Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Jaka jest u was moda w szkole?  (Przeczytany 12087 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #30 : 2005-02-04, 14:45 »
U mnie w podstawówce panowała moda na karteczki, a potem na... tamagotchi - reszty nie pamiętam i nie kojarzę. w ogolniaku nie mam pojęcia czy była jakaś moda, ale raczej oprócz dręczenia słabszych i wyróżniajacych sie nie było żadnej. (jeśli była to nie pamiętam.. wyrózniałam się w szkole i prowadzilam z niektórymi otwartą wojnę - która notabene wygrałam...)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #31 : 2005-02-04, 16:22 »
Iras co to jest to tamagotchi ??
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #32 : 2005-02-04, 16:34 »
U mnie w szkole nie ma czegos takiego jak ogolna moda, gdyz kazda jednostka jest pewnego typu indywidualnoscia
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedz #32 : 2005-02-04, 16:34 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #33 : 2005-02-04, 16:43 »
Cytuj

U mnie w podstawówce panowała moda na karteczki, a potem na... tamagotchi

U mnie to samo..
Cytuj

co to jest to tamagotchi ??


To takie "jajko" w którym jest elektronicznyzwierzak którym sie trzeba opiekować. Miałam takie coś. Wstawałam wtedy czasem w nocy by nakarmić lub posprzatac po pupilku. Fajne to było  :wink:
U mnie tez przez jakiś czas była moda na czarne dzwony. Wszystkie dziewczyny je miały! Puźniej pamietam były modne spodnie moro. W gim była moda na buty super stary :P . A w LO? Raczej nie ma ogulnej mody.
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #34 : 2005-02-04, 16:44 »
U nas w sql wszyscy robią takie sznyreczki plecione z kolorowych żyłek - coś podobnego do bransoletek z muliny.
Zapisane

mafinia

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #35 : 2005-02-04, 16:45 »
tamagotchi to chyba byla zabawa polegajaca na opiekowaniu sie zwierzatkiem. taka mala gierka ja mialam w ksztalcie glowy psa oczywiscie wyprodukowane w chinach made in china
u nas nazywalo sie to tez jojo
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #36 : 2005-02-04, 16:47 »
u mnie  tamagotchi bylo modne gdy chodzilam do przedszkola :P karteczki, gdy bylam w klasach 1-3 podstawowki, w klasie 4 pokemony.. a pozniej nic  :wink:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

mafinia

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #37 : 2005-02-04, 16:51 »
heh u mnie w budzie  (gim polaczone zostalo z podstawowka) mania na karteczki powrocila :shock:
dzieciaki lataja po calej szkole na kazdej przerwie i wymieniaja sie kloca....  :roll:
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #38 : 2005-02-04, 17:17 »
u mnie kakteczki były modne jak chodziłam do przedszkola i 1 kl.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedz #38 : 2005-02-04, 17:17 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #39 : 2005-02-04, 17:35 »
ooo to miałam takie ! :) pieska, Bow-Wow sie chyba nazywał  :P  spoko to było.
Zapisane

Raven

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #40 : 2005-02-04, 17:54 »
Tamagotchi to było coś świetnego! Też wielokrotnie wstawałam w nocy, bo piesek piszczał ponieważ zrobił kupkę, albo był głodny  ;) To było przesłodkie... Teraz też mam taką piszczałkę, ale w postaci żywego kociaczka. :kocham:  
Te elektroniczne zwierzaki to niezłe przygotowanie młodego człowieka na posiadanie zwierzęcia - wyrabia odpowiedzialność i sumienność, o ile nie traktuje się go jak zwykłej zabawki. Ja byłam do mojego "puppiego" bardzo przywiązana, ale bateryjki mu się rozładowały... :cry:  :P
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #41 : 2005-02-04, 18:12 »
heh. ja go wyłączałam :P żeby się niwe rozladowaly  :wink:  :lol:
Zapisane

Raven

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #42 : 2005-02-04, 18:29 »
Cytuj

heh. ja go wyłączałam

Ja bym sobie nie darowała tego, że uśmierciłam mojego podopiecznego  :P  ;) Ale podobno były przypadki, że dzieci tak bardzo się do nich przywiązywały, że popadały w nerwicę, gdy zwierzaczek uciekł z domu...  :|
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #43 : 2005-02-04, 18:39 »
jego się wtedy zabijało !? osz kurde..  :lol:  :P
Zapisane

Raven

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #44 : 2005-02-04, 19:24 »
Cytuj

jego się wtedy zabijało !? osz kurde..

