Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ,,zatrzymajcie świat, chcę wysiąść!'' - Krystyna Boglar  (Przeczytany 2872 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaśka

  • Gość
czytaliście??
ja w jeden dzień pochłonelam ta ksiazke i moim zdaniem jest super  :)
o terrorystach co porwali samolot i opowiada to 19-letnia dziewczyna...
Naprawde polecam  :)
ta ksiazka mnie tak wciagnela ze musialam ja doczytac do konca i poszlam o 1 w nocy spac  :;p: :-x a do szkoly mialam na 7:10 i pobudka o 5:45  :|
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Na serio nikt jej nie czytał ?? :chytry: :(
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Ja (nie rób sobie nadzieji, nie czytałam :P ) nie czytałam ( :P ) , ale chętnie przeczytam :)
A wymagająca jesteś jeśli chodzi o książki ? Bo jesli tak , to postaram się załatwić ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Ja polece to samo co Golden bardzo dawno temu - Dorota Masłowska "Wojna polsko-ruska" ;) no i jeszcze Joanna fabicka : "Szalone zycie Rudolfa", "Świńskim Truchtem" i jeszcze jej tomik poezji "Bardziej cierpki smak".
A z takich bardziej "dorosłych książek" to "Ferdydurke" Gombrowicza, "męczeństwo piotra Ocheja" Mrożka, "Folwark zwierzecy" Orwela,  jeszcze Nałkowskiej ( Granica, albo Medaliony ;)).
Jaska - nie czytałem tego, ale moge sie rozejkrzeć w Antykwariacie ;)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Jaśka

  • Gość
Czemu Antykwariacie?? ( z tego co wiem w Antykwariatach sa starsze ksiazki-no chyba ze sie myle :P ), no rozejrzyj się warto, warto !!
Zapisane

NaNcY

  • Gość
ja ja ja czytałam... pochłonełam wsumie.. nieźle 3ma w napięciu... Super :!!!:
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Ja czytałam,ale jakiś czas temu.Książka bardzo fajna,trzyma w napieciu.Czasem nie było jeszcze kolejnych części?? :mysli:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

ona14

  • Gość
Czytałam...też pochłonęłam w jeden dzień...
nawet przez jakies 2 h :)
Super,świetna książka...bardzo mi się podobał ten moment co ten gościu ją wziął za włosy,ona myślała ze ją pociagnie czy co...a on był taki milutki...ech....naprawde fajna książka
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Przeczytalanm wlasnie wczoraj, ogolnie fajna i dobrze sie czyta, trzymajaca w napieciu "_
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 24 zapytaniami.