Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Bal Gimnazjalny :P  (Przeczytany 21506 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emilka

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #60 : 2005-06-05, 22:49 »
u nas przy polonezie nie bylo problemow z dobraniem sie w pary,16 chlopcow i 16 dziewczyn, ja tanczylam z moim dobrym kumplem :wink: wyszlo bardzo ladnie,a "po" chlopcy odprowadzili swoje partnerki do samych stolikow...to bylo spontaniczne :P

jak dostane fotki to wam pokaze :wink:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #61 : 2005-06-06, 17:33 »
my mamy w piatek...mamy tanczyc poloneza a pary nie sa jeszcze dobrane :P a pozatym zaproszonych jest strasznie duzo nauczycieli...ciekawe jak to wyjdzie wszystko :)
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Bonsai

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #62 : 2005-06-06, 20:18 »
My mamy bal dopiero (już!) 17 czerwca. Jeszcze nie mam pojęcia w co się ubiorę, ale to szczegół... ;)

Ja wogóle zapomniałam o tym balu.... :) trzeba pomyśleć nad strojem....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedz #62 : 2005-06-06, 20:18 »

mila13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 317
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #63 : 2005-06-08, 14:36 »
u nas tylko 3 klasy gim mają taki bal moja kuzynka idzie oni mają tydzien przed koncem roku w sobotea mi jeszcze do takiego balu to 2 lata :P
Zapisane
gg.:2113275

tlen: mila-91

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #64 : 2005-06-08, 18:41 »
Hm, moja mamuśka uznała że nie warto kupować sukienki na jeden bal :| Sama nie wiem... W końcu pójdę chyba w czarnych sztruksach i białej bluzce :] A myślałam, że skoro taka okazja już się nie powtórzy, to możnaby sobie coś kupić... Od pierwszej komunii św. nie miałam na sobie sukienki/spódnicy :P
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

paolinka

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #65 : 2005-06-09, 19:11 »
No to zycze milej zabawy jutro  8)
Ja juz wszystko mam: sukienka czarna, zwykla, zawiazywana na szyje (w koncu bal gimnazjalny...a nie studniowka ;) ), naszyjnik + kolczyki z cyrkonii, fryzjer jutro na 14:30  :P
Teraz ide robic french'a  na paznokcie :P

 :hyh:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #66 : 2005-06-09, 21:05 »
a ja sie do fryzjera nie wybieram...nawet nie wiem jeszcze co chce z kudłami zrobic :P
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

mili

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #67 : 2005-06-09, 21:17 »
mam w piątek za tydzien :) wczesniej tak sie zarzekałam ze nie pojde... a jednak :P załowałabym potem. mam kieckie juz kupioną, wszyscy się mnie czepiają ze glany do niej założe, ale w innych buciorach chodzić nie umiem :P

w sumie to.... będzie fajnie :)
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #68 : 2005-06-10, 15:43 »
Własnie macie jakis pomysł na fryzurke?
Bo ja nie :/
P.S. mam juz sukienke! :)
Teraz buty (jak ja nie cierpie kupowac butow!), dodatki i fryz.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedz #68 : 2005-06-10, 15:43 »

paolinka

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #69 : 2005-06-11, 21:58 »
Nie no po prstu bylo tak ----->>>  :kocham: ... nie do opisania....
Muzyka fajna, lacznie z hitami "mydelko fa", a pozniej np. "suczki" ;)
Kazdy wolny przetanczony z kims.... ahh i ohh  :kocham: oszalalam :lol:
Fotki maybe  :)
Zapisane

whiper

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #70 : 2005-06-11, 22:07 »
paolinka, fotkkiiiiiiii

