Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: branie na łapki?  (Przeczytany 4681 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Świerszcz

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #30 : 2004-10-19, 19:52 »
Cytat: *~Cathy~*
Powtarzam po raz kolejny. Jestem w pełni autoryzowanym użytkownikiem i mogę się wypowiadać gdzie i kiedy chce. A szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi czy sobie tego życzysz czy nie  :roll:

Mając żywe zwierzę powinieneś zrozumiec że ona akurat w tym momencie nie chce żebys ją brał na ręce itd Zwierzę ma takie same humory jak i człowiek.


tak tak koteczku :)

pogadaj sobie :)
najlepiej wychowywać bazstresowo i wogóle nie dotykać  :P
i co jeszcze ??
Zapisane

Cathycash

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #31 : 2004-10-19, 20:06 »
Po pierwsze, nie życzę sobie, aby ktoś tak do mnie mówił, a już napewno nie Ty  :roll:

Po drugie, niektórzy tutaj dbają o dobro zwierząt, i nie traktują ich jak zabawek. Jak widzę Ciebie to nie dotyczy.
Pobawić się - i z głowy. Jakbyś nie wiedział, zwierze też ma swój nastrój i powinieneś brać to pod uwagę.
Zapisane

arke

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #32 : 2004-10-19, 20:10 »
Wiesz co Cathy śmieszna jesteś jak widzisz że ktoś ci sie przeciewstawia to sie wkurzasz poprostu jestes...beznadziejna


Ps.Brawo świerszcz wreszcie się ktoś odwazył przeciwstawić lae z prawdą
Zapisane

Forum Zwierzaki

branie na łapki?
« Odpowiedz #32 : 2004-10-19, 20:10 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
branie na łapki?
« Odpowiedź #33 : 2004-10-19, 20:11 »
taka dygresja: W starych książkach jest pokazane jak brać króla... za śierśc na grzbiecie i podtrzymuje łapy u dołu... :roll:

A duże koty naszą swoje małe trzymając ich łebek w pysku... trzeba spróbować... ;)  :lol:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #34 : 2004-10-19, 20:26 »
Heja, poglądy się zmieniają, teraz ludzie są bardziej doświadczeni, wykonują badania itd. Całe szczęście, że istnieją jeszcze ludzie tacy jak Ty i ja, którzy praktykują dobre dla zwierząt metody i nie traktują ich jak zabawki.  :roll:


Arke, nie rozumiem końca Twojej wypowiedzi. Czy mógłbyś wreszcie pisać jak człowiek?  :roll:
Nie, takie rzeczy mnie nie denerwują. Zdążyłam się przyzwyczaić do ludzkiej bezmyślności, w tym także Twojej :roll: Chyba nie widziałeś mnie zdenerwowanej.  :roll:
A co do tego że jestem jak Ty powiedziałeś "beznadziejna", no cuż...
Jesteś pierwszym i jadynym który tak twierdzi. A pozatym, jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat, to lepiej się nie odzywaj, bo Twoja wypociny za wiele nie wniosły. Oprócz tego że obrażasz użytkowników, za co możesz być zbanowany  :roll:
Zapisane

arke

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #35 : 2004-10-19, 20:50 »
Tak?Jeśli kogoś obraziłem niech mi tu napisze prucz Ciebie.Cathy chiałem ci powiedzieć że jestem w pełni autoryzowanym użytkownikiem i moge się wypoiwdac gdzie chce i kiedy chce :lol:  :lol:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #36 : 2004-10-19, 21:40 »
A nic swojego nie możesz wymyślić?  :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #37 : 2004-10-19, 21:45 »
:roll: arke  to jedynie ty tu jeses beznadziejny :roll:
Nie dziwie sie ze swinka ci ucieka jak wsadzasz łapska  do klatki i chcesz sie  nia pobawić
W tekim życiem świnka napewno wyjsc sama nie bedze chcała  :roll:  bo nigdie nie jest bezpieczna w klatce moze siejeszcze  przemieszczać
i  nie ściemniaj ze wypuszczasz ja po domu bo widac ze nie jesli wcale nie wychodzi bo boi sie  :?
 Zgłaszam kolejny temat  do zamknecia  :roll:  w pewnym sensie  i mnie obraziłeś

