiego tłuszczu pytam sie?) z ud...
wzieli piłę i zaczeli jej odcinać skórę fuuu a robili to tak brutalnie, jakby była kawałkiem drewna ! I takie żółte paskudztwo było (ten tłuszcz) potem sobie cycki powiększałą ale to tam już nioc takiego strasznego nie było.
potem był film ... wiecie jak wypowiadała się nasza piekna lalunia o swoich udach ? "czuję się jakby ktoś pocharatał mi piłą uda", sory paniusiu ale włąśnie tak było. Babka leżała przez cały czas gojenia, nie umiała ubierać koszulek po tak strasznie biust ją bolał ...
wiecie po co to zrobiła ? startowała w jakiś tam wyborach czegośtam i nigdy nie staneła na podium ... kiedy wszystko się jej zagoiło i było pięknie łądnie ... i tak nie staneła na podium :D
ale po tym już nie mam myśli że chcę mieć operację plastyczną  :Oo: :tard:

sorki za chaotyczność posta ;)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #4 : 2006-04-01, 10:08 »
Taka podobna akcje prowadzi jakas tam z kobiecych gazet wolalabym do gazety niz do telewizji ;) Ale uwazam,ze to super sprawa ..chetnie zmienilabym w sobie to i owo ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

thrilly

  • Gość
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #5 : 2006-04-01, 23:41 »
te kobiety z edycji amerykańskiej były naprawdę brzydkie (żeby nie powiedzieć - parszywe ) , a tu wzięli kobiety, które wymagały niewielkich poprawek w porównaniu z tamtymi... chyba, żeby zmniejszyć koszty ... (ta blondynka wg mnie jak PAris Hilton wygląda )
Zapisane

zip

  • Gość
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #6 : 2006-04-07, 21:45 »
te kobiety z edycji amerykańskiej były naprawdę brzydkie (żeby nie powiedzieć - parszywe ) , a tu wzięli kobiety, które wymagały niewielkich poprawek w porównaniu z tamtymi... chyba, żeby zmniejszyć koszty ... (ta blondynka wg mnie jak PAris Hilton wygląda )

Z paris sie nie zgdze ale z reszta tak
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #7 : 2006-04-08, 20:12 »
Jakbym była paskudna albo zakomplexiona to bym wzięła udział. Niestety nie jestem :lol:
A efekty niezłe. Ciekawam tylko, za ile lat silikon się odkształci i będą gruzdy, a botoks zacznie wiotczeć. ;)
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #8 : 2006-04-09, 13:39 »
Hmm ale tak sumujac te uczestniczki wcale nie mają takich problemow. Tylko jedna co te operacje miala i wiele blizn. A reszta...ja tego nie oglądam ale słyszałam tak :P tylko jeden odcinek :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedz #8 : 2006-04-09, 13:39 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #9 : 2006-04-09, 19:24 »
W amerykańskiej edycji jedną z kobiet zmienili naprawde nie do poznania. Była przeciętna, a zrobili z niej prawdziwą piękność. Za to inna wyszła jakoś tak "niewyraźnie", fryzura zasłaniała jej na tyle dużą część twarzy, że tak naprawdę trudno było ocenić zmiany. Dużo też może zdziałać sam makijaż, więc końcowy efekt może nie być tak udany, jak to wygląda na ekranie. No i czy z czasem naciągnięta skóra nie będzie wyglądała gorzej, niż gdyby nie było interwencji, kto wie... Najbardziej bezpieczne wydają mi się operacje stomatologiczne, a ich efekt może być niesamowity!   
Zapisane
IBDG Wrocław

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #10 : 2006-04-10, 12:23 »
Ojej... od razu pyrzyszła mi na myśl Pani Villas... :( Też chyba miała podciągniętą skórę na tworzy i okropnie to wyglądało...
Zapisane

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #11 : 2006-04-20, 17:40 »
Ja uważam , że niektóre kobiety powinny wiedziec ze nie moga wygladac jak idealy z telewizji i ze nie beda do nich podobne po niewiadomo ilu operacjach plastycznych...Uważam , że niektóre kobiety zgłaszające się do tego programu są nie brzydkie , ale w większości przypadków efekt jest oszałąmiający...
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