Nie bylam na balu... moja kochana nauczycielka nie zdazyla wystawic czesci klasy ocen podczas lekcji i kazala Nam przyjsc wieczorem do szkoly - w ciagu balu... myslalam, ze bede tam 20 minut.. bylam 2 godziny (bo sznaowna profesorka musiala sobie poplotkowac ze znajomymi)... Widzialam jak ludzie sie bawia na balu, a ja nie moglam dzieki kochanej nauczyciele. Bylo mi przykro, bo wiedzialam, ze uciekaja mi niezapomniane chwile...
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #71 : 2005-06-11, 23:02 »
o jejku, wspólczuje whiper... Bez sensu, żeby przychodzić po lekcjach, bo pani się nie wyrobiła. Bezsens! To jej sprawa, jest nauczycielka i powinna zadbac o to, zeby zdazyc wystawic oceny. Uczen nie ma obowiazku przychodzic do szkoly po lekcjach. W dodatku z winy nauczyciela! Nie no, ja bym to do kuratora na waszym miejscu dala... :]
Zapisane

whiper

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #72 : 2005-06-11, 23:06 »
Bosani,
nauczyciel zawsze ma racje :(
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #73 : 2005-06-12, 10:34 »
moja fota z komersu w albumie :wink:
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #74 : 2005-06-19, 14:09 »
Bal miałam w piątek, i nie powiem, było fajnie :D 6 godzin zleciało na robieniu fotek, obżeraniu się i gadaniu ;)
Oczywiście nie było mowy o piciu przed czy w czasie balu, ale widocznie nie dotyczyło to nauczycielek... Wszystkie wstawione równo, i akurat jak miałam robić foty to bateria mi się w aparacie rozładowała :(
Pech.
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Forum Zwierzaki

Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedz #74 : 2005-06-19, 14:09 »

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #75 : 2005-06-24, 16:20 »
nie wiem dlaczego jeszcze nie napisałam tu o swoim balu... miałam go 17 czerwca, czyli w zeszły piątek... tak bardzo chciałabym cofnąć czas, było po prostu cudownie !! nie spodziewałam sie że wszystkie 3 klasy (jest ich 10) tak dobrze się zintegrują, nikt nie patrzył czy kogoś zna, czy też nie, wszyscy bawili się razem, bez przerwy, nie zwracając uwagę na to, że było jasno, że muzyka nie zawsze  była rewelacyjna :) Naprawdę, najlepsza impreza w moim życiu, nie da się opisać :) Nogi na 2 dzień miałam tak obolałe że chodzić nie mogłam, ale warto było...

Agata:)

