Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wrocław :)  (Przeczytany 15102 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Abejka

  • Gość
Wrocław :)
« : 2004-09-20, 10:47 »
Chcialam polecic lecznice we Wroclawiu, na ul. sw. Antoniego, zaraz za Heliosem

prowadza ostry dyzur weterynaryjny-tak naprawde mozna przyjezdzac o kazdej porze dnia i nocy

czynne przez caly tydzien

mila fachowa opieka
no i niedrogo jest... :roll:

polecam :)
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #1 : 2005-04-27, 14:40 »
Ja we Wrocławiu polecem lecznice weterynaryjna na ul. Milickiej.
 Mój Igor jak został pogryziony to miał tam wszystko zrobione na miejjscu, również podobno robione tam są operacje, prześwietlenia itp.
Zapisane

Elitesse

  • Gość
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #2 : 2005-05-02, 16:27 »
Kola jak mieszkałam we Wrocławiu to 6 lat chodziłam na Milicką ze swoimi psiakami :) swietna, fachowa opieka i bardzo przystepne ceny polecam wszytkim !
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wrocław :)
« Odpowiedz #2 : 2005-05-02, 16:27 »

Apiska

  • Gość
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #3 : 2005-09-04, 09:46 »
A na jakiej ulicy znajduje się lecznica weterynaryjna, wiem tylko ze obok jest Akademia rolnicza.
Została mi polcona ta klinika, musze jechać zrobić badania mojemu psu.
Proszę o odpowiedź
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #4 : 2005-09-15, 18:07 »
Kola jak mieszkałam we Wrocławiu to 6 lat chodziłam na Milick± ze swoimi psiakami :) swietna, fachowa opieka i bardzo przystepne ceny polecam wszytkim !

Racja! Jak mojej cioci poszczelono psa to odrazu dostał opieke tak samo w przpadku potrąconejj łapy
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #5 : 2006-03-22, 11:34 »
Ja chyba pojade d Wrocka z moim kotem na zabieg,mam możliwość zrobienia tego u nas ale wole żeby moja koteczka miała bardziej specjalistyczną opieke.Jak nazywają się ci weci o krórych piszecie?
Mi polecono klinike koło Akademii Rolniczej
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #6 : 2006-06-20, 16:58 »
Ja polecam też lecznice na ul. Januszowickiej (RITA VET)..:)
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #7 : 2006-06-20, 17:36 »
A ja w żadnym wypadku nie polecam dla gryzoni weterynarii "Canis" na ulicy Krynickiej. Na psach czy kotach nie wiem czy sie znają, ale na gryzoniach w ogóle. Mój szczur miał czarny ogon ( wtedy jeszcze nie wiedziałam ze te czarne plamki to takie ubarwienie, więc poszlam do weta) a on do mnie z txt ze Kubuś ma grzybice, no i mu czymś smarował. Nie  wziął kasy. Może dlatego, ze wiedział ze to nie grzybica? Albo chomik mojej kolezanki miał sperme na brzuchu, ona nie wiedziała co to, poszla do tego weta a on mówi, że to pempek... Pempek? lapki? mokry? No i czemu samica takowego "pempka" nie ma?? ;)
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #8 : 2006-06-20, 21:23 »
No tam też jest lecznica od 7 boleście. Ale ta na Działkowej we Wro (kolo nas Edek).. też nie jest rewelacyjna. Zająca mi uśmeircili w męczarniach -.- . Nawet na Januszowickiej mimo ogromnego wysiłku nie udało sie odratowac, bo koło nas cos tam porobili.Więc tam nawet nie am co na działkową chodzić
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Wrocław :)
« Odpowiedz #8 : 2006-06-20, 21:23 »

ahen

  • Gość
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #9 : 2006-06-28, 00:00 »
witam
chciałabym polecić akademię rolniczą, na której uratowano mojego kocura będącego wtedy w stanie krytycznym, wręcz trzema łapami na tamtym świecie, dodam 16 -letniego, dobrze diagnozują choroby, mają świetnych weterynarzy, zdecydowanie POLECAM :)