No Cath zabrali Achaje  to Facet achaja musiał sie pojawic nie :lol:  :lol:  oczywiście nie chce  urazić Achaji :lol:  Achaja  sie przyznaje prynajmniej a TEN tylko kreci i kreci ;)  
oswoił ale ucieka
biega własnie po pokoju ale nie chce wyjść z klatki
tak głaszcze ja  aona nie siedzi  bo ucieka :lol:
normalnie pełen profesiolalizm :lol:
 Życze milego Pisania Beznadziejnych Postów Dalej  tym dojdziesz do jednego Do zostania pospolitym D*BILEM którzy  w koncu zostaną  zablokowani :roll:  za nabijanie  itp.
Zapisane

marta1

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #38 : 2004-10-19, 21:59 »
Cytuj

Po pierwsze, nie życzę sobie, aby ktoś tak do mnie mówił, a już napewno nie Ty  


 
Cytuj

A szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi czy sobie tego życzysz czy nie  

CAthy zastanów się trochę nad tym co mówisz.

Przyznaje Ci racje Cathy w tym co piszesz(a przynajmniej w tym temacie), ale może w trochę inny sposób? Przecież ten temat zaraz zostanie zablokowany
Zapisane

Forum Zwierzaki

branie na łapki?
« Odpowiedz #38 : 2004-10-19, 21:59 »

Kira

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #39 : 2004-10-19, 22:12 »
Cytat: marta1
Cytuj

Po pierwsze, nie życzę sobie, aby ktoś tak do mnie mówił, a już napewno nie Ty  


 
Cytuj

A szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi czy sobie tego życzysz czy nie  

CAthy zastanów się trochę nad tym co mówisz.

Przyznaje Ci racje Cathy w tym co piszesz(a przynajmniej w tym temacie), ale może w trochę inny sposób? Przecież ten temat zaraz zostanie zablokowany
:roll: tylko tu nie cathy zaczela  mowic o wyciaganiu swinki na siłe  :roll:  cathhy  sie wypowiedzała arke ze nie chce jej widzeć na temacie  ona ze moze misac co chce (zby sensownie :) a sens to ma)marto przeczytaj calytematbo sie  gubisz  zdaniequote]
Po pierwsze, nie życzę sobie, aby ktoś tak do mnie mówił, a już napewno nie Ty  
[/quote] było skierwanie  do SWIERSZCZA a nie do arke
a drugie  
Cytuj

A szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi czy sobie tego życzysz czy nie  

do arke :roll:
 nie rozumiem czemu go bronisz przeciez sama wiesz ze wychodzi ze swinka na rekach imalo co by mu nie uciekła... :roll:
Zapisane

arke

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #40 : 2004-10-19, 22:24 »
a skąd ty mnie mądralo znasz czy ją wypuszczam czy nie .prosze nie odzywaj sie bo mam ci doscy i nie ran tego co czuje do gosoi bo cholre jascna nawet nie wiesz.mądralo skor taka jestes mądra to moze jeszce powiesz ze swinka..nnie wazne gadaz z d*** to cie osr*
Zapisane

Kira

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #41 : 2004-10-19, 22:44 »
Cytat: arke
a skąd ty mnie mądralo znasz czy ją wypuszczam czy nie*
Widze jak traktujesz zwierzaka
 .*
Cytuj
prosze nie odzywaj sie bo mam ci doscy*
Mam prawo sie wypowiedzeć *
Cytuj
i nie ran tego co czuje do gosoi bo cholre jascna nawet nie wiesz.mądralo skor taka jestes mądra to moze jeszce powiesz ze swinka..*
NAPISZ BEZ BŁEDÓW MOZEWTEDY CIĘ ODCZYTAM*
Cytuj
nnie wazne gadaz z d*** to cie osr*


 :roll:wiem jeszcze  jedna  istotna rzecz  o tobie..... a własciwie dwie :roll:  nie prowokuj po wypaplam.... :lol:
Moze i obrywasz od starszych w szkole a co tu sie czujesz mocniejszy??G*WNO PRAWDA  tu dziecko chodzio wiedze a nie o spełnianie zachcanek własnych  :?  mógłbys to zrozumiec moze jak ...rodzic powroóci to ci to wyjasni  :roll: ale na to narazie my forumowicze piszacy prawde musimy poczekać :roll: tu nie chdzioto ze tych chesz pobawić sie ŚWŃĄ tylkoczy ONA chce bawić sie z tobą..... :roll: cózza trudne to dla ciebie
Zapisane

arke

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #42 : 2004-10-20, 09:01 »
tak a kto ci to powiedział.beedzuesz mnie szantażować włąśnie widać jaki jesteś f****r.bo mówic ci cos w tajemnicy to sprzedasz to
Zapisane

