Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Srednia  (Przeczytany 12321 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monia i Zara

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #30 : 2004-06-22, 12:52 »
A czy czerwony pasek jest także z zachowaniem dobrym i ze średnia np. 5,4, czy musi być wzorowe zachowanie?? ??
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Srednia
« Odpowiedź #31 : 2004-06-22, 14:52 »
Monia może być zachowanie wzorowe lub dobre ;)
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #32 : 2004-06-22, 15:36 »
uf............ to dobzzzie :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Srednia
« Odpowiedz #32 : 2004-06-22, 15:36 »

Dalmafreciak

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #33 : 2004-06-22, 15:43 »
A ja mam śrenią 3, 9 ;) Mogło być lepiej, to prawda, ale jest jak jest.

U nas w szkole jedna dziewczyna na koniec gim. ma 6.0 :shock:

Widzę, że same kujony są na forum, albo inaczej.. same kujony się wpisuja bo reszcie wstyd pewnie przed takimi, którzy zawsze mają pasek.. :roll:

Apiska, czy to możliwe, że Ty masz średnią nawet nie 4? Chyba źle napisałas, bo aż w to nie wierzę ;)

Dalmafreciak
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Srednia
« Odpowiedź #34 : 2004-06-22, 16:09 »
No Dalma witaj w klubie nie kujonow :P
Apiska- dobrze napisala tak tez pisała w temacie o ocenkach,ale jak na lo to i tak nie jest źle albo inaczej jest dobrze :wink: (heh Apiska sorki,ze za Ciebie odpowiadam)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Srednia
« Odpowiedź #35 : 2004-06-22, 16:46 »
ejj j nie jestem kujon :P :lol:  :grr:
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #36 : 2004-06-22, 16:53 »
właśnie - ja tez nie!!!!!  :grr:  :grr:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Srednia
« Odpowiedź #37 : 2004-06-22, 16:58 »
Dalma, tiaa ja nie ejstem kujonem.. ja po prostu potrafie dobrze ściągac :P  :lol:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Srednia
« Odpowiedź #38 : 2004-06-22, 18:05 »
ja też nie jestem kujonem, bo więkoszość czau poswieconego na nauke spędzam na FZ :P
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Forum Zwierzaki

Srednia
« Odpowiedz #38 : 2004-06-22, 18:05 »

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Srednia
« Odpowiedź #39 : 2004-06-22, 18:18 »
a, JA siem woglem nie uczem, tylk ona FZ zsiedzę...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #40 : 2004-06-22, 19:43 »
jelsi dobrz policyzl;am to mam 2.5,,i dla mneit o wy wrzyscy kujony..fuj..
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Srednia
« Odpowiedź #41 : 2004-06-22, 19:45 »
Cytuj

a, JA siem woglem nie uczem, tylk ona FZ zsiedzę...

tak szczerze to ja też :lol:
tylko czasami jak już siobiem w łózeczku leżę a nasepnego dnia jest jakas klasowka to sobie cos poczytam :P :lol:
Zapisane

Essey

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #42 : 2004-06-22, 20:41 »
ja mam 5, 1
ja się nie uczę i nie uczyłam się nigdy :roll:
A na FZ siedzę dniami i nocami. hehe
Szczerze to może ze dwa razy się uczyłam za sprawdzian z Histy, a tak to nigdy :roll:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #43 : 2004-06-22, 22:09 »
Uuu, to ja mam teraz 4,76 , cuuudem  :lol: wiecie, nie ma to jak umiec bajerowac nauczycieli  :lol:  ;)  Powinnam miec max. 4,5, reszta ocen byla perfidnie naciągana ;)
No, ale pasek jest! W 1 gim nie mialam, bo nie chcialo mi sie latac za nauczycielami, teraz jakos sie poprawilam (na I semestr mialam 4,0 czy nawet mniej...) ii...zach. wzorowe :D :D haha... smieszne to jest, wystarczylo ostatnie 2 tygodnie siedziec cicho na lekcji z wychowawczynia, zeby z wstretnej rozgadanej dziewuchy stac sie wzorowym aniolkiem  :D
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Srednia
« Odpowiedź #44 : 2004-06-23, 12:30 »
Tak nikt nie jest kujone,ale srednie ponad 5 same sie robia. Nie bajerujcie  :?  :?
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Srednia
« Odpowiedz #44 : 2004-06-23, 12:30 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Srednia
« Odpowiedź #45 : 2004-06-23, 13:34 »
eheh ale tez wiaodmow psoatwowce miec pasek jest bardzo latwo ! w gimanjum ciezko a w srendiej to juz masakra
Zapisane
To piekło nie raj :)