Princessa

  • Gość
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #12 : 2006-04-20, 21:17 »
laciatka zgadzam sie ale wszystko oprocz tego ze one nie sa brzydkie...dla mnie sa okropne te baby i niektorym to nawet operacja plastyczna nie pomogla...:/ a i wogole drazni mnie to bo zamiast ta kase dac na biedne dzieci, jakies szpitale, schroniska to oni robia z wiedzm czarownice.... :roll:
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #13 : 2006-04-20, 21:33 »
Dla mnie ten program jest po prtostu obrzydliwy.
Nie dość, że propagują tutaj kult pięknego ciała ponad wszystko, to wydaja na to niebotyczne pieniądze, pokazując milionom biednych kobiet przed telewizorami, że one tego nigdy nie osiągną, to jeszcze żerują na ludzkich emocjach i marzeniach. Bo jak inaczej nazwac pokazuywanie łez, rozterek, pytanie o tak osobiste rzeczy przed kamerą? 
Okropne. Obejrzałam część jednego odcinka ostatnio, żeby sprawdzić co to naprawdę jest. Kobieta, która chciała być naprawde młoda będąc 'panią młodą'... Nie przesadzajmy.
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #14 : 2006-04-20, 21:55 »
kasia ja tez ten odcinek widzialam...stara baba sie na piekna mloda pcha... :roll: i tak i tak urody jej za wiele nie dodadza...wkurza mnie ten program :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedz #14 : 2006-04-20, 21:55 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #15 : 2006-04-20, 22:30 »
.. nie wiem czemu mi się skojarzyło.. może troche na temat wyrzucania pieniędzy w błoto..

gazeta fakt zasponsorowala FRYCIE operację plastyczną nosa :P
żenada ;D
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #16 : 2006-04-21, 06:56 »
..straci dziewczyna na oryginalności :lol: wszkże ten nos krogulczy był jej znakiem firmowym :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #17 : 2006-04-21, 17:39 »
Czytałam ostatnio o jednej z uczestniczek programu , ma ona synka a koledzy z jego klasy powiedzieli mu: "Dzisiaj obejrzymy cycki twojej matki",widziałam zagraniczne edycje i tam kobieta odslaniala szlafrok przed lekarzem a kamera tego nie filmowała .Nie wiem czemu jest tak w Polskiej edycji...Dla mnie niektorym kobietom bardziej potrzebna jest pomoc psychologa...W tym programie jest zdecydowanie za dużo łez...
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

Qaś

  • Gość
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #18 : 2006-04-21, 19:59 »
W ogoóle większość z tych kobiet nie wygląda 'tak strasznie'.Nie rozumiem ludzi ktorzy idą pod nóz,żeby byc 'piekną' :roll:

dokładnie,moim zdaniem bardziej by im pomógł psycholog niż skalpel i sala operacyjna

Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #19 : 2006-04-21, 23:04 »
wlasnie...i wogole te pieniadze zmarnowane :/ a tyle ludzi i zwierzat potrzebuje pomocy finansowej..niektorzy mieszkac gdzie nie maja a ci "wypiekniaja" te stare wypierzale wiedzmy...
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #20 : 2006-04-22, 15:35 »
Dokładnie...to jest chore trzeba zaakceptować siebie takim jakim sie jest a wogóle jezlei sie nie zadbało o zeby czy o figure wczesniej to teraz najłatwiej iśc na łatwizne nie lubie tego programu wolałabym aby zrobili cos w stylu pomagamy schroniskom o wiele lepiej byłoby te pieniadze kjtóre poszły na te wszytskie operacje dać schronisku albo jakies innej organizacji, albo pomóc w domach dziecka...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedz #20 : 2006-04-22, 15:35 »