W pewnym sensie tak  :P Opadała taka kurtynka i następował koniec życia tego zwierzaka...  :|  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedz #44 : 2005-02-04, 19:24 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #45 : 2005-02-04, 19:34 »
U mnie pojawiał się nagrobek i zwierzaczek (nawet nie pamietam jakiego miałam ) leciał sobioe jako aniołek do nieba:P Kiedyś miałam taką ciekawą akcję że gdzieś go zgubiłam, znalazłam po jakichś 3 tygodniach i .. doznałam szoku!! moje zwierzątko tak urosło jak nigdy dotąd , a gdy go nakarmiłam (no wypadałoby po tak długim czasie) to ... padło...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Raven

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #46 : 2005-02-04, 19:46 »
Cytuj

moje zwierzątko tak urosło jak nigdy dotąd , a gdy go nakarmiłam (no wypadałoby po tak długim czasie) to ... padło...

O matko...  :shock: To może miałaś jakąś inną wersję. Podejrzana sprawa...  :P  :)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #47 : 2005-02-04, 19:47 »
to mi się takie coś niepokazywało.. tzn nie wiem czy to było do końca wyłączanie- wkładałam tą zawleczkę. a w krytycznych momentach (zwieszenie się) szpilką naciskałam takie małe cuś z tyłu  :roll:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #48 : 2005-02-04, 19:49 »
Raven, istniały najrożniejsze wersje... a to że mi zwierzak urósł to był prawdopodonie czystky przypadek.. rany.. jak o tym gadam to mam ochotę kupić baterie i się pobawić:D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Raven

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #49 : 2005-02-04, 19:51 »
Cytuj

tzn nie wiem czy to było do końca wyłączanie- wkładałam tą zawleczkę. a w krytycznych momentach (zwieszenie się) szpilką naciskałam takie małe cuś z tyłu

Dokładnie... :ok:
 
Cóż, moja kuzynka na pewno nie była przywiązana do stworzonka. Kolekcjonowała jego kupki, na siłę go tresowała, nie bawiła się z nim, nie poiła itd....  :? Widać co z tego później wyrosło (wyrzucała żywe rybki z 10 piętra, zbiegała na dół i je deptała  :evill: ) :roll:
Zapisane

mafinia

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #50 : 2005-02-04, 20:11 »
nie zla twoja kuzynka byla.... znam przypadek iz dziecko widelcem zabijalo rybki... coz dzieci maja bujna wyobraznie ale to chyba przejsciowe
a co do tych zabawek to moja kolezanka tak pielegnowala te stworzonko i tak sie do niego przyzwyczaila ze gdy jajko spadlo na ziemie i sie wylaczylo wrzask byl na cala szkole
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedz #50 : 2005-02-04, 20:11 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #51 : 2005-02-04, 20:14 »
hehe... u mnie był płacz jak kiedyś nauczycielka zarekwirowała jajo:P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

mafinia

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #52 : 2005-02-04, 20:18 »
le u nas tez to bylo
po zabraniu na koniec roku bylo oddawane w tym sek iz baba prosto do szafki wrzucala a jak piszczalo to nie wiedziala co ma zrobic :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #53 : 2005-02-04, 20:29 »
A moje tak ładnie rosły jak sie karmiło, bawiło :P A jak kiedyś nie mogła sie opiekować to moja mam sie zajmowała :lol: A jak mi umarło to płakałam...to były czasy :lol:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #54 : 2005-02-04, 21:09 »
U nas jest moda na podrywanie kolesi ze sportowych klas :?
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #55 : 2005-02-04, 21:17 »
hmm... u mnie karteczki byly w przedszkolu i 1-2 kl podstawowki :]... potem byly pokemony, skakanie w gume,   tamagotchi :lol: . A teraz to chyba akzdy robi co chce i nie poddaje sie jakiejs okreslonej modzie  :wink:
Zapisane

Nataila

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #56 : 2005-02-04, 21:22 »
Tamagotchi? U mnie też było popularne. A w wakacje w ramach powrotu do przeszłości sobie kupiłam i miałam wiewiórkę :wink: . Ale mi się baterie rozładowały, a teraz leży w szufladzie i chyba się zepsuło :| . Sprawdzę. Albo kupię sobie jeszcze jedno :lol: .
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #57 : 2005-02-04, 21:27 »
Ja musze tylko baterie kupic..
OPiekowalam sie moim pieskiem dbalam o niego.. do czasu kiedy zachorowalam na rozyczke  :cry: zapomnialam o nim.. i odszedl  :cry:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Forum Zwierzaki

Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedz #57 : 2005-02-04, 21:27 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #58 : 2005-02-04, 21:34 »
ludzie... przestańcie gadac o tamagotchi bo i odbije i kupię baterie... a zapewniam was... że widok 20 latki z taką zabawką byłby tragiczny...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Raven

  • Gość
Jaka jest u was moda w szkole?
« Odpowiedź #59 : 2005-02-04, 22:08 »
Cytuj

ludzie... przestańcie gadac o tamagotchi bo i odbije i kupię baterie...

Byłoby super!  :ok: Można udawać, że to jajo to malutki telefonik komórkowy  :P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 28 zapytaniami.