Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szczekanie  (Przeczytany 1325 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eli

  • Gość
Szczekanie
« : 2007-08-08, 19:10 »
Kiedyś nazekałam że Tai nie szczeka..
Teraz mam ochote strzelić sobie w łeb  :help:  :help: :(

Tai zrobił się bardzo niegrzeczny. Czasem nerwy nam puszczają i krzyczymy z moim facetem na siebie  :boks:  :klotnia:

Wygląda to tak, że kiedy ktoś je cokolwiek (nawet gume do rzucia) Tai dostaje szału i szczeka jak opętany i chwilami to wygląda jak by miał zamiar się rzucić na osobę jedzącą.
Nie pomaga zamykanie go, bo jak się go wypuści i ktoś ciągle je, sytuacja się powtarza.
 :cry:

Mamy już dość tego zachowania. Tai staara się dominować, i ciężko jest go oduczyć takiego zachowania. Boje się że jak będzie większy to na prawdę się na kogoś rzuci :(
Co mam robić?
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Szczekanie
« Odpowiedź #1 : 2007-08-08, 19:18 »
Niekoniecznie musi to być oznaka dominacji. Może to być równie dobrze wyuczone zachowanie, zazdrość... Polecam zwrócić się do bardziej doświadczonej osoby, jaką jest Zofia Mrzewińska. Na forum [....]anii (www.[....]ania.pl/forum) możesz podpytać o radę tej osoby.
Napisz prywatną wiadomość do Mrzewińskiej: http://[....]ania.pl/forum/private.php?do=newpm&u=6608 . Najpierw jednak musisz się tam zarejstrować i zalogować, dopiero potem kliknij w ten link. :)
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Szczekanie
« Odpowiedź #2 : 2007-08-09, 11:04 »
post wyżej, już niżej, no nie wazne, 'antyszczekacz' moze to pomoże co tam piszemy...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Szczekanie
« Odpowiedz #2 : 2007-08-09, 11:04 »

Eli

  • Gość
Odp: Szczekanie
« Odpowiedź #3 : 2007-08-09, 12:08 »
Też o tym myślałam ale przeraza mnie ta agresja z jego strony :/
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Szczekanie
« Odpowiedź #4 : 2007-08-09, 12:10 »
no to to co ja radziłam psikacz jeśłi nie chcesz dzwiękiem, w tamtym temacie dałam link do obroży która jest ze sprejem ale wystarczy butelka po płynie do mycia okien i juz, no i jeszcze woda :D
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 25 zapytaniami.