Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Jak zywicie psa..???  (Przeczytany 6454 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elfi

  • Gość
Jak zywicie psa..???
« Odpowiedź #30 : 2004-06-23, 18:05 »
Cytat: Marco
Kasza jak i chlep jest nie zdrowa , ale mozae bardziej jednak zdrowa? Co do resztek z obiadu sie niezgode, bo na obiad jest zawze miesko, a jak mi sie  nie chce jesć tio nie bedę wyzucał i gtował mu nowego:) Chleb jak inne produkty zbozowe są dla psów nie zdrowe dlatego że psy pochodza od wilków, a  wilki poluja i jedza samo mieso, nie idą na pole i nie zjadaja zbóż:) Człwiek jest mięso-roślinożerny, pies natomiast mięso zerny:):)


Ale zauważ, że nawet dziki pies zjadając w naturze jakieś zwierzę, zjada wszystko wraz z podrobami (np.żoładek, w kyórym jest mnóstwo zbóz, traw i innnych podobnych rzeczy). Taki pies np. upolowal kaczkę, a ona nic innego tylko jest roślinożerna............hehe.........i kołko sie zamyka

Moim zdaniem (i nie tylko) kasza, a przede wszystkim ryz jest zdrowa dla psa i z powodzeniem może służyć jako tzw. wypełniacz do mieska. Oprocz tego warzywa też sa zdrowe oprocz kapuścianych i straczkowych.

Ja swojego karmie na zmianę gotowaną i sucha karmą. Od czasu do czasu jajeczko, biały ser, troche jogurtu, ryba....... :tazz:
Zapisane

Aagata

  • Gość
Jak zywicie psa..???
« Odpowiedź #31 : 2004-06-23, 21:13 »
aaa przypomniało mi się coś :lol: co do tej sprawy o mięsożerności i że pies nie jest roślinożercą ;)
moja Gaja dziennie potrafi pochłonąć do 5 żodkiewek, pomidor, liść sałaty, marchewka...itd.
nasze psy mają już tak przez nas uśpione "wilcze geny" że równie dobrze mogły by przejść na wegetarianizm ;)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Jak zywicie psa..???
« Odpowiedź #32 : 2004-06-24, 10:59 »
:) A ja zawsze słyszę że brązowy ryż, mięsko i WARZYWA :( A jakie warzywa najlepiej i w jakiej formie? (gotowane, syrowe itp.)

Aha i inna sprawa, a mienowicie jak się mają spacery do jedzenia u was? Przeważnie 2 razy jedzonko, 3 razy spacerek ale w jakiej kolejności i odstępie czasowym (i w jakich godzinach)?

Sorki że tak się podczepiam z tym pytaniem :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak zywicie psa..???
« Odpowiedz #32 : 2004-06-24, 10:59 »

Agusia i Busiu

  • Gość
Jak zywicie psa..???
« Odpowiedź #33 : 2004-06-24, 11:31 »
Suche , a ostatnio ( jak Ajszy wypadł ząbek :( ) to gotuję ryż+ mięsko kurczakowe+ marcheweczka starta+ łyżka mielonego siemienia lnianego.
A suche belcando lub bewi dog - niedrogie a dobre.Czasem jakieś wiaminki ale uważam żeby nie przesadzić.Bo Ajszunia dostaje jeszcze takie preparaty dla psów staruszków.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Jak zywicie psa..???
« Odpowiedź #34 : 2004-06-24, 12:05 »
Bela 2 razy dziennie, rano i wieczorem, 1/2 woreczka ryżu+ 1/2 woreczka kaszy+mięcho+warzywka+łyżka oleju.
Zapisane

Marco

  • Gość
Jak zywicie psa..???
« Odpowiedź #35 : 2004-06-24, 12:08 »
Heja, ja zywie swojego psa codziennie o tej samej porze, śniadanie o 7:00 obiad 13:00 i jakis podwieczorek:-) Na spacery wychodzę zaś, kiedy sie psu, chce:-) zazwyczaj jakieś 3-5 dziennie:) Rano pierwszy spacer jest OK. 7:30 lub później, po sniadanku(chyba ze musi bardzo za potrzeba to wczesniej) Ale zazwyczaj cos koło tego bo na 8 mam do szkółki:)
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Jak zywicie psa..???
« Odpowiedź #36 : 2004-06-24, 12:17 »
ja swojego Basa karmie 2 razy dziennie gotowaną kaszą, watróbką, przetartą marchewką (w całosci by nie zjadł :P ) i jajeczkiem (surowym). Czasami daje mu do picia mleko.
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

NaNcY

  • Gość
Jak zywicie psa..???
« Odpowiedź #37 : 2004-06-24, 14:35 »
mój je 2  razy i raczej zawsze gotowane (ryż lub makaron+mięsko najczęściej wołowinka czasem rybka...+warzywka głównie marchewka)
Zapisane

Marco

  • Gość
Jak zywicie psa..???
« Odpowiedź #38 : 2004-06-28, 10:18 »
Nancy mój je podobnie +
 to co napisłaem:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak zywicie psa..???
« Odpowiedz #38 : 2004-06-28, 10:18 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 25 zapytaniami.