Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Bal Gimnazjalny :P  (Przeczytany 21508 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

paolinka

  • Gość
Bal Gimnazjalny :P
« : 2005-06-02, 16:19 »
Nie widziam takiego tematu, wiec zakladam  :P

No wiec w piatek za tydzien mam bal gimnazjalny  :mrgreen:
A Wy juz mieliscie? Jak wrazenia?  :)
« Ostatnia zmiana: 2005-06-02, 16:24 autor peGaz »
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #1 : 2005-06-02, 16:35 »
Ja mam w czwartek 16 czerwca,zeby w piatek miec wolne :lol:

A ja nawet nie mam w co sie ubrac :P Mam nadzieje,ze bedzie milo :mrblue:
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #2 : 2005-06-02, 19:12 »
ja mam jutro :D
beznadziejnie nam zrobili - przed wystawieniem ocen... wciaz tracimy jakies poprawy bo poloneza trzeba cwiczyc.. :/

Forum Zwierzaki

Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedz #2 : 2005-06-02, 19:12 »

halina

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #3 : 2005-06-02, 19:16 »
ja co prawda mam bal za rok ale nie mam zamiaru na niego iść ....
A u mnie w skoolu jest 10.06
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #4 : 2005-06-02, 19:18 »
Halina, tez na poczatku nie chcialam ale.. chce jakos zakonczyc ta szkole, miec jak najwiecej wspomnien, nie izolowac sie ;)

halina

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #5 : 2005-06-02, 19:20 »
ja tam w mojej szkole najbdziej nie lubie wlasnie towarzystwa wiec narazie nie chce mi sie :P Ale jeszcze rok...
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #6 : 2005-06-02, 19:22 »
ja tez za rok mam ;]
i na pewno idę :P No jezeli nic się za bardzo nie zmieni na gorsze u mnie w szkole :)...
Mam nadzieję, że będzie fajnie
Moja siostra miała rok temu i bardzo dobrze go wspomina :]
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #7 : 2005-06-02, 19:58 »
my mamy ok. 15 czerwca. Ale watpie, zeby doszedl do skutku... za mało osób sie deklaruje :(
Zapisane

paolinka

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #8 : 2005-06-02, 20:04 »
U nas na poczatku tez malo osob bylo... ale gdy nasz skarbnik oficjalnie oglosil, ze trzeba przyniesc 35zł na pizze, picie, slodycze i pamiatkowa fotografie to wszyscy jakos sie zebrali ;)
Juz nie moge sie doczekac, bardzo lubie wszystkich ludzi z mojej klasy  :) A nie bedzie tylko 3 na 26 ludzi, wiec uwazam ze wynik jest super :)
Tiaa a poloneza tez cwiczymy...
Jedynym mankamentem bedzie to, ze 'oficjalny' bal mamy do 22... ale pozniej chyba gdzies sobie idziemy  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedz #8 : 2005-06-02, 20:04 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #9 : 2005-06-02, 20:07 »
Ja mialam w zeszlym roku i strasznie zalowalam,ze nie tanczylismy poloneza. Ogolnie wspominam milo tylko u mnie nie bylo to uscislone i niektorzy przyszli w  dzinsach,ale przeciez to o nich swiadczy, ogolnie super :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

paolinka

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #10 : 2005-06-02, 20:09 »
Hehe  :wink:
U mojej kolezanki dyrekcja zarzadzila, ze chlopacy musza przyjsc w garniakach (to akurat ok) a dziewczyny TYLKO moga w czarnych spudniczkach i bialych bluzkach.... zadnych sukienek itp. yhh nie zazdroszcze  :roll:
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #11 : 2005-06-02, 20:17 »
tylko , że moja szkola to:
50% - menelstwo i towarzystwo które pali, pije itp....
5 - 10 % - fajne osoby
reszta - ........
 :|
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #12 : 2005-06-02, 20:23 »
u nas jak byl bal 6-stych klas to w sumie każdy mógł przyjść jak chcial tzn oczywiscie jakos tak porzadnie. Było nawet nieźle po balu tzn wejsciu polonezem i jakims tam wystepie ze śpiewaniem jakiejś klasy . No i potem dyskoteka,jasno i dyskoteka ekm ;/

