Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zlane dywany...  (Przeczytany 2082 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mlody

  • Gość
Zlane dywany...
« : 2002-10-03, 20:34 »
Mój piesek leje cały czas koło wyznaczonego miejsca - jest to dywan.... Czy są jakieś dyzedoranty(odświeżacze) żeby dywany tak nie śmierdziały moczem ?? Pranie dywanów wejdzie w gre jak piesek podrosnie...
Zapisane

CHI

  • Gość
Zlane dywany...
« Odpowiedź #1 : 2002-10-04, 07:41 »
Są takie "psie dezodoranty", żeby piesek nie sikał w domu. Popytaj w sklepie zoo. Dywan trzeba w tym miejscu (w miarę możliwości) zaprać i psiknąć tym świństwem. Robi to chyba Bogena, dla ludzi praktycznie nie ma zapachu, ale psy nie sikają - sprawdziłam. Powodzenia CHI
Zapisane

Galja25

  • Gość
Zlane dywany...
« Odpowiedź #2 : 2002-10-04, 12:34 »
Czy mam rozumiec , ze twój młodzieniec ma WYZNACZONE MIEJSCE w DOMU NA SIKANIE, jak np. kot wkuwecie? Mysle, że to niedobry pomysł, najlepiej od małego uczyć ze siusiu i kupka to na dworze i TYLKO na dworze. Co bedzie jak sie zsiura w wieku np. 6 msc. kałuza-potop. Widziałam u kolezanki 8 msc. doga de bordeaux, który sikał w domu własnie w wyznaczonym miejscu, bo go tak NAUCZYŁA ( z wygodnictwa?). Nie muszę chyba wspominac jaki ZAPACH sie unosił w domu! A wiec, ja proponuje po kazdym piciu, na dwór. Zjadł- na dwór, jak nie je i nie pije, to tez co godzinke na dwór, z czasem ten czas rozciagać, az nauczy sie że np. wychodzisz z nim rano , w południe i wieczór. No bo inaczej bezie lał tak zawsze....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zlane dywany...
« Odpowiedz #2 : 2002-10-04, 12:34 »

Mlody

  • Gość
Zlane dywany...
« Odpowiedź #3 : 2002-10-04, 14:03 »
Nie zrozumiałaśmnie .... Nie z wygodnicywa tylko chodzi o to że jak nie zdąrze z nim wyjśćna pole lub jak ma kwarantanne to lepiej żeby lał w jednym miejscu a nie wszędzie....
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Na dywan
« Odpowiedź #4 : 2002-10-04, 19:02 »
Mogłeś psa uczyć sikać na gazete czy coś w tym rodzaju, bo potem psiak może zacząć cały czas sikać na dywan...
Psie dezodoranty możesz kupić w sklepie zoologicznym lub u WETA
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 23 zapytaniami.