Świerszcz

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #43 : 2004-10-20, 10:30 »
Cytat: *~Cathy~*
Po pierwsze, nie życzę sobie, aby ktoś tak do mnie mówił, a już napewno nie Ty  :roll:



a życz sobie co chcesz  :P

Cytat: *~Cathy~*

Po drugie, niektórzy tutaj dbają o dobro zwierząt, i nie traktują ich jak zabawek


czy według Ciebie opie...anie kogoś kto poruszył tak ważny temat jest dbaniem o zwierzęta i jest njlepszym rozwiązaniem ??
nalezało delikatnie zwrócić uwagę i zasugerować właściwe zachowanie

mając problem ze zwierzęciem napewno nie napisałbym o nim w tym forum !!!!!

po co ??
żeby mnie ktoś zje.ał??  :grr:

Twoje zachowanie prowadzi tylko do odwrotnego efetu i wg mnie nie ma nic wspólnego z dbaniem o zwierzęta

Cytat: *~Cathy~*

 Jakbyś nie wiedział, zwierze też ma swój nastrój i powinieneś brać to pod uwagę.


Tak koteczku Ty napewno znasz się na nastrojach zwierząt :)



Jednocześnie wszystkich przepraszam za użycie słów niecenzuralnych ale innaczej nie jestem w stanie tego wyrazić

prosze o zamknięcie i wykasowanie tego tematu

pozdrawiam prawdziwych miłośników zwierząt

Świerszcz
Zapisane

Kira

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #44 : 2004-10-20, 11:09 »
branie ale nie wyciąganie z klatki i swinka ucieka ...to nie jest  bezstresowe zycie zwierzaka... :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

branie na łapki?
« Odpowiedz #44 : 2004-10-20, 11:09 »

Aluniek

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #45 : 2004-10-20, 11:58 »
Filipa mam juz 2,5 roku i on do tej pory ucieka gdy chce go wziac na rece. Nawet gdy biore go po to by go wypuscic, by pobiegal - moje wieprze nie maja swobodnego dostepu do wybiegu. Kluska podobnie, ale ona jest bardziej ufna.
Natomiast branie na rece swinke, nawet jesli ucieka, ma ja tez nauczyc, by kojarzyla branie na rece z pieszczotami, wybiegiem lub inna przyjmna rzecza. Owszem, zgodze sie, ze moze to byc dla niej stresujace w chwili np. w zostanie ze snu wyrwana. Jednak jesli sobie siedzi i tempo patrzy w sina dal, to dlaczego nie.

Jak dziecko nie chce isc do przedszkola, to tez go zostawimy w domu, by sie nie stresowalo?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #46 : 2004-10-20, 14:52 »
Temat, owszem do zamknięcia, ale dlaczego do wykasowania? Wynika z niego zupełnie jasno, że nie powinno się traktować zwierząt jak zabawek, bawić się z nimi jeśli są w odpowiednim nastroju.

Świerszczu, przykro mi że nie rozumiesz, prostego, pisanego tekstu. Z Twoich wypowiedzi wynika niestety tylko to.
Zapraszam do przedszkola, może pójdziesz razem z Arke? Do krasnali? czy liliputów? tam dadzą wam z pewnością zabawki, a nie prawdziwe zwierzęta (i całe szczęście)...

Arke, przykro mi, nie czytam Twoich postów bo.... poprostu ich nie da się rozczytać. Może Ty stenografujesz? Albo piszesz jakimiś szyframi?
jeśli tak, to nie tutaj  :roll:
Zapisane

Kamaq

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #47 : 2004-10-20, 15:14 »
spokój już zgłaszam  d/zamknięcia
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
branie na łapki?
« Odpowiedź #48 : 2004-10-20, 16:23 »
Cathy,moglabys to wytlumaczyc bez nerwow...o przepraszam! Ty nie umiesz inaczej :roll:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #49 : 2004-10-20, 17:50 »
Czy tak trudno zrozumieć, że temat jest do zamknięcia i nie należy się w nim wypowiadać?
Zapisane

Świerszcz

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #50 : 2004-10-20, 18:03 »
nie wymagajcie dużo od koteczka :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

branie na łapki?
« Odpowiedz #50 : 2004-10-20, 18:03 »