Ale bal fajny każda klasa miala swój stolik ;)
Ale wiesz co pPaolinka mi sie wydaje że to jeszcze nie pora na pokazywanie jakie to ma sie siuper sukienki ...matura owszem ale koniec gimka to takie jakby szpanowanie. tak mi sie wydaje..=).
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #13 : 2005-06-02, 20:25 »
gdybym miała bal w podstawówce to bardzo chętnie bym na niego poszła bo klase mialam super  :mrgreen:
Ale teraz.....
Zapisane

paolinka

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #14 : 2005-06-02, 20:27 »
Hmmm czy ja powiedzialam ze szpanowanie? Po prostu moim zdaniem biale bluzeczki z przymusu to przesada. I watpie, ze u nas ktos bedzie szpanowal - gadalysmy z dziewczynami i prawie wszystkie ubiora "małą czarną"  :)

Hehe a w podstawowce bylo smieesznie  :P Imprezka na holu, chlopacy ciagle przy stolach, dziewczyny tanczace w rytm smiesznej muzyki.... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedz #14 : 2005-06-02, 20:27 »

NaNcY

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #15 : 2005-06-02, 20:32 »
hi hi ja już dawno miałam bal a'la stódniówkowy...;)
polonez... stroje galowe...
Zapisane

whiper

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #16 : 2005-06-02, 21:02 »
Ja mam 10 czerwca, ale nie ide na bal do mojego gimka, ale do mojej starej szkoly jako gosc... o dziwo nie tanczy sie tam poloneza, ale walca angielskiego <roftl>
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #17 : 2005-06-02, 21:09 »
Ja mam bal 10 czerwca :) Na początku nie chciałam iść, ale jednak zdeklarowałam się, że pójdę ;) W końcu już więcej swojej klasy nie zobaczę. Poloneza ćwiczymy już od jakiegoś tygodnia. A co do ubioru to każdy możę przyjść ubrany jak chce, nie ma żadnych przeciwskazań co do stroju :P Ogólnie rzecz biorąc ten bal mamy w restauracji, zaczynamy od 18. Nauczyciele pozwolili bawić się do 2 :) Mamy jeszcze w planach z całą moją klasą wyskoczyć po balu jeszcze na dyskotekę, ale nie wiemy jeszcze czy wszyscy pójdą ;)

Mieliśmy do wyboru orkiestrę i didżeja :lol: Całe szczęście rodzice zdecydowali, że orkiestra, bo przy techno bym chyba umarła :lol:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #18 : 2005-06-02, 21:10 »
A ja już miałam, 2, 5 roku temu (a jakby to było wczoraj...). Pamiętam że był w zimę, w styczniu, rozpoczynał się o 17.00 a o 16.40 siedziałam jeszcze u fryzjera :lol: włosy mi podkręcał :lol: Ludzie podzielili się na 3 grupki - samotnych, pary i pijanych, a samotne dziewczyny płakały po kątach że nikt ich nie chce, ja też byłam samotna więc tańczyłam sobie z koleżanką tango do piosenki Stuarta (czy jakoś tak), na kasecie śmiechowo wyszło :lol:
Ale fajnie było, przyjechał do nas zespół disco poooolo i ludziki stały pod sceną i kołysali się w rytm muzyki... :lol: Nie no, ale żarcie było dobre :kocham:
Zapisane

aleb

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #19 : 2005-06-02, 21:22 »
My mieliśmy mieć, ale wszystkie 3 klasy sie nie zgodziły :|
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #20 : 2005-06-02, 21:26 »
Ja juz miałam  :hyh: i wspominam bardzo milo. Wszyscy sie tak  doskoonale bawili że  bal zostal przedłuzony o jakies dwie godzinki :P. Nawet nauczyciele szaleli i wywijali nogami na środku parkietu(chyba im cos dolali do soczku :lol:).dobrze pamietam tez przygotowania do balu... fryzjer, buty, kreacja, (ileż ja się za nachodziłam za czyms odpowiednim!!).
To byly czasy :marzy:, chętnie myślami wracam do tej uroczystości. Naprawde wiele bym dała żeby jeszcze raz móc spotkac sie w takim gronie, w takiej atmosferze.
Jedyny zarzut jaki moge postawić to taki że wielu mojich kolegów przed balem poszło sie upić "zeby miec leprzy humor". widac niektórzy bez alkocholu nie potrafią sie bawić. Mam nadzieje że u was nie będzie takich debili.
Zycze udanej zabawy :mrblue:
 a po balu napiszcie koniecznie jak bylo :;p:.

