Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Grzyby...  (Przeczytany 7714 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wiedźma

  • Gość
Grzyby...
« Odpowiedź #30 : 2004-09-22, 16:24 »
Jak bylam mala, to czasem z rodzicami jezdzilismy a grzyby. Teraz to sie zbiera tylko przy okazji. No i zbieramy opienki, ktore rosna u mnie na dzialce.
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Grzyby...
« Odpowiedź #31 : 2004-09-28, 17:43 »
raczej nie chodzę bo nie mam gdzie, ale na wakacjach zdarza się :) pamiętam jak mniej więcej 4 lata temu byłam na wakacjach w muszynie- rodzice zebrali grzyby w lesie a potem je jedliśmy :) na drugi dzień strasznie mnie brzuch bolał (tzn nie strasznie ale już panikę wpadałam), myślałam ze się zatrulismy grzybami, chciałam jechać na płukanie żołądka  :lol:  pamiętam że w jakimś momenice tak mnie brzuch rozbolał ze myslałam ze umieram i się położyłam w łazience na podłodze i czekałam na śmierć :lol:  :lol:
Zapisane

Tika

  • Gość
Grzyby...
« Odpowiedź #32 : 2004-09-29, 07:34 »
A ja byłam na grzybach w sobotę i zebrałam tyle, że starczyło na grzyby w śmietanie, zupę grzybową i jeszcze na ususzenie :) .
Najbardziej ze zbierania grzybów lubię chyba chodzenie po słonecznym pachnącym lesie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Grzyby...
« Odpowiedz #32 : 2004-09-29, 07:34 »

Sal

  • Gość
Grzyby...
« Odpowiedź #33 : 2004-09-29, 09:06 »
Grzyby lubię, ale jeść. Zbierać - nie cierpię.
Bo nigdy ich w lesie nie widziałam  :? , więc się szybko nudziłam.
Zapisane

kareena

  • Gość
Grzyby...
« Odpowiedź #34 : 2004-09-29, 09:18 »
a ja nawet po powrocie z lasu (i wielogodzinnego ich wypatrywania) wszędzie widze grzyby :lol: na szczęście dość szybko mi to przechodzi :P


jesli w sobote bedzie wysyp grzybow to jadę z babcią na grzybobranie :wink:
Zapisane

Nanami

  • Gość
Grzyby...
« Odpowiedź #35 : 2004-09-30, 12:36 »
A ja lubie grzyby i jeść i zbeirac  :wink:  Własnie myslałam czy udałoby mi sie nauczyc Kaze tropienia grzybków... :P
Zapisane

Brifka

  • Gość
Grzyby...
« Odpowiedź #36 : 2004-09-30, 21:52 »
Ja bardzo lubie zbierac grzybki,a nawet jak ich nie ma to bardzo lubie polazic sobie po lesie,to jest bardzo przyjemne uczucie,bardzo sie tam wyciszam no i to swierze powietrze,ten zapach :roll: .Boje sie tylko tych gadow,ktore tam pelzaja,ale zakladam gumowce i w droge.
Jesc lubie prawie wszystkie grzybki Mn.....iam :wink:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 23 zapytaniami.