Shadow_evelyn

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #46 : 2004-06-23, 14:25 »
A ja tam mam pierwszy raz pasek ;) W trzeciej gimn. trzebabyło się jakoś poprawić :D bo naokoło pełno good średnich...  :wink:
Zapisane

pola

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #47 : 2004-06-23, 16:21 »
Cytuj

Tak nikt nie jest kujone
ykhm ?! czy ty wiesz kto to jest KUJON ? to uczeń który uczy sie ,uczy a potem na klasówce zapomina wszystko :? ... przepraszam ale ja mam średnią 5.3 i uczę się DLA SIEBIE nie dla kogoś :roll: i za kujona się nie uważam ... to czego nauczyłam się na blachę mogę ci nawet teraz powiedzieć :roll:
źle używacie słowa kujon ... obrażając wszystkich którym nauka łatwo przychodzi i nie potrzebują wielkich przygotowań do nauki .. poprostu łatwiej im wchodzi do głowy :roll:
to na tyle :roll:
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #48 : 2004-06-23, 16:34 »
Cytat: pola
Cytuj

Tak nikt nie jest kujone
ykhm ?! czy ty wiesz kto to jest KUJON ? to uczeń który uczy sie ,uczy a potem na klasówce zapomina wszystko :? ... przepraszam ale ja mam średnią 5.3 i uczę się DLA SIEBIE nie dla kogoś :roll: i za kujona się nie uważam ... to czego nauczyłam się na blachę mogę ci nawet teraz powiedzieć :roll:
źle używacie słowa kujon ... obrażając wszystkich którym nauka łatwo przychodzi i nie potrzebują wielkich przygotowań do nauki .. poprostu łatwiej im wchodzi do głowy :roll:
to na tyle :roll:


No właśnie ... to tak samo jak my byśmy Was nazywali BEZMÓZGI, NIEUKI .. itp ...  :grr: (ale ja tak o Was nie myśle ....... :lol:  !!!)
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Srednia
« Odpowiedź #49 : 2004-06-23, 17:55 »
Cytuj

pola napisał(a):
Cytat:

Tak nikt nie jest kujone

ykhm ?! czy ty wiesz kto to jest KUJON ? to uczeń który uczy sie ,uczy a potem na klasówce zapomina wszystko  ... przepraszam ale ja mam średnią 5.3 i uczę się DLA SIEBIE nie dla kogoś  i za kujona się nie uważam ... to czego nauczyłam się na blachę mogę ci nawet teraz powiedzieć  
źle używacie słowa kujon ... obrażając wszystkich którym nauka łatwo przychodzi i nie potrzebują wielkich przygotowań do nauki .. poprostu łatwiej im wchodzi do głowy  
to na tyle


No właśnie ... to tak samo jak my byśmy Was nazywali BEZMÓZGI, NIEUKI .. itp ...  (ale ja tak o Was nie myśle .......  !!!)

a ja tylko dotam jendo wielkie POPIERAM
Zapisane
To piekło nie raj :)

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Srednia
« Odpowiedź #50 : 2004-06-23, 18:15 »
Cytat: pola