a teraz, ZDECYDOWANIE ODRADZAM najgorsze kliniki we wrocławiu: Eko Vet ul Metalowców oraz (nie pamiętam nazwy) w reronie Pilczyc. w pierwszej źle zdiadnozowali chorobę, na podstawie badania, które nie wykazuje automatycznie zapalenia trzustki, nie "obmacali zwierzaka", co wet powiniem zawsze zrobuić, a w szególnosci, keidy chodzi o problemy z przewodem pokarmowym ( w rzeczywistośi było to zaparcie, które przerodziło się, w skutek leczenia na trzustkę w krowtoczne zapalenie jelit)...kotka niestety odeszła z tego świata...własnie przez nich ;(
nie jest to jedyny przypadek, mojej koleżanki kota również tam uśmiercili :( jeśli macie do wyboru tą i inna klinikę, trzymajcie się od EKO VET zdala, prosze was, neich wasze zwierzaki nie umierają w takiej męczarni jak moja kotka ;(;(;(
jeśli chodzi o weterynarię na pilczycach, dali nam do zrozumienia, że na takiego starego kota, nie ma co wydawać na operacjęi kosztowne leczenie (chodziło o kocura, którego później zawieźliśmy na akademię rolniczą)

no to by było na tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia z klinikami, mam nadzieję, że przy wybieraniu odpowiednich dla swoich pupili spojrzycie na ten post

pozdraiwam
Zapisane

ulvhedinn

  • Gość
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #10 : 2006-08-09, 17:06 »
Z całym przekonaniem polecam chirurga- dr.Szczypkę z ul. Mickiewicza. Uratował psa, którego wszyscy spisali na straty!!!
Za to na Kościuszki pies ze złamanym kręgosłupem leżął przez 10 dni bez pomocy i unieruchomienia- to prawdopodobnie przekreśliło ostatecznie szanse na sprawność...
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #11 : 2006-09-01, 09:11 »
Mam jedno pytanie, wiele osób polecało Akademie Rolniczą. Dzisiaj albo jutro musze zawieść tam macice mojej psinki (jak to brzmi....)
Ma ktoś stąd numer tel. do kliniki??
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

EDŹKA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 659
  • Tego AV nie opuszcze >:)
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #12 : 2006-09-01, 12:32 »
Zapisane
Jesteś jak srebrna kropla deszczowa,
Jesteś miłością, natchnieniem, słodyczą
Lecz czasem lodem, złem, goryczą
Jesteś złym diabłem co serce łamie,
Jesteś wampirem co z grobu wstaje
A kiedy w usta moje się wpijasz
Jesteś Aniołem co mnie zabija...

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #13 : 2006-09-01, 14:26 »
Właśnie tego szukałam. Dzięki ;)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #14 : 2007-01-24, 16:20 »
Ma ktoś jakiekolwiek namiary na okuliste dla zwierząt we Wrocławiu?? To dość pilne
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Wrocław :)
« Odpowiedz #14 : 2007-01-24, 16:20 »

Hefo

  • Gość
Odp: Wrocław :)
« Odpowiedź #15 : 2007-07-14, 15:34 »
Witam, jestem nowa na zwierzakach, specjalnie zapisałam się, żeby polecić fantastycznego dr. Kiełbowicza  :), przyjmuje na ul. Karłowicza 36 od poniedziałku do piątku od 16 do 19. Mój kot miał takie brunatne śpiochy, byłam u trzech weterynarzy, wszyscy twierdzili, że taka jego uroda, a doktor Kiełbowicz powiedział, że to chlamydie, od 20dni kotek jest leczony (krople, maść i jeden zastrzyk z antybiotykiem) i jest już znaczna poprawa. Doktor jest chirurgiem, ale dla mnie jest przede wszystkim rewelacyjnym okulistą. Polecam też gabinet weterynaryjny na ul. Partyzantów 12D przyjmuje dr Paweł Jonkisz (który przyjmuje też na klinikach).
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 25 zapytaniami.