Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Niebezpieczna szkoła?  (Przeczytany 14871 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Niebezpieczna szkoła?
« : 2005-02-15, 16:01 »
Właśnie!
Taak.. U mnie w szkole zdarzyła się kiedyś historia pewnej dziewczyny (cała szkoła o tym gadała)
Na WF skakaliśmy przez kozła z rozbiegu na połowę sali :P
Ja odrazu powiedziałam dla nauczycieli że nie bede skakać i poszłam siedzieć na ławkę-Dziewczynki staneły gęsiego i każda miała przeskoczyć kozła była wśród nich dziewczyna bardziej PRZY KOŚCI i ona bardzo nie chciała skakać za to pani jej KAZAŁA poprostu biegnąć i przeskoczyć podbiegła za wolno i zrobila dziwnego wygibasa na kozle i na głowe z wysokiego kozła na twardą ziemie! I nie mogła się ruszyć więc szkoła zadzwoniła po karetkę i widać tylko było nosze które przez korytarz szkolny przechodziły z dziwczyną-To było OkRoPny widok!
A drugie dzisiaj..
4 klasa dwóch dzieciaków biegło korytarzem na lekcje bardzo szybko bo dzwonek za chwilke zadzwoni
Oba na siebie wpadli z bardzo szybkiego rozpędu-KrEw polała się na korytarz! Jakby zderzyły się dwa keczupy!
Krew było widać wszędzie-! Na ścianach i na ziemi wielka kałuża!!
Jeden  chłopak poszedł praiwe co na czworaka powlekł się do łazienki gdzie wsadził głowę do zlewu bo krew mu ciekła z czoła drugi zemdlał!!
Obrażenia były takie Jeden miał rozcięte ostro całe czoło a drugi miał połamane na wpół prawie wszystkie przednie zęby i spuchnietą buZie..
Poprostu jeseden z otwartą buzią szybko biegł i drugiemu zebami czoło rozciął  i połamał zevby-a krwi było wszedzie jakby prosiaka tasakim zarżneli.. To było obrzydliwe temu dzieciakowi co miał ranę na czole było widać BARDZO GŁEbokie wcięciee :P Bleee
Myślę że to były okropne i niebezpieczne
Obaj chłopcy pojechali karetką bo jeszcze jedna dziewczyna tego samego dnia gdy rozciągała się zerwała SOBIe ŚcIĘGNO!! Tyle nieszczęścia jedego dnia
:P
A co u was? Były też lub moze podobne historie które były waszym zxdaniem niebezpieczne?

halina

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #1 : 2005-02-15, 16:03 »
błeeeeeee :roll:  ale obrzydlistwo... :shock:
My raz jak chodzilismy na basen ze szkoly to w zjezdzalni sie zdezylo kilku chlopakow i jednemu sie polamaly zeby.. :o
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #2 : 2005-02-15, 16:04 »
druga historia jest typowa, bo tam gdzie sie biega to i nosy rozbite się trafią. jednak pierwsza świadczy o braku przygotowania nauczucielki, bo przeciez podstawą jest, że nic na siłę.
czy nauczycielka została pociągnieta do odpowiedzialności???
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedz #2 : 2005-02-15, 16:04 »

Reniek (chłopak)

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #3 : 2005-02-15, 16:07 »
Ja raz miałem rozciętą powiekę gdy zdeżyłem się z kolegą.
Zapisane

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #4 : 2005-02-15, 16:19 »
Jeżeli chodzi o tą nauczycielkę-wszyscy mysleli że ja za to wyrzucą na 100% ale jakoś dalej pracuje w naszej szkole... Nie weim czy miała jakies konsekwencje z tego  powdu przynajmniej nic o tym nie słyszałam

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #5 : 2005-02-15, 16:31 »
Nauczycielka powinna podłożyc za kozłem przynajmniej jeden materac :|
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Reniek (chłopak)

