Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Do dołu

Autor Wątek: Jakie koniki lubicie?  (Przeczytany 29312 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tafta

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #60 : 2003-04-23, 03:32 »
Cytat: Rewina
Lubię SP, wielkolskie, śląski, XO, i mieszańce

Rewa, czym sie roznia SP od mieszańcow?
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #61 : 2003-04-23, 07:02 »
hhe kamleia  elirka nie znagdzm sie z wami ludzie wszsyc za brzydkcy zwrzeta sa łądne ale zdazaj sie i brzydkie
 a  tafla  hyh trafiląs na cyzlu pytk rwiny,,.otuz  ta jej rewina to je sp i  ona nie che slyszec  ze to msizniec bo uwazm ze sp to sp a nie miseszczce:) ale nich bog ja prowdzi.
Zapisane

PATIszon

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #62 : 2003-04-23, 07:51 »
To to jestesmy w domu 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedz #62 : 2003-04-23, 07:51 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #63 : 2003-04-23, 10:24 »
hmmm.....moze ona wychodzi z tego zdania ze tak jak np xo tak i sp to calkowicie wyodrebniona rasa?...no a mieszaniec to mieszaniec...qrde nie wiecie po  czym odroznic ze  to mieszaniec?! no wstyd i hanba doslownie:P

Kamelia

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #64 : 2003-04-23, 18:38 »
a ja i tak uważam że WSZYSTKIE są najpiękniejsze na świecie  :P
Zapisane

Tafta

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #65 : 2003-04-24, 01:30 »
Ja też tak uważam

Dzisiaj zmieniłam zdanie co do siwków. Wprawdzie zawsze uważałam, że są ładne, ale za to niepraktyczne. Dzisiaj widziałam w realu Mustafę XX, który parę lat temu wygrał Derby Warszawskie. Jest przepiękny i ma cudny charakterek, taki prawdziwy misio
Jest po prostu cudny.
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #66 : 2003-04-24, 12:35 »
Wszystkei onie są ładne ale Rewcia jest najładniejsza :D
Rewcia to SP i gadajjcie sobie jak chcecie dla mnie Rewci ajest kochanym misiakiem, rasa niepotrzebna
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #67 : 2003-04-27, 14:52 »
ale jeżeli konik jest chudy i przez to brzydki (choć i tak sięnie zgadzam bo wszystkie sa kochane) to chyba nie z własnej woli tylko przez jakiegoś hama który go głodzi. chyba że się mylę ??
Zapisane

magda strzałek

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #68 : 2004-11-01, 18:50 »
ja najbardziej lubię kucyki i konisie wyścigowe. Szczególnie kucyki walijske. Są takie słodziutkie, a poza tym to koniki z charakterkiem(odrobinkę wrednym) ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedz #68 : 2004-11-01, 18:50 »

Jaśka

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #69 : 2004-11-01, 22:33 »
Rzeczywiście troszkę wredne są  ;)  Ja też koffam wszystkie konie i rasa nie ma znaczenia  :)
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #70 : 2004-11-01, 22:51 »
zależy od charakterku, lubie takie zaimnokrwiste-pociągowe, a kuc walijski jest w szkółce do której chodziłam, zwalił on najwiecej osób !!!
Zapisane

anieszka

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #71 : 2004-11-02, 06:03 »
dla mnie rasa nie ma znczenia ale jeśli już mam wybierać to małopolska :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #72 : 2004-11-02, 13:57 »
Cytuj

konisie wyścigowe

czyli angliki bo to te się najcześciej ścigają
Zapisane

Alii

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #73 : 2004-11-03, 14:41 »
Ja sie znowu powtóżę!! KOCHAM ANDALUZY :wink:
Zapisane

Żołnierka

  • Gość
Wszystkie koniki :D
« Odpowiedź #74 : 2004-11-03, 15:34 »
Ja też uważam ze trzeba kochać wszystkie konie, a nie patrzeć który jakiej maści jest. Poza tym to nie jest tak, ze myślisz: "podobają mi się kasztany, moim ulubionym koniem będzie kasztan" i sobie wybierasz spośrod kasztanbowatych. Miłosć do jednego konkretnego ulubionego konia wychodzi raczje z czegoś innego niż z tego jakiej jest maśc. Kochamy konia za to jaki jest, że rży na powitanie, że to własnie  nas nigdy nie ugryzł, ze to pod nami chodzi jak w zegrarku, za to, zę oferuje nam przyjaźń, za to ze ma najcudowniejsze chrapki na świecie do całowania, a nie za to jaki ma kolor grzywy, czy ma białe odmiany czy nie. Powiem tylko, ze jako rasę cenię wielkopolaki, angliki oraz shire. Jednym słowem konie dosć "potęzne" - one przynajmniej się pode mną nie ząłamuja ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wszystkie koniki :D
« Odpowiedz #74 : 2004-11-03, 15:34 »

