Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wszystko czerwone:)  (Przeczytany 2190 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marco

  • Gość
Wszystko czerwone:)
« : 2004-06-23, 17:01 »
Hej a czytaliscie wszystko czerwone J. Chmielewskiej>????  Co o tym sązicie, mnie sie podoba, wogóle to fajne pisze ksiazki!
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Wszystko czerwone:)
« Odpowiedź #1 : 2004-07-09, 20:23 »
Dawno temu czytałam kilka książek tej autorki. Podobały mi się, napisane z humorem.  :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Sal

  • Gość
Wszystko czerwone:)
« Odpowiedź #2 : 2004-08-31, 15:01 »
Czytałam. Fajna.
Ale najbardziej podobały mi się "Jak wytrzymać ze współczesną kobietą" i "Jak wytrzymać ze współczesnym mężczyzną". Szczególnie pierwsza jest rewelacyjna!
Lubię książki napisane z humorem
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wszystko czerwone:)
« Odpowiedz #2 : 2004-08-31, 15:01 »

kasia

  • Gość
Wszystko czerwone:)
« Odpowiedź #3 : 2004-08-31, 22:37 »
Ja kiedys czytałam jedną z jej książek. Zakręcona była  :lol:
Zapisane

weronika

  • Gość
Wszystko czerwone:)
« Odpowiedź #4 : 2004-09-10, 21:46 »
Tez lubie Chmielewska,bardzo ! A "Lesia" czytaliscie? Uryczalam sie ze smiechu jak bobr!
Zapisane

Kira

  • Gość
Wszystko czerwone:)
« Odpowiedź #5 : 2004-09-22, 15:32 »
:P Fajna ksiazka   czytalam  i to z 3 lata temu...
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Wszystko czerwone:)
« Odpowiedź #6 : 2004-09-22, 19:21 »
Mam wszystkie ksiazki Chmielewskiej,wiele z nich czytalam kilka razy.Pare dni temu skonczylam "Kocie worki" :lol: Chmielewska jest fantastyczna i jak mam "kiepskie dni" to biore ktorakolwiek ksiazke jej autorstwa i zaraz mi lepiej :D
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

awia

  • Gość
Wszystko czerwone:)
« Odpowiedź #7 : 2004-09-24, 17:42 »
ja osobiscie uwielbam chmielewska przeczytalam chyba wszystkie jej ksiazki a np taka studnie przodkow czy lesia to ok 6 razy :D
dla mnie ona jest boska po prostu,uwielbiam ja czytac,zawsze po przeczytaniu ktorejs z jej ksiazek przejmuje ton jej wypowiedzi
wszytsko czerwone jest bardzo dobre,a kocie worki ktore sa jej kontynuacja tez sa bardzo dobre
Zapisane

forcia13

  • Gość
Wszystko czerwone:)
« Odpowiedź #8 : 2004-11-17, 16:16 »
nie czytałam wszystko czerwone, ale czytałam parę innych książek. Najbardziej podobał mi się "Romans wszechczasów" :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wszystko czerwone:)
« Odpowiedz #8 : 2004-11-17, 16:16 »

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Wszystko czerwone:)
« Odpowiedź #9 : 2004-11-17, 17:23 »
Hmm ja nie czytałam jej książek, ale skoro mówicie, że pisze ksiazki z chumorem to bede musiala sobie wypożyczyc
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Wszystko czerwone:)
« Odpowiedź #10 : 2005-08-09, 14:36 »
"Lesio" i "Wszystko czerwone" to najlepsze książki Chmielewskiej, można je czytać na okraglo
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Wszystko czerwone:)
« Odpowiedź #11 : 2005-08-21, 20:48 »
Ja uwazam ze Chmielewska jest najlepszą polską pisarka:P Jak tyko mam kasę gnam po  jakąś jej ksiazke;p naszczesce w bibliotece troche ich maja ale to nie jest nawer25% tego co napisala/. a jak wam sie podoba  to ze wydawnictwo Kobra podjelo sie wydania wszstk9ch jej ksiazek? dlamnie to super- wszytkie ksiazki z jednej serii;p

Wszystko czerwone to razem z całym zdaniem niebosszczyka moje ulubione ksiazki tej pisarki. przykazdej ksiazce o porstu ni moge wyrobic ze sniechu;p a czytaloscie moze jedenkierunek ruchu? cieniutka ksiazeczka ale swietna. zreszta jak wszystke inne ksiazki autorki razem jest ich 52;p
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 24 zapytaniami.