Monika Z

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #51 : 2004-10-20, 18:09 »
Cytuj

nie wymagajcie dużo od koteczka


Nie wiem jakim prawem wypowiadasz się w taki sposób do Cathy.  :roll:  Za chwile zgłosze ten temat do zamknięcia :?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #52 : 2004-10-20, 18:52 »
Temat jest już zgłoszony, a Świersz poprostu nierozumie co się do niego mówi... no cóz... sa ludzie i... parapety  :roll:
Zapisane

marta1

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #53 : 2004-10-20, 19:17 »
ale czemu niby ludzie mają słuchać Ciebie Cathy skoro Ty nie słuchasz innych?
Zapisane

arke

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #54 : 2004-10-20, 19:23 »
Dokładnie ale ona sie moze wypowadac kiedy chce i na co chce bo jest autoryzowana a ja juz nie :grr:
Zapisane

Essey

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #55 : 2004-10-20, 19:42 »
Wow :lol:  Arke podziwiam inteligencję  :lol:  jakbyście wiedzieli co on mi na PW wypisuje  :lol:

a i jeszcze a propos tematu chciałabym się dowiedzieć zanim go zamkną. jak się powinno proawidłowo podnosić królika ;) ? Chciałabym sie upewnić :)
Zapisane

marta1

  • Gość
branie na łapki?
« Odpowiedź #56 : 2004-10-20, 20:06 »
Cytuj

Dokładnie ale ona sie moze wypowadac

ona ma swój nick

Cytuj

jakbyście wiedzieli co on mi na PW wypisuje  

skopiuj to z pw i wklei tutaj- jeśli oczywiście możesz
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
branie na łapki?
« Odpowiedź #57 : 2004-10-20, 20:32 »
Ladnie, nie moze obejsc sie bez awantury?


Cytat: arke
Ojej prosze Cathy nie wypowiadaj sie na moim te,macie bo sobie nie życze i nie życze sobie żebyś się wymądrzała

To jest forum publiczne dla zarejestrowanych użytkownikow. Kazdy ma prawo uczestniczyc w dyskusjach i odpowiadac w tematach. Nie chcesz - nie czytaj, nie odpowiadaj. Zabronic nie mozesz. Prosze o przemyslenie powyzszego i zapoznanie sie z netykieta. Wszelkie dyskusje nie na temat dotyczace animozji wobec innych prosze zalatwiac na PW.


Cathy - troche wiecej zyczliwosci wobec innych uzytkownikow - nie kazdy od poczatku jest alfa i omega.  Zamiast krytyki i nauczania czego nie wolno, lepiej dac dobra rade, co mozna zrobic, zeby bylo dobrze.


Uwagi na temat ortografii i innych bledow prosze pisac na PW. Na forum publicznym nie jest to zbyt kulturalne. Odnosnie Angevangelinki.

Co do autoryzacji - masz konto uzytkownika autoryzowane - czyli inaczej mowiac czynne. natomiast sama jestes uzytkownikiem zarejestrowanym (posiadajacym konto), nie autoryzowanym.

Cytat: świerszcz
tak tak koteczku  

pogadaj sobie  
najlepiej wychowywać bazstresowo i wogóle nie dotykać  
i co jeszcze ??
Czy ta uwaga naprawde byla niezbedna?  :?


Cytat: Cathy
Po pierwsze, nie życzę sobie, aby ktoś tak do mnie mówił, a już napewno nie Ty  

Po drugie, niektórzy tutaj dbają o dobro zwierząt, i nie traktują ich jak zabawek. Jak widzę Ciebie to nie dotyczy.
Pobawić się - i z głowy. Jakbyś nie wiedział, zwierze też ma swój nastrój i powinieneś brać to pod uwagę.
Po pierwsze - patrz ad' uwaga do arke.
Po drugie - wysnuwasz zbyt daleko idace wnioski. A nie masz ku temu podstaw.


Jesli kogos pominelam, prosze dac mi znac na PW. Uznaje tylko rzeczowa argumentacje.

Odnosnie kopiowania PW na forum publicznym - ujawnianie prywatnej korespondencji, jesli jestes jej adresatem nie jest przestepstwe, ale stanowi o bardzo niskiej kulturze osobistej. Zwlaszcza, jesli sluzyc ma przesmiewaniu sie z nadawcy. Tego typu ujawnianie dopuszczalne jest tylko w niektorych przypadkach - jesli owa korespondencja w jakikolwiek adresatowi badz nadawcy zagraza, jesli jest spamem, jesli zawiera grozby karalne.


Ja Was misiemoje lubie, ale bardzo nie lubie bezproduktwnych klotni  :?
Zanim napiszecie zlosliwego posta zastanowcie sie trzy razy.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

branie na łapki?
« Odpowiedz #57 : 2004-10-20, 20:32 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.