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #6 : 2005-02-15, 16:32 »
Ciekawe jak duża temu gościowi z zębami w czole została blizna.
Zapisane

pola

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #7 : 2005-02-15, 16:35 »
to ja pamiętam jak byłam w 5 klasie i koleś na wfie kazał nam chodzić po takich płotkach (słuzących do biegania slalomem :P) :| i chłopak z równoległej klasy wyglebał się z jednej płotki... jeszcze następnego dnia z koleżankami znalazłyśmy tam na betonie jego zęba :| bleeh...
ogólnie to jeszcze z tym wfistą takie akcje były... kazał nam sie taczać po sobie albo ślizgać na lodzie (fajofa zabawa :>)... i raz na tym lodzie moj kolega wpadł na moją koleżankę i Paulina dwa przednie zęby straciła :roll:

ieeh :P wfistę wywalili po roku nauczania... heh :P ne znam oficjalnego powodu ale w 6 klasie juz go nie bylo :wink:
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #8 : 2005-02-15, 16:42 »
Co oni tak wszyscy zęby tracą? :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedz #8 : 2005-02-15, 16:42 »

pola

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #9 : 2005-02-15, 16:45 »
no własnie nie wiem :P mi sie jakoś trzymają :;d:
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #10 : 2005-02-15, 16:46 »
Mi tez, nawet widac na avatarze.
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #11 : 2005-02-15, 16:47 »
Cytuj
...albo sama robic jako koziol

 dokładnie :lol:
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Reniek (chłopak)

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #12 : 2005-02-15, 16:48 »
Cytuj
...albo sama robic jako koziol

Nie, bo to by była pedofilia, wyobrażacie sobie ze dziecko musi ją złapać za biodra i przeskoczyc jej nad głową.Niektórzy mogli by miec z tym problemy. :lol:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #13 : 2005-02-15, 16:50 »
chłopaku nie dobijaj mnie :lol:
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Reniek (chłopak)

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #14 : 2005-02-15, 16:51 »
No ale to przynajmniej głupio by to wyglądało
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedz #14 : 2005-02-15, 16:51 »

KikerS

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #15 : 2005-02-15, 16:51 »
Cytuj

rozciętą powiekę

to jest możliwe???? chciałeś powiedzieć brew?!  :roll:
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #16 : 2005-02-15, 16:54 »
Własnie!!, sorry za pomyłkę
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #17 : 2005-02-15, 16:56 »
Wogule to co teraz w szkole się dzieje to dramat. Teraz szkoła nie uczy ale jest szkołą przetrwania.
Wiecei co u mnie w szkole się działo na W-F macie to w temacie ,,Poopowiadajcie o swoich klasach w szkole"
U mnie cały czas nadal jestem wyzywany i poniżany bo nie jestem typowym 17latkiem i jak zawsze nikt nic nie może zrobić.

0Aisha0 powiec czy wobec nauczycieli W-F zostały wyciągnięte jakieś konsekwencje.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

KikerS

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #18 : 2005-02-15, 17:00 »
bezbłędnie by to wyglądało.. przecięta powieka :lol:
U mnie w szkole nie było takich dramatów...
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #19 : 2005-02-15, 17:02 »
Wiesz to napewno było by mozliwe ale co trzeba było by robić, chyba samemu sobie nożem rozciąć.
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #20 : 2005-02-15, 17:02 »
.. eh, odkąd pamietam w każdej z mojej szkół był problem z naczuczycielami od wf. Teraz w liceum facet od wf nie zwraca uwagi na indywidualne predyspozycje każdego z nas... poprostu każdy musi wykonać każde ćiwczenie... najgorzej jest ze staniem na rękach... bardzo wiele dziewczyn ma słabe ręce (m.in ja)- w naszej klasie. I mimo tego ze tłumaczymy facetowi ze my tego zrobić nie mozemy (nie chodzi o to że nie chcemy ale poprostu to moze być niebezpieczne), on kazę stawać. Njaczesciej kończy się to tym ze spadamy na głowę... ostatnio koleżanka ledwo wstała po takim upadku, ale i tak nic się nie zmieniło. Tylko czekam aż dojdzie do poważniejszego wypadku...  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedz #20 : 2005-02-15, 17:02 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #21 : 2005-02-15, 17:03 »
Kikers a u mnie sie działy dramaty... krew sie polała... koleżance z nosa :lol: a tak poza tym to niejedna osoba złamała reke bądz noge ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

kasia

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #22 : 2005-02-15, 20:37 »
Akurat jadłam kolację...  :?

