Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Srednia  (Przeczytany 12318 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pola

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #60 : 2004-06-23, 22:16 »
jeśli tobie Ciapko nie zależy na tym żeby potem mieć jakąś wiedze w głowie .to twoja sprawa :] ale jakbyś mogła to nie obrażaj ludzi lepszych od ciebie w nauce mianem kujona :roll: ...
Cytuj

wlazniejsz zsa zeczY.
<tu jest napisane "ważniejsze są rzeczy ,tak ? :lol: > może i są ważniejsze rzeczy ... na pewno są ... np. miłość .... ale wiesz wątpie żeby jakiś facet chciał się zadawać z kobitą choćby najpiękniejszą ale taką która nie zna podstawowej tabliczki mnożenia ,nie ma pracy i nawet jej nie szuka ,bo niestety zawaliła wszystko w podstawówce ,gimanazjum ,liceum ... :roll:
i koniec przekazu ....
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #61 : 2004-06-23, 22:39 »
Ciapka tobie by sie przydala nauka pisania :lol:piszesz i takie byki walisz że nic  siem nie da zrozumieć !!!
Zapisane

golden

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #62 : 2004-06-24, 10:07 »
wezcie sie nie kloccie :lol: to juz sie smieszne robi :lol:

Widze, ze wiekszosc ma wysokie srednie :o ja mam 4,5
Zapisane

Forum Zwierzaki

Srednia
« Odpowiedz #62 : 2004-06-24, 10:07 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Srednia
« Odpowiedź #63 : 2004-06-24, 14:02 »
Ja mam równe 5,4 ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

pola

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #64 : 2004-06-24, 16:29 »
Cytuj

wezcie sie nie kloccie  to juz sie smieszne robi
po 1. nie kłócimy sie tylko wymieniamy poglądy na temat kujoństwa ; po 2. przepraszam ,co ty widzisz w tym takiego śmiesznego .. ?
Zapisane

olc!a

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #65 : 2004-06-24, 17:25 »
Ciapko - owszem, może Twoim znajomym imponuje to, że wszystko olewasz. Może w Twoim środowisku taka postawa jest 'modna'. Ale tutaj nikomu raczejnie zaimponujesz. Dla mnie możesz do osiemnastki siedzieć w pierwszej klasie podstawówki, nie obchodzi mnie to. I nie krytykuję. Nie obrażam. Moglabyś też być tak samo wyrozumiała dla tych, którzy 'noszą do szkoly książki i czytają pytania'.
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Srednia
« Odpowiedź #66 : 2004-06-25, 21:16 »
tylko widzisz ciapeczko my bendziemy miec mgr a ty bendziesz miec amaist ulicy
Zapisane
To piekło nie raj :)

Nataila

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #67 : 2004-06-25, 22:44 »
Ja nie uważam się za kujonkę. Uczę się, bo lubię i uważam, że mi się to przyda. Niech ktoś napisze dokładną definicję słowa kujon i wtedy zobaczymy, czy jest tu ktokolwiek taki.
Najlepsza jest pani T. (moja wychowawczyni), która twierdzi, że nazwanie kogoś kujonem to komplement :roll: .
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #68 : 2004-06-25, 22:56 »
Hmmm no tak informacje nie za dobrze w chodzą mi do głowy... ale staram się jak moge :) i jestem z tego zadowolona... zastanawia mnie jedno....... po co Ciapka chodzi do szkoły skoro i tak z niej nic nie wyniesie :/ w końcu bedzie tak trudno że ją nie przepuszczą.... a egzaminy?? Dostać się do innych szkół?? Do tego są potrzebne umiejetności zaczerpniete z 9 lat nauki (chyba po to są nie?). To wszystko co mówi ciapka jest dla mnie bardzo śmieszne i to sa bardzo niedojżałe wypowiedzi. Wydawać się by mogło że to wszystko to wciskane wałkii :P (tak to brzmi) :]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Srednia
« Odpowiedz #68 : 2004-06-25, 22:56 »

AgaŚ

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #69 : 2004-06-27, 11:51 »
4,4  :roll: Cienko na waszym tle wygladam :)

Ciapka... ty wez przestan szpanowac (bo dla ciebie to jest szpan jak widze  :roll: ) i sproboj chociaz przez chwile sie zachowywac jak czlowiek... bo naprawde nie bedziesz taka trendy jaka chcesz byc z takimi tekstami i zachowaniem...  :roll: Dla mnie jestes smieszna i tyle  :lol:

A no i od dzisiaj mowcie na mnie kujon  8)  :wink:
Zapisane

pola

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #70 : 2004-06-27, 12:07 »
Cytuj

Dla mnie jestes smieszna i tyle
a ja dodam że jeszcze ŻAŁOSNA ... :roll:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #71 : 2004-06-27, 12:19 »
Jak my sie swietnie rozumiemy nie pola :mrgreen:
Zapisane

pola

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #72 : 2004-06-27, 12:20 »
no jasne Taruś :mrblue:
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #73 : 2004-06-27, 14:42 »
Ja miałam w tym roku 4,86 i paseczek!!!!!!!!
Hehe, dostanie się od Tatusia 50 zł! ;) ;)
Zapisane