A tak z ciekawości: jak sie ubieracie? :;d:
« Ostatnia zmiana: 2005-06-02, 21:29 autor Aujeszka »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedz #20 : 2005-06-02, 21:26 »

kasia

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #21 : 2005-06-02, 22:15 »
Za moich czasów to takich luksusów nie było :P

Ciekawe czy nam chociaz jakiś bal maturalny zrobią  :roll:
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #22 : 2005-06-02, 22:21 »
Aujeszko, jesli mi sie uda wkleje zdjecia ;) w kazdym razie u mnie bedzie to czarna bluzeczka (z new yorkera LOL) zawiazywana na szyjce, czarna spodnica lekko za kolana, szpileczki i niebieski szal. szkoda tylko ze bedziemy tanczyc z pomaranczowymi rozami O.o bo srednio mi do stroju pasuja...

my nie mielismy mozliwosci sie nie zgodzic, co roku bal jest byl i bedzie :lol: chociaz kosztuje strasznie duzo - 100zł O.o no ale szkolke mam 'z tradycjami': zamiast dzienniczkow mamy indeksy, zamiast galowek mundurki, bal od lat itd :lol: jak ktos z wawy to chyba juz szkole kojarzy :lol: :lol: :lol:

Zimoludka

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #23 : 2005-06-02, 22:36 »
miałam rok temu :wink: wspomnienia? fantastyczne :)polonez był ale baaardzo nieudany :P parkiet do tańca był tak mały, że niektórzy robili już drugie okrążenie a drudzy jeszcze nie ruszyli :P hehe potem to nauczycielki sie spiły z uczniami :P smiesznie było ;) Co do sukienek to nie było ustalonych norm. Każda zakładała to co chciała ;) 3/4 muzyki to było techno, ale i tak było super :D
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #24 : 2005-06-02, 23:00 »
taa a u mnie jest dyskoteka na zakończenie szóstych klas i rozpoczynamy ją polonezem :Oo: w podstawowce polonez ??? hmm...
« Ostatnia zmiana: 2005-06-02, 23:02 autor Bigielka »
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #25 : 2005-06-02, 23:05 »
Bigielko tez tanczylam poloneza na zakonczenie podstawowki - w 1. parze na dodatek =='

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #26 : 2005-06-03, 00:17 »
Ja mialam kilka lat temu....tragedia. Wcale sie nie bawilam...jakos nie mialam ochoty skakac w butach na korku skoro lecialo przez caly czas trwania zabawy techno  :roll:
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #27 : 2005-06-03, 00:41 »
A ja bal miałam 3 latka temu (już 100dniówka za mną).Jedynym ustaleniem dyrka było to,że przychodzimy sami.Bez zabawy w pary itd.Impreza udana,jedzonko super,muzyka niczego sobie :lol: ach te czasy :lol:
Sukienkę miałam za kolana,bordową na ramiączkach.Włoski skręcone i upiętę przez koleżankę :) paznokietki oczywiscie bordowe,buty czarne na koturnie :)

Życzę wszystkim forumowiczom udanej zabawy na balu :wink:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Forum Zwierzaki

Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedz #27 : 2005-06-03, 00:41 »

paolinka

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #28 : 2005-06-03, 15:51 »
U nas nie bedzie techniawy - spiewa i gra zespol naszej slynnej nauczycielki od muzyki pt."Sex bomba"  :lol: :wink: hehe no ale na prawde podobno swietni sa  :wink:
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #29 : 2005-06-03, 17:06 »
Ja mam bal dzień po radzie pedagogicznej... Nie wiem co o tym myśleć... Płaciliśmy 40 zł od osoby za wynajęcie jakiegoś klubu w okolicy, więc na pewno będzie techno, hh i inne takie badziewia:/ (bez urazy dla tych, co tego słuchają...)
Na szczęście nauczyciele, którzy z nami będą, to wporzo ludzie, np. pani od anglika która z chęcią przeszłaby się z nami na piwo w ciągu lekcji gdyby dyrekcja się o niczym nie dowiedziała ;) Nie mam zielonego pojęcia jak się ubrać... Najchętniej założyłabym glany, czarne sztruksy i ciemnozieloną bluzkę :P
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 27 zapytaniami.