Nie przypominam sobie żądnego wypadku w szkole. Jedynie cztery lata temu (nie uczyłam się tam jeszcze) jedna z klas miała wypadek wracając autokarem z wycieczki. Zderzyli się czołowo z samochodem. Podobno było strasznie... A jeszcze Profesor był pilotem tej wycieczki i siedział całkiem z przodu, przypięty tylko takim prowizorycznym pasem. W czasie zderzenia ten pas szarpnął tak mocno, że obił mu organy wewn., zdusił płuca i pozbawił oddechu. W efekcie wypadł z tego autobusu na drogę i się dusił...  :roll:  Poza tym tylko kierowca wybił zęby chyba, reszta trochę sie potłukła.  :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #23 : 2005-02-15, 20:42 »
co do nauczycielki to dziwie sie rodzicom, ze tego nie dopilnowali... ja, jako rodzic bym nie darowała...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #24 : 2005-02-15, 21:23 »
Cytat: kasia

Nie przypominam sobie żądnego wypadku w szkole. Jedynie cztery lata temu (nie uczyłam się tam jeszcze) jedna z klas miała wypadek wracając autokarem z wycieczki. Zderzyli się czołowo z samochodem. Podobno było strasznie... A jeszcze Profesor był pilotem tej wycieczki i siedział całkiem z przodu, przypięty tylko takim prowizorycznym pasem. W czasie zderzenia ten pas szarpnął tak mocno, że obił mu organy wewn., zdusił płuca i pozbawił oddechu. W efekcie wypadł z tego autobusu na drogę i się dusił...  :roll:  Poza tym tylko kierowca wybił zęby chyba, reszta trochę sie potłukła.  :roll:

Boże... :(  :cry:
U mnie w podtsawówce kiedyś dwóch chłopaków z naszej klasy sie biło i w efekcie jeden tak szarpnął drugim,że ten wleciał na szybę która się zbiła...Cała głowa we krwi...A za szybę odszkodowanie płacił :roll:
Kiedyś jeszcze chłopacy "dla zabawy" rzucali sie...kamieniami :roll: W efekcie ten sam chłopak co zbił szybę głową dostał w głowę kamieniem...Też pełno krwi...
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #25 : 2005-02-15, 21:28 »
A u nas:
- naderwane ucho podczas bojki,
- zęby w czole i jeden bezzęby,
- jakiś chłopak coś miał z kością ogonową,
- ja osobiście coś z kręgosłupem
- złamana noga na wf
Ostatnio często mamy siatke na wf i chłopaki cały czas rzucają te piłki i kopią ze straszną siłą. A oczywiście pan od wf nic sobie z  tgo nie robi. W końcu moja qumpela dostał z całej siły w twarz a facet nawet sie nie podniosł. Miała bardzo spuchnietą twarz. W końcu wfista podszedł bo nie ćwiczyłyśmy to sie na niego wydarłam, że nie pilnuje  i nie bede w  nic grać.
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Wiedźma

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #26 : 2005-02-15, 21:31 »
Hm, ja sobie nie przypominam zadnych wypadkow ze swoich szkol, ale moze po prostu nie pamietam o nich... W kazdym razie u mnie w klasie nic takiego nie mialo miejsca. A to, ze nauczyciel wf "zmusza" wszystkich do okreslonych cwiczen, to nic dziwnego, w koncu na polskim czy matematyce tez wszyscy robia to samo ;) Wiadomo, ze jeden jest lepszy z jednych rzeczy, a drugi gorszy i nauczyciel oczywiscie powinien brac to pod uwage i przede wszystkim pilnowac bezpieczenstwa.
Zapisane

golden

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #27 : 2005-02-15, 21:32 »
u nas jest teraz przeprowadzany remont wewnetrzny i zewnetrzny szkoly. Gdy konczylem lekcje, wyszedlem przed szkołe. Z rusztowania prosto w mój kark trafiła... spdająca belka. Przez 3 tygodnie musiałem chodzic w bandazu usztywniającym szyję, teraz nie mogę za dużo dźwigać. Dostałem odszkodowanie.

Z innych dziwnych wypadków w szkole...
- wypadniecie przez okno na korytarzu
- spadniecie ze schodow (efekt - zlamany obojczyk)
- itd.
Wieciej sobie teraz przypomniec nie umiem, zdarzaly sie tez polamane rece, nogi, np na wf lub na przerwach.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedz #27 : 2005-02-15, 21:32 »

mafinia

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #28 : 2005-02-15, 21:34 »
kilka lat temu w mojej szkole byl smiertelny wypadek. mlode dzieciaki bawily sie w berka i biegaly pocalym korytarzu. w pewnym momencie nauczycielka otworzyla drzwi i prosto klamka w glowe ucznia....
co do bojek w naszej szkole to juz tradycja sa codziennie sa usterki.
czasami dzieja sie takie cyrki ze w glowie sie nie miesci...
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #29 : 2005-02-15, 21:47 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-24, 01:31 autor ssgosiass »
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 27 zapytaniami.