Ax

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #74 : 2004-06-28, 10:43 »
dziewczyny już  wcześniej pisały, ale powiem jeszcze raz- nie jestem jak to mówi Cipaka- "jkujono" (:hahaha: :hahaha:) 0Jejciu,  czy to moja wina, ze codzienie uczę się(w roku szkolym, rzecz jasne ;) ) max 30-45 min łącznie z lekcjami(no, chyba ze mam jakies dlugasnie zadania...) Ciapa, wiesz, w jakim zawodzie Ciebie widzę? Babka klozetowa :P Znaczy taka, która nic nie umie, tlyko siedzi w podziemnych toaletach miejskich z talerzykiem i jej sie placi za skorzystanie z toalety... no sorry, są ważniejsze rzeczy, tak? Ale cóż- your life...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Srednia
« Odpowiedz #74 : 2004-06-28, 10:43 »

Mlody

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #75 : 2004-06-28, 11:13 »
Zeby miec dobre oceny wcale nie trzeba sie duzo uczyc trzeba byc poprostu "sprynym" :>...
Zapisane

Gidget

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #76 : 2004-06-28, 11:23 »
Ja miałam 5.1, oczywiście z paskiem. :P:P
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #77 : 2004-06-28, 12:30 »
Cytat: Axell
Ciapa, wiesz, w jakim zawodzie Ciebie widzę? Babka klozetowa :P Znaczy taka, która nic nie umie, tlyko siedzi w podziemnych toaletach miejskich z talerzykiem i jej sie placi za skorzystanie z toalety... no sorry, są ważniejsze rzeczy, tak? Ale cóż- your life...


No co ty.. nawet tam jej nie przyjma  :lol:  :lol: może najwyżej liście zamiatać na ulicy ... . :lol:  :lol:  :wink:  :;p:  :peace:  :stupid:  :stupid:  :silly:  :tard:  :hmmm:
Zapisane

Kira

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #78 : 2004-06-30, 16:21 »
:oops: cposh wpadlam tu to siem przysnam srednia 3,5 :oops:  zachowanie poprawne :oops:
a dlaczego?? :) w ciagu ostatnich dwoch tygodni w szkole bylam trzy dni :roll:  cóz prawda byla taka ze bylam po chomiki i do tego jeszcze doszla sprawa mojego pojawienia sie po siwnke w chasie mijej choroby porzed wielkanoca...wszystko zebrane wyszło poprawne :P  za rok bedze lepiej
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Srednia
« Odpowiedź #79 : 2004-06-30, 21:11 »
Angevelinka, nie martw się, mam taką średnią jak ty  :roll:  :P tylko że zachowanie dobre  :roll: a dlaczego? to wiecie - dużo choruje  :( ale moze w przyszłym roku bedzie lepiej i bede mniej chorowac  :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Kira

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #80 : 2004-06-30, 22:10 »
:) jeses smłodsza  ina mie inaczej patrzą :o  :roll: ze powinnam isc wyżej a nie w dół :roll:  ale bedze lepiej :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Srednia
« Odpowiedz #80 : 2004-06-30, 22:10 »

mili

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #81 : 2004-06-30, 23:04 »
hehe, miałam jednak pasek na świadectwie  :wink:  srednia 4,76  :wink: mało z krzesła nie spadłam jak sie o tym odwiedziałam :P średnia mi tak urosła, bo ze sztuki byly dwie oceny (muzyka i plastyka) wiec mam dwie 6 :) hehehe  :)

Ciapko... co do Ciebie... rób tak dalej, olewaj wszystko na około i potem oglądaj skutki. Przyjdzie czas na szkołę średnią i gdzie Cie przyjmą? eh... sama sie dziwie czemu to mowie, bo zazwyczaj zyje chwila i nie patrze zbyt daleko w przyszłość, ale pomysl... teraz kształtujesz swoje życie, jak potem skończyć? chcąc nie chcąc, świat jest taki, że wykształcenia mieć trzeba... zresztą ja bym sie glupi czula z taką srednią... hmm... 2,5.... eh... gratulacje  :roll:  masz sie czym chwalić...  :roll:
i nie rozumiem dlaczego gardzisz ludźmi, którzy chcą coś w życiu osiągnąc, ludźmi z ambicjami... a slowo 'kujon' wymyslili gorsi uczniowie  pod wplywem zazdrosci... eh...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #82 : 2004-07-01, 08:30 »
eee...ja tam wiem sowje i dorbz miz tym jak se zyje i jakie ma podjescie..fajne jets zytko..
Zapisane

awangarda

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #83 : 2004-07-01, 09:29 »
III gim. 4,4 jak na caly rok nic nierobienia to bardzo dobra:P:P:
Zapisane

Ritka

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #84 : 2004-07-03, 22:15 »
4,8 czyli nie odstaje od ludzi  :wink:
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #85 : 2004-07-04, 21:24 »
Moja srednia to 5,33 jestem dumna. W moim gimnazjum to niezly wyczyn heh
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Srednia
« Odpowiedź #86 : 2004-07-04, 21:35 »
Mam srednia 5,6 i zachowanie wzorowe(choc wariowałam) :P  :P

Moniaa

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #87 : 2004-07-04, 21:41 »
Gratulacje, ale jeszcze szkola podstawowa hehe
Zapisane

Forum Zwierzaki

Srednia
« Odpowiedz #87 : 2004-07-04, 21:41 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Srednia
« Odpowiedź #88 : 2004-07-04, 21:49 »
No.IV klasa :P

Moniaa

  • Gość
Srednia
« Odpowiedź #89 : 2004-07-04, 21:54 »
Ja juz nawet nie pamietam jaka mialam srednia w IV klasie
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 28 zapytaniami.