Alii

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #75 : 2004-11-03, 15:43 »
Cytuj

"podobają mi się kasztany, moim ulubionym koniem będzie kasztan" i sobie wybierasz spośrod kasztanbowatych

Jak byłam mała to tak mówiłam :P I co?? teraz to za izabelką to bym w ogień wskoczyła :)
Zapisane

anieszka

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #76 : 2004-11-03, 19:30 »
podobanie się - jak w przypadku maść, odmian itp a kochanie się - jak w przypadku charakteru konia to dwie różne rzeczy :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #77 : 2004-11-04, 15:18 »
ja zawsze chciałam mieć karuskę a skończyło się na skarogniadym wałachu którego nie zamieniłabym za 50 karych z zawalistymi papierami
Zapisane

Ritka

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #78 : 2004-11-04, 15:33 »
a ja jak kupowałam konia to nie patrzyłam na maść :P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #79 : 2004-11-04, 15:51 »
a ja na nic nie patrzyłam bo wyboru dokonali praktycznie za mnie :P
Zapisane

anieszka

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #80 : 2004-11-04, 17:19 »
Kamelia jeszcze nie wiele odeszłaś znam przypadki że nie chcieli klaczy tylko wałach  a wylądowali ze źrebna klaczą :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedz #80 : 2004-11-04, 17:19 »

Odissa

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #81 : 2004-11-04, 17:51 »
a ja tam kocham wszystkie konie ... czy to ważne czy rasowe czy nie? zwierzaczek to zwierzaczek! zawsze należy mu sie szacunek i miłość właściciela :) ja wogule kocham wszystkie zwierzaczki :)
Zapisane

forcia13

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #82 : 2004-11-05, 20:10 »
najbardziej lubię(a w zasadzie interesują mnie) konie berberyjskie(gorącokrwiste, co pewnie większość wie). Co poniektórzy pewnie zorientowali się już, że lubię tę rasę z moich postów. Prócz tego lubię kuce :)  :wink:  :)
Zapisane

szalona

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #83 : 2004-11-08, 16:23 »
fryzki sa najpiekniejszymi na swiecie i kochaniutkimi konikam:] gdybym mila sobie kupowac konika ktory mi sie podoba to zdecydowanie bylby to fryz :wink:  narazie niestety nie zapowaiada sie na kupno konika a baaaaardzo szkoda bo poprostu kocham te zwierzki wszystkie bez wyjatkow:*
Zapisane

Raven

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #84 : 2004-11-10, 21:34 »
Wszystkie konie są piękne!!!!
Ale jeśli chodzi o rasę to kocham konie fryzyjskie, hanowery, holsztyny, palomino i konie rasy shire.
Uwielbiam rosłe kare konie, mające umiejętności ujeżdżeniowe. Ale najważniejsze żeby koń był dobrym partnerem i przyjacielem, chyba, że ktoś ma ambicje na konkursowe starty...
Zapisane

martaska

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #85 : 2004-11-15, 14:51 »
konie srokate,kare,siwe,izabelowate i tarantowe sa najlepsze.a rasa to shire małopolaki wielkopolaki
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #86 : 2004-11-15, 17:59 »
a ja uwielbiam wszystkie :roll: znaczy sie z rasy to małopolany bo jak sie ma takiego ulubieńca to wiadomo że zaraz ukochana rasa :P ale wszystkie rasy są wspaniałe, super są quartery, paint horse (lub pinto jak kto woli), palomino, wogóle ja uwielbiam te westernowe rasy chociaż za westernem nie przepadam :lol: no i oczywiście fyryziaki sa cudne no i andaluzy, a no i świetnie jest popatrzeć na kłusaki (niewidziałam jeszcze nażywo ale zamierzam, jak narazie tylko w TV) no itd... moge pisać i pisać bo pieknych ras jeszcze wiele :P barwa niegra roli, chociaż kocham kasztany z łysiną i 4 skarpetkami ;)
Zapisane

anieszka

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #87 : 2004-11-15, 19:50 »
kiedyś był program na Cyfrze co cały dzień byly albo wyścigi albo kłusaki no i sie wtedy tego naoglądałam :) ale cuda były niektóre
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedz #87 : 2004-11-15, 19:50 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #88 : 2004-11-15, 20:10 »
to fajne to musiało być :) szkoda ze ja nie mam takich kanmałów :?
Zapisane

Alii

  • Gość
Jakie koniki lubicie?
« Odpowiedź #89 : 2004-11-19, 16:47 »
Cytat: Ananas
to fajne to musiało być :) szkoda ze ja nie mam takich kanmałów :?

Ja też nie mam  :cry:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 27 zapytaniami.