źle używacie słowa kujon ... obrażając wszystkich którym nauka łatwo przychodzi i nie potrzebują wielkich przygotowań do nauki .. poprostu łatwiej im wchodzi do głowy  
Mi właśnie jakoś samo wchodzi do głowy. Przed jednym sprawdzianem uczę się ze 2 godziny (z przyrody i histrii, z innych przedmiotów, tych, ktore nie są takie, by trzeba było wypukać uczę się mniej albo w ogóle). Czasem ktoś podpowie, to wiadomo, jak wszędzie :) Ale kuć to nie kuję :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Srednia
« Odpowiedz #50 : 2004-06-23, 18:15 »

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Srednia
« Odpowiedź #51 : 2004-06-23, 19:26 »
Ja mam szkołe gdzie,trudno jest dostać 6. Trzeba być na ok. 3 - 4 zawoach  lub konkursach i zająć miejsce 1 - 3  :lol: .
Mio siem matma udała
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #52 : 2004-06-23, 19:37 »
eee...kujon nie kujon jak to naazwicie mnie sie zygac che jak wy mowicie ze sie uczycuie..dla mnie kujon sie zacyzna jusz twedy kiedy ksazki noasi spisuje prace i robis sciagi..a normlany ludz tak jak ja to nawte pytan nie czyta o!! takie jest moejz danie..wrzysc  jesscei kujony..a wchodzi nie wchodiz pytania cyztac musicie..kujony!..
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #53 : 2004-06-23, 21:19 »
BEZMÓZG, NIEUK, LEŃ  ---> tak samo my o tobie myslimy  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Srednia
« Odpowiedź #54 : 2004-06-23, 21:32 »
Cytuj

Tak nikt nie jest kujone,ale srednie ponad 5 same sie robia.

to ja kujon nie jestem bo nawet paska nie mam :lol: :P
Zapisane

pola

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #55 : 2004-06-23, 21:36 »
Cytuj

eee...kujon nie kujon jak to naazwicie mnie sie zygac che jak wy mowicie ze sie uczycuie..dla mnie kujon sie zacyzna jusz twedy kiedy ksazki noasi spisuje prace i robis sciagi..a normlany ludz tak jak ja to nawte pytan nie czyta o!! takie jest moejz danie..wrzysc jesscei kujony..a wchodzi nie wchodiz pytania cyztac musicie..kujony!..
mam ci to jeszcze raz wytłumaczyć ? ... :roll: mam wrażenie że nie zrozumiałaś co napisałam w moim poście ,w tym do ciebie :roll:
Cytuj

dla mnie kujon sie zacyzna jusz twedy kiedy ksazki noasi
słucham ? mam nie nosić książek ,żebym nie była uważana za kujonkę ? chyba przesadzasz :?
Cytuj

spisuje prace
i to ... i to jest kujon ? który spisuje ? ekhm ... to właśnie jest leń a nie kujon ... :?
Cytuj

i robis sciagi
no to rzeczywiście świetny uczeń ... jeśli w twoim znaczeniu kujon to ściągacz ,spisywacz to ... :roll: poprostu super :roll:
Cytuj

..a normlany ludz tak jak ja to nawte pytan nie czyta o!!
normalny ludź ? ... życzę szczęsciu w twojej normalności z taką średnią :wink: :?
Cytuj

wrzysc jesscei kujony..
wszyscy oprócz ciebie :wink: :roll:
Cytuj

a wchodzi nie wchodiz pytania cyztac musicie..kujony!..
może zazdrościsz że niektórym w porównaniu do ciebie łatwiej wchodzą informacje do głowy ? brawo Ciapka ... no brawo :roll:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Srednia
« Odpowiedź #56 : 2004-06-23, 21:43 »
Oj dobrze dopiero potem sie zorietnowalam,że źle to ujełam. Wiem, że kujon to jest ten co ryje na blache i zapomina. Wiem też,ze niektorym bardzo łatwo wchodzi do głowy (mi zresztą tez- ale niestety tylko nie które przedmioty). Ale troszke nie bardzo chce mi sie wierzyc,ze wszyscy siedzą non stop na FZ i maja taka srednie no chyba,ze w podstawowce no bo w gimnazjum to troche pracy trzeba włozyc no chyba,ze ktos jest super ekstra zdolny :wink: Bo ja mam średnia ponizej niż na pasek koncze teraz gimnazjum i musiałam sie nie źle napracowac bo gdybym miała siedziec caly czas na necie to bym cienko na tym wyszła. Jeżeli kogoś uraziłam to wybaczcie :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Monia i Zara

