Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Referat  (Przeczytany 2089 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Referat
« : 2004-10-08, 19:03 »
Mam teraz /nieeestety:P/ serie lekcji /chyba 5/ tzw. "Przystosowania do zycia w rodzinie"...  :roll: ... sa na nim poruszane tematy typu asertywnosc, seks,  milosc i takie tam... no i nie bylo mnie na jednym spotkaniu i musze napisac referat... pt "Jak poderwac chlopaka"  :lol:  :lol: ... nie no to juz jest przegiecie. i co ja mam tam napisac? zeby bylo tak gdzies na 1 str A4... szkola normalnie na psy schodzi  :lol: ... pomooocy :)... albo moze znacie jakies stronki na ktorych pisza takie  bzdety  :wink:  :lol:  :D
Zapisane

Zorba

  • Gość
Referat
« Odpowiedź #1 : 2004-10-08, 19:08 »
ja też na to chodze wy macie sensowne tematy a my jakies filmy ogladamy o wzajemnym zrozumieniu lepiej bylo na tych zajeciach w podstawowce(teraz jestem w I gim) no w kazdym razie no napisz no bo kazdy ma cos czyms porafi poderwać chlopaka np usmiechem ....jakies wiesz takie czym podrywasz....no nie wiem:p pomysl:D
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Referat
« Odpowiedź #2 : 2004-10-08, 19:14 »
http://nastolatki.bravo.pl/swiatuczuc/full1.html/2635/
 :lol:  :lol:  :lol:  beznadzieja :lol:  wpisz do wyszukiwarki JAK PODERWAĆ CHLOPAKA, wyswietlą Ci się teksty w tym stylu ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Referat
« Odpowiedz #2 : 2004-10-08, 19:14 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Referat
« Odpowiedź #3 : 2004-10-08, 19:18 »
a ja w deklaracji poprostu wpisałam nie :P i na to nie chodze tak jak reszta klasy ;) a że wam każą takie rzeczy pisać :O to wy macie z tego oceny ?? :O
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Referat
« Odpowiedź #4 : 2004-10-08, 19:28 »
ja do IIgm chodze... i nie jest to wlasnie na oceny... tylko to poprostu trzeba zaliczyc, bo sie nei przejdzie czy cos  :roll: ... chorry kraaj
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Referat
« Odpowiedź #5 : 2004-10-08, 19:30 »
ja tez "nie wyrazilam zgody" :P
wystarczy mi ze  sie w 5 klasie meczylam  :roll:
a ten temat referatu twojego.. porazka  :lol:
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Referat
« Odpowiedź #6 : 2004-10-08, 19:39 »
ja mialam juz od 6 klasy to... :/



Cytuj

a ten temat referatu twojego.. porazka

i mi to mowisz  :lol:
Zapisane

kareena

  • Gość
Referat
« Odpowiedź #7 : 2004-10-08, 20:23 »
oo jaki fajny temat  :lol:  :P

popytaj ludzi, kazdy na pewno ma rozne pomysly na podryw ;) jakos sie referat skleci :P
Zapisane

Essey

  • Gość
Referat
« Odpowiedź #8 : 2004-10-08, 20:30 »
głupie...my nie mamy czegoś takiego :) Mieliśmy w szóstej ale itak nikt nic z tego nie załapał :P  :wink:  wszystko co nam mówiłi wiedzieliśmy już wcześniej,. np. rodzaje podpaszek itp. beznadzieja :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Referat
« Odpowiedz #8 : 2004-10-08, 20:30 »

iwa

  • Gość
Referat
« Odpowiedź #9 : 2004-10-08, 20:37 »
zależy z kim macie ten przedmiot tak na serio ;) to trzeba pisać tak pod oceniającego ;) bo to chyba na ocene macie?
hmmm....trzeba pisać o szacunku do drugiej osoby ;) że nasze zamiary nie mają mieć na celu wykorzystanie tej osoby,ale poszanowanie jej cielesności i wogóle osoby :wink: że trzeba być sobą,nie udawać,nie oszukiwać. można przedstawić swoje zainteresowania,rozmawiać...nie śmiać się nerwowo,bo chłopak ucieknie.nie można robić z siebie sierotki,bo chłopak zadzwoni po psychiatrę ;)
a nie wiem :roll: jak coś to wal na moje gg 3552328 :wink: iwa ci pomoże ;)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Referat
« Odpowiedź #10 : 2004-10-08, 20:39 »
u nas nawet jak sie wyrażało zgode a sie nie chodziło to tak czy siak sie zdawało.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

iwa

  • Gość
Referat
« Odpowiedź #11 : 2004-10-08, 20:43 »
ja w liceum miałam kilka spotkań z panią pedagog... troche sie z tego dowiedzialam o chlopcach :lol:
a na studiach mialam wiedze o rodzinie i na cwiczeniach robilismy wykresiki do naturalnego planowania rodziny :grr: zabic sie z tym normalnie :grr:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 24 zapytaniami.