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #21 : 2006-04-22, 16:35 »
A nie lepiej na przyklad zorganizowac rodzine zastepcza dla sierot? Te kobiety nie wygladaja tragicznie a ich uzalanie sie nad soba typu wygladalam jak potwor jest zenujace
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #22 : 2006-04-22, 22:26 »
wiecie co, jak chcą robić program, "upiękniać kobiety, to niech np wezmą jakieś młode lask, np z jakimiś bliznam,i powypadkowymi, albo takie... no jakby to powiedzieć... naprawdę brzydkie. Tzn nie chcę nikogo urazić, ale jest tyle dziewczyn, które mają jakieśtam wady, które naprawdęnie upiększają, a ci biora nienajgorsze babki, które "na starośc" chcą być niewiadomo jakie... Ja rozumiem, że chcą siępoczuć piękne, ale serio wielle niektórym nie brakuje, a tylko jakieś wyciąganie twarzy, pozbycie sięzmarczszek, które i tak za kilka lat wrócą i wogóle/...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #23 : 2006-04-23, 12:25 »
A co Wy takie ostre? Ja wprawdzie na operację się nie wybieram (choć byłoby co zmieniać :lol:), ale jeśli ktoś chce? Fakt, lepiej zadbać o siebie zawczasu, niż zapuścić się, a potem pod nóż... Ten program jest po to, żeby chirurgom plastycznym przysporzyć klientek, więc nie dziwcie się, że odmładzają w nim, a nie tylko usuwają blizny. Każda klientka, byle miała kasę, jest mile widziana. Przypuszczam, że do programu zgłaszają się kobiety, których nie stać na operację i dlatego godzą się na ekshibicjonistyczne pokazy. Babka z forsą, zachęcona zmianami, pójdzie cichaczem i nie będzie trąbić o chirurgu-cudotwórcy. A reklama przecież to podstawa... 
Zapisane
IBDG Wrocław

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #24 : 2006-04-23, 14:56 »
Cytuj
a i wogole drazni mnie to bo zamiast ta kase dac na biedne dzieci, jakies szpitale, schroniska to oni robia z wiedzm czarownice....

świata przez to nie zbawi zbawi, a probem schornisk czy domów dziecka to nie jest problem małego nakładu przenieżnego tylko ludzkiej bezmyslności...

Jesli ktos chce sie poddać operacji plastycznej i ma sie dzieki temu poczuc lepiej, pewniej  to dlaczego by nie? Wyglad tez jest wazny w życiu i kazdy z nas chce wyglądac jak najlepiej dla własnego dobrego samopoczucia, nie bez powodu kupujemu często drogie ubarania, kosmetyki...
A te ingerencje chirurgów w programie nie sa wkońcu aż tak wielkie w porownaniu do pracy reszty sztabu tj.  fryzjerów, stylisów, kosmetyczek, denstystów, dietetyków...i to własnie głównie za ich sprawą efekty sa takie zadowalające.

Fakt, faktem w programie czesto pojawiają się łzy ale wcale się temu nie dziwie bo kobiety które biora udzial w programie to czesto matki, żony, gospodynie domowe które nagle zostały wyrwane ze swojego świata, w ciągu 6 tyg ich życie przewraca sie do góry nogami i  napwno pijawiaja sie chwile rozterki, tęsknoty, bolu fizycznego i psychicznego ...trudno zeby w takich momentach oko się nie zaszklilo...
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #25 : 2006-04-23, 20:19 »
no tak Aujeszka to problemu nie zmieni ale ta kasa na pewno nie zaszkodzi. tyle ludzi cierpi a te 'kobiety':"ojejeje ja mam taki nos brzydki, musze operacje zrobic...a ten tluszcza a fee" :/ pzreginaja...i dokladnie ktos tam powiedzial, ze chociaz niech wezma jakies mlode, po wypadku a nie stare zajechale rzemple....:/
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: "Chcę być piękna"
« Odpowiedź #26 : 2006-04-26, 14:45 »
Cytuj
'kobiety'
Cytuj
zajechale rzemple....
to Ty przeginasz, wiesz? :/
Kazdy ma prawo do własnego szcześcia i do własnego zycia, nie rozumiem dlaczege te kobiety czy ktowkolwiek inny mialby patrzeć na siebie i swoje życie przez pryzmat biednych dzieci, cierpiących starszków itp... Jesli ktoś chce pomagac i dając pieniądze na szlachetny cel to niech pomaga, ale niech nie narzuca tej pomocy innym...
Cytuj
Chociaz niech wezma jakies mlode, po wypadku a nie stare
uczestniczki nie sa wkoncu aż takie stare...bez przesady. wiek jest bardzo zróznicowany, najczęściej maja 30-45 lat.... nie wiecej bo wiadomo, stara skóra gorzej sie tnie, wolniej się goji itp. :P

Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 27 zapytaniami.