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #57 : 2004-06-23, 21:55 »
Cytat: pola
Cytuj

eee...kujon nie kujon jak to naazwicie mnie sie zygac che jak wy mowicie ze sie uczycuie..dla mnie kujon sie zacyzna jusz twedy kiedy ksazki noasi spisuje prace i robis sciagi..a normlany ludz tak jak ja to nawte pytan nie czyta o!! takie jest moejz danie..wrzysc jesscei kujony..a wchodzi nie wchodiz pytania cyztac musicie..kujony!..
mam ci to jeszcze raz wytłumaczyć ? ... :roll: mam wrażenie że nie zrozumiałaś co napisałam w moim poście ,w tym do ciebie :roll:
Cytuj

dla mnie kujon sie zacyzna jusz twedy kiedy ksazki noasi
słucham ? mam nie nosić książek ,żebym nie była uważana za kujonkę ? chyba przesadzasz :?
Cytuj

spisuje prace
i to ... i to jest kujon ? który spisuje ? ekhm ... to właśnie jest leń a nie kujon ... :?
Cytuj

i robis sciagi
no to rzeczywiście świetny uczeń ... jeśli w twoim znaczeniu kujon to ściągacz ,spisywacz to ... :roll: poprostu super :roll:
Cytuj

..a normlany ludz tak jak ja to nawte pytan nie czyta o!!
normalny ludź ? ... życzę szczęsciu w twojej normalności z taką średnią :wink: :?
Cytuj

wrzysc jesscei kujony..
wszyscy oprócz ciebie :wink: :roll:
Cytuj

a wchodzi nie wchodiz pytania cyztac musicie..kujony!..
może zazdrościsz że niektórym w porównaniu do ciebie łatwiej wchodzą informacje do głowy ? brawo Ciapka ... no brawo :roll:



BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :brawo: Ciapka - A dla mnie nieukiem jest tewn co 9 lat do podstawówki chodził i cwciąż nie zdaje (tak jak to napsalas w jakimś temacie o sobie  :lol: )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Srednia
« Odpowiedz #57 : 2004-06-23, 21:55 »

pola

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #58 : 2004-06-23, 22:02 »
Cytuj

Ale troszke nie bardzo chce mi sie wierzyc,ze wszyscy siedzą non stop na FZ i maja taka srednie no chyba,ze w podstawowce no bo w gimnazjum to troche pracy trzeba włozyc no chyba,ze ktos jest super ekstra zdolny
akurat z tym się zgadzam ... tyż mnie to dziwi ... :P no ale pomińmy to :lol:
Cytuj

A dla mnie nieukiem jest tewn co 9 lat do podstawówki chodził i cwciąż nie zdaje (tak jak to napsalas w jakimś temacie o sobie  )
naprawde ? to ja nie czytałam o tym ...  :shock: ojej ... powodzenia Ciapko w dalszym uczeniu się
:roll:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #59 : 2004-06-23, 22:10 »
eee nieuk to ja..len tez..bezmózzg..tezz moe byc..ale to wrzysko leprz od jkujono..ja coroku daje..nie robiac nic..niew iem jak to sie dzieje..w sumie nie zlazy mi an tym..zdam nie zdam..wlazniejsz zsa zeczY..a ja anwte nie wiem jak mi anuak przychodzi bo nie pryubowalam..i nei amm zamiru..
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 27 zapytaniami.