  • Gość
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #76 : 2005-06-24, 16:46 »
A ja niestety balu nie miałam, bo na wycieczke pojechałam. Ale w górach zrobiliśmy sobie dyskotekę ;) Wszyscy którzy mogli postawili sobie włosy na czuba, ubraliśmy się najdziwaczniej jak sie dało, tańczylismy na boso i przy dziwnych piosenkach :) Było genialnie :)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #77 : 2006-01-03, 23:40 »
odświeżam temacik ;) Nowi trzecioklasiści myslicie juz o balu? ;) Ja już się zaopatrzyłam w przecudowna sukienke :) Taka czarna na ramiączkach ze śliskiego materiału, zakończona czyms w rodzaju falban, cięta tak krzywo :lol: (wiecie o co chodzi :P) z boku (po tej stronie gdzie jest najkrótsza) jest taki kawałek odkryty i w tamtym miejscy jest taka krata ze sznureczkow a na to napina sie takie agrafki z brylancikami... koszt- 140 zł :P ale ja nic nie płaciłam bo moja mama ma sklep i mi dała :P To sie nazywa robić DOBRE interesy :lol: Jak bedzie u mnie ktos z aparatem to zrobie zdjecie sukience, no moze sobie w sukience, ale to dopiero jak troche schudne bo niestety w tej sukience bardzo mi brzuszek widac :P Co do fryzury to zamierzam miec tak upiete, zeby włosy były tak zgarniete do tyłu, a z tyłu normalnie rozpuszczone :P zamierzam pochodzic przed balem troche na solarium (nie lubie ale nie chce wygladac blado :P) a jeszcze co do dodatków to sobie musze kupic czarne buty na średnim obcasie, takie coś na ręce też czarne tzn. cos takiego jak rękawiczki tylko ze do łokci :lol:  czarny, ale delikatny make-up, paznokcie czarne i jakaś czarna torebeczka malutka :P wiem ze jestes świrnieta ale chcę RAZ ładnie wyglądać :P a jakie są wasze plany?
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #78 : 2006-01-04, 19:38 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-06-25, 12:30 autor golden(ka) »
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #79 : 2006-01-05, 15:48 »
Ah, bal gimnazjalny kiedy to bylo. Teraz jestem juz po połowinkach a wprost doczekac sie nie moge studniowki (jeszcze rok) ;) :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #80 : 2006-01-05, 16:57 »
Znajdzcie mi tylko kogos kto ze mną pojdzie... :( na poczatku sie tym nie martwiłam, stwierdziłam, ze moge isc przeciez z kolezankami, ale wszyscy mowia ze tak glupio bez chlopaka i w ogole no i teraz sie martwie :(
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedz #80 : 2006-01-05, 16:57 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #81 : 2006-01-05, 16:58 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-06-25, 12:29 autor golden(ka) »
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #82 : 2006-01-05, 17:08 »
jasneeee.... :lol: poza tym ze Szyszek nie chce isc no ale to szczegol :lol: poza tym z nim to taka siara :lol: i do tego powiedzial mi ze nie chce ze mna isc :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #83 : 2006-01-05, 17:20 »
uuu..to teraz najlepiej mieć parę, aby pójsć na komers ? Za moich czasów(bardzo dawnych, bo aż 2 lata temu :P ) to żadnego czegoś takiego nie było...szło się ze stadkiem koleżanek ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #84 : 2006-01-05, 17:30 »
no właśnie ja tez tak myslałam Fattys ale moje kolezanki są glupie, puste i żałosne... wszystkie beda miec partnerow :| a ja bede bez :| no moze moja kolezanka Ola bedzie bez partnera bo ona jest normalna to pojdziemy razem :lol: tylko Ola sie boi ze nie znajdzie na siebie sukienki bo jest potwornie chuda, i nawet jak cos znajdzie to to ładnie wygladac nie bedzie :lol: ja robie teraz akcje odchudzanie sie (ćwicze intensywbnie w domu- skakanka, brzuszki, pompki [takie oparta o sciane], w sobote ide na silownie i basen i mam zamiar tak robic do czerwca :lol: nie zamierzam odmawiac sobie jedzenia :lol: ), a Olka kurcze bedzie robić akcje- zgrubianie sie :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #85 : 2006-01-05, 17:33 »
Fatty u mnie tez nie bylo czegos takiego :) Bawilismy sie w gronach klasowych :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #86 : 2006-01-05, 17:34 »
ja mam w tym roku baal :P... nie wiem kiedy i gdzie tez nie wiem. czyli ogolnie nic nie wiem :P.
na wejscie polonez (kto chce, nie wszyscy). i nie ma czgegos takiego, ze przychodzi sie z osoba towarzyszaca.
nie mam pojecia w co sie ubiore itd., ale przeciez ejszcze mnustwo czasu :)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #87 : 2006-01-05, 18:38 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-06-25, 12:28 autor golden(ka) »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedz #87 : 2006-01-05, 18:38 »

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #88 : 2006-01-05, 21:24 »
a ja też jestem w 3 gim a chyba żadnego balu nie będziemy mieli bo dyrektorka powiedziała że ona w tej sprawie palcem nie kiwnie i mamy sobie sami załatwiać
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Bal Gimnazjalny :P
« Odpowiedź #89 : 2006-01-06, 09:50 »
no u nas tez sami załatwiamy, tzn. rodzice, rada rodzciow to organizuje ;) tak jak oco roku :)
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.179 sekund z 27 zapytaniami.